Dino Polska

Zduńska Wola

Dino Polska

Opinie o Dino Polska

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Dino Polska? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

tr

hej wszystkim no a co tutaj taka cisza na forum..nikt sie nie wypowiada..widze ze teraz maja calkiem spora rektuacje na stanowisko kasjera- sprzedawcy w kilku miastach w Polsce oferuja umowe o prace, na dwie zmiany, a wynagrodzenie wynosi od 1 850 zl pl

???

zgadzam sie z twoją opinią, praca jest chora ciagle tylko biegasz robisz wszystko zeby było w jak najlepszym porzadku a i tak wszystko jest zle, kierownicy krzyczą i obrabiaja ci tyłek a nie mają odwagi powiedziec ci to w oczy, jak zrobisz cos dobrze nie powiedzą ci słowa dziekuje bo nie znaja trzech podstawowych słów, atmosfera jest napięta, idziesz do pracy w stresie,aż nie chce sie tam pracowac po prostu pasowałaby tam jakas inspekcja ale taka porzadna co by przejrzała wszystko i zobaczyła jak sie pracuje.a co do przerwy można zapomniec jak jest dużo klientów a ty lkoto w 3 na zmianie to jest szczyt [usunięte przez administratora] pracownika....

Alicja

Jeden z najgorszych pracodawców. Wymówienie wręczają bez żadnego uzasadnienia – bardzo duża rotacja pracowników. Miałam dość chorej atmosfery, wrzeszczącej na wszystkich kierowniczki i pracy po godzinach za które nie dostałam ani grosza. Na zmianie są tylko 3 lub 4 osoby wszystko się robi w biegu o przerwie trzeba zapomnieć. Zero szacunku dla pracownika!!! Jak chcecie nabawić się nerwicy i/lub wrzodów żołądka pracujcie dla Dino.

Zostaw opinię o Dino Polska - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dino Polska