Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Taka-ja

1 / 5 2023-01-12 14:08:11 Taka-ja Pani ekspedientka, która z reguły obsługuje kasę (niska, czarne włosy, "pulchna" ) w dino przy ul. Głogowskiej w Ostrowie Wlkp. jest wyjątkowo nie sympatyczna i wredna. Jej brak kultury i prostackie zachowanie są karygodne. Zachowuje się tak jakby robiła łaskę, że obsługuje klientów... a to jest jej (usunięte przez administratora) obowiązek! Potrafi wydać 20 gr po 1 groszu (nie dając tego nawet do ręki) , po czym pyta następną osobę w kolejce czy ma 25 gr... ???? Jeśli jest pani niezadowolona ze swojej pracy to polecam zmienić profesję a nie wyżywać się na klientach, którzy prawie codziennie robią tam zakupy. Po dzisiejszej wizycie w Dino i "obsłudze" przez tą panią byłam tak zniesmaczona, że musiałam w końcu wyrazić swoje zdanie na ten temat publicznie, bo zwracanie uwagi bezpośrednio ekspedientce nie przynosi żadnych rezultatów... a to my klienci was utrzymujemy, nie odwrotnie! Nie ważne jak dobry humor bym miała, po "obsłudze " przez tą wredną (usunięte przez administratora) ze sklepu wychodzę dosłownie (usunięte przez administratora) Dino powinno się wstydzić za takich pracowników!!

Srał was pies
@Taka-ja

Przepraszam bardzo ty mnie utrzymujesz jakim cudem? Nie dziwię się tej babce że jest wredna. A ja mam wysrane w to czy ktoś przyjdzie na zakupy czy da zarobić czy nie ciągle mam to samo bez względu na to kto przyjdzie kupić nonsens, jak dla mnie to nikt nie musiałaby przychodzić

Olo
@Taka-ja

To idzie w 2 strony nie bronię tu pracowników, ale jak widzę jak postępują jacy są niemili klienci to jest szok. Ostatnio byłem rano w sklepie o 7 przede na była babka kupiła 6 bułek wodę i papierosy i daje kasjerce 500 zł ta mówi że ma same drobne niie ma tyle żeby wydać, ta babka zaczęła ja wyzywać ze jest od tego że musi jej wydać! Pytam się gdzie jest kultura klientów i dziwić się że tak jest?

Ravcik

Czy kierowniczka sklepu może z dnia na dzień zmieniać grafik? Czy kierowniczka sklepu może sama ot tak z siebie wpisywać urlop? I gdzie mogę to zgłosić?

Praca

Witam czy Dino w borku przyjmuje do pracy na czas obecny

Pawlak Borys -Słońce sieci Dno

Dlaczego ostatnio lider Ulka algida Krauz to taka droga (usunięte przez administratora)?

Tomcio Biernacki
@Pawlak Borys -Słońce sieci Dno

Do tej pory ,,centrale'' obsługiwała w ramach etatu. Nawet za nadgodziny nie trzeba było dziwonie płacić. W poniedziałek przeprowadzę dyscyplinującą rozmowę.

Kaska
@Pawlak Borys -Słońce sieci Dno

Co Wy się jej tak tej Uli uczepiliscie ?

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Domisa

Jak tam wasze wypłaty za grudzień ? Nie macie wrażenia że są zbyt niskie ?

Nowa
@Domisa

Dokładnie tak jest niby wyrabia się premię co raz większe a pieniędzy nie widać, w przypadku kierowników wszystko jest regulowane premią uznaniową jak masz za dużo premii 1lub 2 to ucinają uznaniową i wszystko i tak na ich korzyść,na pasku nie ma wyszczególnionych premii np za oiw u kierownika i zastępcy wszystko owiane tajemnicą

Mia

Mieszkam w Iławie, na Osiedlu Piastowskim, mamy tu Dino. Jestem dość częstym klientem ponieważ uważam że można tu dostać naprawdę dobrej jakości mięsko. Niestety personel jest nieuprzejmy, po wejściu do sklepu nie potrafi odpowiedzieć na przywitanie, nie tylko osoby na kasach ale często nawet kierownictwo, które mogłoby dać przykład swoim pracownikom. Po zakończonej sprzedaży kiedy mówię dziękuję i do widzenia nikt jeszcze nigdy nie odpowiedział. Zarówno panie jak i jeden pan mają takie niemiłe spojrzenia, że staram się chodzić bardzo rzadko, choć mam kilka kroków. Pewnie mają niefajną pracę, ale to zawsze można sobie zmienić????

