Dino Polska S.A.
counter
2 983 8756 5 1
Eliza

Nie słuchajcie bzdur na temat wynagrodzenia w Dino.Goła biedna pensja, mydlą oczy nadgodzinami, a tak naprawdę to ile byś nie pracował do wypłaty ciągle to samo. Różnice są groszowe tak jak tegoroczna nagroda dla pracowników. Tyle to powinna dostać kierowniczka i jej bezpośrednia przełożona. Dwie największe hieny, na kasę rzucają się pierwsze tylko do pracy ostatnie. Gdyby kadra kierownicza była wybierana z głową to te markety zupełnie inaczej by prosperowały.Zacznijcie od szkolenia kierowników bo to co sobą reprezentują to żenada. Jak mają nauczyć czegokolwiek pracowników jak sami są ciemni jak tabaka w rogu. Ale w tej firmie nie liczy się wiedza i doświadczenie tylko to co ma ktoś na plakietce.Dostanie się taki delikwent na kierownika bo nikt inny nie chciał więc z braku laku dobry kit i myśli, że jest wielką szychą, a tak naprawdę to jedno wielkie zero.

Tak112Nie5
Zadowolona

W Dino coraz lepiej się pracuje wysokie wynagrodzenie (średnia krajowa) , wypłata na czas w porównaniu do Biedronki to niebo, a ziemia jest socialne, paczki na święta, karty multisport i co najlepsze mam bardzo blisko do pracy. Na markecie panuje miła atmosfera, nie musimy tyle zapieprzać co kasjerki w innych sieciach. Zapraszam wszystkich do pracy w Dino i nie patrzcie na negatywne komentarze bo to piszą osoby zwolnione, lub którym nie chce się pracować. Musimy wspierać Dino bo to Polska sieć, aby zakończyło się niewolnictwo zachodnich sieci marketów.

Tak20Nie225
sylwia

Powiem wam. Ze ja jako zastępca jestem zadowolona z wypłaty. Wpłynęło mi dzisiaj na konto 3900. Fakt muszę robic mase rzeczy ale wypłata tez niczego sobie.

Tak1Nie54