Opinie o Fundusz beta w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundusz beta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundusz beta o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundusz beta w Wrocław

Bylam na spotkaniu w sprawie pracy w jednej z ksiegarn tej firmy. Zaproszono mnie do obskurnej ksiegarni w stargardzie szczecinskim zaproponowano mi prace jako kierowniczki ksiegarni. Pani ktora zeprezentowala firme przedtawiala sie jako dyrektorka calej sieci i na wstepnie mi powiedziala ze bedzie mi ciezko gdyz bede miala tylko minimalne wynagrodzenie i prowizje od sprzedazy towaru. Warunki w jakich mialam pracowac byly w straszym stanie, dziura w podlodze przy wejsciu do ksiegarni, sciany juz po pekane, umeblowanie ksiegarni tandetne. Jesli juz ktos tam pracuje to wspolczuje i odradzam innym zainteresowanym pracy w tej firmie!

Koda,dxm,methcat.benzydamina

Chce ktoś troche ? xD

Danvill

Skąd u Was tyle jadu ? Nie podoba się w FB ? To znajdźcie sobie lepszą pracę i udowodnijcie Panu [usunięte przez administratora dane osobowe]? xD Czy jak mu tam że stać Was na więcej. Mnie wyrzucono z tej firmy za obejrzenie archiwum gg ówczesnej kierowniczki [usunięte przez moderatora]. Ale co z tego ? Dzięki temu zyskałem nowy zawód i prace w której zarabiam tyle ile cała załoga Zamkowej razem wzięta :) Dlatego siedzenie tu i wypisywanie głupot z braku innego zajęcia jest dość śmieszne. A i faktycznie podpada to pod pewne paragrafy, dlatego niektórzy powinni się zastanowić dwa razy zanim chwycą za klawiaturę. [usunięte przez moderatora] gorąca pozdrówka i oby Cię w końcu docenili bo przecież gdyby nie Twoja odpowiedzialność i poczucie obowiązku to tak zwany oddział szczecin dawno utopił by się we własnym gównie. Co doskonale obrazuje przykład pana [usunięte przez administratora dane osobowe]i jemu podobnych "kierowników". Pozdrawiam :)

administracja

Witam wszystkich 1) Jeżeli ktoś nie wie za co stracił pracę albo dlaczego jest "na wypowiedzeniu" proszę skontaktować się z centralą we Wrocławiu 2) Informacje o oczekiwaniach jakie FB ma wobec pracowników udziela Centrala ZSK albo Centrala Wrocław 3) Większość decyzji na które się skarżycie podejmuje Wrocław a nie [usunięte przez moderatora]. 5) Wszystkie niejasności można rozwiać w bardzo prosty sposób pisząc maila do Wrocławia. 6) Prawo określa w jaki sposób nie wolno umieszczać w internecie danych osobowych dlatego FB złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Więcej informacji udzieli centrala Wrocław pozdrawiam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundusz beta? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Katarzyna

Kiedyś miałam tę (nie) przyjemność pracowania w Funduszu Beta. Warunki pracy no cóż nie były najlepsze.. Bardzo dobrze orientuję się w sytuacji tej firmy. Po przeczytaniu tego wszystkiego włosy mi się zjeżyły na głowie!! Nigdy bym się nie spodziewała tego jaka jest [usunięte przez moderatora]!! Okazuje się,że rzeczywiście jest dwulicową osobą. Co do jej prywatnych kontaktów z pracownikami to przyznam szczerze,że nawet jeśli tak polubiła jedną ze swoich pracownic to dobrze, ale jeślli chce się faworyzować kogoś to niech to robi z każdym pracownikiem bo z tego co widzę opienię Pani [usunięte przez moderatora] ma już zszarganą. Cieszę się,że już nie pracuję w tej firmie i mam święty spokój,a [usunięte przez moderatora] jak widać są siebie warte - swój do swego zawsze ciągnie :) Pozdrawiam obecnych jak i byłych pracowników Funduszu Beta.

xxx

Z panem to można się spotkać ale tylko w sądzie. Po przeczytaniu tego steku bzdur które pan [usunięte przez administratora dane osobowe]napisał tylko można powiedzieć ZACHOWNIE GODNE POŻAŁOWANIA!! Strona ta służy do wyrażania swojej opini na temat pracodwawcy,a tu poruszane są tematy nie związane z pracą co nie kiedy. Kontakty [usunięte przez administratora dane osobowe] są temtem nr 1 w FB. Również kontrowersyjne jest to,że po przez prywatne kontakty[usunięte przez administratora dane osobowe] ma lżej w pracy i jest na bieżąco z informacjami o których inni pracownicy nie mają pojęcia.. jak np o zwolnieniu. Tylko można się zgodzić z poprzednikami,którzy sie wypowiedzieli jak w tyłek [usunięte przez administratora dane osobowe]nie wejdziesz szybko stracisz prace. Osoba [usunięte przez administratora dane osobowe] pozostawia wiele do życzenia ale co może powiedzieć osoba mająca kompleks niższości...?? Takie osoby potrafią tylko obrażać bo nie mają godności ani kszty honoru. Panie [usunięte przez moderatora] z takimi to tylko do Sądu za oczernianie i zniesławianie osób trzecich może wtedy się nauczą kultury (w co osobiście wątpie). Pracownice księgarni.

