Dino Polska
3 15 23 5 1
Antek Nowy wpis

Brak aktualnych opinii bo dobrze sie dzieje i nie ma narzekających osób.

Administrator Nowy wpis

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w Dino Polska? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

Igor Nowy wpis

Czy firma potrzebuje pracowników?

Zła Nowy wpis

Dino w Wilczynie. Kolejki długie a jedna Kasa czynna. A na mięsnym bardzo źle. Kolejka również wchodzi druga obsługuje bo znajomej się spieszy obsługuje ja już jedna druga się pyta czy coś jeszcze chce oprócz tego co tamta szykuje ta mówi nie i idzie se (usunięte przez administratora) a reszta czeka jak głupia. Najgorsza obsługa w tym sklepie

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wilczogóra.

Tak1Nie

Zuza

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i teraz rozumiem dlaczego tak rzadko piszecie.

Kasia

No niestety nie mam dobrego zdania o pani kierownik, potraktowała mnie bardzo niemilo. Powiedziała bardzo niegrzecznym tonem, że powinnam czytać to, co jest napisane małym drukiem. Promocja zakończyła się wcześniej a kartka dalej wisiała, że niby promocja trwa dalej.

!!!Kaska

Wręcz przeciwnie !!! Byłam tam bardzo krótko i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że kierowniczka i personel są SUPER .Jeszcze nigdy w swojej karierze zawodowej nie spotkała tak sympatycznej i tolerancyjnej KIEROWNICZKI jak w Wilczogórze .Mam miłe chwile spędzone z tym personelem i będe chwalić.

Daniel
@!!!Kaska

Odnośnie kierowniczki to chyba pomyłka. To hiena.

Julita

Od ponad roku nie było nowych wpisów na temat pracy w Dino Polska w Wilczogórze. Ktoś z Was jest obecnie pracownikiem tej firmy? Z tego co widzę, Dino Polska dynamicznie się rozwija, otwiera nowe sklepy, a w tym roku również zadebiutował na giełdzie. Jak w tym czasie zmieniła się praca i jej warunki w Waszym sklepie?

olek

zawsze zaczyna sie od niskiego wynagrodzenia @witam, jak sie sprawdzisz to możesz dostac więcej. Ważne, że w Dino Polska możesz liczyć na zatrudnienia na umowę

Robcio

Dino w Kaliszu na Godebskiego jest super tajne dziewczyny Natalia Eliza Kasia miła obsługa Pozdrawiam

Tak2Nie1
kaśka

opinie opiniami a praca w marketach zawsze była i jest ciężka więc jeśli chcesz się wyżyć to pobiegaj a nie idziesz do marketu i tam wyżywasz się na biednych ludziach co ciężko pracują

Tak5Nie

ania

Maja jak juz zaczelas komentowac powinnas dokonczyc a nie psuc opinie innym a my nawet niewiemy o kogo ci chodzi konkretnie

Tak2Nie

@ania

Aniu. Ja nikomu nie psuję opinii. Ci, którzy mają czyste sumienie są spokojni. Nikogo nie wskazuję palcem. Co bardziej dociekliwi pewnie już wiedzą. Mniemam Aniu, że tam pracujesz, prawda? Czy tylko jesteś tam stałą klientką jak i ja?

ania

Maja co masz na myśli? Tam jest naprawde fajna obsługa.

Tak2Nie

@ania

Aniu znam tam obsługę i wiem co mówię. Nie chce tu na forum pisać prawdy jaka była i jest.

@ania

Powinni sprawdzać dokładniej ludzi, których tam zatrudniają i wiem co mówię.

maja

Mogliby bardziej sprawdzać zatrudnianych ludzi i ich przeszłość.

adam

Ja też lubie tą obsługe a szczególnie te blondyne na kasie.Moze mi ktos podpowiewie jak ona ma na imie.

zenio
@adam

to chyba Ewa jest

henio

hej najlepsze ja tam bywam czasami i podoba mi sie obsługa

!!!kaska

szkliłam się na inny market

Zostaw opinię o Dino Polska - Wilczogóra

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie