Opinie o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

counter
2 102 383 5 1
zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona jest prowadzona?

CHŁODNIA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Na chłodzi lipka się pracuje bo są bardzo nie mili kierownicy a najbardziej to ci z brodami nawet nie możesz o coś się ich spytać i nie polecam pracy na mrozni bo bardzo mało zarabiają tam

Responden

Mam pytanie na jakie zmiany pracuje się na chłodni i ile zarabiają operatorzy wózka

TakNie1
czyto
@Responden

czy ty prowokacja?

Respondent Nowy wpis
Kandydat
@czyto

Nie dostałem ofertę pracy i pytam po prostu

Magazynier Nowy wpis
@Respondent

Na chłodni tylko na popołudnie i nocki. Czyli jak masz popołudniowki to w niedziele start już od 14. Poza tym 3 niedziele pracujące w miesiącu.

Anonim1989

Nie wiem jak na suchym ale na chłodnia/mroźnia to totalna porażka. Dodam, że pracowałem tam rok. Początek i Pani Sylwia czyli rekrutacja ... Obiecanki cacanki. Nie wierzyć w nic co mówi. Chodź do niej samej pretensji bym nie miał lecz do tych którzy karzą jej tą ścieme mówić ludziom. Praca to wieczny mobbing kierownicy są tak w patrzeni w kamery, że aż mają czerwone oczy. Szczególnie (Brody, Tomek, Maciek) Chwilę staniesz zaraz jest taki jeden z drugim co dostał posadkę za podpierdzielanie kolegów lub znajomości (Tomek szczególnie coś o tym wiesz) i drze ryja. Rozumiem kierownik kierownikiem ale ich podejście jest co najmniej złe i nie ludzkie. ... Anka do przeżycia chodź ma swoje humorki.. To samo Damian. Idąc dalej o podwyżkach nie ma co dyskutować bo Ci u góry mają przygotowane odpowiedzi na każde pytania... Podsumowując jeśli nie masz bólu kasy i nie musisz to nie polecam. Jest jeszcze Arek jak by główny kierownik mroźnia i chłodni bardzo wporzadku gość. Pozdro Arek bo jedyny potrafiłeś być człowiekiem . Jedyne pozytywne opinie tutaj to te które pisze sama Sylwia z Dino bo takie ma zadanie. Magazyny to ostatni sort i nie polecam tam iść . Ludzi traktuje się jak śmieci .

Tak18Nie1
Dariusz
@Anonim1989

Bardzo zaniepokoiła mnie informacja o rzekomym mobbingu, który w Twojej ocenie panuje w tej firmie. Jest to poważne oskarżenie, dlatego też chciałbym ustalić, czy aby na pewno dochodzi do sytuacji, które można sklasyfikować pod to pojęcie? Wyjaśnij, to proszę.

Anonim1989
@Dariusz

Nie panuje tam mobbing tylko kierownicy są wpatrzeni w kamery. Przepraszam źle to ujęłam. Ale jeśli się tam wybierasz to słyszałam, że na suchym jest spoko atmosfera.

Tak2Nie2
Ukraina
@Anonim1989

Wystarczy ze powiesz cos adiemu z oiw a on zaraz swojemu koledze z biura wszystko powie

Tak1Nie1
Mały
@Ukraina

Zgadzam się z tobą sam byłem świadkiem jak obgadywał innych a później do tomusia leciał i z ucha strzelal

Skanerek
@Anonim1989

Tutaj nie ma się co wycofywać! Słowo na M tam jest na porządku dziennym i nikt się tym totalnie nie interesuje. Ale co się dziwić że kierownicy centrum czują że mają na to przyzwolenie skoro przyjeżdzają panowi z centrali i nawet z nikim słowa nie zamienią. Za pana Antczaka nie było takich sytuacji! Wychodził do ludzi, rozmawiał z szeregowymi pracownikami, dla KAŻDEGO znalazł czas jeśli ktoś zgłaszał problem. A teraz? Strach się po pośladku podrapać żeby głowni kierownicy nie zgrali filmiku i się z niego nie śmiali... ŻENADA! Zostaną wam obcokrajowcy do pracy bo ani podejścia do ludzi nie macie (bo na temat zarządzania nawet już się nie chce pisać) ani zarobków nie macie WOOOOOW bo takie Zalando przebija was od stanowiska na najniższym szczeblu! Idealne określenie dla tego miejsca CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI ZGOTOWAŁ TEN LOS a sami wiecie do czego ono nawiązuje. Boją się odejsc tylko ludzie na wyższych stanowiskach i Ci którzy boją się zmian... ale prawda jest taka że nie ma się czego bać.

