Dino Polska
3 78 113 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy firma Dino Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Olek

Jakieś podpowiedzi czy potrzebują teraz pracowników?

Martuchaaaaa Nowy wpis
@Olek

Na stronie kariera tam można aplikować.

Agata Nowy wpis
@Martuchaaaaa

Masz rację, pod tym adresem można znaleźć oferty pracy Dino Polska: https://marketdino.pl/kariera/. Poszukują pracowników do pracy w terenie, w centrali, na magazynie i w marketach. A ty zamierzasz aplikować do tej firmy, jakie stanowisko by Cię interesowało?

Lola Nowy wpis
@Olek

Tak. Zgłoś się.

Dino
Nazwa działu: Handlowy

Dino daszyna to najgorszy sklep z którym się spotkałam obecna kierowniczka to najgorszy pracownik z jakim się spotkałam nie kopetentna, nie umie zrobic zamówień pcha się tam gdzie jej nie chcą i nie lubią bo jest kapusie regionalnej A ta druga zwalnia ludzi którzy są lepsi od niej. Moje sugestie dla Dino Polska: Takie że regionalna zwalnia dobrych pracowników A zastępuje kapusiami gamoniami których sama wybie chociaż sama nic nie umie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Regionalna z daszyna zwalnia dobrych pracowników A zastępuje remontami którzy nic nie umia jak obecna kierowniczka

TakNie1

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Dino Polska? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

@Administrator

Tak gdzie pracuje jest wspaniałym atmosfera

TakNie1
@Pracownik

Co Ty powiesz- a czy otrzymałeś regulamin wynagradzania?. Ma to wpływ na ocenę- bezstronną Twojego awansu w firmie.

Tak5Nie

@Badacz rzeczy nie.

Może wyjaśnisz użytkownikom, czym jest wspomniany przez Ciebie regulamin wynagradzania w firmie Dino Polska w Iłowie? Co konkretnie on zawiera? Zachęcam Ciebie do aktywności na forum, ponieważ na ten moment Twoja wypowiedź może się okazać dla użytkowników niezrozumiała.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
gość

Ja też pracuję w dino ale o takiej kasie jeszcze nie słyszałam pomarzyć tylko można. Ten sklep to porażka.U nas jak by całą załogę z biura wymienili to może by było lepiej. Bo to co one wyprawiają to się w głowie nie mieści.

Tak9Nie

X
@gość

Co wy piszecie pracuje w Dino od pół roku wypłata zawsze nie mniejszą niż 2000

Badacz rzeczy nie...
@X

Gratuluję lecz 2200 brutto mam.

@X

A gdzie jest fundusz socjalny i inne świadczenia- a gdzie regulamin wynagradzania?.

Klient

Dino w Bełchatowie na Wspólnej. Nigdy tam nie pracowałem, jestem klijentem. Super atmosfera, jak w sklepiku na Dzikim Zachodzie. Bardzo swojsko, każdy się zna. Nie ma tłumów i wyścigu szczuru. Pracownicy przyjaźnie nastawieni do klijenta, jak już wspomniałem - bardzo swojsko, normalnie; bez sztuczności. Klient nie jest bombardowany nachalnymi reklamami. Dziewczyny zawsze uśmiechnięte, kulturalne, aż miło robić zakupy. Na sklepie czysto i przyjemnie - nie to co w francuskich i niemieckich sklepach. B. dobre ceny. Żywność zawsze świeża, smaczna. I wiesz, że płacisz swojemu.

@Klient

Zajrzyj na zaplecze socjalne dla pracowników- włosy Ci dęba staną.

Badacz rzeczy nie...

Bieda, aż piszczy- zaplecze godne pożałowania, nie ma czym myć podłóg- zużyte myjki do podłóg, brak oddzielnych toalet dla mężczyzn i kobiet, brak szatni.

Tak2Nie

Agata

@X, czyli z kwestii wynagrodzenia jesteś zadowolona. Możesz jeszcze powiedzieć czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i jak wygląda system czasu pracy, czy można dopasować grafik oczywiście w miarę możliwości do swoich potrzeb? Zachęcam również inne osoby, które są zatrudnione w Dino Polska o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

anonin

praca w dino jakie zarobki

Filip

Dobra firma to i pewnie dobrze się pracuje?

załamana

A jeśli to klient obraża Cię wyzywa poniża i szmaci ? Nie wiem czy był pod wpływem alkoholu ale raczej nie to taki typ nerwusa , ciągle mu coś w sklepie przeszkadzało na stoisku mięsnym również zdenerwował koleżanke. To jako kasjerka mam się uśmiechać i go szanować ? Jak traktować takiego klienta ? Miałam wezwać ochronę ? Klienci z kolejki mówili nawet ,że mam prawo wezwać go sądu za poniżanie i obrażanie .I co w takim przypadku robić ?

Tak12Nie

Tygrys
@załamana

Droga Załamano, w takim przypadku ochrona - polecam siebie, jestem najlepszy w łódzkim. A jak nie ma ochrony to bomba na twarz i dziękuję. Ps. Nie było tam żadnego mężczyzny w pobliżu, który postąpił by jak mężczyzna? Ja szybko gaszę takich gości.

Tak5Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Dino Polska jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

Iza

Chyba nie jest tak źle skoro jest cisza na forum?

Agata

@szczera czyli często tak jest, że Wasi przełożeni pomagają Wam w wykonywaniu obowiązków? To znaczy, że możecie w Dino Polska liczyć na ich wsparcie. Rozumiem, że prezentów na święta nie dostaliście, a czy była jakaś wigilia pracownicza?

anonymous
@Agata

Nigdy nie było nawet regionalna życzeń nie złożyła

K.B

Piszecie o zakazie wyjścia na papierosa przecierz przerwa jest to mogę z nią zrobić co chce nie muszę jeść tylko wyjść na zewnątrz nie może mi zakazać wyjść na zewnątrz w czasie przerwy

szczera

Praca w Dino , jak każda, tylko czasami jak ktoś awansuje na wyższe stanowisko to zaczyna się problem i zazdrość , dlaczego ta osoba a nie ja . Moje zdanie na temat sieci jest dobre , są plusy i minusy jak w każdej pracy ale wspominając ostatnie lata pracy w prywatnej firmie cieszę się , że znalazłam pracę w Dino . Jeśli mogę się podzielić uwagami to nie wszyscy kierownicy siedzą tylko w biurze na telefonie znam takich , którzy pracują tak samo jak zwykły pracownik. Faktem jest , że dobrze byłoby, gdyby pracodawca w świąteczny czas podziękował swoim pracownikom za ciężką pracę dając jakieś bony do wykorzystania w sieci , przecież zakupy i tak robimy w naszych sklepach więc co za różnica . Ludzie uwierzcie , że te złe opinie to piszą osoby , które myślą że praca w sklepie to siedzenie na stołku i wychodzenie na fajki bo i takie osoby się znajduje pomimo zakazu i to one są wielce przepracowane . Ja jestem bardzo zadowolona z pracy i proszę nie wierzcie w te złe opinie

Tak16Nie

Agata

@1234 czy mobbing to dla Ciebie poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników? Bo właśnie taka jest jego definicja i chciałabym wiedzieć czy na pewno to wystąpiło w sieci Dino Polska. @ON a czy innemu przełożonemu nie da się zgłosić predyspozycji do grafiku?

TakNie

Praca w Dino. w Checinach. to porażka zmiany daja po znajomosci jak masz nie masz znajomości to pracujesz na druga zmiane bo jest wiecej roboty czesto stosuje sie mobing. Kasjerka. Andrzelika chodzi i sie obija

Tak6Nie

Lila
@1234

Co Ty za głupoty gadasz ? Znajomości,żeby pracować na rano.w jakim Ty świecie żyjesz?

