Opinie o Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. w Kraków

Pytanie Nowy wpis

Wiecie, czy Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kasia Nowy wpis

Czy związek przyjmuje pracowników w tym okresie?

Poznań Czarnkowska Nowy wpis

Dziwię się że ta stacja jeszcze istnieje. Najbardziej mnie zastanawia jakiś nierób niby mechanik w taki sposób będą zawsze straty dla Pzm. Do WIADOMOŚCI

Bolek Nowy wpis

Porażka, jakość usług kiepska, wręcz zerowa ceny z kosmosu

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Mechanik - Elektromechanik? Podziel się swoimi wrażeniami!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dorota

Szukają może tutaj kogoś do pracy? Jeśli tak to jak oceniacie wynagrodzenia w PZMot? Są konkurencyjne, jak na Kielce?

Iza

Ile można zarobić w tej firmie ? Czy sa premie dla pracowników ?

Paweł Ch.

Oprócz opieszałości powiem że to zwyczajni oszuści. Podstawiłem nowe tipo na serwis po 15 000 km. Przez pierwszą godzinę auto stało i pachniało. Nikt nawet do niego nie podszedł. Zostałem poinformowany że taki przegląd to koszt 250 zł. Po wszystkim wystawili rachunek na ponad 500 zł. Uważam że nie należy u nich ani kupować aut ani serwisować. Omijać szerokim łukiem. Nigdy więcej PZ Mot!!!!!!

Tomcio
@Paweł Ch.

Dziwna sytuacja. Ja dwa tygodnie temu robiłem przegląd w Tipo 1.4 95KM przy 15 000 km. Koszt przeglądu wyniósł +- 250 zł. Oczywiście nie było wymiany oleju która jest zalecana dopiero przy 30 kkm, ale zostałem zapytany o to czy chcę wymieniać olej, co wiązało się z dodatkowymi kosztami. Nie zdecydowałem się na to i zapłaciłem taką kwotę jaką usłyszałem przy zakupie auta od handlowca. Co do obsługi u mnie wszystko poszło bez większych problemów.

Zbigniew
@Tomcio

Tak jest pierwszą wymiana po 30k bo ja też tak robiłem a jak chcesz wcześniej to płacisz to chyba normalne

Zbigniew

Robiłem przegląd w Ducato a mam 2 nowe i nie mam nigdy problemu Zostawiam i jadę do domu dzwonią jak gotowe nie mają tylko jednego samochodu Przyjrzałem się i latają jak głupki Każdy chce na juz Jak robicie przegląd w serwisie to wiadomo że kosztuje bo dają orginalne części mi ceny serwisu pasują przynajmniej wiem co mam Chcecie taniej i szybciej to u prywaciarzy ale gwarancji nie dadzą na przegląd czy naprawę Wiec przemyślcie czy warto ryzykować Ja zawsze robię przeglądy w fiacie i jeszcze nie miałem problemu a mam parę samochodów Ducato

Co powiecie na temat wynagrodzenia w PZMot? Czy od dodania ostatniej opinii uległo ono zmianie?

JArek

porażka sanepid powinien zagościć a ogłoszenia o mechaników non stop wiszą

Jarek

Szukają ciągle mechanika do serwisu fiata. 30 lat robię w mechanice, sam mam trzy fiat jtd, sam je serwisuję. Składalem do nich CV o pracę. Nawet ciulie nie zadzwonili,a ciągle szukają.Noze jestem za stary,albo oni nie wiedzą kogo szukają. Musi byc tam lipa skoro ciągle leci ogłoszenie.Pozdrawiam PZM Kielce.

gość Tragedja

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 8 ocen.
Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o.