Opinie o Dino w Kąkolewo Gostyńska 6

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dino. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dino o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino w Kąkolewo Gostyńska 6

Daria Nowy wpis

Brud i balagan nie wejdę tego sklepu a jedna ma takie długie paznokcie ochydnie tam mieso kroi i przebija przez gumowe rękawiczki gdzie jest sanepid .Zgłoszę do sanepidu .

Czy Dino organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Marta kakolewo

(usunięte przez administratora)ta wielka madam tą panią powinni zwolnić dyscyplinarnie zero kultury nosi się jak by była nie wiem obgaduje pokolei niech weźmie za robotę nie ładnie ludzie maja uszy mamy świadków kim też słyszałam wielokrotnie jak się odnosi zero wychowania ta pani zastrasza pracowników tak słyszałem kij ma 2 końce do puki ta pani tam pracuje moja noga nie powstanie w tym sklepie pani (usunięte przez administratora)trochę szacunku do starszych ale tak to jest jak się wiadomo o co chodzi ????

Aniela Nowy wpis
@Marta kakolewo

Ta opinia którą Pani tu napisała to jest żenada, błąd na błędzie, dziecko z podstawówki już by to lepiej napisało. Widać Pani ma chyba jakiś osobisty problem do tej Pani kierownik bo ja kiedy bym nie była w tym markecie to ta Pani zawsze z uśmiechem na twarzy mówi dzień dobry i jest bardzo miła, zresztą tak jak wszystkie pracownice tam. Pozdrawiam

Kierowniczka tego marketu już dawno za swoje zachowanie powinna stracić pracę to jak ona traktuje klientów i swoje pracownice masakra. Jak to jest możliwe że góra to widzi i milczy. Tyle co ona robi strat dla marketu

Ela

Jakaś zemsta ? Nie fajna opinia , przede wszystkim nie prawdziwa . Ale kij ma dwa końce .

Marta Nowy wpis

Racja

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dino? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Ela

Bardzo ładnie zatowarowany market , porządek, miła obsługa.

Jola

Taki brud że aż na wymioty się zbiera, lodówki z mięsem oklejone,na kasach piach i podłogi czarne pewnie dawno albo wcale nie myte.Nigdy więcej nie zrobię tam zakupów p

Zostaw merytoryczną opinię o Dino - Kąkolewo

Dino