Opinie o Dino Polska w Budzyń Strażacka 11

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dino Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dino Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Budzyń Strażacka 11

kambur Nowy wpis

myślę , że wiele osób jest Ci w stanie napisać tutaj jakie warunki czekają na sprzedawców w dino polska

exec Nowy wpis

Może i się rozwijają prężnie ale chyba te rekrutacje się pokończyły bo jak bym nie szukał to ofert pracy w Dino Polska znaleźć nie mogę. Jedyną rzeczą którą można zrobić to zostawić swoje CV, a właściwie wysłać im bezpośrednio przez stronę internetową. Macie może jakieś informacje od wewnątrz czy planują dalszą rozbudowę ?

irek

A może ktoś sie orientuje, czy zabezpieczają jakos pracownika - to znaczy, czy może oferują jakąś opiekę medyczną, karty typu benefit? Wiem, że kilka podobnych dyskontów w ten sposób zachęca pracowników a skoro w Dino tak prężnie rekrutują to może też mają jakiś podobny patent, żeby zmotywować do pracy. Zawsze to dodatkowy plus dla pracodawcy.

rita

Dziś po dluzszym nie przychodzeniu do dino stwirdzam ze dziewczyny sie zmienily sa usmiechniete chetnie doradza. No i juz sie chce tam chodzic juz. Nawet klimatyzacja nie przeszkadza.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dino Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Wierzbawe

A ten ziomuś z dino niech sobie liczydło kupi jak nie umie z 10 zł wydać , dziś mnie (usunięte przez administratora)o 6 zł , maślok

kinia

witam, jestem bardzo zadowolona z dziewczyn w dino z budzyn. jestem klientka od samego poczatku jest tam zawsze czysto, miła obsługa na stanowisku miesnym i na kasie... zawsze pomoga doradza... i chetnie tam wracam.

Martika29 Nowy wpis

Jest jeszcze jeden bardzo istotny wątek a mianowicie warunki klimatyczne w tym sklepie.Kierownicy na Boga tam jest zimniej niż w kostnicy!!Zróbcie coś z tym!!! Ze względu na panujące tam niskie temperatury zmusiliście mnie do robienia zakupów u konkurencji. Współczuję paniom, które 8 godzin lub więcej pracują w tej lodówce!!!!

ewa

Ale nie wszystkie dziwczyny maja tam takie miny. Sa tez pracownice mile, uprzejme i usmiechniete,ktore nawet porozmawiaja jak maja chwile. Sama bylam obslugiwana przez jedna z nich. Wiec mozna,mozna!

nka

Zarobki zarobkami, ja również pracuję w handlu i zarabiam najniższą krajową, ale dla klientów jestem zawsze uśmiechnięta , bez względu na zarobki, samopoczucie czy humor . Praca w handlu tego wymaga. Klienci zauważają atmosferę panującą w sklepie i po tym oceniają .

yhh

Gdybyście tyle zarabiały co one też byście miały takie miny!

?

tak to prawda ostatnio pani Justyna sprzedała mi tak śmierdzącego kurczaka że niestety nie nadawał się już do użytku. Poza tym wszystkie dziewczyny z tego marketu mają miny jakby pracowały tam za karę.

?

Witam jestem klientka marketu dino budzyn. Jestem oburzona obsluga pani justyny ze stoiska miesnego. Jest niemila opryskliwa, ma balagan na stoisku ciagle smierdzi od niej papierosami. Sklep jest czynny do godziny 22.00 a pani justyna o godzinie 21.30 nieobsluguje juz nikogo twierdzac ze stoisko jest juz nieczynne. Radze pani kierownik zeby powaznie zastanowila sie nad tym kogo przyjmuje do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Budzyń

Dino Polska