Opinie o Miro Development Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miro Development Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Miro Development Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miro Development Sp. z o.o. w Wrocław

W ostatnich wpisach tutaj ktoś zasugerował by przejść się po ulicy i popytać o warunki, ja obecnie nie mam takiej sposobności a interesuje mnie bieżąca sytuacja względem warunków pracy Szukałem zatrudnienia jako elektryk / instalator, lecz tym bardziej nie wiem czy tutaj dobrze trafiłem? na jakich stanowiskach tu zatrudniali wcześniej?

Edek Nowy wpis

Polecam. Pracowałem jako podwykonawca . Wszystko co ustalone zrobione i Pan Mirosław co w dzisiejszych czasach rzadkość płaci w terminie i bez problemu . Polecam

Oluś Nowy wpis
@Edek

witam a zdradzi Pan proszę skąd była brana oferta pracy? nie mogę się ich odszukać w internecie a sam może bym aplikował o ile rzecz jasna 2-letnie doświadczenie by wystarczyło. Narzędzia trzeba samemu sobie zapewnić?

Aleksandra

Możesz wyjaśnić o co chodzi z dodatkowymi rachunkami na 50 tyś? Za co? Jak to możliwe? Czyli trzeba szczególnie uwazać przy podpisywaniu umowy? Podpowiedz proszę na co zwrócić uwagę?

A jakiś dowód na takie działania? Bo brzmi dosyć niewiarygodnie?

Przeczytałem komentarz I muszę się ustosunkować do anonimowego kogos kto propaguje spam ! Bardzo prosta umowa rezerwacyjna dalem prawnikowi i mowil przed podpisaniem ze tak umowy skonstruowanej idącej w stronę klienta nizeli Inwestora nie widział, a kwoty które ktos tu wyssał z palca są widocznie rzeczami które ktos sobie w domu extra wymyslil ..

Artur

SKAD WZIELAS/ES TAKA KWOTE ? PODPISUJAC UMOWE Z INWESTOREM DOSTALISMY UMOWE A W NIEJ HARMONOGRAM PRAC I STANDARDU JAKI DOSTALISMY .CHCAC MIEC NAJLEPSZE GATUNKOWO MATERIALY LICZYLISMY SIE Z DOPLATA ALE ZE 50 TYS TO CHYBA WYBRALAS/ES WSZYSTKO W ZLOCIE HEHE .KTOS CHYBA NAPISAL TO Z KONKURENCYJEJ FIRMY..JA SZCZERZE POLECAM

@Artur

Serio widzę, że polecasz głośno i donośnie.xd To może jemu takiego harmonogramu superowego nie dali? Ktoś jeszcze miał z tym problem?

@Adam

Dzień dobry , również miałam okazję oglądać dom w 2021 r w styczniu i rozmawiać z panem Mirosławem , dostałam umowę na meila konsultowałam się z prawnikiem ktora podpisałam przelałam zadatek .ale wyszło że nie dostałam kredytu.Mineło około 2 tygodni po podpisaniu , zmian nie zdążyłam zrobić ponad standard i pan Mirek wiedząc jaka jest sytuacja oddał mi cała wpłacona gotówke ktorej nie musiał , jestem zadowolona z przebiegu sprawy i z wyrozumiałosci tak wiec napewno słyszac opinie o deweloperze wróce gdy zacznie budowac kolejne .

@Aleksandra

Czy głośno i donośnie ? Nie.. poprostu nie lubie obłudy a to często juz po chwili czytania lub rozmowy można zweryfikować.Mam racje ? Pozatym rozmawialem oczywiscie z sasiadem nie jednym na ulicy z ktorym wymienialismy sie po zakupie domu opiniami i tym co kto sobie robil dodatkowo wiec mam wiekszy zakres wiedzy .

@Artur

proponuję kontakt prywatnie nie tutaj - ja też dostałam taką umowę a następnie pod koniec dodatkowe prace nieujęte w umowie np izolacja balkonu docieplanie szczytów itp

@Artur

dostałem rozpiskę pod koniec budowy np izolacja balkonu czy docieplanie szczytów czy to nie powinno być w standardowej rozpisce? lub położenie styropianu na posadzce zamiast 10 cm np 15 i już dodatkowe koszty - nie było to uzgadniane

dissapointed

niestety moje odp się nie dołączają

@dissapointed

Tak z ciekawości czy udało się dojść już tym wszystkim po miesiącu do jakiegoś konsensusu? Czy każdy musiał się zgodzić na poniesienie tych wszystkich dodatkowych kosztów i temat został zamknięty?

