Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Eliza

Nie słuchajcie bzdur na temat wynagrodzenia w Dino.Goła biedna pensja, mydlą oczy nadgodzinami, a tak naprawdę to ile byś nie pracował do wypłaty ciągle to samo. Różnice są groszowe tak jak tegoroczna nagroda dla pracowników. Tyle to powinna dostać kierowniczka i jej bezpośrednia przełożona. (usunięte przez administratora)Gdyby kadra kierownicza była wybierana z głową to te markety zupełnie inaczej by prosperowały.Zacznijcie od szkolenia kierowników bo to co sobą reprezentują to żenada. Jak mają nauczyć czegokolwiek pracowników jak sami są ciemni jak tabaka w rogu. Ale w tej firmie nie liczy się wiedza i doświadczenie tylko to co ma ktoś na plakietce.Dostanie się taki delikwent na kierownika bo nikt inny nie chciał więc z braku laku dobry kit i myśli, że jest wielką szychą, a tak naprawdę to jedno wielkie zero.

@Margo

kobieto ty widzisz cos ty napisala? jak kolezaneczki i pupilki kierowniczki chodza po sklepie i robią zdjecia połek jak jest towar wyłozony albo ile palet wyjechało? ja jestem wiecznie rugany za to ze nie wyrabiam sie na zmianie siedzac na kasie przy klientach jestem tyrany przez kierowniczke ze nie potrafie tego czy tamtego wiec moze czas na pisanie skarg i meili ???

roksa256

Sylwester w Dino. Drogie koleżanki i koledzy życzę Wam w nowym roku , zdrowia spełnienia marzeń , sukcesów zawodowych oraz polepszenia w tej cudownej firmie Dino . Wszystko może było by ok , pomijając kilka aspektów względem świąt 1.wigilia otwarcie 6:00 pytanie dla kogo ? czy ktoś ma po kolei w głowie 1 klient :) te pieniądze na utrzymanie sklepu i godz pracowników dla jednego klienta można dać pracownikowi na karpia ...chociaż tyle , bo skąpstwo pracodawcy jest bardzo hojne :) szkoda że tak chętnie chcą abyśmy pracowali w nadgodzinach , a my co robole ,nie mamy rodzin , świąt ...Wyzysk człowieka przez człowieka. Może Pan Borys by przyszedł trochę popracować w wigilię i sylwestra o 21:00 a nie świętować z rodziną my też mamy rodziny? 2.Sylwester godz 7:00 21:00 DRAMAT to nie śmieją się z Nas ,tylko z góry i tych pasożytów którzy to wymyślili i żerują na naszej pracy i dramatu rodzin których najbliżsi pracują do 21:00 i po zakończonej pracy już nigdzie nie wyjdą ponieważ wszystkie imprezy SYLWESTROWE zaczynają się o 20:00 a za sylwestra się płaci , tak na marginesie. Ciekawe ile osób z góry pracowało w Wigilię i Sylwestra ? Chyba czas na związki zawodowe żeby to ruszyły . Opinie na internecie ...co otwarte w sylwestra DINO I ORLEN kpiny . Czy nie można skrócić czasu pracy w Sylwestra i pracować tak jak inne sklepy czy my nie ludzie ...Polska firma ale (usunięte przez administratora) mogą podać rękę. 3. Paczki , bony o czym my mówimy ? Dino to czysty wyzysk brak podziękowania , kontrole , rewizje i ciągle źle , ale w święta i sylwestra tony towaru i 1000 ludzi obsłużonych to super , ale co za to mamy , NICCCCCC albo za mało albo za dużo .Spróbuj człowieku zachorować :( 4.Otwarcia sklepu tak szczerze odwalcie się od sklepów w których jest cała ekipa a otwieracie następne sklepy i nie macie pracowników to tylko Wasza wina jaka płaca taka praca ( jaki pakiet macie dla pracowników ) W Biedronkach i Tesco lub innych molochach zarabia się tyle samo ale pracownik ma podziękowanie za pracę na święta w formie bonów i paczek. Więc ludzie mają wybór . Jak można otwierać sklep z ekipą w składzie 7 osób ....te 7 osób to klony , nie ludzie ???? 5. Szkolenia w Dino w szatni lub w stołówce na skrzynkach od piwa 8 lub 10 Godz bez okna i gdzie BHP to nadaje się do inspekcji pracy , zresztą sama to zgłoszę jak to się nie zmieni .Brak spotkań integrujących . Co to ma być ? Dołączcie się do tego meila i ruszmy tą sprawę szacunku dla ludzi . Wszystkiego Najlepszego Panie Borysie w Nowym Roku życzy cała Polska

Majkel
@roksa256

Oj to jest prawda co pani pisze pracuję w Dino od pół roku i nie mam ciekawych doświadczeń, miałem kilka wyjazdów by wspomóc odległe markety bo mieli braki kadrowe Pani regionalna dała mi za to premie, wszystko ok tylko ta premia była na pasku bo do wypłaty dostałem tyle samo co bez premii, więc......

