KRN media Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o KRN media Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRN media Sp. z o.o.

Administrator

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o KRN media Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Hyc

Czy ktoś mi może wytłumaczyć co znaczy to ogłoszenie? Osoby "pokrzywdzone przez los"?! Spełniam wymagania, ale z takim bucem nie chciałbym pracować! Praca na stanowisku asystenta zarządu, kpina z ludzi, widać prezio czuje się lepszą kategorią człowieka. 1. Oferujemy: Pełny etat, wysokie wynagrodzenie, bardzo ciekawą pracę; 2. Oczekujemy osoby o wysokiej inteligencji, szerokiej wiedzy, właściwych cechach osobowości: lojalność, pozytywne nastawienie, energia w działaniach, dyscyplina i konsekwentność.Preferowane będą osoby z wykształceniem prawnym, znajomością języka angielskiego i prawem jazdy; 3. Osobom „pokrzywdzonym przez los”, introwertykom i innym potrzebującym opieki – dziękujemy; 4. Obszerne cv z fotografią oraz listem motywacyjnym proszę przesyłać bezpośrednio na adres: prezes@krnmedia.pl

Prezio :))
@Hyc 12.01.2018 14:53

przyjdź na rozmowę i sprawdź osobiście. Nie wstawiaj hejtu

admin

Wiesz coś na temat firmy KRN media Sp. z o.o. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o KRN media Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRN media Sp. z o.o.