counter
2 949 8044 5 1
Ania Nowy wpis
Klient

Nie polecam obsługi w sklepie Dino Wągrowiec ul. Zbigniewa Kuźmy pani Arleta kasjerka jakby za karę obsługiwała klientów. Kasując rzucała towarem

Kk Nowy wpis

Powiedzcie mi jak to jest z godzinami tyle ile wypracujecie to jest obliczana pensia. Jak ktoś ma na umowie cały etat a pracuje na 7 godz to nie powinien brać za cały etat za 8 godz czy ja się mylę czekam na Wasze opinie pozdrawiam

P&M

Witam, dostał dziś ktoś może wypłatę?

ABC

Tak

Vb
@P&M

Też jestem ciekawa czy ktoś dzisiaj dostał i czy każdy dostanie??

Nick
@P&M

Ktoś ż banku Santander już dostał?

M

Tak, bank spółdzielczy

Lm

MBank też już wypłacił..

Witam
@Nick

Witam pytanie czy są premie dla pracowników jeśli dino się nie dawno otworzyło czy musimy czekać aż będzie dłużej os całego to zależy proszę o odp

Gru
@Nick

Ja dostałam.

Jkl
@Witam

Najpierw się musicie spłacić, czyli przez pierwsze miesiące wszystko co wyrobi sklep zostaje w firmie. Natomiast średnio po pół roku, jeśli wyrobicie premie, to pieniądze powinny trafiać już do Was.

Pracownik Nowy wpis
@P&M

Tak dziś był wpływ na konto

Adam

Witam powiedzcie mi co z urlopem gdy skończy się umowa i dostaje nowa

Jkl Nowy wpis
@Adam

Liczba dni urlopu w skali roku nie zmienia się. Jeśli np miałeś umowę do końca lipca, to przysługiwało Ci 14 dni urlopu do wykorzystania (w zaokrągleniu liczy się 2 dni urlopu za każdy miesiąc). Gdy dostałeś przedłużenie umowy, to z automatu na ten rok zaczął Ci przysługiwać cały wymiar urlopu, czyli w zależności od stażu pracy, 20 albo 26 dni. Oczywiście minus to, co ewentualnie już wykorzystałeś w tym roku.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Xyx

Hej, czy w czwartek nadal robicie inwentaryzację drobiową?

Sabina
@Xyx

U nas tak zawsze w czwartek

@Xyx

Nasz market jest otwarty od trzech lat. Jeszcze nigdy nie robiliśmy w czwartek inwentaryzacji drobiu.

Xxx
@Kasia

My to juz dobre pół roku nie robiliśmy...

ela
Klient

Dlaczego pracownica Dino Dobieszczyzna nie nosi maseczki?????

TakNie1
Simi
@ela

Może dlatego że ma problemy z oddychaniem? A dlaczego klienci wchodzą bez maseczek, sięgają po bułki bez rękawiczek?

Mł-zkm

Ile wynosi dofinansowanie na okulary dla młodszego zastępcy?

Aga13
@Mł-zkm

Też bym chciała wiedzieć. Może ktoś na to pytanie odpowiedzieć byłabym bardzo wdzięczna za informację

TakNie

Ile jest rezerwy na inwentaryzację roczną

taki nikt

mam pytanie jeżeli w warzywniaku przyjeżdzają np marchewki i mają kraj pochodzenia polska a z poprzedniego dnia zostały marcheki z krajem pochodzenia np włochy to czy robicie na te marchewki dwie rożne ceny i na każdej zaznaczacie inny kraj pochodzenie czy jak to u was wygląda

Pracownica
@taki nikt

Robisz Nowa cenę i zostawiasz dwa kraje pochodzenia

@taki nikt

Na jednej cenowce zostawiamy dwa kraje pochodzenia

Nn
@Pracownica

Dwie ceny i dwa kraje pochodzenia, miałam szkolenie z trenerka i tak każą robić.