Mariusz .M

O i tu sie zgadzam to może spotkajmy sie wszyscy ?

MARCIN SKRZYSZEWSKI

Pisanie prawdy o kimś zawsze skutkuje atakami innych osób a oczernianie innych ludzi i to w tak [usunięte przez moderatora] i przepełniony bzdurami wyssanymi z palca sposób skutkuje wnioskiem z powództwa cywilnego o ściganie (prywatny akt oskarżenia z art. 212 &1 KK lub 216 &1 KK) A tak poza tym gnój jest dobry ale w kupkach na polu a kto komu i w czym nie dorówna to już jest inna sprawa, bawcie się dalej na tej stronie, jak nie macie odwagi mówić wszystkiego prosto w oczy to chociaż ta strona was ratuje...

RÓŻYCZKA

Boże! Co tu wielkie Państwo [usunięte przez administratora dane osobowe]wypisują?! Czyli jednak coś w tym jet co napiała [usunięte przez moderatora]! [usunięte przez administratora dane osobowe]próbujesz odwrócić kota ogonem razem z [usunięte przez administratora dane osobowe]od swojej osoby?? Coś Ci nie poszło :) Głupotą nikt [usunięte przez administratora dane osobowe]nie dorówna :) Pozdrawiam

Marzena

ale prawda zabolala [usunięte przez administratora dane osobowe]hehehe nie od dzis wiadome jest to,ze zawsze atakuje sie osoby piszace prawde. [usunięte przez moderatora] napisala co myslala i to co bylo prawda a [usunięte przez administratora dane osobowe]sie strasznie denerwuja... gratuluje pani [usunięte przez moderatora] szczerych wypowiedzi,a [usunięte przez administratora dane osobowe]moge tylko wspolczuc,ze tak nisko upadla! nie masz zadnego argumentu w rekach i dlatego obrazac probujesz innych ? ZALOSNE. panie [usunięte przez administratora dane osobowe]panskiej zonie nikt nie dorasta do piet bo nikt tak sie nie [usunięte przez administratora] jak ONA!!

żenada

porada prawna - 100zł; zlecenie napisania pozwu sądowego - 100zł; założenie sprawy w sądzie o zniesławienie - 300zł; mina Pani [usunięte przez administratora dane osobowe]po przegranym procesie - BEZCENNE; Za całość zapłaci Pani [usunięte przez administratora dane osobowe]kartą MASTERCARD (o ile ma)

aaaaa

żenujący opis. A po prostu nie chciało się Tobie pracować. Brak ładu w księgarni, brak tematyki. to ma być pracownik. Nie dziwie się że jest na wypowiedzeniu. Z ładnej księgarni po remoncie zrobiła maszkarę w sumie sama taką jest. Ciekawe jak napisze o kolejnym pracodawcy.

staszek

Jestem pracownikiem Funduszu od jakiegoś czasu i mogę szczerze powiedzieć jak sprawy wyglądają. W tej firmie ja sikam najdalej, kiedyś najdalej sikał Ksawery z magazynu ale po ostatnich zawodach moja dominacja jest niepodważalna.

Jedyna rzecz jaka trzyma, tą "firmę" na powierzchni, to zespół zgranych ludzi we wrocławiu ,a nie jakiś stary pijak który jedynie roztrwania pieniądze.Nawet w tej firmie nie ma żadnego funduszu emerytalnego bo wszystko zostało przepite przez Prezesa!!! Odradzam tą firmę tylko, ze względu na tego [usunięte przez moderatora] ...

T

Ludzie zamiast rozpisywac sie na tej stronie zacznijcie szukac sobie innej pracy bo ta firma juz zdycha. Wiem co pisze! Ja juz szukam pracy i radze zrobcie to samo.

eerrrrr

to wszystko prawda, i dziwi mnie tylko że jeszcze ktoś broni tej firmy...

Głos

PIP przychodzi i wychodzi...oficjalnie jest wszystko OK. Jedynym plusem tej firmy jest zgrany zespół dzięki, któremu ta firma jeszcze działa. Pracowałem i nie polecam. A to prezesowe "małe brutto" to mnie dopiero ubawiło...ZUS powinien dobrać mu się do skóry....skończyłyby się parówki z EPI ;)

bibi

...jestem prawonikiem "Funduszu" od wielu lat...ktoś narozrabiał i próbuje nabałaganić...tonący chwyta się brzytwy!!! nie słuchajcie tego steku bzdur...

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz beta - Wrocław

Fundusz beta