KRN media Sp. z o.o.

Kraków

KRN media Sp. z o.o.

Opinie o KRN media Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

@Tylewtemacie, dziękuję za Twoją opinię, która zdaje się być wyczerpująca. Piszesz, że praca w KRN to dobry początek dla osób, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę kariery, czy kogoś z Was zachęciła ta informacja? Jeśli tak, to proszę osoby, który już podjęły się pracy w tej firmie o parę informacji na jej temat.

Daniel

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś ważnego przed rozmową?

anonymous
@Daniel 22.08.2018 13:19

na jakie stanowisko?

Tylewtemacie

Plusy: atmosfera - młodzi ludzie, komunikatywnie i dobrze nastawieni. Chociaż jest i tak sporo wewnętrznych sporów. Minusy: Kiepskie pieniądze. Bardzo dużo umów śmieciowych plus o dzieło. Brak benefitów - po za dopłatą do multi. Bardzo, duża rotacja. Pracownicy zwalniani, sami się zwalniają. Brak możliwości jakichkolwiek szkoleń, awansu, przyszłości. Pracownicy wiecznie zarzekają. Często wielki chaos. Oszczędności na wszystkim co możliwe. Dziwne układy. Masz doświadczenie albo szukasz czegoś ze ścieżką rozwoju. Nie polecam. Szukasz pierwszej pracy na chwilę, śmiało ;)

Iwona

@Anonim, może jest to spowodowane przejściowymi problemami w firmie? Jak rozumiem, jesteś pracownikiem KRN media? Mógłbyś powiedzieć coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak wygląda ten aspekt w KRN media?

Iwona

Czy ktoś obecnie jest zatrudniony w KRN media? @Anonim, co chciałeś przez to powiedzieć? Możesz doprecyzować, co miałeś na myśli? Każda merytoryczna opinia jest ważna dla użytkowników jeśli tylko jest dla nich zrozumiała. @Robert, dziękuje za opinię na temat warunków pracy w firmie. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są/były szkolenia?

Anonim
@Iwona 13.06.2018 17:27

Nie ma wartościowych szkoleń. Brak budżetu na wszystko. Pracownicy słabo wynagradzani.

Anonim

Jak ktoś jest wysokim desperatem. Biedna firma. Brak perspektyw. Umowy śmieciowe.

Iwona

Czy któryś z użytkowników podzieli się informacjami na temat warunków pracy w KRN media? @Jacek, dziękuję, za merytoryczną odpowiedź. Jak możesz opisać atmosferę w firmie? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób, które są zainteresowane pracą w tym miejscu.

Robert
@Iwona 07.06.2018 16:14

Atmosfera w biurze jest przyjazna przez ludzi tam pracujących, wiadomo nie każdy się odnajdzie. Nie jest to korpo, o socjalu trzeba zapomnieć. Warunki pracy są podstawowe, dużo osób stłoczonych na niewielkich powierzchniach. Normą są rotacje pracowników, którzy są głównie zwalniani.

Iwona

@Jacek, jak rozumiem jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Czy Twoja współpraca z KRN media już się zakończyła? Czy dla pracowników dostępne są benefity pozapłacowe? @Marek, atmosfera w firmie jest niewątpliwie bardzo istotna. Czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć coś na temat możliwości rozwoju w KRN media?

Jacek
@Iwona 01.06.2018 15:24

Jedynym benefitem jest dopłata do karty Multisport. O możliwości rozwoju ciężko mówić, bo praktycznie jej brak. Jeżeli chodzi o zwrot wynagrodzenia to lepiej na to nie liczyć. Tylko jednostki maja się w KRN dobrze.

Jacek

KRN Media to firma, w której rządzi chaos, brak jakiejkolwiek organizacji i zasad, aż dziwne, że w dzisiejszych czasach funkcjonują jeszcze tak uwstecznione firmy. Jedynym plusem są ludzie, którzy tam pracują, nie wliczając kadrę kierowniczą, bo to jakieś nieporozumienie - niekompetencja i brak szacunku do pracowników. Nierozwojowa praca, bardzo nisko płatna, a pracownicy są zwalniani z dnia na dzień, szkoda czasu na tą firmę.

Marek

Ludzie pracujący w KRN są bardzo przyjacielscy i pomocni. Dużym minusem są słabe zarobki na umowie, dużo osób pracuje na umowach zlecenie. Nie ma miesiąca, żeby ktoś nie odszedł lub kogoś zwolnili. Mała stabilność. Polecam na chwilę.

Wiesz coś na temat firmy KRN media Sp. z o.o. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

UWAGA!
@admin 10.06.2015 00:17

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o KRN media Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Hyc

Czy ktoś mi może wytłumaczyć co znaczy to ogłoszenie? Osoby "pokrzywdzone przez los"?! Spełniam wymagania, ale z takim bucem nie chciałbym pracować! Praca na stanowisku asystenta zarządu, kpina z ludzi, widać prezio czuje się lepszą kategorią człowieka. 1. Oferujemy: Pełny etat, wysokie wynagrodzenie, bardzo ciekawą pracę; 2. Oczekujemy osoby o wysokiej inteligencji, szerokiej wiedzy, właściwych cechach osobowości: lojalność, pozytywne nastawienie, energia w działaniach, dyscyplina i konsekwentność.Preferowane będą osoby z wykształceniem prawnym, znajomością języka angielskiego i prawem jazdy; 3. Osobom „pokrzywdzonym przez los”, introwertykom i innym potrzebującym opieki – dziękujemy; 4. Obszerne cv z fotografią oraz listem motywacyjnym proszę przesyłać bezpośrednio na adres: prezes@krnmedia.pl

Prezio :))
@Hyc 12.01.2018 14:53

przyjdź na rozmowę i sprawdź osobiście. Nie wstawiaj hejtu

Zostaw opinię o KRN media Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRN media Sp. z o.o.