CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA

rebbe

Z wypłacaniem pieniędzy terminowo nie ma problemów @anonim, a pracownicy w firmie są zatrudnieni na umowę o pracę

mała

Ja nie wiem jak się u nich pracuje, ale rozmowa kwalifikacyjna była beznadziejna. Szefowie to kompletni ignoranci. Dwóch młodych chłopaków, jeden to nawet sympatyczny się wydawał, ale drugi - super szef [usunięte przez moderatora] to cwaniak i ignorant jakich mało. Do tego niezbyt mądry się wydał bo zadawał pytania wprost z porad on line - jak rekrutować? Kompletnie nieprofesjonalnie gapił się w tym czasie na mój biust, co na rozmowie o pracę jest mało kulturalne. A potem cały czas się chawalił i zgrywał jaki to on nie jest wielkim szefem. Nie przyjęli mnie bo chciałam chociaż część płacy stałą, ale to chyba dobrze bo znalazłam zaraz lepszą pracę ze stała pensją.

Była

Ja też zrezygnowałam z pracy w tej firmie. Właśnie przez niekompetencje szefów i strach przed klientami. Nie potrafię mówić ludziom że wszystkie ich problemy z bankami rozwiążemy wiedząc że i tak nikt w ich sprawie nic nie zrobi.

expracownik

Żenada straszna - szef [usunięte przez moderatora] w ogóle nie zna się na prowadzeniu firmy. Udaje natomiast mega cwaniaka i jaki to on nie jest mądry i sprytny ciągle powtarza. Ale jak zapytać się go o cokolwiek z pracą związanego to nigdy nie ma czasu (bo ogląda filmy na komputerze z wiadomą trescią) a jak już coś powie to zawsze się pomyli. Ciągle dzwonią zaniedbani klienci i awanturują się przez telefon, straszą policją, prokuraturą i sądem albo że po prostu przjadą. Wszyscy ich olewają i jak jest problem to nigdy nie ma praconika kompetentnego - szefa to już w ogóle nie ma dla nikogo. Może dobrze bo przy jego poziomie kompetencji to przynajmniej nie zaszkodzi. Firma [usunięte przez moderatora], zatrudnia tylko na zlecnie - rozlicza się pod stolem bo zlecnie jest na niską kwotę, nie wypłaca obiecanych premi, o urlopie możesz pomarzyć chyba że weźmiesz bezpłatny - ogólnie tragedia. Żadnych korzysci a tylko strach że kliwnt który poczuł się oszukany w końcu przyjedzie z siekierą. Nie jest to praca dla nikogo w zasadzie. Nic się nie nauczysz, nie zarobisz,[usunięte przez moderatora], w ciążę płatną nie zajdziesz, wywalą cię kiedy będą mieli ochotę i jeszcze możesz polatać po komisariatach i oglądać się za siebie jak wychodzisz z firmy. Coś strasznego.

lisa

Rozmowa kwalifikacyjna to żenada, w żaden sposób nie odzwierciedla prawdy co do warunków pracy w tej firmie. Wymagają doświadczenia wcześniej w call center, ale żadna osoba która wcześniej pracowała w tej branży nie zdecyduje sie na prace u nich, widząc masakryczne warunki i zerooo dyscypliny. Wielki bałagan, każdy robi co chce tylko nie dzwoni. I tak nie mają za bardzo z czego;)bo bazy brak. Praca ta powinna być skierowana do osób bez doświadczenia, może takie osoby byłyby zinteresowane, ponieważ nie wiedziałaby jaknaprawde powinna wyglądać praca. Masakra jednym słowem, nie polecam!!!

Zostaw opinię o CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA