Dino
0 0 2 5 1
Ona Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Witam wszystkich. Chcialam podzielić się swoją opinią jeżeli chodzi o sklep DINO w Czerniejewie. Jestem bardzo zniesmaczona jezeli chodzi o obsługę jak i o towar który znajduje się na półkach sklepowych. Niektóre panie w tym sklepie prawdopodobnie pracują tam za karę, są nieuprzejme i zachowują się jakby były kierowniczkami. To one są tam najważniejsze a nie klienci!!! Często robiłam tam zakupy i to wcale nie małe, ale jestem tak zarażona ze wiecej tam nie wejdę. Już nie chodzi tylko o obsługę ale też o towar który często jest przeterminowany.Wczoraj zakupiłam tam kawę mrożoną która była miesiąc po terminie. Jest to produkt z lodówki gdzie daty powinny być sprawdzane na bieżąco, a tu taka niespodzianka. Zresztą kto widział zeby mleko NAN dla dziecka bylo na półce przeterminowane aż pół roku??? SKANDAL!!! Pytam gdzie jest sanepid???, no i gdzie kierownik który się weźmie za porządki w tym sklepie skoro Drogie Panie nie mają na to czasu...........!!!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Dino w miejscowości Czerniejewo? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Dino - Czerniejewo

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Dino