Majka

Proponuję zmienić pracę. Skoro wszyscy tutaj tylko potrafią krytykować to po co pracujecie w Dino? Bo nie rozumiem. Jest dużo innych firm które potrzebują do pracy To po co tutaj siedzicie ? Narzekanie na Internecie A nic poza tym nie umiecie zrobić. Nie podoba się praca w handlu to do biura. Pozdrawiam

Anonimowa
@Martyna

Też pracę zmieniam i koniec z (usunięte przez administratora) arogancją , wydawaniem dwóch różnych poleceń w danej chwili( masz się rozdwoić)przez Joannę , (usunięte przez administratora) regionalnej A(usunięte przez administratora) ( kamienna twarz). Inne osoby wychodzą co chwilę na papierosa a mi liczyły przerwę co do minuty. Dźwiganie towaru znacznie powyżej norm bhp. Żadna z kierowniczek nie stoi po stronie pracownika !!! Skandal, nagłośnić to !!!

Agula

Jestem pracownikiem Dino Polska. Pracuje już pół roku i każdemu bym poleciła prace w tej sieci. Pracownik jest tam doceniany, są jasno określone zadania, wynagrodzenie też jest ok. Idąc do tej pracy naczytałam sie jakis negatywnych komentarzy na temat Dino. Musieli je wystawiać ludzie z konkurencji bo nic z tego co bylo tam pisane nie miało miejsca ( przynajmniej w tym markecie w którym pracuje). Wynagrodzenie zawsze na czas, dostęp do szkoleń, jasno wyznaczone zadania, kadra kierownicza na wysokim poziomie. Naprawde polecam jeśli ktoś szuka pracy w sklepie

BZDURY PISZESZ

Klientka Zabrze

Dino w Zabrzu Biskupicach to totalna PORAŻKA!!!Co drugi produkt po terminie ekspedientka z mięsnego niska szczupła blondynka okropnie nie mila.Pytajac kiedy będą wypieczone bułki usłyszałam że ma tylko dwie ręce po czym odeszłam a Pani zaczęła kręcić nosem.Uwielbialam w dino robić zakupy ale przez to co się tam teraz dzieje zostałam zniechęcona a szkoda :(

Lulululu
@Klientka Zabrze

Produkty są po terminie, bo pracownicy nie mają czasu na ich sprawdzanie. A pracodawca nie ma zamiaru płacić za nadgodziny, więc pracownicy mają to w pompie.

@Lulululu

dokładnie, cięzko juz w tym momencie wyrobić się z zadaniami, kiedy nie możesz robić nadgodzin. A nawet z nimi było cięzko!

@pracownik

Dlatego ktoś z góry powinien sobie popracować na sklepie przez 2-3 dni i zobaczyc czy da rade zrobic chociaz podstawy bez nadgodzin

Karolina Nowy wpis
@pracownik

Jestem pracownikiem z grupą i dzień zaczynam od piekarni. Rozładowuje to co przyszło i szykuje wypiek ciastek i kajzerek na zapas. Później nabial z chlodni a później bieżący, co dzień 500kg. W między czasie ciastka i po 200 bułek bo do 12 schodzi około 600 samych kajzerek, do tego oczywiście terminy. Często schodzi mi do 11 z nabialem. Jeśli mam drugie zmiany to robię nabial bo koleżanki tylko upychaja go w chłodni rano. Zawsze słyszę ze nic nie robię i że za wolno. One potrafią 8 h ceny roznosić we dwie. Moja premia w maju to 1,30 od regionalnej. Nie mam nadgodzin a one owszem. Nawet specjalnie się nie wyrabiają żeby zostać dłużej.

Ewa Nowy wpis
@Klientka Zabrze

Zatrudnij się, pracuj 6 dni w tygodniu po 12 h zobaczymy czy będziesz tryskać uśmiechem! Rozładuje sama min 100 kg mięsa o 5.30 i słuchaj debilnych komentarzy

Agula

Dino
@Agula

To chyba tylko tak jest w twoim markecie. Jedno co jest to pensja na czas ale okrojona z każdej strony .

@Agula

Pani chyba nie pracuje w Dino, bo to co opisała to nijak się ma do rzeczywistości, jedyne co się zgadza to pensja na czas ale okrojona, reszta to urojone mżonki.

Buba
@Agula

No nie, kurde blade! Cytuję, pracownik jest tam doceniany, ....... To już że 3 lata będą, głupia sprawa, natomiast nikt wcześniej z nami, pracownikami tego nie omawiał, no nikt. Dino na wsi, pracownica ma tam jakieś kury, swinki. I codziennie w pewnym okresie sterty liści z młodej kapusty zostają, no to pozbierała toto nasza koleżanka do worka, wrzuciła do auta, któraś jej w tym pomogła. To rano było, przed 6. No cóż 6.15 wjeżdża do nas ochrona, no sprawa bezpieczeństwa państwa! Przeszukanie samochodu, dowody zbrodni, LIŚCIE KAPUSTY ! Efekt , nagany, nie przedłużenie umowy, dla obu pań. No kryminalistki !!! Kabaret, to mało powiedziane. Tak nas doceniają !

@Agula

To w którym markecie jest tak super? Ja dostaje SMS, że ma przyjść wcześniej a że wyjdę później to dowiaduje się przed wyjściem.... Masakra zarządzenie i pracy tyle, że przerobić nie idzie!

Pracownica
@Agula

Haha, ten komentarz właśnie brzmi, jakby był napisany przez górę. Czytam opinie jako pracownik i nic z tego co tu jest nie jest pisane przez konkurencję żeby zepsuć reputację, wszystko to sama prawda, którą mogę odnieść też osobiście do marketów, w których już pracowałam (a w Dino pracuję łącznie prawie dwa lata). Wypłaty na czas, ale marne, bez nadgodzin, bo zostajemy, ale nie możemy ich wpisywać, premia nawet jak większa, to wypłata wcale nie wyższa. Paskudnie zimno, w kranie lodowata woda, warunki jak dla (usunięte przez administratora), ciagłe poganianie, rób 10 rzeczy na raz, a to i tak za mało, bo trzeba robić 15, straszenie kontrolami, za mało pracowników jak na taki sklep i ogrom roboty, każdy jest od wszystkiego, ekipa to same plotkary, na nikogo nie można liczyć, obłąkana osoba kierownika. Dramat.

@Agula

Witam, Z całego serca, odradzam pracę w tej firmie. Osoba, która pracuje 2-3 dni zostaje wysyłana na dział mięsny, zero informacji, co gdzie jak. Wieczne pretensje, za wolno, skup się, „ my nie będziemy pomagać”. Dla mnie to jest chore. Nie polecam, szczególnie jeśli chodzi o Dino w Krotoszynie. Bród, smród i nic więcej. Szkoda mi wszystkich którzy zaczynają pracę w tej firmie. Rotacja pracowników, wieczne problemy. Stres i nic więcej. Omijać szerokim łukiem!

&,

Najgorszy pracodawca wiecznie źle ,mało ciągle kontrole i wizyta regionalnej o 6 rano ,panuje obgadywanie , (usunięte przez administratora),a w dodatku zimno jak w psiej budzie nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)

@Agula

Czyżby opinia kogoś z HR ? Nie sądzę żeby cokolwiek było prawdą. Znam wiele osób, które pracują w Dino w markecie oraz Dino w centrali i żadna z tych osób nie jest zadowolona, bo skoro jest tak fajnie jak pisze Agula to skąd ta rotacja ?

Mon

Przez pracę w tej firmie to tylko nerwicy lękowej i depresji się nabawiłam. Okropna atmosfera wprowadzany (usunięte przez administratora) Dwa pupulki kierowniczki rządziły całym sklepem . Okropna atmosfera pracownice jakby mogły to by się pozagryzały nawzajem. Rzadnego szkolenia przyuczenia nowy pracownik zostawiony na pastwę losu ...

Pracownik Były
@Agula

Myślę że to co Pani napisała to chyba o innym markecie. Pracowałam 8 miesięcy. Najgorszy pracodawca jakiego miałam w ciągu 23 lat pracy. Nigdy więcej . Mało ludzi na 2 zmianie nie raz 3 osoby bo ktoś wypadł, Na kasie zimno że aż hej. Non stop coś do roboty a jak siedzisz na kasie coś gdzieś do rozłożenia. Kasa zwyczajowo jedna czynna bo na drugą nie ma kto siąść. Na mięsny idziesz jak ktoś wypadnie bez żadnego przeszkolenia. Piszą do Ciebie co dzień aby przyjść wcześniej a wychodzisz jak dobrze 23 a zazwyczaj 23.30 i o czym Pani Agula piszesz. Brednie raz jeszcze brednie wyssane z palca albo pisane przez samego pracodawcę. Pozdrawiam wszystkich pracowników ciężko tyrających na pracodacę

Mała
@Agula

To zależy gdzie bo nie wszędzie jest dobrze zależy od kierownictwa

Nana
@Agula

W takim razie masz szczęście, co z tego,że są szkolenia? To prawda ,że szkolenia odbywają się w szatni na skrzynkach . Kierownik robi co chce . Pracownik stojący np. na mięsie dostaje 70 zł premii że swiezyzny,mając obrót z wysokiej półki i to dopiero po upomnieniu się o nią informując,że wie o tym kto dzieli tą premię.

Ewa Nowy wpis

BZDURY PISZESZ

Guśka Nowy wpis

Ten sklep to jeden wielki (usunięte przez administratora) pracownika mają za pionka zadają zadania które nie idzie realnie zrobić w przeciągu 9 godzin góra myśli że pracownik będzie im robił po 12 godzin za darmo. Brak ludzi sklepy niezatowarowane a pretensje do pracowników i kierownika ciągle zmieniane grafików bo za dużo osób na zmianie myślą że jedna osoba na drugiej zmianie jest wstanie przerobić kilkanaście paletę towaru ten sklep schodzi na psy. Taki dyrektor a nawet właściciel powinien sam przyjść i (usunięte przez administratora) sam z paletami by zobaczyć czy jest to realne zrobić ciągle zmiany ciągle wprowadzanie czegoś nowego co utrudnia pracę w tym markecie istne dno nie płacą za nic i za nic nie docenią potrafią tylko opieprzyć pracownika I każdego wokół

Karafka

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wypowiedzieć umowę co muszę zrobić?. Jestem na okresie próbnym drugi miesiąc ale chcę odejść ponieważ mam dość tego cyrku! Mam tydzień zwolnienia ale nie chcę wracać tam nawet na sekundę! Czy wystarczy wiadomość do kierowniczki czy jakieś pisemne wypowiedzenie.? Pomóżcie

XYZ
@Karafka

A nie możesz przedłużyć L4 do końca okresu próbnego ? Tak będzie prościej, składając wypowiedzenie obowiązuje Cię 2 tygodniowy okres w którym nie będąc na zwolnieniu musisz chodzić do pracy. Wątpię aby zgodzili się na rozwiązanie umowy za porozumieniem. Możesz też porzucić pracę nie chodząc tam po prostu jeśli nie zależy Ci na świadectwie pracy, które Ci wystawią.

Kadrowa
@Karafka

Jeżeli Dino nie zapłaciło ci za nadgodziny to możesz rozwiązać umowę o pracę natychmiast, bez okresu wypowiedzenia.

@XYZ

Nie chcę brać tak długiego zwolnienia chcę się od nich uwolnić i nie mieć z nimi nic wspólnego. Zaryzykowałam i napisałam do kierowniczki że że względów zdrowotnych muszę zrezygnować z pracy i czy mam przynieść wypowiedzenie osobiście czy ona to załatwi jako kierownik. Czekam na odpowiedź ale wątpię bym ją dostała

@Kadrowa

Hmmm.. za czerwiec nie zapłacili a za lipiec zobaczymy na razie to słyszałam że kiedy będę chciała to sobie odbiorę dni albo na wniosek mi zapłacą dodam że byłam na pół etatu a pracowałam jak na cały etat więc się trochę tego nazbierało

nick
@Karafka

Co to w ogóle za absurdalne podejście...

Meo
@nick

To jest podejście zgodne z prawem pracy: pracownik ma prawo wypowiedzieć umowę o pracę natychmiast, bez zachowania okresu wypowiedzenia gdy pracodawca nie płaci wynagrodzenia.

Nikt
@Karafka

U mnie co miesiąc kierowniczka daje dziewczynom wniosek z nadgodzinami do podpisania i dostają od razu wypłacone. Za lipiec nadgodziny są do odebrania do końca miesiąca jako dni wolne.

Kasjer

Rekrutacja to porażka. Myślałam, że stosownie do infolinii, na miejscu spotkam równie kompetentną osobę. Pomyłka totalna,buractwo , pani z poważną wadą wzroku, bałagan na zapleczu sklepu panie obok wożące tony towaru , hm, czy zgodnie z prawem pracy ? Brak przepisów bhp

Rynarzewo , bałagan totalny, czy ktoś tym zajmie się?

logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant poszukiwany!
IMS GmbH Hamburg

Można robić nadgodziny wkoncu czy nie? Pracownik ma przychodzić na takie godziny jak w grafiku?

kaja

NIE, już chyba jasno było wytłumaczone!

Dedek

Tak. Masz robić nadgodziny ale nikt ci za nie nie zapłaci.

@Dedek

Aha, czyli jeśli mam w grafiku na 6 to tak mam przychodzić albo jak na 15 to na 15 A nie wcześniej?

@Dedek

No no za darmo to ja robić nadgodzin nie będę. Lubię tą pracę no ale nie po to się człowiek zatrudnia w pracy żeby przychodzić wcześniej charytatywnie.

Dedek

Nie masz przychodzić wcześniej tylko masz wychodzić później. Ciężko kojarzysz.

@Dedek

Nie kojarzę ciężko. Nie rozumiesz o co mi chodzi. Załóżmy mam w grafiku na godzinę 6, ale oczekiwania są że masz być na 5.30 A nikt ci za te pół godziny nie zapłaci jak rozumiem więc trzeba przychodzić według grafiku i nie przejmować się tym czy ma kto rano przygotować sklep, albo jak na 15 To na 15 i się nie przejmować że nie ma kasjera skoro nie chcą płacić.

Daleko

Witam czy to normalne że nowy pracownik który szkoli się na pracownika marketu Dino zostaje pozostawiony sam sobie przy stoisku z mięsem.?

Mistero
@Daleko

W Dino jest to pewien "standard" w działaniu. Nikt nie skupia się na szkoleniu natomiast oczekiwania i wymagania są ogromne. Jak się zatrudniałem w Dino to otrzymałem 2 segregatory wytycznych z którymi musiałem się zapoznać i podpisać na drugiej stronie, a w ramach szkolenia oprowadzono mnie po markecie i pokazano gdzie co jest oraz ogólnikowo wyjaśniono zasady. Następnego dnia do pracy i cały dział do wyłożenia. Nie wyobrażam sobie stanąć na mięsnym czy na kasie bez niezbędnego przeszkolenia. Gdzie na kasie ponosi się odpowiedzialność finansową.

kaja

to nie tylko w dino standard ale w wielu innych firmach, nie zawsze szkolą w miejscu gdzie bedziesz pracować.

Wisia
@Daleko

To nie jest normalne,ale tak jest. A gdy sobie coś zrobisz, np.przetnisz palca na maszynie, bądź nożem nie dostaniesz odszkodowania.

Nikt
@kaja

To akurat nieprawda. Pracuje w handlu, zostałam przeprowadzona po wszystkim i przeszkolona jak należy

@Nikt

Ale co jest nie prawdą? Pracowałam w kilku miejscach i tylko w 1 byłam szkolona tam, gdzie później pracowałam.

@Mistero

Ja też tak miałam. Na kasę też posadzili mnie w niedzielę handlową i jedyne co usłyszałam w ramach szkolenia to że wszystko tu przecież widać i w razie coś to dzwonić. A dzwonić to mogę dowoli reszta załogi ma to gdzieś i jeszcze się śmieją że odłączą dzwonek a klienci stoją i się denerwują

Mati

Dino w Prusicach , początek lipca jakoś tak to było. Nowy pracownik mężczyzna pracuje na kasie no i zdążyła mu się pomyłka,podchodzi kasjerka na imię miała Magdalena i zaczęła na tego biednego kasjera krzyczeć zamiast grzecznie wytłumaczyć to przy wszystkich go poniża. Inni klienci też oburzeni takim zachowaniem tej osoby. co do ogólnej oceny sklepu to jest OK, ale zdarzają się za bardzo nerwowi pracownicy,tak nie powinno być.

eh
@Mati

Tak to jest jak sie zatrudni kierowników którzy nie znają sie na robocie i tylko utrudniają pracę innym!

eh
@Mati

Zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był!

@eh

SERIO, nawet tutaj wjechała cenzura? :D

Kika
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 godzin.

Chodzi o Dino w Prusicach,powiat trzebnicki. Kilka razy trafiłam na taką sytuację: Stoję w kolejce do kasy, na kasie jest mężczyzna chyba od niedawna pracuje i się uczy. Pomyłka przy kasie wolą innego kasjera do poprawki. Przychodzi brunetka ma na imię Magdalena i krzyczy na tego biednego chłopaka. Bardzo niegrzecznie się do niego odnosiła.ludzie w kolejce oburzeni takim zachowaniem. Innym razem to była blondynka z daleka nie widziałam jak ma na imię i taka sama sytuacja. Czy tak powinni zachowywać się pracownicy?

Czy u was też jest kategoryczny zakaz nadgodzin mamy wychodzić o czasie tak jak w grafiku i są sytuacje że przez pół godziny na sklepie zostaje tylko kierownik i miesiara kierownik ma siadać na kasę wtedy a co z sytuacją gdy trzeba będzie 2kase otworzyć albo choćby bułki uszykować

Tak jest teraz wszędzie. Jakiś czas temu góra wprowadziła całkowity zakaz nadgodzin.

;/
@Kasia

koniec dorabiania sobie, teraz nie da sie godziwie zarobic :/

mikel
@;/

trzeba harować za najniższą krajową, a tylko Ci wyżej beda sie cieszyc dobrymi pieniedzmi. Nam nie jes to pisane!

@Kasia

Pracowałem do niedawna w Dino i mimo rzekomego zakazu nadgodzin, te nadgodziny i tak mieliśmy, bo zależy to od marketu, jeżeli jest wysokoobrotowy to nadgodziny są i są nawet wskazane, aby zrobić towar. Na markecie gdzie na pracuję, osoby dorosłe mają wypłaty powyżej 4 tys netto a nawet się zdarzy 4500:):):)

U nas te nadgodziny są cały czas, bo jest market wysokoobrotowy. Nawet lider wam powie, że wysokoobrotowe markety mają nadgodziny, żeby zrobić towar na bieżąco. I na odcinku do wypłaty są te nadgodziny płacone chyba 150% i są co miesiąc do wypłaty nie kwartalnie.

@Michał

To ciekawe bo ja pracuje w markecie wysokoobrotowym i mamy całkowity zakazd nadgodzin.