Tak2Nie

ON
@Lila

Tak prawdę mówi ci co sa prywatnie znajomymi kierowniczki to maj grafik układany jak chcą .A pozostali albo pracują kilkanaście dni pod rząd albo same drugie zmiany

Agata

Czy są na forum mobilni kasjerzy lub po prostu kasjerzy, którzy wiedzą coś na temat pracy, o którą pyta użytkownik @GIEM.? A ogólnie ktoś chciałby się wypowiedzieć o pracy w sklepie Dino Polska w Iłowie? Szukają kogoś nowego do pracy? Odpowiedzi mogą pomóc bezrobotnym z okolicy.

GIEM.

Wytłumaczy ktoś na czym polega praca mobilnego kasjera?

Tak23Nie

Agata

@Kladia a teraz po kilku miesiącach nadal jesteś zadowolona z pracy w Dino Polska? Jak wygląda Twoja praca? Czy Dino Polska jest dobrym pracodawcą? Jak wygląda socjal w tej firmie?

Kladia

Ja zaczełam prace w Dino miesiac temu i nie mam żadnych zastrzezen wiec nie wiem skad te opinie....

Tak28Nie

zuza

praca dino trablice nie polecam 3 miesiące wytrzymałam

Tak9Nie

Ania

Prace w Dino polecam jak ktoś ma stalowe nerwy i siły niczym robokop. Przedmiotowe traktowanie to tez jedna z zalet, wyrabia sie osobowość:)

Tak22Nie

buggs

to chyba dość małe stawki.. nie wiem czy praca jako kasjer-sprzedawca też podobnie wygląda.Według oferty jest to dość ciekawe zajęcie, chętnie bym wysłał CV

TakNie

zielony rynek umowa o dzieło 7zł za godzinę 0,45zł za 1 km dojazdu do danego miejsca własnym samochodem

arek

witam mam pytanie ile powinni zaplacic za szkolenie na ktore wysyla sie pracownikow dino ktorzy zawarli umowy o dzielo z zielonym rynkiem

@arek

7 zł na godzinę plus koszt dojazdu tj.0,45zł za 1km

Abc

Jest mozliwosc awansu z kasjerki na kierownika. Jest tak u mnie obecnie moja kierowniczka byla kasjerka 2lata potem zastepca kolejny rok a teraz jest kierownikiem..., mozna, mozna! Tylko chcieć

Tak4Nie

JOLA

Cyrki sobie robicie w DINO nie dość ,że płace są jak kot napłakał to trzeba pracować za pięciu.To jest wyzysk pracownika.A WY tam na wyższych stołkach jakie macie premie na święta ??????? Bo My zwykli pracownicy zapierdzielamy na Wasze wypłaty i premie.Święta są RAZ w roku i żeby nie dać jakiegoś talonu na Święta ????ŚMIECH NA SALI !!! Teraz się nie dziwię , że ludzie nie chcą pracować w dino.Dostaniesz wypłatę to człowiek musi się zastanawiać co kupić a rachunki trzeba opłacać a do kolejnego 10 nie wiadomo czy starczy.WY TAM NA WYZSZYCH STOŁKACH ZACZNIJCIE SZANOWAĆ NAS bo dzięki nam to dino istnieje. My zapierdzielamy jak woły a wy plaszczycie dupska na stołkach i liczycie zera.

Tak24Nie
Robert

Byłem ostatnio w Dino w Barcinie. Ten sklep to jakaś porażka. Obóz pracy niemalże. W środku strasznie zimno. Rozumiem, że to pewnie zarządzenie odgórne - ale kasjerki pracują jakby były tam za karę, co więcej odzywają się wulgarnie jedna do drugiej, przy klientach. Prostactwo i tyle!

Tak4Nie

Zostaw opinię o Dino Polska - Iłowa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie