Opinie o Dino w Piotrków Kujawski Wyzwolenia 6-8

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dino o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino w Piotrków Kujawski Wyzwolenia 6-8

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Dino w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Temat firmy Dino w miejscowości Piotrków Kujawski jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś aktualne info odnośnie pracy tam?

Takie pytanie, dlaczego nie ma ochrony w dino Piotrków kujawski,jak słyszałem że gdy się dowiedzieli ludzie że ochrona skończyła pilnować sklep,no to odrazu wróciło to samo,zaczeli wynosić ze sklepu, czy to był sens odwoływać ochrone,jak wiadomo było że będą kraść,a zwłaszcza teraz jak wszystko drożeje,a tanio nie będzie jak wiem ,no i zadania z ekspedientek nie będzie pilonwać złodzieja,jak może być ochrona,to co ja zauważyłem to musi coś się stać żeby zaczeli pilnować ponownie ten sklep, poprostu by musiała być stała ochrona,a nie na trochę,bo robi się bałagan.

@Anonim

Pytanie, lepiej jak są straty w sklepach dino, czy lepiej jak jest ochrona i są odrazu mniejsze straty,no i coś czuję że zaraz będą wózkami wywozić i nawet kierownik sklepu nie da rady,a czemu bo będzie się bała żeby czasem nie zaszkodziła sobie, więc czekam na wasze odpowiedzi co wy na to.

@Anonim

Może są kamery i nie potrzeba ochrony na sklepie. Ale pracujesz tam że tak się martwisz o kradzieże czy klient taki troskliwy? Może zapytaj kierownika sklepu dlaczego nie ma ochrony. A może jest dużo pracowników i dadzą radę pilnować sami. Jak myślisz?

@Agata

Może troskliwy, może klient, ale widzę co się dzieje w tym sklepie, pracownicy sklepu mają co robić i żadna pracownica chodzić nie będzie za złodziejem,a czy ty byś zaczęła ze złodziejem, już ci odrazu odpowiem że nie,a kierownik sklepu sama pilnuje, tylko że to jest w dzień,a popołudnie nie ma jej, więc szału nie ma, każda kobieta to nie rambo żeby złodzieja złapać tak, więc jak jesteś taka twarda w tym temacie,no to ciekawe czy byś zaczęła ze złodziejem który kradnie na twoich oczach, już ci powiem że nic byś nie zrobiła.

@Agata

Pytanie do ciebie,lubisz jak kradną czy lepiej jak jest ochrona i jest spokój, czy lepiej jak są straty w sklepie, więc co powiesz mi na to.

Ola

Młoda kasjerka tragedia nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry do tego rzuca produktami…

...

Chyba tu opinia sie należy bo widzę że nikt z tym nic nie robi szczupła pani w okularach mloda to na tej kasie rzuca tym towarem jak mięsem w rzezni i jest nieprzyjemna dla klientów szkoda słów...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dino? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KUCHARZ
Piotrków Kujawski