2 798 4061 5 1
Dinuś Nowy wpis

Wydaje mi się ze praca w Dino sama w sobie nie jest zla . Wszystko zalezy od osób z ktorymi pracujemy . Jeśli przychodzimy do pracy aby pracowac a nie wiecznie narzekac to zadna kontrol nie straszna jesli dajesz z siebie wszystko starasz sie to napewno ktos to doceni.Zgrana ekipa moze zdzialac wiele . Jest duzo do zmiany w marketach dino chociazby te denerwujace wszystkich paski , ktorych nawet sam kierownik nie rozumie albo brak placonych nadgodzin kierownikowi bo ktos do gory myśli ze kierownik zostajac dłużej to dla wlasnej przyjemnosci to robi bo tak kocha prace... Praca w okresie świątecznym wykancza i chcialoby się chociaz te 50 zl wiecej zobaczyc w wypłacie a co bylo w tamtym roku ? Wyplata nizsza niz za listopad... Mogly by byc te paczki dla dzieci przeciez tak naprawdę zostawiamy w domu dzieci i poswiecamy się pracy w okresie swiatecznym a dzieci co z tego maja ? Drobny upominek dla dzieciakow by się przydal .Moze firma zamowilaby jakies maskotki dino dla dzieci pracownikow ? Nie sadze zeby to byl duzy koszt dla firmy a radosc dzieci bezcenna.

Dinek Nowy wpis
@Dinuś

Oczywiscie ze nie jest zla pod warunkiem ze wszyscy pracuja a nie udaja ze pracuja

Teresa
Nazwa działu: Finanse

Czy wiecie ile Dino daje nagrody za najszybszego kasjera w sieci DINO (1000) sklepów w Polsce pracodawca jest 5 najbogatszy polak - 100 zł brutto.

Tak1Nie1
****
@Teresa

Ja w tym miesiącu dostałam dwie nagrody,dla najszybszego kasjera i za dobre miejsce w polecaniu,wypłata 80 zł większa jak w zeszłym miesiącu,czy warto więc się spieszyć i polecać???

Tak1Nie5
Robercik Nowy wpis
@Teresa

W czerwcu też wygrałem w tym konkursie, szkoda tylko że na wypłacie jakoś tego nie zauważyłem

Ona
 Rekomendacja

Czy jest to normalne że kierownik zmusza pracowników do kupowania mięsa 2d wieczorem by nie zostało wyrzucone? (usunięte przez administratora) Czy jest to normalne że pracownicy przychodzą na tabletkach uspokojajacych do pracy? Tak jak najbardziej w naszym cudownym niebianskim regionie....

Tak4Nie1
Dinek Nowy wpis
@Ona

Tez zaczelam brac zreszta nie tylko ja

Tak1Nie1
Klientka
Nazwa działu: Biuro

Wiram. Bylam w Dino w Boszkowie. Nigdy juz tam nie pojde. Chodz kasjerka bardzo mila super. Ale czasami sie zdaza ze sie popelni blad nie w8dzialam w tym problemu bo kazdemu moze sie zdazyc. Ale ta pani z pikaczem idzie jakby jej sie nie chcialo. Troche tepa z tym pikaczem bo kasjerka tez sie denerwuje ze nikt nie idzie. Stań babo sama na kasie i zobaczysz czy to takie mile czekac za babka zeby przylazla. I problem do kasjerki ze popelnila blad. Nie podoba sie przychodzic to sie zwolnij bo od tego jestes. I bardzo nie mila. KASJERKA BARDZO MIŁA. ALE WSPOCZUJE JEJ PRACOWAC Z TAKIMI BABAMI.

Tak2Nie4
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Kobieta

Witam i pytam. Szanowny P. TOMASZU BIERNACKI. Co dostaną nasze dzieci na Mikołaja lub B. Narodzenie jako dzieci pracowników Marketów Dino? Ponoć firma ma takie duże zyski?

