Dino Polska S.A.

Wiślica

Opinie o Dino Polska S.A.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Dino Polska S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

jaaaaaaa...

pani ekspedientka, młoda dziewczyna nie raczy nawet przywitac się z klientem, nie wspominając już o słowach Dziękuję i zapraszam ponownie.. porażka. Przez taką obsługę nie ma się ochoty tam robić zakupów..

Basia

Sklep Wislica dobrze zaopatrzony. .Na obsluge na stoisku miesnym czkalam 15 min. W koncu kiedy przyszla sprzedawczyn i zwrocilam uwage ze tak dlugo czekalam dostalam odpowiedz ze pora zmienic sklep. Calej tej sytuacji przysluchiwala sie kierowniczka sklepu ,zadnej reakcji

Michał123

Sklep w Wiślicy bardzo fajny. Bardzo świeże owoce i warzywa i obsługa bardzo miła. Widać, że pracownicy bardzo się starają. Polecam

Zostaw opinię o Dino Polska S.A. - Wiślica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dino Polska S.A.