Opinie o Dino w Skarbimierz Osiedle Dębowa 1

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dino. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dino o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino w Skarbimierz Osiedle Dębowa 1

Klient Nowy wpis

Tak prywatnie to lubię Dino i lubię robić w nim zakupy , ale przeczytałam wszystkie zamieszczone tutaj komentarze , te oczywiście klientów i odpowiedzi na te komentarze pracowników i powiem szczerze że nie rozumiem na ile te panie obsługujące są kulturalne żeby odpisywać w tym stylu , ja rozumiem że nie brakuje także mniej uprzejmych klientów ale drogie panie trochę wyobraźni i proszę się skupić nad swoją pracą a dobra rada ,, nie nazywaj kogoś złodziejem, kiedy sam nim jesteś ,, bo jestem już wiekowa i uwierzcie takie zachowanie wcale dobrze nie wygląda a nie trzeba też tak bardzo obstawiać za kimś, kto w każdej chwili może stać się inną osobą , dobrego dnia

Alicja Nowy wpis
@Klient

Czyli koniec końców stoi Pani po stronie klientów w tej sytuacji? A pracowała może Pani kiedyś na takim stanowisku? Bo może żeby już tak ostatecznie wyrazić swoją opinię tak do końca to trzeba byłoby najpierw poznać sprawę tak całkowicie od środka?

Klient Nowy wpis
@Alicja

Czyli koniec końców Pani Alicjo , nie do końca Pani czyta ze zrozumieniem, napisałam swoje spostrzeżenia z przeczytanych komentarzy i tak jak wspomniałam często robię zakupy i mam oczy oraz uszy jeszcze sprawne mimo mojego wieku i niejednokrotnie słyszałam pracowników oraz Panią kierownik przy wykładaniu towaru... A co do mojej pracy , to w życiu naprawdę dużo przetrwałam i z dumą powiem że dawniej o niebo lepiej się pracowało z ludźmi, wspomniałam także, że rozumiem Panie ekspedientki bo nie brakuje wybrednych klientów, mam prośbę do Pani proszę pozostawić moje opinie bez zbędnej aluzji i proszę dać mi spokojnie nadal korzystać z usług DINO , dużo wytrwałości Pani życzę

Klientka Dino Skarbimierz

Witam Dino Skarbimierz dzieją się dziwne sytuację Pani Kierownik ,która zabrania pracownikom rozmawiania z klientami Żenada czy to (usunięte przez administratora) jest? Jak ona traktuje pracowników ? Jak (usunięte przez administratora) ? Byłam świadkiem rozmawiając z panią na mięsnym , która ważyła mi mięso rozmowa , wiadomo zawsze miło Jak się zagada i też pracownik czuje się dobrze , a ta zmora wyleciała i do pracowniczki skoczyła , a co to jest praca warta poświęcenia?? A ten chłystek co klnie pracownik na sklepie ? Co to jest? I kto go przyjął? Sprawę zgłoszę wyżej, to i pani szefowa nie będzie cwaniakować , albo wyleci , Pracownicy Dino Skarbimierz nie dawajcie się wykorzystywać ta praca nie jest tego wart.

@Klientka Dino Skarbimierz

Co za bzdury. Widać że byli pracownicy się mszczą takimi opiniami na kierowniczce. Ale za co? Za to że zostali złapani na kradzieży? Co za ludzie.

Nie ja jestem klientka I chętnie spotkam się z kierownikiem , sama pracowałam w markecie , ale takiego czegoś nie widziałam, takiego (usunięte przez administratora)

Wanda Nowy wpis
@Anonim

Jeszcze Cię tam nie było? Co to w ogóle za moda na wylewanie pomyj na forum. Kiedyś takie sprawy załatwiało się od razu osobiście, a teraz wypisuje się w internecie. Masakra!

Stały klient

Witam, polecam market Dino z całego serca ,jeszcze tak pięknie i czysto nie było chyba nigdy ,towaru nie brakuje ,na masarni zawsze wszystko świeże i przede wszystkim ekspedientki bardzo miłe i pomocne ????

????
@Stały klient

szok to o pieknym sklepie i czystym to mowi pracownik , bo klijent NIE pani na miesnym L.jest tak powolna ze 20 minut z zegarkiem czekałem aby mi pokroiła 20 dag kiełbasy zywieckiej żenada a (usunięte przez administratora) nie samowity i prosze nie pisac kłamstw o pozytywnym sklepie Dino.

Mala
@????

Pani L dopiero się uczy a zapraszam na przyuczenie ciekawe ile to zajmie Panu /Pani? każdy musi nabrać w pracy wprawy no chyba że ktoś jest alfa?

Wanda
@Mala

Dokładnie tak, przyuczenie zajmuje trochę czasu. Trzeba każdego szanować, także nowych pracowników.

Bożena

Mam pytanie do pracowników. Czy to prawda że pani kierownik względem części pracowników stosuje (usunięte przez administratora)w pracy ?

@Bożena

Przykro mi ale ta opinia nie jest zgodna z prawdą. Od kiedy pracuję w Dino nie spotkałam się z żadnym mobbingiem ani ze strony kierownictwa, ani ze strony współpracowników

Pracownik w Dino

Szanowna Pani, jestem pracownikiem w Dino Skarbimierzu. To co Pani pisze tu ewidentnie jest śmieszne i nieuzasadnione. Jak Pani oczerniając innych chcę podwyższyć swoją samoocenę to bardzo mi szkoda Pani. Pani kierownik jest najlepszym kierownikiem i nie ma co zazdrościć. Życzę miłego dnia.

@Bożena

Oczywiście że nie, co za bzdury pani wypisuje .Taki kierownik to skarb .

@Bożena

Co to za bzdury z palca wyssane?? jestem pracownikiem i odkąd przyszła Pani kierownik to można spokojnie pracować. Nie wiem czym się kierujesz człowieku? głupotą że takie rzeczy piszesz?

Mariana
@Pracownik w Dino

Słuchajcie, każdy pracujący w Dino już się domyślił kto to jest Pani "Bożena". Dajcie spokój, szkoda słów.

Prawda
@Bożena

Pani Bożenko ma Pani bardzo dobre informacje , ja jako klient miałem okazję słyszeć Panią Kierownik w ,,akcji,, co do stosunku innych pracowników, niestety

Ula
@Mariana

Hehe Ty myślisz że ja jakbym miała podszywać się pod Panią Bożenę to bym tak skromnie napisała komentarz pod adresem Szanownej Pani kierownik chyba żartujesz sobie, nie zniżam się do takiego poziomu a knucie i poniżanie to jest w stylu personelu DINO a tak na koniec to życzę wam powodzenia????????????

Klientka stała
@Bożena

To prawda pani kierownik w Dino stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników, chętnie jak będzie jakaś kontrola opowiem wprost jak kierowniczka traktuje pracowników.

Brałeś udział w rekrutacji do Dino. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator wózka widłowego
Skarbimierz Osiedle
Okpol Sp. z o.o.
Stały klient

Dzis tj 13.09.2021 ok godz 13-ej,pani obsługująca lade mięsną (p.Katarzyna) chyba zapomniała,że jest w pracy i tworzy się kolejka po drugiej stronie lady.Jej niepotrzebne dyskusje i ,,mądrości " życiowe naprawdę nikogo nie interesują.Stalem w kolejce 20 min,niestety zrezygnowałem,bo nie zdążyłbym do pracy na 2-gą zmiane.Owa pani już kiedyś pracowała w tym Dino,została zwolniona i teraz nowa kierowniczka znowu Ją zatrudniła.Zbędne dyskusje można prowadzić po pracy,nikogo z kupujących nie interesuje zbędna dyskusja.

Klient dino
@Stały klient

Szanowny Pan kiedy ma druga zmianę to niech sobie zorganizuje czas rano na zakupy, gdyż dino jest sklepem obleganym i stojac w kolejce w kasie, również będzie Pan prawił swoje żale ???? a co do pracownika "Czy pracował czy nie" to nie Pana głowa. Najlepiej niech Pan zajmie się swoją pracą i pilnuje bo jeszcze tak skończy na kasie ????????

@Stały klient

Proszę nie zapominać , że to jest praca nie wart trzymania się zasad Pań to jak ta kierowniczka zmora Zakaz rozmow z klientami Plunełabym w twarz takiemu klientowi Jak Pan i wyszła i sam by sobie zważył. Dziwie się że wogole ludzie pracują w dino Suchy chleb i woda bym wybrała

Jak wygląda sprawa grafiku w Dino. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tak idzie na rękę

Klient

Obsługi w dino są nie mili nie przyjemni wobec klientów ceny są pomieszane i data ważności są przeterminowane ludzi kantują nie oddawana reszty liczą podwójnie zakupy

@Klient

Dzień dobry, nie przestawiliście Państwo dowodu zakupu a nawet samego przeterminowanego produktu, więc uważam że to są pomówienia. Jeśli chodzi o,, kantowanie'' to taka sytuacja z Panstem wydarza się notorycznie, przynajmniej raz dziennie co można uważać za naciąganie kasjerów o 20 groszy. Żeby uniknąć takich pomówień bardzo prosimy o przeliczanie reszty nie odchodząc od kasy.

