Dino Polska
2 33 33 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy pracownicy Dino Polska chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Renata Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Administrator Nowy wpis

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Dino Polska okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Marco Nowy wpis

Bardzo się cieszę, że ta sieć się tak rozwija i niech idzie dalej jak burza!!!!

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Patrycja

Aktualnie poszukują Kierownika Marketu w Debrzno. Jakie są godziny pracy na tym stanowisku, ktoś wie? Taka informacja może być ważna dla osób aplikujących.

olek

Ciekawe jakie są stawki dla niepełnosprawnych bo słyszałem, że takie osoby też zatrudniają np. na kasjerów

patyk

Dino ogólnie jest dobrą firmą, dobrze płatną, możliwość awansów. Ale... nie w galewicach :)

ewelina 2609

Firma Dino jest pożądną firmą,mozna dobrze zarobic awansowac,,pracowac trzeba wszedzie a kto sie pracy nieboii to zawsze ja znajdzie ale ,,ta akurat strona poswiecona jest jak zauważyłas droga Mariko marketowi dino Galewice,,a tu juz opinie niesą zbyt ciekawe,, i mysle ze warto było by sie dokładniej przyjzec temu marketowi by akuratr tam cos zmienic na lepsze,,by dziewczynom taM pracujacym lepiej sie pracowało i spokojniej

mlodaaaa

kolejni nowi pracownicy...a kierownik wciąż ten sam.

opinia65721

byłe pracownice sklepu? tylko po co miałyby to robic, skoro tam juz nie pracuja? Zreszta te komentarze nie sa od miesiaca czy dwoch tylko od otwarcia sklepu. (jak wszyscy jeszcze pracowali, wiec niech nikt nie mowi ze to pracownice ktore odeszly, bo te opinie sa od samego poczatku :D hahaha) Wiem dobrze ze jest inny kierownik regionu bo czesto tam bywam. NO wlasnie najlepsze jest to ze kiedys byla kontrola i byly przegkladane kamery, gdzie ewidentnie bylo widac, ze pracownicy maja nadgodziny, bylo zamieszanie w tej sprawie ale co z tego? slowa byly wypowiedziane ale nic wiecej, nikt nic z tego nie robia, A kierowniczka sklepu ? Zastanawiam sie czemu jej jeszcze nikt nie nagral, bo gdyby uslyszeli jak zwraca sie do pracownika moze wtedy by zostal on zmieniony. /

dinus
@opinia65721

jesteś chyba mężem babki ktra się na to stanowisko nie dostała,ponieważ nie sądzę aby ktoś obcy pisał tutaj te bezsensowne komentarze

Tak5Nie

opinia2

Przypadkowo natknęłam się na tą stronę.To po prostu śmieszne. Nie sądzę, aby zwykły klient wiedział, że został zmieniony kierownik regionu. Obawiam się, że to byłe pracownice tego sklepu. Robicie jakąś szopkę wokół tego sklepu i wszystko wyostrzacie przeciwko kierownikowi. Gdyby faktycznie tak było, to ktoś by się tym zajął, ponieważ są kamery na wszystkich sklepach, a skoro nikt się tym nie zajmuje, to znaczy, że nie ma powodów do obaw.

niezapominajki

Rowniez jestem klientem sklepu DIno, jak i w Wieruszowie jak i w Galewicach. Dzien a noc. CZemu w Wieruszowie nie ma takiego haosu jak w Galewicach, widac po personelu ze to zgrana ekipa, a to wszystko zasluga kierownika. A Galewice? szkoda gadac. Myslalem ze po zmianie kierownika regionalego cos sie ta zmieni, ale jak widac "góra" ma gdzies dobro pracownika! ps. ciekawe czy nadal pracownik musi placic za straty badz inwentury, kiedy tak bylo i watpie zeby to sie zmienilo

opinia

Galewice to dramat szkoda że nikt tego nie widzi ehhh

KEMEZRP

Witam . Na temat mobbingu w sklepie "DINO" w Galewicach można pisać książki.... Często jestem klientem tegoż sklepu w jednym słowie robiłem zakupy w innych sklepach tej sieci między innymi: Wieruszowie , Sokolnikach , Kępnie , Białej , Mikstacie , Rychtalu itp. Nie ma takiego zamieszania i chorej sytuacji jak w Galewicach co jestem na zakupach inne osoby to po pierwsze po drugie czasami trzeba głośno zwrócić uwagę o uruchomieniu drugiej kasy bo zasada Dino brzmi 3 klient to kolejka a to tylko zasada pracownice jak sie przechodzi to ma się wrażenie że z przymusu pracują albo obawiają się jedna drugiej zależy która ma jakie plecy u Pani Kierownik to widać jaki chaos niekiedy panuje w tym sklepie w innych tego nie zauważyłem często bywam w w/w sklepach bo jestem kierowcą ale albo Pani która zarządza tym sklepem nie nadaje sie do tej funkcji albo Ja jestem złym opiniotwórca ,to widać na oko jak jest w innych tej sieci sklepach. Może ktoś zauważy ten problem choć mam wrażenie że jednak nie ....

niezapominajki

Wszyscy wiedzą kto ma dobrze zapłacone. Szkoda tylko, że kierownik nie umie rozdzielic "premii" po równo. Tylko jeden dostaje 100 zł, druga osoba (pupilek) dostanie 500 zł. I gdzie tu sprawiedlowość. Galewice

wysmiewacz

Powaznie? nikt nie jest anonimowy? powodzenia

klient

w internecie nikt nie jest anonimowy. pozdrawiam :)

dinodino

dobre sobie, kierowniczka dobra a sklep Ok, czyzby znajomy elity ? :D (w tym przypadku wiadomo kogo sie ma na mysli.)

klient

uważam, że wasze komentarze mijają się z prawdą... przecież również chodzę na zakupy do Dino bo daleko nie mam i wcale nie wiedzę płaczących dziewczyn, czy też jakichkolwiek krzyków... Kierowniczka jest normalna jak każdy kierownik -wymagająca. a dziewczyny przecież znam i mają się dobrze.. nie wiem po co wypisujecie takie bzdury... ale ja uważam, że sklep jest OK i personel również.

mononoke

One mogą tylko pracować i nie odzywać się sam widziałem jak płakały ale nikt się nie interesuje co się tam dzieje

klient

Racja te dziewczyny chodzą po tym sklepie jakieś takie przestraszone chyba wyżywa się na nich

klient na 6

ta co kieruje tym sklepem to musi być jakaś hetera no masakra!!!

klient

udało mi się zauważyć kilka krotnie robiąc zakupy przed pracą a potem koło 15 30 na kasie była ta sama kasjerka. Z tego co wiem to nie mają tam zbyt dużo nadgodzin,mam znajomego w inspekcji pracy muszę mu o tym powiedzieć może się tym zainteresują (usunięte przez administratora)

mononoke

Cyrk to mało powiedziane dziewczyny się mogą roztroić ale to jeszcze za mało. Ważne jest dobro dino i reszty osób na stanowiskach już nie jedna się tam zwolniła i nie żałują że nie dały sobą pomiatać.Tak się dzieje i będzie się działo dobro firmy ważniejsze niż ludzie tam pracujący!!!

ANONIMKA

Nie chodzi o całą firmę dino, tylko o poszczególne punkty, w tym przypadku chodzi o Galewice.

klient

JEDEN WIELKI CYRK, ZERO JAKICHKOLWIEK ZMIAN! W SUMIE, ZMIANY SĄ... CIĄGLE NOWE TWARZE. PRZEMIAŁ LUDZI

dinidinodino

tu nie chodzi o dobro pracownikow, tylko dobro firmy, wiec nic nigdy sie tam nie zmieni. Proste? Proste!

oczukjąca

Jak dla mnie, dziwne jest to że " góra" sie jeszcze nie zainteresowała, dlaczego tyle zwolnień było i jest w Galewicach!

kozak

Tam nie tylko kierownik ma plecy u regionalnej.

Zostaw opinię o Dino Polska - Galewice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie