Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Eliza

Nie słuchajcie bzdur na temat wynagrodzenia w Dino.Goła biedna pensja, mydlą oczy nadgodzinami, a tak naprawdę to ile byś nie pracował do wypłaty ciągle to samo. Różnice są groszowe tak jak tegoroczna nagroda dla pracowników. Tyle to powinna dostać kierowniczka i jej bezpośrednia przełożona. (usunięte przez administratora)Gdyby kadra kierownicza była wybierana z głową to te markety zupełnie inaczej by prosperowały.Zacznijcie od szkolenia kierowników bo to co sobą reprezentują to żenada. Jak mają nauczyć czegokolwiek pracowników jak sami są ciemni jak tabaka w rogu. Ale w tej firmie nie liczy się wiedza i doświadczenie tylko to co ma ktoś na plakietce.Dostanie się taki delikwent na kierownika bo nikt inny nie chciał więc z braku laku dobry kit i myśli, że jest wielką szychą, a tak naprawdę to jedno wielkie zero.

Alex
@Eliza

Tak w 100%się zgadzam ludzie zarządzający sklepami bez żadnych kwalifikacji. Pracowałam w Lublińcu...zero organizacji...wszystko na wariata w pośpiechu...ciągle nadgodziny bo się nie wyrabiamy...Pani kierownik przyjęła mnie na okres próbny i mnie nie poinformowała że to na zastępstwo po 2 mies.do końca mnie nie poinformowała że nie przedłuża mi dalej umowy.Gdybym nie poszła zapytać się o grafik na czerwiec (bylo to 24.05.)to chyba by mi nie powiedziała że od czerwca juz nie pracuje.Na zapleczu bałagan smród z mopów i nie tylko...a rozliczanie kasetek ciągle brakowało...trzeba było do placac...a żeby pokazać jakiś dokument że było manko to nie ...dziwne. Z całego serca nie polecam

roksa256

Sylwester w Dino. Drogie koleżanki i koledzy życzę Wam w nowym roku , zdrowia spełnienia marzeń , sukcesów zawodowych oraz polepszenia w tej cudownej firmie Dino . Wszystko może było by ok , pomijając kilka aspektów względem świąt 1.wigilia otwarcie 6:00 pytanie dla kogo ? czy ktoś ma po kolei w głowie 1 klient :) te pieniądze na utrzymanie sklepu i godz pracowników dla jednego klienta można dać pracownikowi na karpia ...chociaż tyle , bo skąpstwo pracodawcy jest bardzo hojne :) szkoda że tak chętnie chcą abyśmy pracowali w nadgodzinach , a my co robole ,nie mamy rodzin , świąt ...Wyzysk człowieka przez człowieka. Może Pan Borys by przyszedł trochę popracować w wigilię i sylwestra o 21:00 a nie świętować z rodziną my też mamy rodziny? 2.Sylwester godz 7:00 21:00 DRAMAT to nie śmieją się z Nas ,tylko z góry i tych pasożytów którzy to wymyślili i żerują na naszej pracy i dramatu rodzin których najbliżsi pracują do 21:00 i po zakończonej pracy już nigdzie nie wyjdą ponieważ wszystkie imprezy SYLWESTROWE zaczynają się o 20:00 a za sylwestra się płaci , tak na marginesie. Ciekawe ile osób z góry pracowało w Wigilię i Sylwestra ? Chyba czas na związki zawodowe żeby to ruszyły . Opinie na internecie ...co otwarte w sylwestra DINO I ORLEN kpiny . Czy nie można skrócić czasu pracy w Sylwestra i pracować tak jak inne sklepy czy my nie ludzie ...Polska firma ale (usunięte przez administratora) mogą podać rękę. 3. Paczki , bony o czym my mówimy ? Dino to czysty wyzysk brak podziękowania , kontrole , rewizje i ciągle źle , ale w święta i sylwestra tony towaru i 1000 ludzi obsłużonych to super , ale co za to mamy , NICCCCCC albo za mało albo za dużo .Spróbuj człowieku zachorować :( 4.Otwarcia sklepu tak szczerze odwalcie się od sklepów w których jest cała ekipa a otwieracie następne sklepy i nie macie pracowników to tylko Wasza wina jaka płaca taka praca ( jaki pakiet macie dla pracowników ) W Biedronkach i Tesco lub innych molochach zarabia się tyle samo ale pracownik ma podziękowanie za pracę na święta w formie bonów i paczek. Więc ludzie mają wybór . Jak można otwierać sklep z ekipą w składzie 7 osób ....te 7 osób to klony , nie ludzie ???? 5. Szkolenia w Dino w szatni lub w stołówce na skrzynkach od piwa 8 lub 10 Godz bez okna i gdzie BHP to nadaje się do inspekcji pracy , zresztą sama to zgłoszę jak to się nie zmieni .Brak spotkań integrujących . Co to ma być ? Dołączcie się do tego meila i ruszmy tą sprawę szacunku dla ludzi . Wszystkiego Najlepszego Panie Borysie w Nowym Roku życzy cała Polska

Majkel
@roksa256

Oj to jest prawda co pani pisze pracuję w Dino od pół roku i nie mam ciekawych doświadczeń, miałem kilka wyjazdów by wspomóc odległe markety bo mieli braki kadrowe Pani regionalna dała mi za to premie, wszystko ok tylko ta premia była na pasku bo do wypłaty dostałem tyle samo co bez premii, więc......

Majka

Proponuję zmienić pracę. Skoro wszyscy tutaj tylko potrafią krytykować to po co pracujecie w Dino? Bo nie rozumiem. Jest dużo innych firm które potrzebują do pracy To po co tutaj siedzicie ? Narzekanie na Internecie A nic poza tym nie umiecie zrobić. Nie podoba się praca w handlu to do biura. Pozdrawiam

Sylla
@Majka

Najwidoczniej Pani odpowiada ,ale Kadra kierownicza jest nie fer znajomi kierowniczki chodzą po sklepie a Ty tyrasz mięsny pieczywo warzywniak .Brak słów jak byle ktoś zostanie kierowniczka gdzie sama pracowała na kasie

Agula

Jestem pracownikiem Dino Polska. Pracuje już pół roku i każdemu bym poleciła prace w tej sieci. Pracownik jest tam doceniany, są jasno określone zadania, wynagrodzenie też jest ok. Idąc do tej pracy naczytałam sie jakis negatywnych komentarzy na temat Dino. Musieli je wystawiać ludzie z konkurencji bo nic z tego co bylo tam pisane nie miało miejsca ( przynajmniej w tym markecie w którym pracuje). Wynagrodzenie zawsze na czas, dostęp do szkoleń, jasno wyznaczone zadania, kadra kierownicza na wysokim poziomie. Naprawde polecam jeśli ktoś szuka pracy w sklepie

Aa
@Agula

Piepszysz głupoty. Pracuję trzy lata i nie ma co tam chwalić. Podstawiony opinio dawca.

niebieskowlosa
Kandydat

Witam, jak wygląda szkolenie w dino? Ile godzin dziennie i przez jaki czas?

trakt Nowy wpis
@niebieskowlosa

jak trafisz do takiego sklepu jak ja, to dostaniesz jeden krótki dzień na nauczenie się wszystkiego i od kolejnego będziesz już zasuwać na sklepie

niebieskowlosa Nowy wpis
Kandydat
@trakt

tylko w tym którym mam pracować jest w budowie i szkolenie ma być w innym dino… to tak samo to wygląda?

mick Nowy wpis
@niebieskowlosa

tak, niczym sie to nie rózni. Analogicznie miałem z pierwszą pracą na piekarni, szkolenie miałem w innej niż docelowo ;)

Bak

Witam Dino jako firma spoko praca nie jest zła ale niektórzy ludzie już tak moja była pani kierownik żeby jej córki miały lepiej po prostu mnie się pozbyła dodam że w taki sposób szkoda gadać w białych rękawiczkach .szkoda że nikt takimi ludźmi jak ja którzy muszą rezygnować z pracy która lubią bo komuś przeszkadzają nikt nie pomaga

trakt Nowy wpis
@Bak

no tak sie dzieje bo zatrudniaja ludzi ktorych nawet dobrze nie sprawdzają, a to bardzo czesto osoby bez żadnych kompetencji!

Pracownica

Nowe sklepy wychodzą w całej Polsce jak grzyby po deszczu z piękną fotowoltaiką na dachu a nikt nie potrafi załatwić mopa dla pracowników. Tak dziewczyny mopa wyrzynacie w rękach i to według Dino jest w XXI wieku normalne. Rekrutacja jest żałosna. Pierwsze dnie w pracy to istna katorga, Nikt do końca Ci nie powie co jak z czym- głównie masz się domyślać sama i co rusz jesteś rzucana na głęboką wodę, gdzie mimo iż praca sama w sobie nie jest jakaś straszna, ale powielanie złych zachowań wobec nowych jest po prostu karygodne. Nie łudź się, będziesz ignorowana ale standardy będą oczekiwane. Z nikąd masz wiedzieć co dokładnie się robi na jedynce, środku czy na mięsnym - nikt nie poświęci ci czasu na szkolenie. Tekst " to ty nie wiesz?" pada częściej niż " dzień dobry" dla klienta. Zadziwia mnie fakt że głównie kobiety kobietom gotują takie piekło i to w imię czego? Praca od 14.30-22.30? Zapomnij! Co Ty chciałaś tylko 8h być w pracy jak w umowie? O zgrozo! Jak wyjdziesz przed północą to zajebioza a przecież nie wszyscy marzą o nadgodzinach. Płaca? Marniej się nie da legalnie. Jeśli ktoś oglądał film "dzień kobiet" to Dino również tam się wpasuje. Odradzam wszystkim a zwłaszcza młodym osobom zatrudnienia w tej firmie bo spieprzą wasze podejście do pracy i współpracowników. Ale za to idealne miejsce dla ludzi z PRL- owskim podejściem rodem z filmu "Miś". Ta firma to wstyd i żenada więc nie dziwi mnie fakt że większość kierowników to imbecyle o IQ krawężnika napędzające cały ten niepotrzebny stres i znęcanie się nad podwładnymi byle... W sumie nie wiem byle co... Nawet nie zarabiają połowy co kierownicy w szanowanych firmach. Ale płaczą wszyscy równo że ludzi do pracy u nich nie ma ???? no o ironio!

Mila
@Pracownica

Powstają te nowe sklepy co wioske, a oni nie są w stanie zapewnić nawet pracowników na dany sklep. Nasz otwierał się z kierownikiem i zastępcą. Pracowników nie było. Dino jako pracodawca ma coraz gorszą opinie i bardzo dobrze. Niech się rozchodzi co się tutaj dzieje.

Miron
@Mila

Niech się Biernacki nauczy szacunku dla pracowników.

Iza
@Pracownica

I teraz po pracy w Dino,mam lęki w nowym miejscu,bałam się iść do pracy do marketu.Ale szukając pracy,to oni odezwali się pierwsi.Już na rozmowie,wyjaśniali mi wszystkie zasady,odnośnie wnoszenia napojów,papierosów A,że palę to wybrałam sobie 3 przerwy 5 minutowe.Nie wiem jak będzie dalej,ale na razie jest ok.Wiadomo ciężka jest praca wszędzie i wymagania,ale żeby był szacunek do pracownika.Ale naprawdę po Dino,boję się iść do kierowniczki,aby coś zapytać,poprosić.A ona z uśmiechem na twarzy,mówi ok,dobrze.

BOBO
@Pracownica

Zgadzam się tutaj z wypowiedzią koleżanki. Tak na prawdę to nie ma szacunku, między nami, tu się do Ciebie uśmiechają a za plecami jesteście obsmarowani. Nowi przychodzą i mają wywalone na to czy lodówka jest pusta, czy terminy trzeba sprawdzić, a już nie wspomnę o cenach, co dzień przynajmniej z 200 cen trzeba rozłożyć. Na kasie numer 1 zapieprzasz po całym sklepie jak (usunięte przez administratora) a klienci mają pretensje że nie siedzisz na kasie. Dużo by można było pisać. Dla mnie ogółem praca Ok, tylko dziewczyny zgrania więcej, w grupie praca to pomagania więcej wymaga, a nie jak niektóre osoby widzą że jak jedna (usunięte przez administratora) to po co ona ma tak samo robić, niech tamta zrobi za nią.

Warunki socjalne

Pytanie do pracowników: Czy na przestrzeni tych lat jak pracujecie zmieniło się coś w kwestii warunków socjalnych np. czy pracodawca jak to winnych miejscach daje np. bony na święta ? Proszę o rzeczowe i merytoryczne odpowiedzi.

@Warunki socjalne

Pracuje w Dino 7 lat. Żadnych bonów czy paczek na święta. Socjalu w tej firmie nie ma. Dostajesz tylko tzw. stażowe w grudniu i to jest jeszcze zależne od stażu pracy i tego czy byłaś na l4. Poza nic.

@Kasia

Dopytuję nie bez powodu, w ogłoszeniu o pracę firma podaje np. informację o prywatnej opiece medyczne ale szybko okazało się, że ten pakiet w Lux-Med obejmuje tylko medycynę pracy - to cała opieka medyczna. To zwykła nieuczciwość aby podawać informację, która po prostu jest nieprawdziwa i wprowadza w błąd. Zapytam z ciekawości bo pracuję od niedawna - ile wynosi to tzw. stażowe ?

@Warunki socjalne

Nie powiem ci jak to jest z tym stażowym bo mi się wydaje, że to co roku inna stawka. W zeszłym roku w grudniu dostałam na rękę niecałe 500 zł. Nie byłam na l4, ani nic. Co lepsze koleżanka w grudniu była na okresie wypowiedzenia, zaczął się w grudniu i to był okres 3 miesięczny. Nie dostała nawet grosza z tego stażowego. Jeżeli chodzi o opiekę prywatną jakiś czas temu coś tam się reklamowali ale nie wiem czy to dalej jest. u nas nikt z tego nie skorzystał ale coś było.

@Kasia

Zatem kwota niewielka biorąc pod uwagę 7 lat pracy dla firmy. To niestety pokazuje stosunek firmy i szacunek dla najciężej pracujących w tych strukturach. Wstyd po prostu wstyd Panowie i Panie z centrali firmy.

@Warunki socjalne

No niewielka. I jak mówię pracownik na wypowiedzeniu tych pieniędzy na oczy nie zobaczy co też nie jest fair bo cały rok pracował jak wszyscy inni.

lol
@Warunki socjalne

Pracujesz 7 lat i na koniec zostajesz tak potraktowany... Bardzo kiepskie podejście, widać jak traktuje się tutaj pracowników z dużym stażem, a właściwie to wszystkich pracowników niezależnie od tego jaki masz staż...

Deras
@Warunki socjalne

Dino w ogłoszeniach o pracę po prostu zafałszowuje rzeczywistość - opisują Dino jakby to była super firma a rzeczywistość jest zgrzebna.