Tak11Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Operator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Witam ile zarobie na magazynie w łobzie ? Jaki jest system pracy ?

Kierownik zamieszania

Widzicie cienjasy? Wy starczy was postraszyć paragrafem i już jest wszystko cacy. To mi się podoba, porządek musi byc!

Tak1Nie1
Cieniastoty
@Kierownik zamieszania

Masz żale bo Cię przelogowala z Napoji na Chemię albo kazali zmienić spodnie na robocze?

Pracusia
@Kierownik zamieszania

Pewnie ta wypowiedź z paragrafami dodała sama "zainteresowana" lub "bridacz" z warkoczykiem bo tylko oni lubią dawać pisamka i straszyć paragrafami :-p

Dusi
@Kierownik zamieszania

Powiedz kto cie zrobił a Cię pomszcze

Oleq

Są przyjęcia u was na stanowisko Magazynier. W jakim systemie wyglada Praca.

Yyy
@Oleq

Ogólnie jest tylko stanowisko Magazynier wszyscy mamy takie poza pracownikami administracji. Magazynier to ogólne stanowisko zależy o jaki dział chodzi ale praca raczej 3 zmianowa z czego niedziela nocka zaczynają o godz 18 i praca 10 godzin

Sylwia

Odradzam prace na zmianie u Marty na komplecje bo u niej na zmianie to jest masakra taka lipka zmiana będzie cię rzucać na wszystkie działy żeby normy się nie zrobiło A potem będzie ci gadała czemu normy nie robisz masakra nie polecam jej zmiany

Tak4Nie7
Skaner

Opinię kogoś kto w tak rewelacyjny sposób potrafi napisać JEDNO W PEŁNI „poprawne gramatycznie” zdanie pozostawię bez komentarza. Rozumiem że przez „obrzydliwe babsko” mamy rozumieć, że chrapanie według osób które przyłapały naszą kierowniczkę było nierytmiczne, zbyt „charczące” czy przenikało fałszem?

Tak9Nie1
Boba
@Skaner

Proszę nie brać do siebie takich Kometarzy, ludzie nie mają co robić to wymyślają bzdury. Pracuje u Marty 3 lata i nie mam zamiaru się zwalniać.

Tak3Nie

Pracuje u Marty i nie mam z Nią problemu, urlop bez problemu, współpraca wzorowa, wszystko można załatwić. Podziwiam jej opanowanie bo ja bym nie wytrzymał z takimi Kwiatkami na zmianie.

TakNie

Pracuje u Marty i nie mam z nią problemu, urlop jak potrzeba dostaniesz, pogadać też można.

Sprawa karna

Zgodnie z art. 212 Kodeksu karnego kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Tak9Nie
Xoxo

Ma ktoś doświadczenie na stanowisku referenta do spraw transportu? Jaka pensja, obowiązki, godziny pracy itp.? :)

Anka
@Xoxo

Tez mnie to ciekawi .

Logistyk
@Xoxo

Praca bez profesjonalnych narzędzi. (usunięte przez administratora)

Nicko
@Logistyk

I Niekompetentny przełożony. Na pytania nie potrafi odpowiedzieć to jak profesjonalnie zarządzać. Pewnie w żadnej dbającej o pracowników firmie nie zagrał by miejsca. Współpraca z nim jest fatalna....na zasadzie rób i nie zadawaj pytań.

Tak9Nie
Nick
@Nicko

Prymityw bez wiedzy i klasy

Tak4Nie1
Sylwiusz

Polecam prace na zmianie u Marty na komplecje bo u niej na zmianie to jest super taka rewelacjaa zmiana że nie będzie cię rzucać na wszystkie działy żeby normy się zrobiło A potem będzie ci dziękowała że normy robisz super polecam jej zmianę

Tak6Nie1
Stefan

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w magazynie Dino Wolborz od strony walki z wirusem jakie środki bezpieczeństwa zastosowano wobec pracowników kadra kierownicza mnie nie interesuje bo pewnie odpowiednio się pochowała ale co z pracownikami na dole hierarchi czy warto podejmować teraz pracę czy olali wszystko i lepiej sobie teraz odpuścić.