Hania
@Nn

przez dwa lata pracowałam i pierwsze słyszę,że dwie ceny miałyby być,nigdy tego u nas nie było,zawsze ważna była nowa cena,czy kierownictwo też ma szkolenia z trenerką?

@taki nikt

W takim przypadku musisz mieć dwie cenówki. Ta zasada nie obowiązuje na jabłkach bo one w każdej skrzynce mogą byc z innego kraju i moga mieć inna odmianę. Wtedy faktycznie zostawiasz jedna cenowe z nieskreslonymi krajami i odmianami które masz na warzywniaku.

Gru
@Hania

Nawet w IiZ jest przypominane, najczęściej przy ziemniakach, że jeżeli przy kolejnej dostawie zmienia się kraj pochodzenia, oprócz oczywiście flagi, trzeba też wydrukować drugą cenę z tym konkretnym krajem pochodzenia, nawet jeśli sama cena się nie zmieniła. Ta zasada dotyczy całego warzywniaka (oprócz jabłek).

Dino
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

witam, jak myślicie kiedy puszcza teraz przelew? bo 10 jest w poniedziałek wiec teoretycznie jutro już powinna być wypłata.

Kwiatek

Czy w Dino powinna pracować rodzina skoro jedna osoba jest na kierowniczym stanowisku ? W innych firmach tego nie ma

Sabina
@Kwiatek

Uwazam ze jesli obie dobrze pracuja to powiazania rodzinne mnie nie interesuja W pracy jest praca a w domu zycie prywatne

@Kwiatek

Kierownik nie może zatrudniać swojej rodziny.

@Młodszy

Nieprawda. Kierownik pisze o zgodę do regionalnej i jeśli ta wyrazi zgodę to może zatrudnić rodzinę. Wiem bo u nas tak jest. Pracuje z nami siostra kierowniczki.

Kwiatek
@Młodszy

To dlaczego jednak są zatrudnianie czy firma o tym wie ? ,

Nowy

Powiedzcie ile zarabia się w Dino jak pracuje się na umowę o pracę do ręki na okresie prubnym a potem jak przedłuża

LSZ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Mam pytanie do kogo kierować wypowiedzenie? Kierownik czy wysłać do administracji? Jak myślicieli będą robić problem o roziwaznaie umowy z aporozuemieniem stron? Dostalam inna prace i tak się zastanawiam czy będzie problem

Lolek

Zastanawia mnie to że gdy przychodzi premia to biuro dzieli się między sobą ale chyba na tą premię Wszyscy pracują więc ktoś z góry się powinien trochę zainteresować co się dzieje na marketach.Regionalne to tylko potrafią przyjechać pokrzyczeć i to wszystko .Przyjdzie taki czas że będzie brak pracowników na markerach bo już brakuje ludzi.Trzy osoby na zmianie to chyba jakiś żart.

Tak4Nie
@Lolek

Nie bardzo dzieła między sobą, bo kierownictwo nie może przyznać sobie więcej niż 7%

TakNie1
Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Cześć, czy orientujecie się ile zarabia Asystent Koordynatora Projektu?

Kkkk

Hej są u was kontrolę ostatnio????

My
@Kkkk

Cały czas, czasem 2-3 w tygodniu! Ja bym tych państwa na zmianie ustawiła niech pokażą co potrafią!

Tak4Nie1
Kkkk
@My

U nas już od 3 tyg cisza.. Aż dziwne...

@Kkkk

Są kontrole a jeszcze piekniejsze raporty bo jak maja wygladac w poniedzialek do poludnia będąc we 4 na zmianie??Jest tez wsciekla regionalna ktora mysli ze moze jechac po pracownikach jak po lysej kobyle

Tak4Nie
@Pracownik

4? My jedziemy w systemie trzy na trzy, więc nie narzekaj.

Dino

Podziwiam

Niktnicniewie

Czy ja muszę się zgadzać na każdą delegacje?? Bo już mam dość.

Ramona
@Niktnicniewie

A można w ogóle się nie zgodzić na delegację?

@Ramona

Przy pakiecie startowy jest zgoda na delegacje. Ja nie podpisałam i nie jeżdże.

Ramona
@Kasia

A można taka zgodę cofnąć?

Ala
Kandydat

Mam pytanie . Gdzie jest najgorzej pracować : na kasie (obsługujemy, wykładasz ceny, alkohol itd) ? Czy na mięsnym ( obslugujesz , wykładasz towar , obslugujesz piec , ceny itd.)? Środek (wykładasz towar na spokojnie bez obsługi , czasem komuś wskażesz czego szuka i pomaga Ci w dokładaniu minimum 1 osoba, mozesz zejsc częściej do toalety, na fajkę itd ) ?

Tak3Nie
@Ala

Zacznijmy od tego, że w naszej firmie nie ma czegoś takiego jak "wyjście na fajke". Podpisując papiery podpisujesz również to, że na terenie należącym do Dino Polska nie będziesz palić, pić i zażywać środków odurzających. Raz wpadnie ktoś na kontrolę typowo od monitoringu i leci dyscyplinarka. Jeżeli chodzi o pytanie to każde stanowisko jest po prostu inne i ma swoje plusy i minusy. Praca na kasie jeśli się lubi ludzi jest bardzo fajna i zawsze jesteś ta "wizytowka" sklepu. Stali klienci już Cie kojarzą, lubią, zawsze zagadają, pośmieją się. Jeśli chodzi o ceny to znając sklep wiesz gdzie co jest i roznoszenie cenowek to żaden problem. Stanowisko mięsne podobnie jak kasa to głównie kontakt z klientem. Dobrze jest znać produkty, które się sprzedaje bo klient nabiera większego zaufania kiedy widzi że wiesz o czym mówisz, ze akurat ta kiełbasa jest dobra na grilla a w tej jest więcej tłuszczyku i lepsza będzie do bigosu. Minusem jest to że rano musisz mięso wyłożyć a wieczorem schować a skrzynki swoje ważą więc kręgosłup to czuje. Ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby się zmieniać raz jedna idzie na kasę raz druga, raz idzie jedna na mięso raz druga, a kolejnego dnia pracuje na sklepie z towarem itd. Najlepiej jak każdy potrafi pracować na wszystkich stanowiskach wtedy nie ma problemów i nie zdarzają się błędy. Nie jest sztuką wyszkolić 2,3 miesiary które cały czas będą na tym mięsie tylko wyszkolić całą ekipę wtedy to jest tylko kwestia dogadania się przed przejęciem zmiany kto gdzie idzie.

Tak1Nie1
Ala
@Himari

Nie pale , bardziej zdrowa dieta . Tak pytalam orientacyjnie . Poniewaz na mięsnym a zwlaszacza rano jest 1 pani uganiają na maxa . Uwazam ze tam jest najciężej , unikają jak ognia mięsnego . Ja tam lubię handel , to poczekam na kase i troszke środki . Na mięsnym tez moge pomoc , ale nie zazdroszczę bycia tam ciagle . Powinny byc premie wieksze za to . Praca fizyczna i psychiczna ciagle w biegu .

oO
@Himari

Właśnie z tymi pytaniami jak smakuje zawsze mam problem bo nie jem mięsa. Sery polecę ale o wędlinach nie mam pojęcia, jak mówię wprost klientowi, że przepraszam ale nie mogę ocenić smaku bo nie jem nic mięsnego to się nasłucham że się nie nadaję na to stanowisko i w ogóle kto to widział że mnie w tej pracy jeszcze trzymają. nikt za mnie nie stanie bo wszyscy uciekają od mięsa na środki.

Himari

Zawsze możesz iść do biedronki skoro tak tam mają dobrze bo przecież z Dino nie podpisałaś cyrografu.

Dinuś

Liczba zachorowań największa od początku pandemii chyba czas docenić swoich pracowników tak jak na początku korona wirusa co o tym myślicie zarządzie w Krotoszynie

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dino Polska S.A.
2/5 Na podstawie 949 ocen.