Centrum Druku s.c. Adam Stachura

Kraków

Opinie o Centrum Druku s.c. Adam Stachura

xyz

Zapewne osoba bliska szefowi ma również obowiązek monitorowania portali z opiniami o pracodawcach

expracownik

Widze ze go work konsekwentnie usuwa negatywne opinie o tej firmie. Wyswiadcze wiec spoleczenstwu przysluge i napisze cos z perspektywy osoby ktora pracowala tam rok temu okolo rok czasu. - najnizsza krajowowa na umowie na wszystkich pracownikach wymuszona przez wlasciciela - napieta atmosfera dzieki szefowi firmy ktory za nic ma sobie swoich "podwladnych" - liderzy slabi - bojacy sie o swoje stolki - absurdalne zarzadzanie bez planu i skladu - ogromna rotacja rownajaca sie z niektorymi korpo - mozliwosc bycia zwolnionym z dnia na dzien za byle co - ciagla inwigilacja/ kapusiostwo przez pewna osobe bliska szefowi - kto zacznie tam prace ten szybko sie zorientuje o kogo chodzi Zycze powodzenia wszystkim zainteresowanym i Bog z wami

xyz
@expracownik 29.05.2017 12:49

mój komentarz też został usunięty , podpisuję się pod wszystkimi podpunktami z powyżej.

Nick

Umowa z najniższą krajową, z tego co mówią w każdym dziale. Duża rotacja w firmie. Brak możliwości rozwoju. To miejsce nie dla osób z doświadczeniem. Na chwilę dla studenta.

aąbcć
@Nick 23.03.2017 09:58

Nie mogłam uwierzyć w tą umowę za najniższą krajową ale znajoma ostatnio dostała tam pracę i rzeczywiście tak jest - potwierdzam i nie aplikuję bo chciałam się starać o kredyt a w tej firmie można o tym zapomnieć...

Krk

Jak wygląda tam praca na magazynie? Bo znowu szukają... Ktoś wyleciał czy sam zrezygnował? Opis ogłoszenia mówi już całkiem sporo, ale jaka jest rzeczywistość?

Kandydat

Szukają programisty seniora php w stawce juniora, dodatkowo praca (usunięte przez administratora) a 4000 zł to niestety szczyt zarobków dla programisty na rozbudowanej umowie.

xyu

greko, u nich raczej nie zarobi sie majątku ale wiem że można odpowiednio spore doświadczenie złapać. Słyszałem, że czasami ludzie po studiach poligraficznych tu się łapią.

angy

jestem klientem tej firmy i opinie mam pozytywna, mam nadzieje, że i pracownicy są zadowoleni bo jako klient postrzegam ją wzorowo

magda

moja kolezanka tam pracuje już długo. zadowolona jest, no ale 5ciu tys nic nie mowila. no ale to pewnie od osoby zależy.

Mieczysław

Zarobki duże : 5000 zł ,sprzedaż internetowa,duże obroty i zyski warto pracować,duże bonusy dla pracowników,pełno nagród.

Zostaw opinię o Centrum Druku s.c. Adam Stachura - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Druku s.c. Adam Stachura