@Klient

Durnoty. Szkoda że potrójnie za zakupy nie liczymy

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dino?

Asia

Teraz podobno ok

Stały klient

Dino-Skarbimierz Osiedle. Obsługa na mięsnym stoisku pozostawia wiele do życzenia. Pani L. (25.09.2020,godz 11.15) nie zmieli mięsa,wędliny nie pokroi,sera żółtego też nie kroi. Jej tłumaczenie,że musi potem myć maszyny do krojenia jest ,,chore". Kierownik regionalny nie widzi co się dzieje w tym sklepie,nie czyta opinii? Specjalnie dzwoniłam do Dino na Westerplatte w Brzegu i tam dziewczyny wszystko kroją. A p.kierownik to już wogole porażka, Jej teksty do personelu pozostawiają wiele do życzenia.

Iwona

Dzień dobry wszystkim niezadowonym z życia osobą. Ciekawe czy Wy w pracy jesteście na 6 z plusem. Paniusie co im wszystko przeszkadza. Pracownicy Dino też ludzie ma prawo czuć się źle, praca w sklepie jest ciężka fizycznie, jeszcze jak się trafi na taborety, to wszystkiego się odechciewa na cały dzień :)

Czy twoim zdaniem firma Dino w mieście Skarbimierz Osiedle jest dobrym i solidnym pracodawcą? Dodaj komentarz i napisz szczerze co myślisz o tym miejscu pracy.

bierzow

witam jestem klijetko dino od poczotku i ludzie co tak glupio piszo o nich to se sprawy niezdajo jaka to ciezka praca jak wszedzie jest czasem pomylka lub cos nawali a obsluga tych ludzi jest mila i byla zawsze tam mila jak dla mnie na miessnym musi sie poczekac bo malo ludzi tam pracuje conajmiej 2 osoby powinny tam obsugiwac obserwuje ciogle a co oni mogo jak na zmianie so 3 osoby a zawsze w srod ludzi ktos zly sie znajdzie pracuje w gastronomi mam stycznosc z ludzmi i wiem co to znaczy pozdrawiam

Stały klient

Ordynarny Pan w okularach z obsługi (pracował,jak były poprzednie dziewczyny),potem chwile nie pracował i wczoraj kręcił się po sklepie (czuc bylo od Niego alkohol). 1-sza zmiana na stoisku miesnym w dniu wczorajszym tzn 11.12 ok godz 9.50 nie zmieliła mi mięsa,poprosilem o filety to zapakowala ćwiartki ,i jeszcze odburknela że jest zmeczona i boli ją głowa. Obsługa w tym ,,DINO" to jest jakaś totalna pomyłka.

Mieszkanka Skarbimierza-Osiedl

Dzisiaj (12.12.2019 godz.10.15) na stoisku mięsnym obsługująca p.A. nie zmieliła mięsa w maszynce bo...bedzie musiała ją myć,tłumaczyła się złym samopoczuciem (zachowywała się jakby była pod wpływem alkoholu).Miedzy regalami rozrzucone pudełka,folie nie wspomne już że kolejny dzien z rzedu stoją palety miedzy regalami. Jak była tamta ,,zaloga" to był porządek,spokój,a teraz jeden wielki (usunięte przez administratora)

Klientka

Jestem stałą klientką tego sklepu,i to najgorszy sklep (z tą załogą) wczoraj (11.12.2019) było po 5 palet z towarem między każdymi regałami,nie było jak wjechać koszykiem-wozkiem.Na miesnym: nie pokroi sera bo się ser kruszy,boczku nie kroi bo są chrząstki,mięsa nie przetnie gilotyną bo nóż tępy.Ta załoga to jedna wielka tragedia.Prosilam o zmielenie łopatki,to usłyszałam : ,,...a wie pani jak się źle sitko myje..."

Lola

Kierowniczka Dino skarbimierzu jest wolgarna pyskata wdziera się na klientów produkty są stare jest straszny bałagan nie można o nic zapytać bo krzyczą dziś byłam świadkiem jak kierowniczka wyzwala klientke aż miała łzy

Zostaw merytoryczną opinię o Dino - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w Dino?

Zobacz opinie na temat firmy Dino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dino