Dino
0 0 3 5 1

Co słychać w firmie Dino w miejscowości Lubiąż? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się pracownik, w firmie Dino, który ma jakieś informacje?

Były pracownik Nowy wpis
@Administrator

Co się dziej maskara brak personelu maja gdzieś pracowników załoga zgrana ale od jakiegoś czasu nie da się pracować fizycznie i psychicznie braki kadrowy jest bardzo poważna a tylko słychać jak budują następne Dina ale nie zadbają o stare nie dadzą więcej etatu pomoc do wykładnia towarów tylko zadania i zadania i obowiązki

DAWIDEK Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Witam. Jestem stałym klientem sklepu Dino w Lubiążu. Robię zakupy codziennie w tym markecie, moja rodzina również. Zawsze byłem zadowolony nigdy nie miałem żadnych zarzutów. Ale teraz niestety to co się dzieje na markecie jest jakąś porażką. Kolejki braki towaru i zmęczony personel, który nie wyrabia chociaż widać że bardzo się stara. Głośno jest teraz o Dino w naszej miejscowości bo tego jeszcze nie było, zawsze można było wszystko kupić teraz już nie. Słyszałem że firma Dino szybko się rozwija ale chyba zapomniała o najważniejszym-o pracownikach . Przykre ale prawdziwe.

Zostaw opinię o Dino - Lubiąż

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie