IT4Business
counter
3 7 8 5 1
pawle Nowy wpis

ciekawi mnie tez informacja o tym czy zatrudniaj ludzi po studiach od razu bez dosiwadczenia jakiegos duzo, poniewaz ja nie posiadam ale chcialby sie u nich zatrudnic

totuss Nowy wpis

najwiekszym plusem jest tutaj chyba fajna atmosfera i zgrany zespol. czasem trzeba sie spiac nad jakims projektem, ale czasem po prostu mozna pograc w pilkarzyki i podyskutowac ... oczywiscie o programowaniu:)

tom Nowy wpis

bb - do firmy dostaja sie tylko ci co spelniaja pewne kryteria. i nawet nie zawsze mowa tu o pewnym poziomie, ale raczej o mozliwosciach rozwoju konrketnej osoby. obecnie nie ma z nami w dziale ani jednego praktykanta. jesli sie nie dostales teraz podeslij za jakis czas znowu cv.

były pracownik Nowy wpis

jak jestes dobry i się starasz to pensja (i premia) jest adekwatna do tego. ale w tej firmie oprocz pensji wazna jest tez motywacja i atmosfera. po prostu traktuja cie fer.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

klient

Profesjonalnie podchodzą do pracy. Zrobili dla mnie integrację z systemem księgowym, z którym nikt inny nie chciał pracować. Można u nich zamówić sobie chyba wszystko;)

em.

Moja pierwsza studencka praca (na 3 roku) i chyba lepiej jak na pierwszy raz trafić nie mogłam :) Szef jest świetnym i przyjaznym młodym człowiekiem, który wie jak \\\"podszkolić\\\" i nauczyć dobrych praktyk \\\"młodego studenta\\\". Jeżeli chce się \\\"rozkręcić\\\" i czegoś nauczyć w miłej atmosferze to zdecydowanie polecam jako firmę na dobry start :) Elastyczne godziny pracy też są zdecydowanym plusem, jeżeli chodzi o osoby nadal uczące się. I mimo że od tej pracy minęły już 2 lata, to nadal wspominam ten okres z łezką w oku ;)

Tomek

Dobre ceny, bardzo nastawieni pod klienta.

Bartek

Fajna firma, miła atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o IT4Business - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

IT4Business