Biga Styl

Opinie o Biga Styl

zainteresowana

Mogę prosić o więcej informacji na temat tej pracy ?

pracowniczka

Ja sądze, że jak ktos chce narzekać to będzie to robił gdziekolwiek by pracował. Pracuję w Bidze od dobrych 3 lat i nie sądzę żeby atmosfera się popsuła, a wręcz przeciwnie. Jak się jest zaangazowanym i uczciwym to praca nie jest taka zła i awans też można dostać, Także polecam się zastanowić przed wydawaniem opinii, bez dobrej znajomości sytuacji.

Zostaw opinię o Biga Styl - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biga Styl