Cfgjbgg
@Stefan

Nagle dali wszystkim na magazynie zupy i krem antybakteryjny

Jerry
@Cfgjbgg

Jakie zupy u nas nie ma zup miało być co drugi dzień drugie danie to też go nie ma pewnie pieniądze na to dla siebie biorą

Krotoszynianin

Pracuje w Dino na magazynie w Krotoszynie. Jak wygląda sprawa l4? Od ponad tygodnia znagam się z chorobą. Dziś musiałem się skontaktować z lekarzem. Jestem na antybiotykach itp. Dostałem tydzień zwolnienia. Tak czytam i zaczynam się bać że jak wrócę za tydzień to mi papierami trzasną. Dodam że od początku zapieprzałem jak dzik w szyszkach. Wszystko po 7.5h mnie bolało jak Cholera, nawet przez weekend nie mogłem się zregenerować po tygodniu zapieprzania. Jak to jest?jest się czym martwić czy nie?

Jerry
@Krotoszynianin

Lepiej szukaj nowej pracy bo jak wrócisz to masz pewność że dostaniesz wypowiedzenie umowy przed końcem.

dinoWOLBÓRZ

Prawda jest taka że ta firma ma ludzi w (usunięte przez administratora) Dajmy na to przykład z zeszłego miesiąca, gdzie każdy z nas praktycznie musiał być w pracy praktycznie każdego dnia, i broń boże żebyś zapytał o dzień wolnego, bo by cię oczywiście wyśmiali. A najpiękniejszy był moment kiedy firma poczuła strach gdy 'nagle' dowaliło roboty i w końcu znalazły się dodatkowe pieniądze dla pracowników. Był to moment kiedy praktycznie każdy miał gdzieś ich pieniądze, nawet te dodatkowe. Ta firma, a raczej ludzie na wyższym szczeblu, mają tylko wymagania względem nas. Szukają tylko możliwości żeby nam utrudnić życie. Zrób coś nie tak po ich myśli, na przykład nie pobieraj warstwowo na napojach to w 'nagrode' pójdziesz na akcyzę. Jak wózkowy nieetatowy źle coś uzupełni, to w 'nagrode' wraca w kompletację, a to wszystko dzięki upierdliwemu Panowi z 5s w spodniach moro, który robi zdjęcia i od razu leci do kierowników. Ziomek generalnie pominął się z powołaniem, tak jak każdy brygadzista na dziale kompletacji. Każdy z nich szuka tylko momentu żeby się wykazać, szkoda tylko że są w stanie zrobić dosłownie wszystko, nie patrząc na drugiego człowieka. dla tego mają opinie jakie mają, i niech będą świadomi że w końcu się to na nich kiedyś odbije :) A co do normy to prawda jest taka że nie ma co się z nią spinać, ponieważ nawet jak będziesz ciągle cisnął na napojach, to przyjdzie taki moment że przologują Cię na akcyzę i Twoja norma znacząco pójdzie w dół. A co za tym, cały Twój wysiłek idzie w piz..u :) robić normę 165 - 175 i się nie przejmować. Jeżeli dalej będą nam zabierać 250zł to trzeba z nimi w przyszłym miesiącu porządek zrobić. Pozdrawiam!

Kroto
@dinoWOLBÓRZ

Co to znaczy na akcyzę?

TakNie

Odradzam pracę w magazynie Dino. Kadra kierownicza bez żadnych kompetencji, zero jakiej kolwiek organizacji. Niby kończymy pracę pół godziny wcześniej żeby nie mijać się z drugą zmianą ale co z tego jak wszyscy (kierownicy) w bieżącym tygodniu mieli to gdzieś i wysyłali ludzi na chłodnie gdzie pracowało po 30 osób i mało się tam nie pozabijali z ciasnoty. No cóż prawda jest jaka jest, jak jest mało pracy to czepiają się o byle co, a w tygodniu przedświątecznym liczy się tylko kasa, ludzkie zdrowie ma się gdzieś Zdecydowanie odradzam pracę na tym magazynie

Tak16Nie1

W dobie wirusa wszyscy razem jedzą, przebierają się. Porażka. Od wtorku idę po zwolnienie od psychologa, a dlatego że tam sama się zatrudnilam. Pozdrawiam

Biały

Jak tam ma być dobrze? Zwróciłem uwagę by ułatwić pracę sobie i pozostałym to zostałem zwolniony, a wiecie dlaczego? A no dlatego bo szeregowiec był mądrzejszy od kierownika A nawet od pana z biura B S .

bonia bonia

Najgorszy sklep w Piotrkowie. Ekspedientki nic nie robią sobie z klienta.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 - Piotrków Trybunalski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18
2/5 Na podstawie 102 ocen.