Dino
0 0 2 5 1
życzliwa Nowy wpis

Odnośnie Dino Skąpe mogłabym opisać to kilkoma myślnikami: - System wewnątrz jest bez sensu! nie dziwię się że ludzie nie chcą tam pracować -(usunięte przez administratora)robi z siebie wielce zapracowaną i widzi że na jej zmianie ludzie są ,,zarzynani" i co się dzieje? pod koniec zmiany każdy zmęczony a ona jakby wogóle nic nie robiła. - Bez sensu jest pracowanie na kasie, powinny być dwie osoby wokół kas by mogły wszystko ogarnąć a nie jedna osoba na jedynce(usunięte przez administratora)* przy alkoholach, lodówce itp. a jedyne co słyszy to że coś nie zrobione a to coś innego nie zrobione (żart po prostu) - Jak na taki mały sklep 4-5 osób na zmianie to śmiech na sali i tu się nie dziwię że ludzie nie chcą robić bo lista zadań dla każdego jest nienormalna przy obecnej stawce godzinowej - Odnośnie wypłaty prosto i na temat, ochłapy dla psa na kości - Niby mobbing zakazany ale jak widać kierowniczka ma swoich ,,ulubieńców" którzy mają lepiej od innych. - Odnośnie grafiku to już nie będę mówiła jaki idiota planuje grafik ale widać że bez mózgu i pomysłu kazać komuś tyrać cały miesiąc na 1 lub 2 zmianie (pierwszą zrozumiem bo jest lżejsza ale każdy powinien mieć prawo do przynajmniej dwóch tygodni pierwszej zmiany a nie ciągle na drugą) (mogłabym gdybać ale sądzę że to mszczenie kierowniczki) - Inwentaryzacje co tydzień to też idiotyzm (niedziela wolna od handlu a potem w poniedziałek siedzisz jak zryp do 24 albo i 1 w nocy a na drugi dzień znowu na drugą zmianę! Brak logiki!) - Ekipa poza panią (usunięte przez administratora) jest naprawdę sympatyczna (chyba jedyny plus pracy tam) Ogólnie nie polecałabym nikomu pracowania w markecie Dino w Skąpym, szkoda nerwów, zdrowia i czasu, lepiej już iść do tesco albo innego marketu (poza biedronką)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Administrator

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Dino w miejscowości Ołobok? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Dino - Ołobok

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Dino