PZMot

Kielce

Opinie o PZMot

Paweł Ch.

Oprócz opieszałości powiem że to zwyczajni oszuści. Podstawiłem nowe tipo na serwis po 15 000 km. Przez pierwszą godzinę auto stało i pachniało. Nikt nawet do niego nie podszedł. Zostałem poinformowany że taki przegląd to koszt 250 zł. Po wszystkim wystawili rachunek na ponad 500 zł. Uważam że nie należy u nich ani kupować aut ani serwisować. Omijać szerokim łukiem. Nigdy więcej PZ Mot!!!!!!

Tomcio
@Paweł Ch. 14.06.2017 17:30

Dziwna sytuacja. Ja dwa tygodnie temu robiłem przegląd w Tipo 1.4 95KM przy 15 000 km. Koszt przeglądu wyniósł +- 250 zł. Oczywiście nie było wymiany oleju która jest zalecana dopiero przy 30 kkm, ale zostałem zapytany o to czy chcę wymieniać olej, co wiązało się z dodatkowymi kosztami. Nie zdecydowałem się na to i zapłaciłem taką kwotę jaką usłyszałem przy zakupie auta od handlowca. Co do obsługi u mnie wszystko poszło bez większych problemów.

JArek

porażka sanepid powinien zagościć a ogłoszenia o mechaników non stop wiszą

Jarek

Szukają ciągle mechanika do serwisu fiata. 30 lat robię w mechanice, sam mam trzy fiat jtd, sam je serwisuję. Składalem do nich CV o pracę. Nawet ciulie nie zadzwonili,a ciągle szukają.Noze jestem za stary,albo oni nie wiedzą kogo szukają. Musi byc tam lipa skoro ciągle leci ogłoszenie.Pozdrawiam PZM Kielce.

gość Tragedja

Zostaw opinię o PZMot - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZMot