2 808 4299 5 1
Zosia
Nazwa działu: Handlowy

Cześć. Mam pytanie. Chciałabym rozwiązać umowę z dino wcześniej. Czy powinnam zanieść do kierowniczki czy bezpośrednio wysłać do kadr?

Lala
@Zosia

Zrob psikusa i wyslij od razu do kadr

Zosia
@Lala

Wlasnie sie tak zastanawiam czy moge tak zrobić ;D Podpowiecie mi jeszcze tylko czy mogę umowę rozwiązać za porozumieniem stron? ;D

Nowa
@Zosia

Nie możesz wysłać do kadr bo twoim przełożony jest kierownik nie kadrowa, jeżeli chodzi o porozumienie stron to musi ci kierownik wyrazić zgodę i podpisać wypowiedzenie ,bo innaczej kadry mogą podważyć twoje wypowiedzenie

Zosia Nowy wpis
@Nowa

No wlasnie mam wredna szefowa i wiem ze będzie mieć pretensje ze sie zwalniam.

Lala Nowy wpis

Uderzaj wyzej

Nazwa działu: Handlowy

Czy u was w sklepach jak działa nawiew to wieje ciepłym czy zimnym? Czy w zimie sadzają was na 1 czy 2 kasie?

Pikik
@Pracownik

Jest (usunięte przez administratora) piździ jak w kieleckim nawiew (usunięte przez administratora) daje trzeba siedzieć w kurtkach a regionalna trzepią się o byle (usunięte przez administratora)

NATA
@Pracownik

Wystarczy wziąć pilota i każda klimatyzację zmienić na ZIMA pewnie macie cały czas ustawione na LATO a to się zmienia i odpowiednią temperaturę ustawia.

Pracownik.
@Pracownik

Ja muszę się prosić żeby mi dali ciepła. Przyplacilam to grypą i l4.

Aga
@Pracownik

U nas wieje zimne,takie mam wrażenie.ja go wcale nie włączam bo tylko głowa i ucho od niego zawiane. Ale kogo to obchodzi,centrala się martwi żeby kwiatki nie zmarzly

Ja Nowy wpis
@Aga

Co rok ta sama sprawa. Zimno na kasie. Na montaż fotowoltaiki są pieniążki ale komfort pracy kasjerka nikogo nie obchodzi. Klienci też marzną stojąc w kolejce. Co nam da dywanik grzewczy skoro zimno w ręce i głowę.

ewa Nowy wpis
@NATA

Niestety w starych sklepach nie ma tej opcji

Nazwa działu: Handlowy

W sylwestra pracować do 22 żenada, pracownicy też by chcieli gdzieś wyjść a nie siedzieć do 22 w pracy.....

Tak17Nie1

Przecież w Sylwestra jest do 21 market czynny

Tak2Nie6
@Kamila

Ale do 22 robisz, bo jeszcze roczne rozliczenie.. A zresztą co to za różnica czy 22 czy 21 inne markety są otwarte do 18 to chociaż jakby chciało się gdzieś wyjść to się zdąży a nie do 22

Tak12Nie1
@Pracownik

Jak się dobrze zorganizujesz, a nie będziesz narzekać, że jest rozliczenie roczne to wyjdziesz punktualnie.

Tak2Nie11
Pracownik@
@abc

W zeszłym roku byłem w sylwestra na 2 zmianie ,wyszliśmy punktualnie .Dolicz sobie czas do domu czasem dojazd wyszykowanie się na impreze to która będzie 23 czy 24 , to już wszyscy się dobrze bawią.Polski pracodawca dba o własną kieszeń a nie o pracownika, jak zamknię parę godzin szybciej to nie zarobi.

Tak11Nie2
@Pracownik

To może czas aby dołączyć do związków zawodowych i zacząć działać? Z tego co się orientuję to związki w tej sprawie próbowały coś robić, jednak jest to za mała ilość osób, aby coś wskorac. W kupie siła, zachęcam do zapisów! Razem możemy więcej, wierzcie mi!

Tak10Nie4
@Pracownik@

U mnie dojazd do domu trwa 5 minut więc to nie jest jakaś wielka przeszkoda. A zmiana popołudniowa w Sylwestra to jest tak naprawę raz na 3-4 lata, jeśli kierownik jest fair wobec pracowników.

Tak3Nie7
Miki
@abc

Może dla ciebie nie. Ja jeżdżę rowerem do pracy mam 12 km to będę w domu 22.30 to gdzie mowa o zabawie.I są że mną na zmianie też osoby co w zeszłym roku też miały 2 a muszą przyjść bo mamy braki personalne. Więc niemow że co kilka lat.

Tak7Nie1
Szczesliwego nowego roku
@Miki

Chyba jestes osoba ktorej wszystko nie pasuje a co maja powiedziec ci co pracuja na 4 zmiany??albo strazacy lekarze??tam dopiero maja ruch w sylwestra przestan narzekac i zorganizuj sobie transport i na imprezke

Tak6Nie4
@Miki

U nas tak jest. I nie narzekam, bo wiem, ze kazdy musi kiedys przyjsc na to popołudnie do pracy, żeby było sprawiedliwie dla wszystkich. Tylko potrafisz narzekać na wszystko i na wszystkich a nic nie zorganizować, że było lepiej dla ciebie.

Tak2Nie4

w zeszłym roku byłam na 2 zm i wyszliśmy o 21:15

Yyy
@Szczesliwego nowego roku

Ciekawe co powiesz jak dostawę dostaniesz w sylwestra o 21.00 i będziesz musiał by aż ja przyjmiecie,bo magazyny pracują normalnie i dostawy w te dzień wyjeżdżają do 17.00 w trasę.

Tak4Nie2
@Yyy

To ją przyjmę. Jeżeli komuś to nie pasuje to niech zmieni miejsce pracy na takie, które wcześniej kończy pracę w Sylwestra, nikt nikomu nie broni i nikt nikogo nie trzyma w Dino na siłę.

Tak3Nie3
Zzzz
@abc

Mam wrażenie że Ty nie masz domu ani rodziny. Tylko praca jakby kazali przyjść przychodzić 7 dni w tygodniu po 12 godz też byś był zadowolony. NIE KAŻDY ŻYJE DINO W ŻYCIU TEŻ SA INNE PRZYJEMNOŚCI. A że Dino nie szanuje pracownika to inna bajka o nie chodzi tylko o Sylwestra

Tak12Nie1
@Zzzz

A ja mam wrażenie, że zapominasz że dino to nie jedyne miejsce pracy. jak ci nie pasuje to się zwolnij. Proste.

Tak4Nie3
@Zzzz

Mam dom i rodzinę, ale Tobie mam wrażenie nic nie pasuje. Skoro w Dino źle to może gdzie indziej będzie lepiej. A poza tym oprócz pracy czas na rozrywkę, nie martw się.

Dutka
@Kasjer

Ja proponuję aby kierownicy sklepów zaczęli się buntowac a jak nie to zrobić strajk włoski.

Olo
@Szczesliwego nowego roku

Tylko że maja 100 płatne.Dino jakby mogli to w sylwestra do 24 było otwarte

@Dutka

Tylko ze żaden kierownik się nie odezwie, bo mają na rano, a na popołudnie ZK, MZK lub funkcyjny i inni pracownicy.. DLACZEGO KIEROWNICY NIE MAJĄ 2 ZMIAN, CZĘSTO PRZECIESZ BYWA ŻE ZK CZY MZK UMIE WIĘCEJ NIŻ KM I UMIE POPROWADZIĆ DWIE ZMIANY, A KIEOWNCY NIE MAJĄ POJĘCIA O ZADZANIACH I PROCEDURACH NA 2.

Tak8Nie
Szczesliwego nowego roku
@Yyy

Bez jaj ktory kierowca przyjedzie z dostawa o 21 ????????????sami kombonuja zeby nie jechac w sylwka zreszta jest duzo innych sieciowek zawsze mozna robote zmienic

Tak2Nie2
Tyyy
@Kamila

No naprawdę do 21 takie szefostwo to skarb całe 3 godziny do północy.

Lulu
Nazwa działu: Biuro
@Kasjer

Nikt nie informuję o związkach kogo pytać ??

@Lulu

Na face.booku maja stronę napisz, można się zapisać

@Kamila

Ale tez mi roznica i tak juz nic niemozna zaplanowac

Lulu
@Kasjer

Pod jaką nazwą ich szukać ??

@Lulu

Związki Zawodowe Nszz Solidarność Dino Polska SA

Domino
@Olo

Przepraszam Bardzo dlaczego mają płacone 100 % przecież odpieraja 5 i 10 grudnia za wigilię i Sylwestra? To nie w porzadku.Jeszcze w Wigile Będą po nas jeździć do końca.

@Kasjer

Ja chetnie dolacze do tych zwiazkow ale co i jak trzeba zrobic

Nata
@Pracownik

No ale co zrobić jak ten z góry myśli że od 18 godziny kokosy zarobi. Wszyscy od tej godziny wybierają się na zabawę a nie z myślą na zakupy jechać później nie ma ruchu i tylko nie dobitki przychodzą po setunie jak im mało. Szef wcale nie myśli o tym by pracownikom się lepiej robiło tylko na swoją korzyść albo na pokaz, że DINO BLIŻEJ CIEBIE DO 22 ale sylwestra by sobie darowali.. Wyzysk pracowników i tyle w temacie

@Fifi

Proszę w pierwszej kolejności napisać na ich stronę na Facebooku, następnie trzeba będzie wysłać do nich list, miesięczna składka to 14 zł.

Pikik

Ale nie Dino tyle że w wigilię robi się od 5:30-13:30 a sylwestra do 22

Lala
@Tyyy

Zwolnij sie bedziesz miec czas dla rodziny znajomych przyjaciol na balety sylwestry urlopy i co tam jeszcze chcesz nie stac Cie??po co robisz..

Staly klient
Nazwa działu: Handlowy

W Nowej Rudzie sa 2 sklepy dino a roznica miedzy nimi kolosalna. W dino na Fredry braki w towarze a inny towar rozstawiony zeby nie bylo dziur. Natomiast w dino u gory jest calkiem inne zaopatrzenie i sklep jest jakos bardziej ogarniety. A jesli chodzi o obsluge sklepu na Fredry to ogolnie jest wporzadku tylko stojac przy kasie w kolejce do polowy polek z piwem i proszac kasjera Pana Dawida o zawolanie kogos na druga kase kilkukrotnie zostalam zbagatelizowana to to nie jest dobre traktowanie klienta. Tym bardziej ze nie raz w kolejce staly osoby starsze czy kobiety z dziecmi. W tym wypadku zdecydowanie wole chodzic do dino kolo straży.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Dino

Czy w tym roku ktoś się obudzi i w Dino będą paczki da pracowników tak jak to jest w Lidlu Biedronce?

Andzia
@Dino

Paczek nie będzie. Jest dodatek za lata pracy przy wypłacie jak dla mnie to lepsze wynagrodzenie dla tych co dłużej pracują

TakNie3

Ale za przepracowane 10 lat w Dino to już nic nie ma

Andzia
@Dino

Jak to nic nie ma gdy mija Ci 10 lat to dostajesz 1tys zł wtedy dokładnie gdy mija np w styczniu przyszłego roku to dostajesz to w grudniu następnego roku a w tym roku 9stow. Pod warunkiem że nie byłaś na długim l4 załóżmy że np dwa miesiące przed końcem roku to wiadomo że się nie otrzyma.

@Andzia

A jesli10 lat minęło 1 lipca tego toku to kiedy wyplacaja ten 1 tyś?

Patka

W grudniu..

Fufi40
Nazwa działu: Finanse
@Dino

No prosze cie Mam nadzieje ze bedzie ta dodatkowa kasa za przepracowane lata

@Andzia

Śmiechu warte. Po dziesieciu latach tysiąc. To na trumnę za mało. Dziesięć lat? Ktoś to wytrzymuje? Chyba kobita nie z tej planety.

Tak8Nie
Aham
@Andzia

Za 10 lat przepracowane należy się tysiąc zł jubileuszowego, wiem bo moja pracownica tak dostała trzeba to zgłosić tylko "wyżej" czyli do KR a on gdzieś jeszcze ;)

Nicolete
Nazwa działu: Handlowy

Dramat, wszystko pięknie przy staraniu o pracę, a potem nie istniejesz człowieku. Tylko reżim i nacisk. Zero szacunku, zero wszyskiego. O pensji nie wspomnę. Porażka, nawet dla osoby zdecydowanej pracować w każdych warunkach.

Gabi
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam miałam ciężki wypadek w pracy prawie straciłam palec ręki na maszynie do krojenia kości przyczyną brak szkoleń a a efekt taki że nie podpisano mi umowy jak można tak traktować pracownikow

Pracownik Dino
@Gabi

Też miałam wypadek na dziale mięsnym. Faktycznie brak szkoleń BHP a jedyne co dostajesz to plik kartek z informacjami jak pracować "bezpiecznie". Naszczescie kierowniczka w porządku (narazie). Niestety niektórzy współpracownicy... Mają się wyżej niż kierownik sklepu

Klijent
Nazwa działu: Handlowy

Dino Ruda Śląska 1 bardzo miła obsługa .Panie zawsze uśmiechnięte Mimo nawału Pracy i zawsze pomocne

Inez
Nazwa działu: Handlowy

Witam, pracuje w Dino od kilku dni. Jestem przerażona, zachowaniem kierowników, brakiem kultury, słoma z butów porostu. Wcześniej pracowałam w Biedronce i Lidlu, dlatego mam porównanie. W Dino brak, szkoleń, chociażby BHP. Zarobki 2350 brutto. Jestem zawiedziona, i nie chodzi mi o pieniądze. Ja byłam przekonana że w Polsce już jest lepiej, pod względem szacunku i doceniana ludzi, a jednak nie. Chyba się przyzwyczaja do pracy dla zagranicznych pracodawców, którzy mają troszkę inne podejście do pracowników, pracy.

Była
Nazwa działu: Biuro
@Inez

Zgadzam się co do kierowników. Grafik ustalany po złości. Nie ma że jeden tydzień na 1 drugi tydz na 2. Jak jesteś pupilkiem i kablem kierownika to masz zmiany jak chcesz a jak tylko pójdziesz na L4 albo nie donosisz kierownikowi to jedziesz cały miesiąc na 2 zmianę

Gabi
@Inez

Życzę ci powodzenia narobisz się jak koń a potem kopna cię w tylek

Klient
Nazwa działu: Handlowy

Dino Wola Krzysztoporska. Zastępca kierownika stawia sie wyżej niż kierownik w Krotoszynie. Dziewczynom zleca po kilka prac na raz a sama jak nie w biurze to z rodzinkom sobie po sklepie spaceruje kilka razy w tym tygodniu padły słowa ze "nie stójcie tak pod magazynem bo mi zdjęcie zrobią " a kasjerka nie ma prawa na jej zmianie wyjść do toalety. Śmiech. Aż sie odechciewa chodzić tam na zakupy.

Ciekawa

Co myślicie o dino jako pierwszej pracy dla osoby świeżo po szkole czy warto od tego zacząć?

Tak1Nie12
Kornelcia
@Ciekawa

Szczerze?? ..Wszędzie,tylko nie tam. Szkoda zdrowia i nerwów,tym bardziej jezeli ma to być pierwsza praca,bo łatwo się zrazić do kolejnych :) Na pewno gdzie indziej będzie sto razy lepiej niż w Dino ,a przede wszystkim myslę ,ze spokojniej. U nas w sklepie pracuje kilka młodych dziewczyn i nie mają lekko,gdyż są ciągle narażone na mobing ( chyba z powodu młodego wieku ) ,bo nie umieją ( boją się?) postawić. Zawsze te młodsze mają gorzej,bo są ustawiane,i przestawiane z miejsca na miejsce..zawsze do nich największe pretensje ,bo niby ciagle coś nie tak. Druga sprawa-brak premii,socjalu -w skrócie-paczek ,bonów itp.itd. Inne firmy mają cokolwiek ,a Dino nie ma NIC.!

Tak9Nie
Nowa
@Kornelcia

Ale sądzi Pani że w każdym dino tak samo czy pisze o konkretnym sklepie?

Abc
@Nowa

Szczerze, wszystko zależy na jaki market i na jakich ludzi trafisz. To jest moja pierwsza praca i w ciągu niespełna 3 lat z kasjerki zostałam zastępca kierownika,przechodząc każde stanowisko więc fajnie, że jest możliwość awansowania. Wracając, ja nie narzekam na żadnego z kierowników z jakimi miałam do czynienia, poniewaz zawsze dalo się znalezc jakiś kompromis czy się zwyczajnie po ludzku dogadać. Z mojej perspektywy można spróbować, jeśli się nie spodoba, zawsze można nie przedłużyć umowy.

Tak3Nie2
@Kornelcia

Dokładnie tak. Mają za nic nowych ludzi, czy młody czy starszy wiekiem.

Nowy
@Ciekawa

Szczerze odradzam ja tak zaczęłm i mam mega uraz do tej firmy. Mam nadzieję że nie przedłuży mi umowy

Kinga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Nazwa działu: Bhp

Moje pytanie dotyczy pracownika, a mianowicie chodzi mi o to czy można w jakiś sposób sprawdzić czy nie jest pod wpływem jakiś środków odurzających. Do godzinę 17.00 - 17.30 wszystko jest. z nim ok, później dziwnie się zachowuje (gada sam do siebie, mruczy pod nosem, robi bardzo dziwne miny, jest agresywny w stosunku do współpracowników) nie czuć od niego alkoholu, a mam wrażenie jakby był pijany.

Wm66

Robią z ludzi cyborgi, pracownik ma prawo milczeć i w 100 procentach wykonywać polecenia, nie dajesz rady jesteś wykluczony. Kamery obserwują Cię cały dzień, masz wytykane błędy w sposób bardzo przykry. Mobbingem wieje od pierwszego dnia pracy.

Tak4Nie

A jak jest u was z grafikiem na grudzień tzn czy jak ktoś pracuje w wigilię to ma w sylwestra wolne?

RR
@Pracownik

Tak jeśli pracujesz w sylwestra na 2zm wigilię masz wolną. Ale jeśli masz sylwestra 1zm to w wigilię też możesz pracować na 1zm. Pozdrawiam

@Pracownik

Ja pracuje i w wigilie i w sylwestra zeby bylo zabawnie to ide na popo (usunięte przez administratora) co nie?

Tak1Nie

W Górze św Małgorzaty jest ekspedientka Wioletta, która jest zrozumiała, niemiła i zbyt bezczelna. Wysmiewa się z ludzi. Kobieto spójrz na siebie. Brudna bluza, popsute zęby i wiecznie kamienna twarz.

Dinos

Najlepiej narzekac jak zle w Dino.Myslicie ze.w.innych sieciowkach jest tak kolorowo??Moze wejdzcie na forum biedry liddla itd zobaczycie jak pracownicy narzekaja. Wszedzie tak pięknie placa paczki dla dzieci i inne dodatki.To w czym problem zawsze mozna zlozyc papiery i isc Co Was trzyma w Dino? Jest mobing niskie wyplaty ciezka praca zawsze mozna sobie prace zmienic.Tylko pytanie czy w innej sieciowce dadza.umowe na stale czy mozna isc na chorobowe czy mozna sie dogadac z wolnym.Idzcie sprawdzcie i napiszcie chetnie poczytamy

Tak5Nie13
@Dinos

Czyli że tak ma być? Bo inne sieciowki to i dino też? O losie co za durne myślenie. Zawsze tak będzie, jak tak będziemy myśleć. Obecnie w *moim *dino jest jakiś nowy zespół (reprezentacyjny chyba ????) i dopiero te dziewczyny uczą te krowy prawdziwej i miłej pracy. Aż chce się tam robić zakupy. Miłe, zorganizowane i nawet zapalily wszystkie światła i pousuwaly te palety wszędzie stojące. Można? Można. Tylko, że one pracują a nie plotkuja.