Agnieszka

A jak to jest z kredytem dla pracowników? Na jakich zasadach się to odbywa .

Xuuux

Czy przyjmuje dino do pracy w borku na ul szosa jaraczewska

Agnieszka W.

Czy można w Dino Polska płacić rachunki za czynsz prąd wodę i gaz?

Lili

Hej , pracuje w dino od 02 września , jakieś dwa tygodnie po zatrudnieniu wysłali mnie na szkolenie prawie 100 km od domu w jedną stronę , do tej pory nie wypłacili mi za delegacje . Czy to normalne ze tego nie wypłacają l????????‍♀️

Kasienka
@Lili

Oczywiście to u nich potrafi pół roku trwać

@Lili

Ja czekam na wypłatę delegacji od lutego,trzy razy były wysyłane papiery ,2 razy dzwoniłam do działu delegacji, interwencja u kierowniczki i rejonowej też nic nie dała.

@Lili

Mi delegacje z lipca dopiero w grudniu wypłacili więc jeszcze sobie trochę poczekasz

OMG
@Lili

Ja byłam na delegacji 24 września. A za delegacje dostałam 4 stycznia. Ponad 3 miesiące, a miał być podobno tydzień

A delegacja była wystawiona

Bento

Czy zastępca kierownika ma też 2 zmiany czy tylko jak kierownik od 7 do 15

@Bento

Zastępca pracuje na dwie zmiany.

Konrad

U nas prawie na rano

Może chodzić na 2 zmiany

XXL

Dino Polska. Pracownicy poniżani obrażani przy klientach przez kierownictwo regionalne ja rozumiem zwracać uwagę ale krzykiem chamstwem i poniżaniem dać takim ćwiartkę władzy to tracą rozum jak by mogli to i by strzelali do pracowników oto marka Dino. Totalny brak szacunku do pracownika ze strony kierownika regionalnego

@XXL

Zgadzam się zero poparcia

Xxpxx

Za co jest premia 2 i czy kierownik też ją dzieli?

@Xxpxx

Premią dzieli kierownik i (usunięte przez administratora) . To wstyd osoba co towar rozkłada dostaje premie 800 a ta co na kasie siedzi 100 zł

Praca

Czy przyjmuję do pracy Dino w borku na ul szosa jaraczewa obecnie

Swieżak

Dzień dobry, jak wygląda sprawa l4 w centrali? Jeżeli się wydarzy? Różne są sytuacje losowe ? Czy ucinają tylko premie, czy były jakie przypadki zwolnień? Pytam konkretnie o centrale i stanowiska umysłowe. Dziękuję

@Swieżak

Podpinam się pod post, może ktoś zna odpowiedz ?

@Zainteresowany

Zależy od działu

Xxx

(usunięte przez administratora). Ze nikt tego pracodawcy nie zgłosi. Nie tylko w sklepach bo w biurach to samo. Maja za nic nowego pracownika. Chcesz złożyć podanie tam zastanów się 1000 razy. Złożyłem i pracowałem i już nie pracuje. Takiego stresu nigdy w życiu nie przeżyłem co tam. Na rozmowach pięknie ladnie a rzeczywistość inna. Pozdrawiam kadre zarządzająca która za nic ma ludzi.

Przyszły pracownik
@Xxx

Na jakim stanowisku pracowałeś/pracowałaś? Mam jutro rozmowę na młodszego specjalistę ds transportu. Dzięki za pomoc.

@Przyszły pracownik

Jak po rozmowie?? Byly obiecanki cacanki?? O podwyższę tam zapomnij po 3 msc. W lipcu dostaniesz bo minimalna jest podnoszona. Taka rzeczywistośc. Nie polecam tego Pracodawcy. A najgorsze baby tam. Jedna drugiej szpilkę by wbiła. Kazdemu znajomemu odradzam pracę tam. No chyba ze masz plecy to wtedy miod malina

@Xxx

Dlaczego wyraz na (usunięte przez administratora)... jest usuwany przez admistratora. Takie sa opinie pracowników.

Nie ma możliwości kupna biletów lotniczych.

Agnieszka W.

Czy w Dino Polska jest możliwość zapłacenia rachunków za czynsz wodę i ogrzewanie.

Estera

Dino (usunięte przez administratora)regionalni traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) zero kultury do zwierząt człowiek jest lepszy regionalni to gestapowcy wstyd tym bardziej że pracowników brakuje

Iga

Czy w Dino Polska jest możliwość zapłacenia mandatów?

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2045.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1743, z czego 198 to opinie pozytywne, 639 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.