Opinie o Dino w Lipki Wielkie Szosowa 46a

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dino. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dino o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino w Lipki Wielkie Szosowa 46a

Dana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Wiecznie stojące palety z towarem na sklepie . Kierowniczka nierób jakich mało.Osoby pracujące za kare . Jedynie parę dziewcząt naprawdę pomocnych i miłych . Sklep otwarty od 6 a po 8mej nie ma pełnego asortymentu na warzywach. Spleśniałe owoce i warzywa. Towar po terminie na nabiale . Inne ceny na półce inne przy kasie . Gdzie jest regionalna ? Też jakaś zaślepiona?

Klient i były pracownik Nowy wpis

Mam nadzieję że kierowniczka w końcu poleci. Powinna dostać pozew zbiorowy o (usunięte przez administratora) Tragedia!!! Nosi głowę wysoko, a jest jaka jest - każdy wie. Gdzie jest kierownik regionalny i lider??? Halo! Czas się obudzić! @Pracodawca

Daniel

Dino Lipki Wielkie Pani kierownik to chyba za karę tam pracuje nic nie robi wysługuje się dziewczynami bo nawet ciężko jej pokazać co leży w danym miejscu wiecznie jak się człowiek jej o coś zapyta to zapracowana i nigdy nie ma czasu warzywniak zazwyczaj jest rozłożony przed południem rowniez tak samo nabial jezeli klient zapyta sie czy mogla by podac cos z kratki to zabiera ja na zaplecze i mowi zeby przyjsc pozniej bo jest zajęta w innych marketach warzywniak jest już rozłożony przed godziną 8 a co do reszty personelu większość jest mila i pomocna a zdarzają się też takie które są nie mile opryskliwe

Zenobia Nowy wpis
@Daniel

Warzywniak jest rozłożony przed południem bo nie oszukujmy się ale z takim kierownikiem nikt nie chce pracować bardzo cieszymy sytuacja że w tym momencie pani kierownik jest podana u (usunięte przez administratora) tylko nie wiem do czego regionalny nic z tym nie robi jest tak bardzo zadowolony z niej A skoro jest podana o (usunięte przez administratora) to wystarczy pomyśleć że coś rzeczywiście jest nie tak tak o po prostu dziewczyna sobie nie pozywa nikogo o (usunięte przez administratora) tylko szkoda że nie potrafią się zjednoczyć i wnieść sprawy wszystkie jednocześnie wczoraj byłam na zakupach to były trzy osoby na cały sklep. Pomijając fakt że kiedyś stojąc w kolejce jedna z pań prosiła o to czy może mieć wolne w jeden dzień bo ma lekarza to pani kierownik z tekstem a nie może pani odmówić No że szkółka wodna nie wiadomo ile kobieta czeka na lekarza nie wiadomo co to za lekarz A ta jej każe odmówić lekarza Ja na miejscu tej pani wzięłabym L4 albo urlop na żądanie i mogłaby mieć moknąć w nos

Czy w Dino poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dino? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Klient

Dino w Lipkach Wielkich spada na psy... Jest coraz gorzej. Wiecznie stojące palety z nie rozłożonym towarem prawie w każdej alejce nie można przejąć z wózkiem.. Warzywa zwiedniete a meso śmierdzące... Pracownicy razem z kierowniczka biorą się za porządek dopiero gdy ma być kontrola.. A na codzień to aż się wymiotować chce bo taki bałagan... Za poprzedniej kierowniczki sklep wygladał lepiej

@Klient

A ja uważam że ktoś tu ewidentnie chce się zemścić od początku robię tam zakupy nigdy nie kupiłam smierdzacego mięsa A zwłaszcza zwiednietych warzyw. A i jakie kontrolę co wy w ogóle na ten temat wiecie to jest śmieszne tylko najgorsze w tym wszystkim jest to że człowiek potrafi być taki podły bezczelny brak słów!!!!

Klient :)
@Klient

Proszę iść i kupić sobie przeterminowany nabiał, spleśniała cebulę lub marchewkę, dużo można wymieniać:) w sklepie wiecznie (usunięte przez administratora) skoro robisz tam zakupy od początku to powinnaś zauważyć jaki jest (usunięte przez administratora) od jakiegoś czasu. Ps śmierdzącego mięsa też nigdy tam nie było czuć ale cała reszta to prawda, każdy to widzi i każdy to mówi.

@Klient :)

Śmieszne.... jak by tak było to kontrola by to wykazała no chyba że mówisz o poniedziałku to wtedy się zgodzę w ogóle nie jest przebrany warzywniak po weekendzie ciekawe czemu tylko w Paniedzialki zastanawiające ???? proszę się wziąć za robotę A nie komentować pracy innych ciekawe czy Ty jesteś idealna-y ktoś kto nie zaznał pracy w markecie w ogóle nie powinien się na ten temat odzywać. Pozdrawiam...

Czy Dino organizuje staże dla studentów?

Ada

Trzeba dzwonić do kadr bo kierownik tez nie bedzie wiedział. Na internecie jest numer.

Sklep dino w lipkach polecam obsluge na miesnym mile dziewczyny, doradza wyborze, ale niestety nie wszystkie oczywiście sa osoby ktore by tylko siedzialy na kasie sa nie mile w obsłudze uzywaja wulgaryzmów na sklepie nie chamujac się przy klientach. Widac ze nie ktore osoby tam przychodzą do pracy z wielka łaską za kare. Co do pracownikow zrobilbym szkolenie na temat jak zachowywac sie w sklepie i jak sie odnosic do klientow. Oczywiście nie wszystkim ale większość ta pracownice nie nadaja sie do pracy w handlu.

Nostradamus

Może i wszystko było by w tym Dino dobrze gdyby nie fakt że co chwilę panie chodzą na papieroska żeby jeszcze chodziły pojedynczo a nie wszystkie...zostaje jedna pani na kasie a one ida i mają (usunięte przez administratora) że pełno ludzi a ona sama (usunięte przez administratora) z towarem i kasuje obsługuje na mięsnym. Żeby nie było to nie ocena kogoś pracy tylko to co widać dzień w dzień

Papa smerf
@Nostradamus

Szkoda tylko że na forum wszyscy tacy cwani a nikt nie jest w stanie powiedzieć prosto w oczy dlaczego boisz się widzę że osoba która piszę jest bardzo źle poinformowaną osobą

Niech ktoś się w końcu weźmie za ten sklep a w szczególności za kierowniczkę sklepu która nie ma kompetencji do bycia na stanowisku jakim jest a sklep wygląda jak wygląda (usunięte przez administratora) brud brak możliwości swobodnego przemieszczania się przez cały czas stojące palety z nie rozłożonym towarem

@Anonim

To cała prawda o tym sklepie. Z roku na rok tylko gorzej tam jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino - Lipki Wielkie

• Jak się pracuje w Dino?

Zobacz opinie na temat firmy Dino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino?

Dino