@dissapointed

O takich rzeczach mówił od samego początku jakie są możliwości zmian,czy chcemy czy nie , jak np.balkony .A umowa jest i zakres prac a izolacje szczytów czy też inne możliwości dodatkowych prac i zmian wcześniej pytał i pokazywal nawet jakie kwoty są do dopłaty na przykładzie 1 budynku .

@dissapointed

Proszę pania wybrała pani ogrzewanie podłogowe, a w standardzie ma pani grzejniki na piętrze więc mowil od początku o kosztach ze bedzie wiecej styropianu nizeli daje w standardzie , ja doskonale pamietam bo się nad zmianą i kosztami zastanawialismy , co koniec końców wybralem podłogówkę. Pozdrawiam

Dora
@Adam

Mialam podobna sytucje, umowa jest nieprofesjonalna. Nie polecam podpisywac. Deweloper omija przepisy jak moze w umowie. Raczej jest to Janusz biznesu niz firma, ktorej zalezy na biznesie.

Ppp
@Artur

Może panu mówił bo się pan z nim zna ją poinformowany nie zostałem o wielu rzeczach... Może oprócz ogrzewania podlowego zamiast grzejników ... . Umowa kwiatek... Termin realizacji 3 miesiące ... A w rzeczywistości 12 miesięcy i dłużej przerwy w realizacji po kilka miesięcy .. deweloper nie chce podpisywać aneksu do umowy .. zmyśla dziwne opowieści np o braku nr do klienta bo tel mu wpadł do basenu itp itd

architekt
@Artur

A jeżeli budynek jest budowany wg projektu to w projekcie zakłada się zaizolowanie ścian szczytowych, to dlaczego nagle trzeba dopłacać za ich izolację ? Przecież nie da się tego nagle nie zaizolowac, skoro projekt zakładał inaczej ? Ktoś tam wogóle panuje nad tą samowolką?

Zadowolona klientka Nowy wpis
@Aleksandra

Niestety mieliśmy taką samą sytuację. Nie otrzymaliśmy żadnego harmonogramu .Dostaliśmy fakturę z cenami po wykonaniu usług dodatkowych rozpisane na białej kartce odręcznie przez dewelopera. Poinformował nas, że na kartce są zawarte dwie opłaty do wyboru: z vatem lub bez ( bez vatu tańsza). My wybraliśmy z vatem, aby mieć  potwierdzenie, że te usługi zostały wykonane przez inwestora. Do zapłaty łącznie około 20 tys. Przed wykonaniem dodatkowych usług podawał cenę i pytał czy nam odpowiada, natomiast po wykonaniu usługi cena zawsze sporo się zwiększała.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Miro Development Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

tomek koparka

prace zrobione pzelew po 2 dniach.polecam

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Analityk Finansowy w firmie Miro Development Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Ela

(usunięte przez administratora)Człowiek nierzetelny, dający do podpisania pseudoumowę rezerwacyjną, którą następnie obiecuję zamienić na umowę przedwstępną czego oczywiście nie robi. Nigdy nie dotrzymał słowa odnośnie dopłaty do dodatkowych rzeczy. Umawiał się z nami na cenę wykonania dodatkowej pracy tj. Dodatkowej elektryki , kostki, pogrubienie posadzek itp. Po czym cena zwiększała się o 100%. Mieliśmy do zapłacenia faktury na ponad 20 tys złotych i Pan (usunięte przez administratora)twierdził, że jeżeli nie zapłacimy to sprzeda dom komuś innemu, a wpłacony zadatek przypadnie. Dodatkowo na własny koszt założyliśmy w domu rolety zewnętrzne więc mówił, że jeżeli nie zapłacimy faktury rolety będzie miał gratis. Takich sytuacji było niezwykle wiele i nie wierzę że jeat tu tak wielu zadowolonych klientów ze współpracy z Miro Development, ponieważ rozmawiałam nie raz z sąsiadami i nasze problemy nie były im obce :)(usunięte przez administratora)

#pdk
@Ela

Te osoby to multikonta Pana M, widać po stylu wypowiedzi ;)

Jaki jest styl zarządzania w Miro Development Sp. z o.o.?

#pdk

Styl zarządzania przypomina najbardziej francuski absolutyzm oświecony, Ludwik XIV, król słońce, "Państwo to ja".

Jak się pracuje z ludźmi z Miro Development Sp. z o.o.?

Mati

Wykonywałem dla inwestora kilka prac zewnętrznych związanych z kostką brukową. Miła współpraca, rachunek opłacony w terminie.

Danuta
@Mati

Ale właściciel miły czy reszta załogi też?

Mati
@Danuta

Dziwne pani pytania zadaje - co znaczy ma bycie miły czy reszty załogi też?

@Mati

Tam chyba miał być "przecinek", pewnie chciała się upewnić czy miły stosunek widoczny jest jedynie w relacji z właścicielem czy załoga również go przejawia. ;) Ale chyba raczej tak, bo inaczej ktoś by na nich narzekał?

Bob Budowniczy

Ta "firma" to tzw. firma krzak, tam jedynym człowiekiem jest Mr Miro plus podwykonawcy, którzy wymieniają się jak ludzie na imprezie w akademiku. Nietrudno domyślić się dlaczego. Więc współpracuje się ciężko, bo nie ma z kim tak naprawdę współpracować.

Katarzyna
@Bob Budowniczy

Co masz na myśli mówiąc, że podwykonawcy się wymieniają? Co jest tego powodem i jak często ma to miejsce?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Miro Development Sp. z o.o.?

Stachu Jones

Jeżeli chodzi o wrażenia to współpraca z panem Mirosławem zapewni ich konkretną i mocną dawkę, nie ważne czy jesteś klientem czy podwykonawcą. Polecam dla ludzi lubiących adrenalinę i jazdę bez trzymanki.

Jarek

Witam rowniez :) dowiedzialem sie od Krzysztofa ze dal tutaj opinie :) wykonywalem dla Miro usluge ktora polegala na wykonywaniu sufitow podwieszanych w 3 budynkach .Jedna polowka blizniaka skonczona -faktura -po 2 dniach platnosc .prace sprawdzone przez Pana grzegorza -praca odebrana - przelew na konto.Polecam nie ma problemu z kasa.????

@Jarek

Brzmi wiarygodnie. ;) Jak długo to wszystko wam zajęło?

Agnieszka
@Jarek

No to super, że nie ma problemu. Akurat też potrzebuję kogoś kto mi pomoże w takiej usłudze. Ile czasu trwa takie wykonanie sufitu podwieszanego?

Ela
@Jarek

Można wiedzieć w których bliźniakach? Tak się składa że u mnie sufity są do poprawy. A Pan Miro zwleka już dwa lata z naprawą.

Leszek
@Ela

Dwa lata? Może zapomniał po tak długim czasie. Przypominałaś się? Miałaś jakąś umowę na robotę i możesz w razie co legalnie reklamować?

Uwaga!

To pseudo deweloper! (usunięte przez administratora) na każdym kroku. (usunięte przez administratora) razem z swoim inspektorem.

Mateusz

Slyszac opinie od znajomego co kupił dom od pana Mirka oraz inne opinie ,Dzis podpisalem z żoną umowę na zakup domu ktory zaczeli budowac w Dzierzoniowie. Chwila zastanowienia bo mamy na rynku boom w kredytach ale ma być drożej więc na co czekac .Czekamy na swoje m ... Kontakt przebiegał szybko sprawnie , dużo porad glowa pelna hehe :) polecam

Danuta

Widziałam na Facebooku, że firma szuka nowych podwykonawców. Czy ktoś może współpracował z tą firmą i może powiedzieć jak to wygląda od środka? Czy kontakt jest dobry i czy sprawy finansowe są bezproblemowe? Dużo widzę zadowolonych klientów, ale wiadomo, że z podwykonawcami może być inaczej. Wolę się upewnić.

@Danuta

Witam pania a więc są podpisywane umowy przed zaczeta pracą jest fajnie i madrze pomyślane by place były podzielone na etapy więc za każdy etap wynagrodzenie jest otrzymywane nie jak pisze w umowie 14 dni a po kilku dniach od otrzymania faktury jest już przelew

@Piotr

Pracuje właśnie tutaj na budowie konczymy dach przez pandemie i braki materiałów prace przedłużone o 2 miesiące ale każdy kto pracuje w budowlance wie co się dzieje na rynku. Płatności jak przedmówca etapy kasa na czas nie ma problemu.Polecam

@Krzysiek

Skoro etapy się przedłużają to chyba niektórzy "w czasie" są stratni finansowo. Dużo osób z budowy ma może z tym teraz jakieś problemy w życiu prywatnym? Chodzi mi o rozliczenia osobiste. Chyba, że te opóźnienia nie są aż tak dotkliwe?

