Opinie o TESCO w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TESCO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TESCO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Wrocław

brodawka

hej, ludzie naprawde u was nie zawesolo kupa gnoju in kit zycze wytrwałości i mimo wszystko usmiechu chocby z własnego losu szarego pracownika

czytałam i sie uśmiałam :D nie zle pojechali kierownika po rajtach dobrze im tak (usunięte przez administratora). najlepsza jest (usunięte przez administratora) co dobre kurczaki piecze

popieram ,to prawda najlepiej zrobic wszystko jednymi rekami a moze trzebaby przyjac kasjerow ( bo sa chetni do pracy) i wtedy robota wszedzie by szła sprawniej a nie wysyłać na kasy tych co się na nie nie przymowali

hiki

(usunięte przez administratora) to najbardziej lubi z kółeczkami po sklepie latać i wyszukiwać ofiar na lubiane przez wszystkich wsparcie kas -a może należałoby sobie owe kółeczko wręczić i pokazać że też coś się robi a nie dręczyć zapracowanych ludzi na działach którzy ze swoją robotą nie mogą nadążyć a tu jeszcze trzeba lecieć bo tam przecież kolejka i afera bo cztery kasy czynne

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
promo

(usunięte przez administratora)z miesa jest spoko pełny profesionalista ale czemu wszyscy tylko o prac Tesco Pisza pzecierz w Tesco też postronne firmy pracują np dostawcy ludzie z serwisów firmy sprzątajace. worki oni też pracuja na sukces Tesca osobiscie znam pare osub co sie marnuja i bez problemu mogłyby zając miejsca niektórych ludzi w TESCO

pok

(usunięte przez administratora) kas kiedys była spoko teraz zaóważamy że zaczyna sie robić wredna i fałszywa tak samo robi sie jej kolezanka (usunięte przez administratora). widac że zaczynaja sie wywyszac czemu np(usunięte przez administratora) tak sie niezachowuje choc jak czeba to ostra reke ma ale najbardziej cenimy w niej to że jest ludzka nie tak jak(usunięte przez administratora)co na przerwe niechce puszczać albo jak zrobi łaske to puszcza wtedy jak jej pasuje zmień sie na taką jaką byłas a niewchodz (usunięte przez administratora)

mmmm - 2011-03-05 16:35:32falsz jest w kazdej firmie ale tutaj to faktycznie przekracza wszelkie granice. slyszalam osobiscie jak jedna pani kierownik dosc nielubiana tutaj (usunięte przez administratora)muwila o swojej kolzeance z tekstylii gruby baleron. najgorsze jest to ze widac ze wprost tego nie okazuje,wrecz udaje ze ja lubi.jestem kasjerka moze nie zrozumialam i byl to tylko kiepski zartnajgorsze co moze byc to niedoslyszec i plotkowac...a na kasach takie kolejki... a nie lepiej swoja praca sie zajac?

kasjerka

Uważam,że na dobrą opinię trzeba zapracować swoją postawą,te forum jest dowodem na to.Przydało by się mniej wulgarności zwłaszcza na działach, co słowo to(usunięte przez administratora).Do kierowników też to tyczy,uszy więdną...

ja wam powiem że z kierownikami trzeba umieć rozmawiać ale i tak moim zdaniem to jest tylko 3 idealnych kierowników są nimi (usunięte przez administratora) ona najbardziej pracuje a i tak jest niedoceniana.

przedst.hand.

Poziom kultury i zdolnści interpersonalnych większości kadry kierowniczej jest, delikatnie mówiąc, żenujący... Z tym nie mają styczności jedynienie szerewgowi pracownicy, ale i dostawcy oraz przedstawiciele handlowi wiodących[usunięte przez moderatora]Mając do czynienia z niedouczonym, niewyszkolonym i grubiańskim kierownikiem przez ten sam pryzmat oceniamy pracowników W sumie macie dziwną politykę kadrową - awansujecie ludzi, biorąc pod uwagę tylko fakt, ile lat "spędzili" w Tesco :-)

Ty jesteś pewnie jakąś sfrustrowaną[usunięte przez moderatora], która pokazuje swoje ego. No niestety ... Prawda boli. Skończyłaś podstawówkę czy może przedszkole ze swoim tokiem myślenia... nikt nie jest idealny, ale są ludzie szczerzy do których Ty i niektóre osoby się nie zaliczasz. Przykre to jest wszystko, że się traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Pozdrawiam. Z poważaniem (usunięte przez administratora)[usunięte przez moderatora]

kk

Swoją wcześniejszą wypowiedzią nie chciałam urazić paru wartościowych osób, którzy na codzień zajmują się tym czym powinna zajmować się reszta kierowników czyli pracą. Profesjonalni kierownicy to: (usunięte przez administratora) Reszta to fałszywi, nieszczerzy, dwulicowi ludzie, którzy kablują na innych dążąc tym samym do korzyści. OBŁUDA

tajniak

pani kierownik (usunięte przez administratora)to chyba nikt nie trawi. Jest wredna

Pracownik 1

Najgorsi są ci co oskarżają innych a sami nie widzą siebie jacy są fałszywi i nie mają szacunku do innych a jest takich kierowników bardzo dużo ale nie będę wymieniać bo szkoda słów tacy się już nie zmienią!!!Tylko Ciekawe jak oni by się czuli poniżeni przez innych???

personalna 2

oj tak to prawda potwierdzam

pracownik nocny

Tu niechodzi o ortografie a jesli ludzie pisza takie żeczy to pewnie jakas prawda w tym jest ;]

kierownik 2

hehe dobre żarty Doriano na innym stanowisku przecież on z kasami niemoze sobie poradzić dokonca a ty piszesz o inym stanowisku hehe ja bym go chciał zobaczyć na ważywkach ;] no ale tak jak jest napisane niema sprawiedliwego podziału przez szefową ;[

kierownik

oj nudzi nudzi tylko ciekawe czemu tak niesprawiedliwie te zamiany robi ciekawe czemu z personalnego nie pozmieniała albo tego swojego pupilka(usunięte przez administratora) nie zmieniła na inna posade co ? widocznie inni sa wywyszeni od reszty ;[ porazka dla Szefowej

mks

Zgadzam sie z przedmówcą mądry to pewnie jakis kierownik urazony ;] ia osobiscie pracuję na Długiej ale unas jest to samo zero szacunku

Te Mądry, widać, że Pan w TESCO kierownikuje. Zero szacunku dla ludzi! A swoją drogą to szorowanie podłóg, układanie towaru, a ostatnio i krojenie serów to również obowiązek wielkich kierowników TESCO. Więcej pokory!

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO