Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Eliza

Nie słuchajcie bzdur na temat wynagrodzenia w Dino.Goła biedna pensja, mydlą oczy nadgodzinami, a tak naprawdę to ile byś nie pracował do wypłaty ciągle to samo. Różnice są groszowe tak jak tegoroczna nagroda dla pracowników. Tyle to powinna dostać kierowniczka i jej bezpośrednia przełożona. (usunięte przez administratora)Gdyby kadra kierownicza była wybierana z głową to te markety zupełnie inaczej by prosperowały.Zacznijcie od szkolenia kierowników bo to co sobą reprezentują to żenada. Jak mają nauczyć czegokolwiek pracowników jak sami są ciemni jak tabaka w rogu. Ale w tej firmie nie liczy się wiedza i doświadczenie tylko to co ma ktoś na plakietce.Dostanie się taki delikwent na kierownika bo nikt inny nie chciał więc z braku laku dobry kit i myśli, że jest wielką szychą, a tak naprawdę to jedno wielkie zero.

roksa256

Sylwester w Dino. Drogie koleżanki i koledzy życzę Wam w nowym roku , zdrowia spełnienia marzeń , sukcesów zawodowych oraz polepszenia w tej cudownej firmie Dino . Wszystko może było by ok , pomijając kilka aspektów względem świąt 1.wigilia otwarcie 6:00 pytanie dla kogo ? czy ktoś ma po kolei w głowie 1 klient :) te pieniądze na utrzymanie sklepu i godz pracowników dla jednego klienta można dać pracownikowi na karpia ...chociaż tyle , bo skąpstwo pracodawcy jest bardzo hojne :) szkoda że tak chętnie chcą abyśmy pracowali w nadgodzinach , a my co robole ,nie mamy rodzin , świąt ...Wyzysk człowieka przez człowieka. Może Pan Borys by przyszedł trochę popracować w wigilię i sylwestra o 21:00 a nie świętować z rodziną my też mamy rodziny? 2.Sylwester godz 7:00 21:00 DRAMAT to nie śmieją się z Nas ,tylko z góry i tych pasożytów którzy to wymyślili i żerują na naszej pracy i dramatu rodzin których najbliżsi pracują do 21:00 i po zakończonej pracy już nigdzie nie wyjdą ponieważ wszystkie imprezy SYLWESTROWE zaczynają się o 20:00 a za sylwestra się płaci , tak na marginesie. Ciekawe ile osób z góry pracowało w Wigilię i Sylwestra ? Chyba czas na związki zawodowe żeby to ruszyły . Opinie na internecie ...co otwarte w sylwestra DINO I ORLEN kpiny . Czy nie można skrócić czasu pracy w Sylwestra i pracować tak jak inne sklepy czy my nie ludzie ...Polska firma ale (usunięte przez administratora) mogą podać rękę. 3. Paczki , bony o czym my mówimy ? Dino to czysty wyzysk brak podziękowania , kontrole , rewizje i ciągle źle , ale w święta i sylwestra tony towaru i 1000 ludzi obsłużonych to super , ale co za to mamy , NICCCCCC albo za mało albo za dużo .Spróbuj człowieku zachorować :( 4.Otwarcia sklepu tak szczerze odwalcie się od sklepów w których jest cała ekipa a otwieracie następne sklepy i nie macie pracowników to tylko Wasza wina jaka płaca taka praca ( jaki pakiet macie dla pracowników ) W Biedronkach i Tesco lub innych molochach zarabia się tyle samo ale pracownik ma podziękowanie za pracę na święta w formie bonów i paczek. Więc ludzie mają wybór . Jak można otwierać sklep z ekipą w składzie 7 osób ....te 7 osób to klony , nie ludzie ???? 5. Szkolenia w Dino w szatni lub w stołówce na skrzynkach od piwa 8 lub 10 Godz bez okna i gdzie BHP to nadaje się do inspekcji pracy , zresztą sama to zgłoszę jak to się nie zmieni .Brak spotkań integrujących . Co to ma być ? Dołączcie się do tego meila i ruszmy tą sprawę szacunku dla ludzi . Wszystkiego Najlepszego Panie Borysie w Nowym Roku życzy cała Polska

Agnieszka
Klient

Dino Domaszków kupując trzeba zwracać uwage na daty ważności idzie znalaść produkty z datą po terminie 1-2 tygodnie,mięso wykupują pracownice co lepsze,pomyłki przy kasie,kolejki bo normalnie tylko 1 kasa,brak promocji co w gazetkach.Obsługa jak w Wiejskim Sklepie chociaż w Wiejskim Lepsza.

Majka

Proponuję zmienić pracę. Skoro wszyscy tutaj tylko potrafią krytykować to po co pracujecie w Dino? Bo nie rozumiem. Jest dużo innych firm które potrzebują do pracy To po co tutaj siedzicie ? Narzekanie na Internecie A nic poza tym nie umiecie zrobić. Nie podoba się praca w handlu to do biura. Pozdrawiam

Bednarek

Pozdrowienia dla tych, co chcą robić w tym (usunięte przez administratora) cały czas towar wystawiony i nie układany, bo każdy czeka na każdego i kto to zrobi. Zero organizacji, wolę już robić w (usunięte przez administratora) i dawać (usunięte przez administratora) za połowę tego, co w dino dają. Ogarnijcie się, albo te wasze markety poupadają jeden po drugim.

Monte Christo Nowy wpis
@Bednarek

To za ile mi dasz (usunięte przez administratora) Jestem zainteresowany.

Dinozaur
Kandydat

Dzień dobry chciałam spytać o pracę w dino na Uniejów woj. ŁÓDZKIE i ogólnie o pracę w dino czy prawdą jest, że mają chore zasady i nie wolno mieć pomalowanych nawet odżywka krótkich paznokci, wyjść zapalić ani nic bo takie są zasady i sanepid może wejść albo kontrola ? Pracowałam w polomarkecie i nic takiego nie miało miejsca jak tutaj totalny rygor i zakazy a w Polo na mięsnym mogłyśmy mieć paznokcie I kontrola się nie czepiała i zapalić można było wyjść raz w ciągu 8h a tutaj tylko zakazy czy warto iść pracować do DINO ?

Praca
Klient
@Dinozaur

Nie wolno mieć pomalowanych paznokci ani nic z tym wspólnego zasady odgórne kontrola wpisuje w raport że osoba nz mięsnym w pomalowanych paznokciach i kiero dostaje upomnienie palić też nie wolno chyba, że po pracy. W Dino obowiązuje tylko 15 minut przerwy na śniadanie a takie wychodzenie go w czasue pracy buesprawuedliwe dla niepalących!

M.

Prawda są zasady .

Nadia
@Dinozaur

Palić nie można, nawet na przerwie, chyba że jest spoko kierownik i przymyka oko, ale jeśli przyłapie regionalna to jest nagana. Co do paznokci były Dziewczyny z mani i nikt się nie czepiał. Generalnie nie polecam, przeważnie jest niedobór etatów bo mało kto chce pracować za najniższą krajową (jedyne dodatki to nadgodziny i przy dobrych wiatrach premia uznaniowa zależna od wyników sprzedaży, małych strat i kierownika, również regionalnego). Zdarza się że są 2 osoby na zmianie jedna na kasie, druga mięso, biuro, kasa, dostawy czyli wszystko. Wymuszanie nadgodzin a porządku dziennym, bo robota ma być zrobiona, nieważne ze było w ciul ludzi, trzeba zostać dokończyć, co szczególnie przy inwentaryzacjach skutkuje wyjsciem nie o 22.45 zgodnie z grafikiem a o 1 czy nawet później w nocy, a inwentaryzacja jest co tydzień. Zmiany w grafiku często kilka razy w tygodniu, zapomnij o życiu rodzinnym i jakimkolwiek poza dino bo cokolwiek sobie zaplanujesz ktoś wypada z grafiku i jest zmiana. Regionalna jak ma humor do rany przyłóż jak nie to tylko słyszysz ze jak Ci się nie podoba możesz złożyć wypowiedzenie (co zresztą robi mnóstwo osób w miejscach gdzie jest większy wybór pracodawców - zostają tylko Ci którzy nie mają innego wyjścia lub dojazdu do innej pracy). Poza tym jak tylko regionalnej wydaje się że jej nikt nie słyszy obrabia (usunięte przez administratora) pracownikom. Generalnie nie polecam, chyba że jako pracę na przeczekanie póki nie znajdziesz lepszej, ale wtedy nagle utrudniają odejście...

Karolina Nowy wpis
@Praca

Do tego nie pracuje się 8 godzin tylko na porannych zmianach 8,5 godziny a na popołudniowych zamyka się o 22,30 a potem do 24 sprzątanie albo i dluzej

Agnieszka Nowy wpis
@Karolina

Czyli jak godzinowo wyglądają te zmiany? I proszę powiedz mi, czy za to sprzątanie ma się płacone?

mila

Witam, mam pytanie czy można rozwiązać umowę o prace za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia

Ola

Oczywiście że tak

Karolka

Mi odmówiono .

Xxx

Za porozumieniem stron

N
@mila

Można.Dzis tak zrobiłam, ale w sumie kierownicze to bylo na rękę, bo prawda w oczy kole. Powiedz tylko to co myślisz.

Jola Nowy wpis
@mila

Można ją nawet cofnelam wypowiedzenie

Karolina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 godzin.

Hmmm od czego tu zacząć ...pracowałam w handlu kilka lat w małym sklepie u porządnych ludzi ale niestety sytuacja losowa zmieniła moje plany.Zlozylam aplikacje do Dino.Po dwóch telefon ,nie chcą CV nic .Oki.To co zobaczyłam własnym oczom nie wiezylam dodając że jestem osobą pracowita mam 43 lata i ponad 20 lat pracy .Jak można pracować bez rozwiązań logistycznych?Paletę z wodami i napojami pewnie w tygodniu rozpakowuje się z 10 razy dodam że tę samą.Kierownictwo nie wiem w jaki sposób jest dobierane ale to chyba właśnie ono decyduje w jaki sposób ludzie pracują.Logistyka to podstawa w takich sieciowkach inaczej się nie da a tam pracownik jak robot codziennie rozpakowuje tę samą paletę bo układa się na niej czekoladę razem z piwem i podpaskami a potem jak coś brakuje na półce trzeba ją rozpakować .Dla mnie to był szok.Nigdy więcej a firma powinna zatrudniać ludzi co mają pojęcie o prowadzeniu sklepu i przede wszystkim doświadczenie w kierowaniu ludźmi i ułatwienia im pracy w handlu a nie robienia pod górę

logo firmy Kierowca kat C+E
Z Trans Sp. z o.o.
(28 opinii)
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
logo firmy Praca DOSTAWCA / KURIER GLOVO
Krotoszyn
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
(57 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Delegacja

Witam. Czy byl ktos tutaj na tym wyjeździe wakacyjnym nad morze? Jak to tam tak dokładnie wygląda finansowo i ogolnie ? Oplaca sie jechac czy niekoniecznie?

Ann
@Delegacja

Jest grupa na fb "Dino pracownicy" tam dziewczyny piszą między innymi na temat delegacji. Jedna opisała jak czekała 3 miesiące po delegacji na pieniądze.

Kasia
@Ann

Może dlatego, że Dino ma 3 miesiące na wypłacanie delegacji? Inna sprawa, że niefajny jest tak długi czas oczekiwania.

Magda

Jak to jest z przedłużaniem umów wszystkim raczej przedłużają czy nie.Ja mam umowę do końca maja a jest prawie połowa maja i nic nie wiem, ile czasu przed końcem oni omówią czy przedłuża czy nie

Mariola
@Magda

Kiedyś słyszałam że nie mają obowiązku informować może nawet ostatniego dnia powiedzieć że nie przedłużyli Ci umowy

Magda
@Mariola

A zdarza się że nie przedłużyli komuś umowy?

Ja
@Magda

Zdarza się ze nie przedłużają umowy, np jak ktoś l4 nadużywa, kierownikowi się nie podoba albo już mają kogoś na to miejsce. Najlepiej zalapac się na funkcyjna to potem przedłużają,ale potem roboty dużo i w razie czego nie ma się z kim zamienić gdy wolne potrzebne

Oli
@Magda

Proponuję zadzwonić na główny numer do kadr tam się pani dowie

Mama
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy u was też jest jakiś dziwny program do grafików, co uznaje środę za początek tygodnia, bo miesiąc się tak zaczął?

Mike

Co ile wypłacane są nadgodziny i dlaczego co miesiąc na kwitku z wypłaty ,są nadgodziny i odprowadzany podatek ? To wkoncu co 3 miesiące czy co miesiąc? Ktoś wie ?

Awa
@Mike

Co miesiąc wypłacane są nadgodziny 150% i te za pracę w porze nocnej. Jeśli idziesz do pracy w swój dzień wolny, to 100% wypłacone jest wraz z najbliższą wypłatą, a pozostałe 100% po trzech miesiącach.

Zielonooka 27
@Mike

Nadgodziny co 3 miesiące

czy jest nagroda za 10 lat pracy

Ewa
@pracownik

Tak, ale dopiero za rok dostaniesz

Xxx
@pracownik

Zwolnienia ????????????

Olka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Ile osób funkcujnych jest na sklepie?

ktos

D R A M A T

Ass
@Eliza

W punkt

Monika
@Eliza

Proponuję awansować na kierownika skoro Pani wiedza jest taka wielka. Otrzyma Pani pensje nie wiele większa od pracownika co po 8h idzie do domu i spędza czas z rodziną. W nagrodę dostaniesz kilku pracowników którym nie zależy na pracy co chwilę zwolnienia lekarskie uż i głowę pełną pytań czy będziesz miała z kim jutro pracować. Postaw się na miejscu osoby prowadzącej taki market, któremu co miesiąc tną etaty pracownicy nie przychodzą do pracy a sklep musi być otwarty bez względu na wszystko. Do tego ciągle telefony e-maile tłumaczenia wysłuchanie pracowników klientów i KR plus kontrole co 2 tyg. Fajnie się mówi jak się nie jest na kogoś miejscu. Jako kierownik mam dużo obowiązków na sklepie pracuje jako kierownik kasjer sprzedawca magazynier i sprzątaczka.

@@@
@Monika

A co Dino daje od siebie żeby pracownikowi zależało na pracy? Obiecują złote góry a potem rozczarowanie.więc mie dziwię się że idą na chorobowe aby tylko przetrwać okres próbny.

Ala
@Monika

Nie zawsze tak jesy , że pracownik po 8 godz idzie do domu. Po za tym w czasie tych 8 godz wykonuje pracę za innych, bo są ciągle braki kadrowe. Przy takiej polityce firmy nie ma się co dziwić , że nie ma Pani z kim pracować.

Podpinam sie

Kamila
@Monika

Pani kierownik mam pytanie. Czy była Pani chociaż jeden raz na drugiej zmianie i czy wie Pani jak wyglądają inwenteryzacje działów świeżych?

ewa
@Monika

Proponuje pogadac ze starymi wygami kierownikami,podpowiedza jak pic kawe 3 razy dziennie,dyskutowac z kolezankami w biurze i na socjalu i latac co chwile na fajeczke

@Kamila

Jestem. Obecna na drugich zmianach nie często ale kiedy nie ma kto zamknąć zawsze przyjeżdżam wiem Dokładnie jak jest ze nie ma sie nawet czasu na przerwę dla siebie o kawie nie wspominając. Inwentaryzacja wieczorna.... Robiąc ja wychodzę o 22.35 kwestia dobrej organizacji pracy i Mobilizowania załogi. Poranne inwentaryzacje w niedzielę to Pryszcz do 8 wszystko ogarnięte w 3 osoby. Dobre zarządzanie ludźmi działa cuda.

abc
@Monika

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Nic nie możesz powiedzieć pracownikowi, a do tego jak mu się podoba to rzuci l4 i go nie ma a ty kombinuj.

abc
@Joana

Dokładnie, trening czyni mistrza. Ale jak się nie robi to tak potem jest, że siedzą do 12 w nocy i na następny dzień i tak jest źle zważone.

Aga
@Monika

Zawsze się może pani zwolnić albo przejść na etat kasjera skoro wypłata prawie taka sama i po ośmiu godzinach się idzie do domu

Lalka
@Joana

Jak Ty to robisz skoro mozna ja wprowadzac po 22 dopiero??a gdzie korekty??bajki to dzieciom opowiadaj

Smerfetka
@Joana

Jesteś obecną ja też byłam kierownikiem i uwierz mi jak nie ma się składu do pracy to pracujesz od poniedziałku do soboty dlatego zmieniłam pracę i mam normalne godziny i wypłatę większa niż kierownik w Dino

@Smerfetka

Z tym się zgodzę nie masz załogi Ciągniesz non stop a na sklepie (usunięte przez administratora) Ja mam najlepsza załogę pod słońcem, gdyby nie oni nie miałam bym takiego sklepu na który dobrze się wraca po wolnym.

@Monika

Doskonale wiem o czym mówię. To co Pani pisze o pracy kierownika niestety nie jest adekwatne do tego co robi osoba na tym stanowisku w markecie w którym pracuję. Brak szacunku do pracowników i wysługiwanie się nimi to nie jest odpowiedni sposób na zarządzanie ludźmi. Sama tak ciężko pracuje że prawie cały dzień z biura nie wychodzi, nie wie co się na sklepie dzieje. A jeśli chodzi o godziny pracy to kto w markecie wychodzi po 8h tylko kierownik bo zwykły pracownik nie ma takiej możliwości przynajmniej u nas. A jeszcze zapracowany kierownik przyjedzie na 7 a wpisze się na 6.15 bo myśli że na to co ona robi nikt nie zwraca uwagi

@Lalka

22 kopia i szybkie klepanie nic nie dodajesz poprostu lecisz. Po co korekty jak dobrze masz wszystko zliczone. A nawet jeśli się pomyślisz rano możesz szybko to poprawić. Wystarczy pracownikom powiedzieć wyrobicie się będzie nagroda a wiadomo wszystkim. Zależy żeby wyjść szybko. Bajka jest to jak dziewczyny to robią że kończą o 24.jutro wigilia i wychodzę punkt 13.45 ani minuty dłużej.

@Joana

O jaką NAGRODĘ chodzi? Proszę o szczegóły.

@Mała

Zwykle motywuje ludzi tym że dostaną 2 3 dni wolnego z rzędu w kolejnym miesiącu bądź dostają kilka procent premii więcej. Działa. Najlepsza motywacja jest powiedzenie zrób to szybciej ode mnie a zobaczysz jak ucieszy cię fakt że o 23 będziesz już w łóżku. Dajesz 4 osoby chyba że można 5 i można góry przenosić.

O nie
@Joana

Potrafi pani ogarnąć jak pani twierdzi inwentaryzację bez problemu a nie potrafi pani ułożyć grafiku żeby miał kto zamknąć sklep dziwne .Co do inwentaryzacji wklepuje pani kody przed zamknięciem sklepu dopiero po zamknięciu zatwierdza inaczej nie wyszlaby pani tak szybko, to nie kwestia organizacji z pani strony tylko kwestia kombinowania.

@O nie

Tego co się orientuję każdemu przysługuje uz i zdarzaja się wypadki w pracy po którym pracownik nie jest w stanie kontynuować pracy zdarzają się również l4 dwóch osób i więcej i wtedy zostając z jedną funkcyjne trzeba ogarnąć. Kombinować trzeba tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić i przykro się czyta że ktoś wychodzi o 24 bo nie potrafi "kombinować" aby właśnie nikt nie musiał narzekać że wychodzi tak późno.

@Joana

Kilka procent premii jakiej? Jak sklep niskoobrotowy?

@Mała

Można wyrobić jestem tego najlepszego przykładem

@Joana

Czy wszyscy pracownicy dostają u Pani premię?