Tak6Nie
Dinos
@Mańka

To juz sama sobie odpowiedzialas na pytanie czy tak musi byc pozdrow kolezanki i niech nie plotkuja i sa mile dla siebie

D
@Dinos

Jestem byłym pracownikiem poszłam do Lidla w każdym sklepie jest ciężko ale w Lidlu jest spokojniej chociaż masz prawdziwe szkolenie. Uwierzcie Dino niszczy psychikę

Tak14Nie
Kasia
@Dinos

Można wszystko. I są paczki, bony, zapomogi, pożyczki bezzwrotne.. poczytaj o Biedronce.

@Dinos

Wszyscy jak jeden mąż opuscimy dino i pójdziemy na inne sieciowki a co będzie z Dino? Plajta ????????wspaniałe doradzanie nie ma co.

TakNie2
Niezadowolona
Nazwa działu: Handlowy

Niedawno się zwolniłam (najlepsza decyzja w moim zyciu) brak jakiego kolwiek socjalu, ciągle pretensje byłej już kierowniczki, mobilny z powodu wyższego wykształcenia (Bo jak wyższe to już nie można w sklepie pracować jak akurat praca jest pod nosem ). Mijania się z wypłacaniem pieniędzy za nadgodziny, nie mówię już o delegacjach , jak nie dopilnujecie tego od razu zapomnijcie o kasie. Jeden gada na drugiego. Jednym słowem szkoda gadać, dziwię się osoba która jeszcze tam siedzą.

Kl
@Niezadowolona

Pisać do PIPu do Dyrektora do Warszawy.

Tak3Nie1
Nika
@Niezadowolona

Jak się zwolniłas?ja chcę dać wypowiedzenie za porozumieniem stron ale u nas kierowniczka gadla jednej dziewczynie że w Dino tak nie ma .

@Nika

Oczywiście, że można złożyć wypowiedzenie na mocy porozumienia stron, nie ma czegoś takiego, że nie można. Jakaś niedouczona Chyba ta kierowniczka, za przeproszeniem

RR
@Niezadowolona

Widzisz, wszystko zależy od tego z jaką załoga pracujesz. Zdarza się tak że kiero jest słaby i wszystko się sypie. Ja nie narzekam, kiero jest w porządku, bywają dni że jest więcej pracy, bo np wojna idzie i kliencie robią zapasy a na zmianie 3 osoby, ale są i luźniejsze dni że da radę wszysko zrobić na spokojnie. Jeżdżę w delegację bardzo chętnie, mam porównanie marketów, armosfery i organizacji. W niektórych faktycznie bywa różnie. Wszystko zależy od człowieka. Wszystkim życzę dobrego kiero :)

Ex Dino

Są tutaj osoby, które nie wypłacono im zaległych pieniędzy za L4? Firma miała do wczoraj/dzisiaj wysłać zaległe pieniądze za L4 i jak nie było tak do teraz nie ma pieniędzy na koncie...

DD
Nazwa działu: Handlowy

SUPER SKLEP - porządek niczym w Niemczech, czysto schludnie, towary lepszej jakości niż w innych sklepach z tej półki, świeże warzywa i o owoce. W końcu trafiłem na pyszna kawę rozpuszczalną ich marki własnej, nie pamiętam nazwy ale jest produkowana dla Dino.

Tak3Nie3
niezadowolony
Nazwa działu: Bhp

Sklep Dino w Starej Kamienicy tragedia !!!!! Pracownice sklepu wysługuja sie lumpem który pod sklepem napastuje ludzi o datki jest wykorzystywany przez personel do wstawiania wózków i układania koszyków tragedia strach dotknąc wózka lub koszyka szanujące sie sklepy nie dośc ze przeganiaja takich ludzi to tym bardziej nie pozwalaja na opisane czynności ! Nastepnym problemem sa ceny często zdarza się że róznia sie ceny przy produkcie i podczas płacenia w kasie ciekawe że w kasie sa zawsze wyższe hm pomyłka ?

KONSTERNACJA!!!!
Nazwa działu: Handlowy

SZOK!!! Przychodzisz pierwszy dzień do pracy,pierwsze trzy godziny czytasz tzw'segregatory".Następnie rozkładasz towar po lakonicznej informacji bądź wg.planogramu którego nikt nie ma czasu Ci wytłumaczyć.Masarnia...czyt.masakra!!! Osoba na masarni szkoli nową osobę w trakcie zmiany,wykonując swoje obowiązki błyskawicznie.Cenówki,datówki,planogram ułożenia mięsa i wędlin.Brak słów. Dostajesz nakaz krojenia wędlin i serów...żadnych wskazówek jak sobie ułatwić krojenie.Jak się wprawisz metodą prób i błędów dochodzi wypiekanie pieczywa(biegasz do chłodni,układasz zamrożone pieczywo na blachach,nastawiasz piec,wkładasz pieczywo do odpieku,następnie wykładzasz do szaf z pieczywem,w między czasie obsługa klientów masarni oraz rozładunek palet z napojami bądź nabiał,poza tym dokładasz mięso i podroby,żeby w ladzie chłodniczej nie było pusto bo klient ma widzieć,że jest dużo towaru."Starter" do odpieku trzeba przygotować w 15 minut(rano,na wejściu). .... Już nie chce dalej opisywać . Sugestie pracowników do p.kierownik nie trafiają.Podobno wg.p.kierownik da się to zrobić w pojedynkę.Niech szuka jeleni albo niech sama pokaże jak to się robi.ŻAL...

Tak18Nie2
Dinus
@KONSTERNACJA!!!!

Konsternacja to mnie bierze jak czytam takie komentarze. Zatrudniasz sie do marketu i myslisz ze będzie jak w sklepie osiedlowym? Jesteś dorosla swiadomie podejmujesz decyzje to nie każ innym traktowac Cię jak dziecko. A Pani kierownik zanim nim zostala to pewnie tez byla kasjerem i dobrze wie co sie da zrobic i w ile osob.

Tak1Nie8
Miki

Witam tych ktorzy robią zakupy w sieci Dino Brojce. Brak kultury osobistej pracownikow od kąd zatrudniono Pitbula w sklepie ludzie powinni sie zastanowic czy robic zakupy w tym sklepie.Straszenie zdjeciami klientow halo cos jest nie tak za zaparkowanie auta.Wiec Panie kierowniku i dyrektorze prosze sie zastanowic bo stracicie klientow w tym sklepie

Bunia
Nazwa działu: Handlowy

A kasjerki nie mogą segregować, korona z głowy spadnie.

TakNie2
Olka

Napisze mi ktoś które butelki z jakiego piwa do jakich skrzynek sie daje przy sortowaniu? Dzieki z gory

Lola
@Olka

Są planogramy na to, czyli zdjęcia które butelki do jakiej skrzynki. Kierownik niech wydrukuje i Wam da, to jego obowiązek.

Ja
@Lola

A my się zbuntowalysmy i nie segregujemy butelek szkoda czasu. A tak to może by nasza bogata firma zainstalowala automaty do skupu butelek i puszek, albo piwa z butelką bezzwrotna i wszyscy będą zadowoleni

Jasmin
@Olka

Czy tak ciezko to wydrukowac?? W info dino prosze zajrzec.. ;)

Tak1Nie2
arci
@Ja

dokładnie, przebieranie 700 butelek z transportera do transportera to trwa z dobrą, a gdzie reszta obowiązków?

@arci

Skoro czekacie, aż uzbiera się 700 sztuk butelek, no to ja się nie dziwię. Nie możecie zrobić wcześniej tych butelek? Na pewno macie co najmniej 2x w tygodniu towar, czasem markety mają 3x w tygodniu. Jak będziecie częściej robić zwrot butelek chociaż dwa razy w tygodniu , po 300sztuk, to nie będzie to tak długo zajmować. Proste.

Chce byc anonimo
 Rekomendacja

To jak pracownicy są traktowani przez kierowniczkę „ z przypadku” Aleksandrę B w markecie w Złotorii powinno być rzetelnie sprawdzone. Ta dziewczyna nie umie zarządzać ludźmi (oczywiście nie wspomnę tu o swoich przyjaciółkach ) z którymi biega co 20min na papierosa. Ona nie nadaje się na kierownika kogo nie lubi traktuje z góry, rozkazuje a nawet obraża. Ktoś powinien naprawdę się nią zająć, bacznie przyjrzeć jej zachowaniu

Tak5Nie3
Ola
Nazwa działu: Handlowy

Ciągle po trzy na zmianie, kierownik wymaga, osoba siedząca na kasie nic nie robi po za obsługa, pani na mięsnym ma swoje zajęcie sterta palet na magazynie czy ta trzecia osoba musi wszystko ogarnąć sama? Raczej nie możliwe do końca. Na drugi dzień strach przyjść do pracy bo zawsze za coś się oberwie ale wystarczy pomyśleć logicznie co jedna osoba może zdziałać sama, też chcę się ogarnąć ze wszystkim do 22 żeby na czas wyjść z pracy tak jak pierwsza zmiana szybko sobie wychodzi. Kierownicy zawsze myślą niestety inaczej.

@Ola

Zachęcam do zapisywania się do związków zawodowych, razem możemy więcej!

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Czemu Dino nie może być otwarte tylko do 21 w tygodniu przez okres zimowy jak inne markety i tak od godziny 20 brak ludzi na sklepie??

Ja

Dino jedna wielka porazka... Pieniądze nie warte tego wszystkiego. Kierownicy jak i cała reszta góry mają wywalone i wszystko zlewają nawet jeśli się jakis problem zgłasza.

Tak11Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Wszyscy są zdenerwowani wręcz oburzeni tym, że bark socjalu, paczek itp czegokolwiek na święta do dzieci i tym podobne, ale czy ktokolwiek wie bądź zastanawiał się nad tym czy pracownicy centrali mają jakiś socjal badz paczki na święta? Czy ktoś się nad tym zastanawiał? Jeśli tak jest, że pracownicy centrali dostają cokolwiek myślę, że to niesprawiedliwe w obec pracowników marketów, powinniśmy w takim razie robić coś w tym kierunku. A ktoś mi powie gdzie do (usunięte przez administratora) są związki zawodowe???

Ktoś
Nazwa działu: Handlowy

Nic dodać nic ująć. Ktoś kto chciał pracować został zwolniony po okresie próbnym bez podania przyczyny a ktoś kto nie daje sobie rady na kasie od ponad pół roku pracuje. Żenada. Ciekawe co biorą tu pod uwagę ????

Tak12Nie
@Ktoś

Dobre pytanie,możw ktoś zna odpowiedz.

@Pracownik

Pracują te osoby które donoszą do kierownika

Tak12Nie
Byla pracownica z wyboru
@Ktoś

Tak doswiadczone osoby uciekaja a zostaja ludzie ktorzy niemaja pojecia o handlu Smieszna siec werbuje ludzi bez doswiadczenia za gowiane zarobki zeby nimi pomiatac Wiadomo osoba z doswiadczeniem nie da sobie w kasze dmuchac....

Tak9Nie
Była pracownica
@Ktoś

Może ktoś zadaje zbyt wiele pytań np. dotyczących czasu pracy, zmian grafików czy wypłacania pieniedzy za diety i dojazdy?

Anonim

dokładnie

Nanana
@Ktoś

Po prostu musialas miec swoje zdanie ,co nie spodobalo sie kierownikowi i jego pupilom i pozbyli sie takiego kogos. W dino musisz robic to co oni kaza, nie masz prawa do swojego zdania

Pracownica
@Pracownik

Brawo i tu masz rację zostają (usunięte przez administratora)

Rozczarowana
@Nanana

Oj to chyba mnie też czeka zwolnienie bo powiedziałam co myślę hihi

Zostaw opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Dino Polska S.A.
2/5 Na podstawie 808 ocen.