Dino Polska S.A.

Wiślica

Dino Polska S.A.

Opinie o Dino Polska S.A.

czarny

opsluga do kitu

Marzena

Większość osób w tym wątku wypowiada się z punktu widzenia klienta. Czekam na opinie pracowników firmy. Jak obecnie wygląda sytuacja w Dino Polska na tle innych przedsiębiorstw? Wasze informacje dotyczące benefitów pozapłacowych, warunków zatrudnienia lub atmosfery w pracy mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób będących w trakcie poszukiwania pracy. Zachęcam Was do dodawania swoich opinii.

AS

Już kilka razy zostałam oszukana w ten sposób, że cena artykułu (np. masło osełka, makaron i inne artykuły)na półce była inna niż ta, którą zapłaciłam. Dwa razy upomniałam się, dostałam zwrot nadpłaty, potem już nie sprawdzałam w sklepie paragonu, w domu okazało się, że ten "proceder" trwa. Staram się więc jak najrzadziej chodzić do tego sklepu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Dino Polska S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

jaaaaaaa...

pani ekspedientka, młoda dziewczyna nie raczy nawet przywitac się z klientem, nie wspominając już o słowach Dziękuję i zapraszam ponownie.. porażka. Przez taką obsługę nie ma się ochoty tam robić zakupów..

Basia

Sklep Wislica dobrze zaopatrzony. .Na obsluge na stoisku miesnym czkalam 15 min. W koncu kiedy przyszla sprzedawczyn i zwrocilam uwage ze tak dlugo czekalam dostalam odpowiedz ze pora zmienic sklep. Calej tej sytuacji przysluchiwala sie kierowniczka sklepu ,zadnej reakcji

Michał123

Sklep w Wiślicy bardzo fajny. Bardzo świeże owoce i warzywa i obsługa bardzo miła. Widać, że pracownicy bardzo się starają. Polecam

Zostaw opinię o Dino Polska S.A. - Wiślica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dino Polska S.A.