Opinie o Mirosław Wujec Meblostyl w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mirosław Wujec Meblostyl. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mirosław Wujec Meblostyl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Wujec Meblostyl w Krotoszyn

P....S Nowy wpis

Jak tam Pani z Krotoszyna już utrzymanka sobie znalazła tak jak w poprzedniej firmie pewnie tak

Nie polecam. Młody "Mireczek" nie szanuje ludzi, zrzuca winę na pracowników jak sie coś zepsuje. 8zł/h z i jeszcze mu dużo. Nie polecam. Młody cwaniaczek który dostał firme po tatusiu i wielce szefuje.

M. Nowy wpis

Nie zgadzam się z tą opinią. Ja tam pracuje od 2015r. Tak zwany przez ciebie "mireczek" nie dostał firmy tylko od 3 lat ja buduje. Jako pracownik powiem tak przez te lata było wielu ludzi którzy pojawili się w firmie i za chwilę ich nie było ale przeważnie nie byli to fachowcy. A wymagania mieli jak Stolarz z stażem. A hałas o niszczenie sprzętu jest zawsze, i w sumie się nie dziwię bo dzisiaj muszę pracować na tym co ci przelotni pracownicy zepsuli i się wku...m.

Pracownik Nowy wpis

Pracuje długo w tej firmie. Na początku nie bylo lekko, ponieważ z wykształcenia nie jestem stolarzem ale mnie nauczyli. Jeżeli chodzi o młodego szefa, to raczej nie dostał firmy po tatusiu, tylko jej części a dział produkcji zbudował sam. Zrzucenie winy "Jak coś się zepsuje" nic samo się nie psuje, fakt halas robi, ale dzięki temu dostaje od nich dobry i markowy sprzęt do pracy. A pseudo pracownicy którzy przychodzą na chwilę mi to psuje. Ogólnie moja opinia jest pozytywna firma sie rozwija, szefostwo organizuje nam imprezy zakladowe typu grill, wigilia zakładowa, wyjazdy na paintball, nie trzeba się prosić o długie weekendy jak przypadają jakieś święta tylko sami wychodzą z inicjatywą. I jak człowiek przychodzi się przyuczyc to traktują go jak ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Wujec Meblostyl - Krotoszyn

Mirosław Wujec Meblostyl
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Więźniów Politycznych 1
    Krotoszyn