@Kasia

Tego nie wiem. Ja mówię, jak było na markecie tam gdzie ja pracowałem. Były nadgodziny i do tej pory też są. Liderka mówiła, że na wysokoobrotowym markecie te nadgodziny zostają. Tam gdzie pracowałem były we wtorek i czwartek. Ja zostawałem jak miałem na rano od 5:30 do 17:30 nawet. Czyli 3 godziny miałem płacone jako nadgodziny. I nieraz siedziałem na kasie 12 godzin. Także nie wiem jak wygląda w innych marketach sytuacja. Warto dobrze podpytać. Na odcinkach wypłat mamy 150 % i 200% też, także jest to za nadgodziny ta pierwsza.

@Michał

Za mnie ostatnio kierowniczka się z pół godziny musiała tłumaczyć bo zostałam dłużej bo dziewczyny zstoały na pół godziny we dwie a był armagedon z ruchem. Widać liderka liderce nierówna,

Natka
@Michał

A nadgodziny są wypłacane co miesiąc czy co kwartał?

@Natka

Nadgodziny mieliśmy we wtorki i czwartki ( to były zaplanowane nadgodziny ) i je mieliśmy co miesiąc wypłacane.

Arek
@Michał

U nas jest kompletny brak i zakaz nadgodzin, szkoda bo nie ma jak sobie dorobić

Kaja

Przez 1,5 godziny zostaje kierownik z kasjerem i funcyjnym.Bo mięsna ma iść do domu, sklep wysokoobrotowy.

Oki
@Michał

A od kiedy planuje się nadgodziny?

XYZ

Potwierdzam - zakaz wypracowywania nadgodzin, musimy wychodzić zgodnie z grafikiem.

Muriel

Tragedia że człowiek nie może sobie już nic dorobić! Prezes powinien zobaczyć jakie mamy stawki!

∆YZx2
@XYZ

1. Dzień z nadgodzin do tej pory od kwietnia nie mogę dostać jak ruszyłam temat czy mogę wybrać konkretnego dnia to dostałam taki opierd...ze o swoje się upominam. Gdzie wsspomnw od czerwca dali do pomocy osoby to i tak nie dostałam wolnego. A za to jeszcze za kare soboty dostaje nom stop pracujące i większości popołudnia.I to nie chodzi że rzekomo system nie przepuszcza tylko za kare że człowiek o swoje się dopomina.seoich popilkom tak robia ze mają wolne albo rano. Gdzie sprawiedliwośc.nwpeawde ale PIP powinna się zainteresować jak naprawdę wygląda sytuacja. Śnie wszystko pod dywan zamiecane.

Romek
@∆YZx2

Żeby PIP się zainteresowała musisz do nich napisać skargę.

@Romek

chciałbym aby ktos z góry przyszedł do sklepu i spróbował sie obrobic ze wszystkim, bez robienia nadgodzin. Nagle by zakaz zniknął

Arms
@xD

Nie ma zakazu nadgodzin - jak musisz to zostajesz. Jest za to zakaz płacenia za nadgodziny.

Klient

Dino w Rytwianach to totalna PORAŻKA! Na kasie wiecznie nikogo nie ma bo panie z kasy latają i rozkładają towar albo jeszcze co innego, to samo dzieje się na dziale mięsnym. Jak się chce kupić mięso to najpierw na sklepie trzeba sobie znaleźć panią która obsłuży. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to pewnie nie wina tych pań ponieważ panie kasjerki to bardzo miłe i sympatyczne panie, a bardziej „kompetentnej” osoby zarządzającej personelem. Jeżeli chcecie zrobić szybko zakupy to niestety nie w tym sklepie.

Klientka ...
@Klient

Tak. To nie wina pracownic. Jest ich,ile jest. A trzeba zrobić to i tamto jeszcze. Zamiast tu wylewać swoje, gorzkie żale. Napiszcie skargę do właściciela sklepów. A Pan, zawsze może udać się do innego sklepu. Stojąc w kolejce, pokazuje się obraz, że klienci robią z siebie,, święte krowy ,, już, teraz, szybko i natychmiast ma być. Bo ,, on ,, ona ,, zakupy przyszła robić. Co niektórym, się w d....e poprzewracało. Najpierw zamieńcie się z nimi miejscami, a później komentujcie.

@Klientka ...

Tu nie rozchodzi się o szybkość tylko o to, że te kobitki robią za dużo. Pani z mięsnego i tak ma dużo roboty a kierownik jej jeszcze dokłada rozkładanie towaru. Jako klient uważam że to jest chore. Nieraz pod koniec zmiany jak widzę jak te wyglądają to po prostu wraki człowieka z przemęczenia.

Misia
@Klient

Tak jest wszędzie, w każdym Dino. Odgórnie panie mają taki zakres obowiązków, że nie tylko obsługa klienta wchodzi w ten zakres, ale także dokładanie towaru na półki, roznoszenie cenówek czy inne rzeczy, dlatego zamiast pani sprzedawczyki być na mięsnym, goni po sklepie robiąc inne rzeczy, a klienci czekają. Jedna osoba robi za kilku pracowników, taka jest prawda

Serdecznie nie polecam procesu rekrutacji do sklepów. Najpierw wysyłasz zgłoszenie bez załączania nawet CV, później dostajesz sms, że firma odezwie się do wszystkich kandydatów, a na koniec (jak sama oczywiście zadzwonisz) dowiadujesz się, że szkolenia już trwają a pan odpowiedzialny za rekrutację wypiera się nawet wysłania poprzedniego sms-a. Firma żart i kpina.

Tytus
@Kasia

To ja miałem taką sytuację, że umówioną kwotę wynagrodzenia Dino podzieliło na podstawę i premię a następnie premii nie wypłacali. Takie cwaniaczki.

blok
@Tytus

Wszystko robią po to, żeby ściagnąc pracownika, a później nie płacić mu pełnej stawki i liczyc ze moze sie nie zwolni!

nowy

Obiecują manne z nieba, mialem miec wyższą wypłatę, a przy podpisywaniu umowy nagle okazuje sie ze dostaje jakas smieszna stawkę. To jest jakiś żart! Nie polecam nikomu!

Widmoan

Agata w dino Miękinia Kościuszki 48 dolnośląskie ,regionalną to nas wyzywa, i pali papierosy za blaszakiem, a my mamy zakaz przecież zróbcie cie Gnoi nas niech wyp*******

@Widmoan

Myślisz, że pisanie tego tutaj coś da? Macie chyba liderke? Zgłoście to jej, a jeśli nie jej to jest jeszcze informacja o (usunięte przez administratora) która powinna wisieć w socjalu. Tam są wszystkie informacje o osobach do których można się zgłosić. Regionalnych jednak ciężko ruszyć. Góra czesto zamiata pod dywan informacje o tego typu rzeczach.

Pinio
@Kasia

Sama sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz, żeby sprawę zgłosić wyżej a następnie, że "góra zamiata pod dywan". Oczywiście, że zamiata dlatego jedynym wyjściem jest pisanie na forum.

@Pinio

A myślisz że ktoś to weryfikuje? Prosze cię. Oni mają na to wywalone. Jedyne to zgłosić to wyżej albo to PIH i tyle. Żadne forum tutaj nie pomorze.

Kokkusz
@Kasia

"Wyżej" czyli gdzie? W Dino nikt się nie wychyla. Najlepiej pisać na forum i robić firmie czarny pr - niech się niesie.

@Kokkusz

Na sąsiednim regionie z rok temu zgłosiły to dziewczyny bezprośrednio do dyrektora. Razem z dowodami w postaci nagrać. KR wyleciała.

Gugux
@Kasia

A ja zgłosiłem się po dofinansowanie do okularów i też wyleciałem.

@Gugux

Jak to? Wyleciałeś za fakt zgłoszenia dofinansowania do okularów?

@Gugux

W sensie ze to był główny powód zwolnienia!?

Poly
@Gugux

Mnie wywalili, bo chciałam zapłaty za nadgodziny.

@Poly

A to u nas też zwolniono osobę, która pracowała w nadgodzinach i chciała za to kase, absurd

Klient

Z perspektywy klienta wygląda to źle... Jestem mieszkańcem małej miejscowości, a dino jest jedynym sklepem, więc człowiek jest częstym klientem. Byłam świadkiem różnych sytuacji... Ale jedna utkwiła mi bardzo w pamięci. Otwarta jedna kasa, kolejka może nie jest wybitnie długa, ale utrzymująca się przez cały czas. Obok kasy stoi sterta alkoholi. Na kasie Pani, która uwija się przy kasowaniu. Nagle pojawia się albo kierowniczka, albo zastępca, ewidentnie ktoś kto jest wyżej stanowiskiem nad Panią przy kasie. I ta pseudo kierowniczka (inaczej bym jej nie nazwała), zaczyna podnosić głos na kasjerkę "dlaczego to jest jeszcze nie rozłożone", atakowana kobieta próbowała się bronić, że siedzi na kasie przez cały czas, nie ma kiedy tego zrobić. No, ale ta druga jest nierozumna... Zaczęła się nakręcać, że to ma być zrobione itp. Tylko pytanie kiedy? Odkąd byłam w sklepie, to widziałam ją bez przerwy na kasie... Poza tym, nawet jeśli ta pseudo kierowniczka ma jakieś zastrzeżenia, to nie powinna wydzierać się na pracownika i to jeszcze przy całej kolejce klientów.

Yyz
@Klient

To jest standard zawsze czemu nie zrobione. Nawet nie tylko zastępca czy kierownik ale inny kasjer,ważne by wyswiewacinny h przy klientach. A nie daj boże zadzwonisz po 2 kasjera jak kolejka do mięsa czy nabiału tylko pytanie po co dzwonisz czemu nie dajesz rady obsłużyc wszystkich . Kamery kiedyś 3 osoby i już dzwonili czemu można e ma nikogo na 2 kasie a teraz robią co chcą. Byle gnębić potrafią

Dinuś

Witam. Czy ktoś poszedł na l4 po kilku dniach pracy? Wypłacają za l4?

L4
@Dinuś

L4 wypłacane jest przecież przez ZUS

@Dinuś

l4 jest płatne po przepracowanym miesiącu. Jesli pójdziesz szybciej masz to niepłatne

@Kasia

Tak wiem,ale 30dni już minęło a ja dalej na zwolnieniu. Nie zapłacili mi wcześniejszego czyli przed upływem tych 30dni. A napewno tam nie wroce

@L4

Pierwszy miesiąc płaci pracodawca

klient

Kupiłem dziś mięso, które ewidentnie śmierdzi! Po przyjściu do sklepu, okazuje się że zwrotu nie uznaja.... NO ŻART!!!!

Nkoo
@klient

Niech zadzwoni do Sanepidu.

klient
@Nkoo

Ale co to w ogóle za pomysł aby nie przyjąć zwrotu, skoro mieso kupione były 20-30 minut wcześniej

Yoistik

Dzień dobry czy pracował ktoś może na stanowisku rekruter mobilny rejon wschód kraju ? Dziękuję

Olaf
@Yoistik

A o co dokładnie pytasz?

misia
@Olaf

Ja chciałam dopytać, ile faktycznie można zarobić na rekę jako taki pracownik. Czy dostaje od razu samochód do dyspozycji?

@Olaf

Jak mniej więcej wygląda praca i zarobki :)

@Olaf

Chciałbym dopytać jak wygląda faktycznie ta praca oferta ciekawe a jak realia czy można się wyrobić w 8 h jaka płaca itp

Kaśka

A co najbardziej mnie wkurza to co tygodniowa inwentura mięsnego i warzywniaka. Co za (usunięte przez administratora) wpadł na ten głupi pomysł. Niech sam chociaż raz się poszarpie z tymi ciężkimi skrzynkami mięsa albo owoców ,to może przemyśli i raz na miesiąc. I moim zdaniem przy inwenturze sklep powinien być zamykany godz.lub dwie wcześniej. A niedość ,że tu warzysz ,liczysz to jeszcze klienci(dziwny traf zawsze ich jest wtedy najwięcej). Białe murzyny niech tyrają A Góra kasę liczy. To niech trochę się zastanowią i ułatwią i ulżą naszej i tak ciężkiej pracy. Pozdrawiam pracowników.

Miki

Gdzie złożyć wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym jeśli kierownik jej nie chce przyjąć a regionalna nie reaguje

Witek
@Miki

Wyślij skan pisma mailem do kadr.

forrr
@Miki

Czy w ogóle może być tak że nie chcą przyjąć pisma?

Witek
@forrr

Oczywiście, że pracodawca nie może nie przyjąć pisma - ja bym nagrał film i wysłał do PIP.

mikoś
@Witek

Słusznie, też bym spróbował to nagrać, albo podejsć z innym pracownikiem aby mieć świadka

karolek
@mikoś

najlepiej mieć świadka który potwierdzi że złożone było wypowiedzenie, bo do nagrań mogą się przyczepiać

Kornelia
@Miki

Wysłać pocztą z czytelnym datownikiem

Ewqa
@karolek

Jak będzie nagranie video to nikt się nie przyczepi. Dowód lepszy niż świadek, bo świadka można zastraszać.

Zen
@Kornelia

A konkretnie listem poleconym. Ale wtedy liczy się data otrzynania przez Dino. A jak ma być skutek natychmiast to lepsze nagranie wideo lub mail do kadr.

niwut
@Witek

Nie warto bawić się w skany jak nie chcą przyjąć, najlepiej podejść z innym pracownikiem i dać wypowiedzenie

Wojteczekkk

Pytanie W wolnym dniu jadę na market bo np piszczy alarm. Siedzę tam 2 godz. Czy powinni mi to zapłacić?

Dżon
@Wojteczekkk

Jeżeli jedziesz do sklepu na polecenie peacodawcy to Dino powinno zapłacić.

forrr
@Dżon

no oczywiście że muszą Ci zapłacić, to przecież polecenie słuzbowe i je tylko wykonujesz wiec muszą zapłacić

karolek
@forrr

oj zdziwilibyście się, coś co dla Nas jest oczywiste, dla nich nie i czesto probuje się jakoś naokoło obchodzic wszystko aby nie płacić pracownikowi

Ewqa
@karolek

Wiem o tym. Dinio ma niskie standardy.

nowut
@Ewqa

zdziwiłbym się gdyby nie przysługiwała za to wypłata, przecież to nie nagodziny z Twojej własnej woli

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1824, z czego 209 to opinie pozytywne, 679 to opinie negatywne, a 936 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.