@Aleksandra

Deweloper napewno na kazdym z lokali poplynal ze 100 tys z tego co mi wiadomo cen przyszlym kupujacym nie podnosil.a My jak dobry wykonawca na prace nie narzeka , inwestor daje nam tez inne prace ktore potrafimy sie podjac wiec umowy sa podpisywane wczesniej pub tez mamy duzy zakres swoich prac

@Krzysiek

Aaa rozumiem, czyli tak naprawdę nigdy jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś został tutaj na dłuższy okres bez możliwości zarabiania? Firma ewentualnie na takie sytuacje kryzysowe ma może jakieś zabezpieczenia?

@Aleksandra

Pracuje dla niego juz od 2 lat ,wykonujemy zakres prac ktore potrafimy a nizeli lapiemy sie wszystkiego jak wiekszosc wykonawcow dzis na rynku , gdzie pozniej wracamy by poprawiac po owych "fachowcach" ma pani bardzo duza ciekawosc prosze zadzwonic do firmy udziela pani informacji.

Justyna

Czy firma miała kiedykolwiek problem z inspekcja pracy?

@Justyna

Z tego co zauwazylem firma Miro Development zatrudnia same firmy podwykonawcz hydraulików etc..Przyjezdzajac na budowe dogladajac dom lub zmian które były na moją prośbę robione nie raz widzialem ze do każdej usługi są zewnętrzne firmy jeśli pytalem i chciałem jakies inne zmiany mialem się kontaktować z inwestorem panem Mirkiem oraz inspektorem budowy Panem Grzegorzem.

Wczoraj podpisaliśmy umowę u notariusza i odebralem klucze domu w Dzierzoniowie od firmy Miro Development . Czytałem tutaj komentarze i miałem podobnie że dopłaciłem około 35 tys zł ale wynikało to z podniesieniem standardu jaki z żoną chcieliśmy nizeli był dawany w standardzie i wpisany w harmonogram prac , chodzilo tu o więcej punktów elektrycznych więcej kostki przed domem oraz wykończeniu poddasza , jestem zadowolony bo kontakt jest z kolegą i zawsze można było liczyć na pomoc Pana Mirka .polecam i napewno kupię mieszkanie jeśli zacznie budowac kolejne

Grzesiek

Witam zakupiliśmy miesiac temu dom od firmy Miro Development pandemia troszeczkę przesunęła w czasie zakup , ale finał finałów mamy swój wymarzony dom. Polecam ....kontakt beż problemowo z inwestorem jak i pomoc w każdym etapie .

Dorota

Pan Mirosław MIRO jest bardzo przystępnym i pomocnym człowiekiem. Jesteśmy z mężem zadowoleni z domku jak i z prac pracowników, które obserwujemy. Polecam i Dziękuję.

Artur

Rownież polecamy wspólnie z żoną firme Miro Development, zakup domu oraz etapy dodatkowych prac jakie chcieliśmy extra przebiebły szybko ,skutecznie i jesteśmy zadowoleni.Termin przez pandemie sie chwilke przedłużył ale czekajac na kredyt zostaliśmy wpuszczeni z naszym wykonawca by zacząc remont .dziekuje i polecamy

Karol

Dzień dobry. Zakupiliśmy wraz z żoną domek u dewelopera Miro. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu budowy i współpracy z deweloperem. Okolica jest ok. Przede wszystkim blisko do centrum Wrocławia . Zaletą jest duza działka i w miarę normalne ceny jak na tą okolic. Polecamy

Kupiłam nie dawno od społki Miro Development polowe Bliżniaka i każdy etap przebiegł pomysle własciciel firmy pan Mirek informował nas o każdym z etapów i pytał o zmiany jakie byśmy chcieli z meżem zrobic ,słuzyl wiedza i poradą ..Dom wyglada wspaniale został tylko etap urządzenia .Polecam z czystym sumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Miro Development Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Miro Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miro Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Miro Development Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wolbromska 18 lok. 1B
    53-148 Wrocław

Miro Development Sp. z o.o.