Mi
@Kobieta

Jakie:Praca po 10 godzin A itak za mało . Wyjdziesz we wigilie o 14 A zaraz po świętach na 6.15 zapierdalasz.taki masz prezent dla rodziny w święta prosisz bogai by nikt nie.przyjechal bo sobie odpoczniesz

Tak6Nie
@Kobieta

A co maja dostac ?jezdzi teraz jakis dyrektorek po dinach i patrzy i tylko bledy wytyka a kierowniczki sraja po katach a zapytal sie jam sie ludziom pracuje?co sadza.o firmie co powinno sie zmienic?NIE dla nich liczy sie kasa i zysk a jak czytam jak to fiema sie szybko rozwija to dzygac mi sie chce bo nikt sie nie zainteresuje ludzmi!!!

Tak7Nie
@Dinek

Niestety to prawda.. Wieczna gonitwa bo kontrole.. Jak nie gazetka to kontrola szybka.. Miesna badz punktowka ehh. Nie ma ludzi do pracy by troche odpuscili, kontrola wyjdzie zle to afera na calego

Olka

Napisze mi ktoś które butelki z jakiego piwa do jakich skrzynek sie daje przy sortowaniu? Dzieki z gory

Lola
@Olka

Są planogramy na to, czyli zdjęcia które butelki do jakiej skrzynki. Kierownik niech wydrukuje i Wam da, to jego obowiązek.

Ja
@Lola

A my się zbuntowalysmy i nie segregujemy butelek szkoda czasu. A tak to może by nasza bogata firma zainstalowala automaty do skupu butelek i puszek, albo piwa z butelką bezzwrotna i wszyscy będą zadowoleni

@Olka

Czy tak ciezko to wydrukowac?? W info dino prosze zajrzec.. ;)

Ciekawski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam, jak wyglada praca w Dino jako kierowca C+E ? Kasa ok i codziennie w domu czy jak to wyglada ?

były pracownik

Jeszcze kierowniczka ma swoich przydupasow które ciągle maja 1 zmiany i niedzielę handlowe wolne a reszta ciągnie cały miesiąc 2

były pracownik

Dino Wołczyn tragedia najgorsza atmosferę robi kierowniczka ja się zwolnilam bo psychicznie nie wytrzymałam to jest (usunięte przez administratora) tylko dac ubranie w paski i przez płot z rodziną się widzieć ciągle nadgodziny , kierowniczka i zastepca nie maja szacunku do pracowników obgaduja każdego jak mozna powiedziec na pracowników że są ""tępe" dziwne że góra nie widzi że dużo ludzi się zwalnia bo z ta kierowniczka nie da się wytrzymać premię dzieli nie równo a resztę sobie zabiera regionalna to jej dobrą koleżanką i zawsze jej (usunięte przez administratora) broni odradzam prace z ta wredna babą

Oli

Biernacki ma(usunięte przez administratora) na nas,a tylko zeby było trudniej

Kasia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Dziękuję za szybką odpowiedż. Mam jeszcze pytanie odnośnie numeracji premii , jak wiadomo jest 1, 2, 3. Koleżanka pracuje w Dino w większym mieście i dostała wszystkie 3. O co w tym chodzi? Jeszcze jedno , czy pracując na mięsnym ,który przynosi małe straty nie zasługujemy na premię kto je przyznaje kierownik czy regionalna?

Kasia
Nazwa działu: Handlowy

Dzień dobry,jak to jest z premią za nie chorowanie,Pracuję od roku ani razu nie byłam na L4 i takowej premii nie dostałam ani razu. Na kwitku jest tylko premia uznaniowa. Pracuje na dziale mięsnym mamy małe straty dostaliśmy za to pochwałę od regionalnej, niestety za to również premii nie dostałyśmy. Czy winą za to obarczać kierowniczkę?

Aaa
@Kasia

Premii za "niechorowanie" nie ma, a ta premia uznaniowa to w pewnym sensie ta właśnie premia za brak l4.

Witold

Praca w handlu nie jest lekka ale jeśli ktoś się decyduje to przestańcie marudzić! Firma jest ok i tyle!

TakNie11
Lilka
@Witold

To forum nie powstało dla osób marudzących tylko po to aby zwrócić uwagę na problemy z jakimi musza borykać się pracownicy i nie są to problemy z pracą jaką wykonujemy tylko z osobami kierującymi lub współpracownikami.Firma być może jest ok,-jest kilka plusów ale większość nadaje się do rozważenia i natychmiastowej reakcji ze strony pracodawcy. Praca w handlu jest ciężka i każdy wie na co się decyduje lecz nikt nie zgadza się na brak szacunku ze strony kierownictwa,na nadużywanie swoich uprawnień,łamanie praw pracowniczych,mobing,itd a to wszystko się dzieje w mniejszym lub większym stopniu wiec proszę nie pisać bzdur o marudzeniu.

Tak6Nie
Klient
Nazwa działu: Handlowy

Dziś byłam w markecie Dino w Dygowie.podeszlam na stanowisko mięsne,gdzue nie było żadnego pracownika obsługującego ten dział. Stałam ponad 5 min i nikt nie przyszedł mimo tego że widziała mnie kierowniczka tego marketu. Nawet nie wysłała pracownika który był z nią. Nie miła obsługa... Okradaja klientow nie wydając dokładnej reszty,nie pytając czy mogą być winni jakieś grosze. Nowi pracownicy, którzy stoją na stanowisku mięsnym kroja wszystko co się da, chociaż nie nadaje się to do zjedzenia(czyli końcówki wędliny).

TADEUSZ
Nazwa działu: Biuro

SKLEP DINO w Trzciance ul. Staszica prośba ................. dlaczego bułki nie są dopieczone można ustawić piekarnik na dłuższy czas czy to takie trudne musimy kupować surowe bułki nie dopieczone które szkodzą zdrowiu czekamy na zrealizowanie naszej prośby pozdrawiamy

TakNie2
abc
@TADEUSZ

Czasem piec nie dopieka bułek, nie wiemy dlaczego, pomimo, że wsad jest niewielki np. tylko dwie blachy bułek. Poza tym one są podpieczone wstępnie, więc nikt nie je raczej surowych bułek.

Damian

Witam jestem stałym klientem sklepu Dino w Baranowie po raz kolejny spotkałem się z nie kompetencja pani w sklepie na dziale mięsnym jak dobrze pamiętam ma na imię Gosia znów pomyliła kody do szynki kupowałem polędwice z indykiem którą jest na promocji za 13 zł a kod wbity na szynkę za 35 zł do tej pory wychaczałem pomyłki tej oto ekspedietki ale dzis nie zauważyłem i zostalem (usunięte przez administratora) także proszę zwrócić na to uwagę nie wiadomo ile osób jest tak poszkodowanych na niewielkie sumy

Piotruś

Witam dziś byłem w Dino w Toszku jak zawsze zastawione regały paletami gdzie są chrupki i piwa Na warzywniaku widziałem jak pełzają karaluchy bo owocach jak i również na pieczywie i znowu słychać było jak kierowniczka Asia K. Wydziera ryja na pracownika jak przechodziłem koło magazynu kto zatrudnił taką kierowniczkę która nie umie pracować z zasobami ludzkimi porażka i to wielka

Tak8Nie
Renata
@Piotruś

@Piotruś Wypowiadasz się jako konsument? Sądzisz, że w Dino Polska panuje nie do końca sprzyjająca atmosfera? Dzięki za info.

Tak4Nie1
Mona Liza
@Piotruś

A Ja uważam, iż kierowniczka jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Radzę Panie Piotrze. poukładać swoje życie i swoją pracę, bo narazie w niczym Pan nie przewyższy kierowniczki Dino w Toszku.

Tak3Nie8
Piotruś
@Mona Liza

Czemu kierowniczka traktuję pracowników jak szmieci niektórzy pracownicy ją mają bardzo dość jak wiem od pracowników jako jest Asia K. I wiem że obraża nawet klientów i się wyśmiewa z zakupów od ludzi. A karaluchy nawy widziałem jak spod regałów wychodzą i na pieczywie też pełzają

Tak5Nie1
Ewa
Nazwa działu: Handlowy

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w Dino zarówno na dziale mięsnym jak i na kasie, jak z płacą, dodatkami itp, jak wygląda atmosfera w pracy, czy czas pracy jest unormowany, czy pracuje się po5/6/10h? Mam możliwość pracować w tym markecie i chciałabym się czegoś dowiedzieć

Były pracownik tego bajzlu
@Ewa

Ja pracowałam w Dino 6 lat.Z kasa szału nie ma,a nachapac się trzeba ostro.Na mięsnym ciężko,ale do wszystkiego można się przyzwyczaić.Jak trafisz na fajna ekipę to jeszcze można przeżyć,ale nie zawsze tak jest.Wszystko by było fajnie gdyby były większe zarobki,bo wymagania duże latać trzeba jak z pieprzem,a wypłata no cóż moja największa to 2100.Tak,że jak nie masz nic innego to próbuj,ale na prawdę szału nie ma.

Kitka
@Ewa

Proszę poczytać opinie pisane tutaj to wystarczy.

@Ewa

Jestes raz na miesie, raz na kasie.. Zalezy gdzie ci beda kazali isc.. Dodatkow brak, nie ma czegos takiego. Praca po 8 godz .

@Ewa

Noe idz do dino szkpda zdrowia i fizycznego i psychicznegi wiecznie brakujeudzi do pracy wiecznie zmieniany jest grafik nic nie zaplanujesz ciagle kontrole strach czy wyjdzie dobrze inwentaryzacje co tydzien a jaj nauczysz sie prowadzic zmiane to bedziesz robic to co zastepca za duzo mniejsza kase po co Ci to nie polecam

Tak7Nie
Ciekawa

Witam. Proszę o opinię sklepu Dino w Toszku? Bo szukam pracy, a wiem że tam szukają? Jaka atmosfera, ludzie, itp? Pozdrawiam.

koliberek
@Ciekawa

Cześć Aniu nie polecam ci pracy w Dino w Toszku i w ogóle w żadnym Dino w Toszku panuje nie miła atmosfera w pracy każdy każdemu obrabia plecy Kierowniczka sklepu na początku jest miła ale po kilku dniach będzie stosować wobec ciebie mobng i poniżać ciebie ze się do niczego nie nadajesz i jak pójdziesz na L4 to ci zrobi chaja i ci powie ze nie ma kto pracować i się wyśmieje z ciebie nie idż do Dino bo będziesz tego żałować Kierowniczka traktuje pracowników jak parobków i śnieci jest tyle pracy tylko nie Dino w Toszku i inne Dina lepiej jest w biedronce lub gdzie indziej osoba która ci zadzwoni na rozmowę i ci powie ze będziesz mieć 2700 brutto to cię okłamie prawda jest taka ze będziesz mieć 2350 brutto ale na czysto wychodzisz 220 nie warto szkoda zdrowia na Dino Kierowniczka powinna się leczyć w szpitalu obok Dino na oddziale zawartym tyle na temat Dino w Toszku pozdrawiam

Tak9Nie1
koliberek
@koliberek

poprawka miało być 2200 na czysto to jest z premiami Aniu i plus nadgodziny

Ciekawska
@Ciekawa

Uważam ze fajna jest tam atmosfera, chodzę dość często na zakupy i dziewczęta są ok, chyba dogaduja się z kierownikiem bo nie chodzi nikt z kwaśna miną lub z fochem

Tak1Nie7
Ciekawska
@koliberek

To bardzo ciekawe co pani/pan pisze. Bo jak ktoś sie nie nadaje do pracy w sklepie to niech szuka pracy gdzieś indziej. Robie tam zakupy i nie odczuwam żeby kierowniczka lub ktoś z tej placówki mial się leczyć, a pani lub Pan obraża niewinne osoby.

Tak1Nie10
Klijent

Kiedy ktoś w końcu przejrzy na oczy i zrobi porządek z kierowniczka w Dino Kłodnicy. Naprawdę nie ma odpowiednich ludzi na to stanowisko? Za co ona dostaje pensje? Skoro wszyscy włącznie z regionalną wszystko za nią muszą robić. A jak się nie wyrabiaja to (usunięte przez administratora) wszędzie.

Uczennica dino
@Klijent

W Potegowie Dino jest otwarte pół roku i wszyscy kierownika maja dość taki jest bezczelny i chamski wobec pracowników. Już go nazwali księciem bo nic nie robi tylko posługuje się pracownikami i go nie zwolnia, ale on pracowników zwalniac może teraz znowu poleciały dwie osoby. Już nie ma kto pracowc szukają ludzi

Ja
Nazwa działu: Handlowy

Zobaczcie średnio tych opini i nic nie trzeba dodawac...

Tak3Nie
Nowy

Jak jest z umową? Dają od razu umowę o pracę czy jakieś zleceniowki?

Tak3Nie
Pracownica
@Nowy

Pierwsza umowa o pracę na okres próbny 3msc,później na rok

MJM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Ma ktoś informacje o pracy w DINO jako projektant/asystent projektanta? jakie są zarobki? czy warto? dużo się ogłaszają na stanowiska biurowe

Przecław
Nazwa działu: Handlowy

W Przecławiu na kaca siedzą niedouczone osoby nie do Łuki z napisem Uczę się w wieku około 55 65 lat nie potrafią wydawać chamskie aroganckie nie wiem czy państwo coś z tym robicie ale jest wiele skarg Spotkałam się już z tym kasjerem kolejny raz i kolejny raz zostałam negatywnie obsłużona źle straszna

TakNie3
była pracownica
Nazwa działu: Handlowy

Zwolniłam się z DINO w Janikowie dwa dni temu, nie szanują pracowników, są aroganccy, nie płacą tyle ile powinni, nie chcą płacić za l4 po miesiącu pracy a tak w kodeksie pracy jest i inaczej być nie może. Moja najgorsza praca i nie polecam nikomu!! dłuzej pracujące dziewczyny które nie są żadnymi kierowniczkami, rozkazują Ci i trzeba siedzieć nie wiadomo ile po godzinach, ludzie mają rodziny i nie bedą spedzać połowe życia w DINO. I jescze do tego bezczelność, chcąc zwolnić się za ugodą ponieważ wyprowadziłam się tak że nie moge dojeżdzać do pracy, wyśmiała mnie kierowniczka, nie podpisała mojego wniosku i powiedzieli mi że ZUS na mnie naślą, spytając czemu kierowniczka nie potrafiła mi odpowiedzieć. Najgorsza praca, NAPRAWDE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

Tak4Nie5
Pracownica
@była pracownica

Karolina na ośmieszaj się i nie pisz bzdur... Masz żal że nikt nie chciał Cię mianowac mzkm? A może chciałaś zostać od razu kierowniczką, która non stop przesiadywała by na l4? Na okresie próbnym trzeba się wykazać a nie nie przychodzić do pracy bez powodu nawet nikogo o tym nie informując.. Do Twojej wiadomości kierowniczki dziś w pracy nie było więc jej nie oczerniaj, a że nikt się nie zgodził na porozumienie strony no wybacz, ale l4 na przeprowadzkę to nie najlepszy patent. Co do dziewczyn dłużej pracujących które jakbyś nie wiedziała pełnią funkcję kierownicze to chyba logiczne, że wiedzą lepiej co trzeba robić i kiedy... A co do robienia nadgodzin gdybyś się wyrabiała w czasie nadgodzin by być nie musiało. Także życzę powodzenia w znalezieniu pracy na kierowniczym stanowisku.

Tak3Nie8
Anonim
Nazwa działu: Marketing
@była pracownica

Hahahaha dziewczyno po miesiącu pracy Ty byś chciała L4 płatne? ???????????? A może dopiero skończyłas szkole i chciałabyś zarabiać kokosy? Pozdrawiam

TakNie5
Ania

Są starsze markety DINO gdzie warunki pracy są trochę gorsze Wynika to z braku odpowiednich kontroli marketów i slabego zarządzania przez kierowników ale nie zmienia to jednak faktu że sieć Marketów DINO POLSKA S.A jest najlepiej rozwijająca się siecią sklepów w Polsce,która zatrudnia ogrom ludzi i wypłaca pieniądze na czas wcale nie małe Ja z pracy w moim markecie jestem zadowolona mimo że jestem zwykłym pracownikiem i nie pelnie rzadnej funkcji kierowniczej Te wszystkie Panie co piszą negatywne opinie to przesadzaja U mnie wszyscy pracownicy są w porządku Tworzymy zgraną grupę

Tak2Nie8
Ania

Jestem pracownikiem Firmy DINO POLSKA S.A i tak szczerze mówiąc to jest moja najlepsza praca jaką do tej pory miałam A ta Pani to lekko przesadza

Tak1Nie5
Annnonimuss
Nazwa działu: Biuro

Witajcie mili szanowni forowicze...Zacznę od początku... dostałam ostatnio telefon kobieta która dzwoniła była taka miła ze od kilku dni juz próbuje się do mnie dodzwonić i zaprasza mnie na rozmowę kwalifikacyjna do biura bo tam złożyłam papiery to ja ucieszona bo bardzo potrzebuje pracy udałam sie pod właściwy adres 5 minut szybciej wchodzę w recepcji było chyba z 6 osób gdzie jedna obsługiwała a 5 innych nad nią stało zaznaczę ze to były dziewczyny które jeśli jedna obsłużyła to zaczęły obgadywać jakieś nowe dziewczyny które przyszły pierwszy raz do pracy jak to nie wyglada i jaka może być... widocznie taka maja tam przyrodę ale przechodząc do tej rekrutacji ... przyszła młoda dziewczyna miała może z 26 lat zaprosiła mnie do sali oczywiscie miała papiery i swojego laptopa słuchajcie po chwili dosłownie myslalam ze z tamtąd wyjdę na prawdę jej zachowanie i odnoszenie sie do mnie było nie stosowne ale skoro ona taka do mnie to ja tez już miło z nią nie rozmawiałam bo po co ja mam się wysilać skoro ktoś będzie mówił do mnie jakby chciał a nie mógł... słuchajcie w dodatku wogole nie utrzymywała kontaktu wzrokowego waliła miny jakby nie wiem co jej było i ciagle przewracała oczami no z takim czymś to ja się wogole nie spotkałam nigdy poza tym nie zapytała wogole czy mam jakieś pytani czy wyjaśniła mi pytań na które nie znałam odpowiedzi nie poinformowała mnie o stawce zarobkowej wcześniej na rozmowie jak byłam w innej firmie to kurczę kobieta się ciagle uśmiechała wszystko wyjaśniała a ona tutaj jakby za karę to robiła nie wiem jakoś mi się ze względu tej rozmowy jeśli by dzwonili to chyba odmowie bo ta pani zrobiła wszystko żeby mnie chyba zniechęcić nie wiem dlaczego .... niech zmieni ludzi do rekrturtacji bo to była najgorsza osoba rektrutujaca jaka mi się trafiła na prawdę i ta panią niestety chyba zapamiętam do końca życia .... nie pozdrawiam

Tak10Nie

Aga
@Annnonimuss

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w biurze w centrali Dino. Rozmowa według mnie (osoby w trakcie strasznie zestresowanej) przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani wykazała się dużą kulturą osobistą. Też uśmiechała się, rozmowa miała charakter bardzo merytoryczny. Nie mam nic do zarzucenia. Nie wiem czy dostanę tę pracę ale chcę podzielić się swoją opinią.

NIE POLECAM DINO

OBSŁUGA To nie porozumienie strach się zapytać nawet o produkt.Nie mili używają wulgaryzmów na sklepie.

Tak1Nie2
Ania

Dlaczego wymiana scierek jest raz w tygodniu tylko jak one juz po paru dniach nadają się do wyrzucenia...a czystości wymagają

Tak4Nie
Lolita
@Ania

Jak zobaczyłam dzis w pokoju socjalnym n aż przerwie stan gąbki do naczyń, momentalnie straciłam ochote na herbate i wróciłam sie na sklep po butelke wody.

Tak5Nie1
bubu bibi
@Lolita

Skądś to znam. Masakra i tu pracują kobiety, aż strach pomyśleć jak mają w domu.

TakNie4
łął
@bubu bibi

jeżeli tam pracujecie to dlaczego nie dbacie o czystość ścierek mopów itp to tylko o was żle świadczy

Tak6Nie1
@Lolita

Żądasz czystosci zachowaj ją sam! Trzeba bylo wyrzucic i wziać nową tyle...

Tak3Nie3
xxx
@Dinek

jak masz wziąć nową, jak jej nie ma, a samemu nie wolno

Pracowników
@łął

A co zrob8c skoro kierownik nie zawsze chce zamówić mop czy ścierki . Często jest tak, że na sklepie jest jeden czy dwa mopy

Tak4Nie

Zostaw opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Dino Polska S.A.
2/5 Na podstawie 798 ocen.