Opinie o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Xero

Taki sam charakter i takie samo zachowanie jak pokój wcześniej, swój na swojego zawsze trafi, życzę ludziom powodzenia w tej firmie z takimi pracownikami i takim zarządem

@Xero

Dokładnie tak najpierw narobić zamieszania a potem szukać winnych tylko że nie było na nich, wprowadzić bez sensu ankiety lecz brak tam adnotacji jak oceniacie kierownictwo i by wyszło dlaczego nie ma ludzi do pracy i ludzie uciekają

Aga
@Joy

Kierownik centrum czuje się jak był właścicielem a nie pracownikiem, kto mu zajdzie za skórę lub nie robi po jego myśli zwalnia i robi zakaz wejścia na ochronie żeby nikt nawet na Agro do pracy nie mógł wejść, po zadaniu pytania przez rekrutację Agro co było przyczyną zakazu wejścia na obiekt - wystawia bardzo a to bardzo pozytywną opinię o pracowniku :-) a kadrowa, to musiała być naprawdę wielka choinka żeby tak mocno się uderzyć :-)

Atylla

Witam wszystkich mam pytanie czy to prawda że kierownik centrum ma zarzuty o (usunięte przez administratora)? chciałbym się wybrać do tej pracy a nie wiem czy w tej sytuacji jest sens

@Atylla

Podobno tak, pracy nie polecam ! pracowałem prawie rok kierownik obiektu zabiera wszystkie premie dane przez kierownika zmianowego straszna sknera

totak
@Atylla

słyszałem że tak, podobno też kierownik z opakowań zrezygnował z pracy przez niego, po magazynie krąży film jak rzuca kaskiem wychodząc z jego biura

Moo

Utopili opakowania utopią też dział techniczny zarządzanie tym magazynem pierwsza klasa co się dziwić wszystkie osoby zatrudnione po znajomości a nie z doświadczeniem rekrutacja dla jaj wszystko ustalone z góry ważne żeby dobrze donosić do kcd

zerba
@Atylla

Powszechnie wiadomo że główny kierowniczek magazynu obsadza swoimi znajomymi stanowiska kierownicze ludzmi bez wiedzy i praktyki. Typowy przykład to opakowania gdzie na miejsce normalnego kierownika który był normalny wsadził swojego kolesia z zewnątrz który jest kawał(usunięte przez administratora) dla ludzi

gonzolider

Trener trenerem ale co na opakowaniach sie dzieje nic sie nie można dowiedzieć od paletowych, ktoś coś wie konkretnego?

Zafa

Witam mam pytanie czy nowicjuszom jest zawsze wydawana używana odzież? Jest to standardem w waszym magazynie? Czy ja tylko jestem szczęśliwcem który trafił na taki bonus podczas zatrudnienia ?

@Zafa

To jest pomysł kierownika obiektu aby dawać używaną odzież nowo zatrudnionym wstyd i hańba, duży zakład a skąpi na ubrania

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Elektryk / 1 zmiana
PPT Sp. z o.o.
Info

Sieć Dino przygląda się Wielkiej Brytanii. Czy polski bohater ma ochotę podbić rynek brytyjski?

Dinnnn

Dino podjęło kroki w celu zabezpieczenia swojego znaku towarowego w brytyjskim urzędzie patentowym Czy to oznacza, że polska sieć planuje rozpocząć działalność na Wyspach?

Nowa

Szkolenie w tej firmie to (usunięte przez administratora) ten trener urwany z choinki chyba sam nie wie co mówi za miast uczyć to każe coś zrobić i znika. (usunięte przez administratora)

Wafelek
@Nowa

Trenerio to ma złota robote przez 8h bajere ciśnie i za to mu płacą ???? Lepsza jest pani rekruter nawija makaron na uszy a później się okazuje totalnie co innego w pracy ???? Weekendy wolne, tylko w teorii bo w praktyce co tydzień coś jest wymyślone, urlop na jakikolwiek dzień trzeba się prosić i najlepiej żeby nie był też koło weekendu bo nie będzie miał niby kto robić. Udane też są odbiory za weekend wolny wtorek lub czwartek ???? Tak żeby ktoś czasem weekendu za długiego ???? Gorąco polecam (usunięte przez administratora)

Na jakie benefity można liczyć w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

aaa

Jeśli pomylisz produkty w kompletacji i kontrola to wychaczy to zabierają Ci kasę jeden błąd kosztuje 30 zł, retrakowych też to dotyczy. Z Pracownikiem.

Na jakie wsparcie w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

dino

A czy w ogóle jaki kolwiek pracownik w Dino może liczyć na wsparcie? Już nie mówiąc tu o kobietach w ciazy... Hm coś mi się wydaje że ten post napisał ktoś z wyższej półki niż szeregowy pracownik. Ale nie oszukujemy się jeśli kobieta pracująca na magazynie np w kompletacji (na suchym, chłodni na mroźni), czy to na wydaniach czy na przyjęciu towaru jest w ciąży to jeśli ma taką możliwość to od razu idzie na L4. Nie będzie na tyle głupia żeby ryzykować własnym zdrowiem i zdrowiem dziecka. Jak by coś się wydarzyło to nikt za to odpowiedzialności nie więźnie tylko ona sama. A niestety szefostwo jest takie że liczy się tylko kasa a nie dobro pracownika. Na każdym kroku szukają oszczędności tylko szkoda że nie w swoich wypłatach tylko w pensjach ludzi którzy ciężko na nie pracują. Więc nie dziwię się że kobieta jeśli dowiaduje się o ciąży od razu idzie na L4 i ma święty spokój. Może cieszyć się tym pięknym stanem w domowym zaciszu.

Domi

Hej co szykuje się dokładnie na dziale suchym?

Noelo

Mam pytanko dlaczego nie chcą brać nikogo na pracownika mobilnego? Który kierownik w Wolborzu o tym decyduje? I blokuje

Jak wygląda ścieżka kariery w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18? Czy trudno jest zdobyć awans?

Msksks

Jak masz tam rodzine jakiegoś kiero to bardzo łatwo awans można dostać bądź być lizudupem

Ciekawy
@Msksks

kto niby z rodziny masz przykład ?

gucco
@Ciekawy

Im mniej wiesz tym lepiej śpisz

Kolesiostwo w Dino
@Msksks

Nepotyzm(inaczej kolesiostwo) – bo o nim mowa – jest w Dino Wolbórz, śmiertelną plagą. Większą niż bezrobocie i korupcja, poważniejszą w skutkach niż głupota i cynizm polityków, boleśniejszą niźli niekompetencja w instytucjach publicznych. Zabija talenty ludzi, niszczy ich marzenia, wysysa energię z życia robotników. Psuje ekonomię firmy, demoluje uczciwość i moralność. Co gorsza, jest powszechnie akceptowany przez biuro; nikt nie ma wątpliwości, że ręka rękę myje, a noga nogę wspiera.

Xxx
@Kolesiostwo w Dino

Dokładnie, kumoterstwo,kolesiostwo, zwał jak zwał . Atmosfera dobra jak masz kogoś znajomego,z rodziny jest git.Inaczej jesteś traktowany jak trędowaty.

DinoPussyMagnet

Boże!!! Jakie piękne mamy niunie na dziale przyjęć towaru.....MNIAM! Ostatnio śniło mi się że leżę na takiej wersalce a te samiczki piękne obsługują mnie w strojach bikini :) Szkoda tylko że kobietki pozajmowane wszystkie i cnotliwe...Romansiki nie wchodzą w grę. ALE DRODZY PANOWIE....OSTATECZNIE MAM BOGATĄ WYOBRAŹNIĘ....Więc lipy nie ma ;)

kacper
@DinoPussyMagnet

No tak, Niunie pierwsza liga. Ale jak piszesz, wszystko zajęte. Więc zostaje ostatecznie pamięciówa.

Szumidumi

Tak , Dobrze że to kierownika wafel z rosmana bo za ten ogrom wiedzy i doświadczenia już dawno siedziałby na zasiłku a tak ciepła posadka, parasol ochronny kierownika i żyć nie umierać

DinoPussyMagnet

Hmmm....Czyli powiadasz że 2kk to inny temat? W takim razie muszę przejść do ofensywy ;D Od poniedziałku zarzucam wędkę :) Może co "złowię"....Haha

El Desmidoratokis

Witam wszystkich. Mam pytanie do was. Warto przyjść do roboty na wasz magazyn? Mówimy tutaj o robolskich stanowiskach typu magazynier. Proszę bardzo o pomoc. Jak z atmosferą pracy i zarobkami? Pozdrawiam.

CzokoMaster
@El Desmidoratokis

Czy warto? Hmm.....Masz dostępną dwoistą ścieżkę kariery. Albo zostaniesz magazynierem wydania towaru (załadunki) albo specjslistą ds. kompletacji magazynowej :D Na kompletacji pracujesz na 3 zmiany: rano 8h popołudnie 8h i noc 8h. Soboty masz teoretycznie wolne ale jak chcesz to możesz przyjść i robić kasę. Plus taki że klasycznej 4 brygadówki nie ma. Robota na komplecie prosta jak (usunięte przez administratora). Słuchawka w uchu mikrofon i jazda. System ci podpowiada gdzie jechać i ile Masz wziąć i załadować na wózek danego dziadostwa a ty głosowo zatwierdzasz pobraną ilość sztuk na paletę. Dodatkowo masz to robić bardzo szybko i dokładnie streczowac bo jak źle to poukladasz to się wyjeb i będzie lipa. Robota na kompletacji ciężka fizycznie. Dla młodych ludzi tzw harpaganów. Ile można zarobić? Sky is limit :) Ale do rzeczy,: podstawa 3010 brutto + 500brutto za obecność w pracy + premia od ilości skompletowanych kartonów. Można na komplecie zarobić 3500 netto jak robisz stosunkowo normalnie ale i przy szybszym zapiepszu 4500 netto na rękę...I te 4000/4500 netto to jest przy takim powiedzmy sensownym zapiepszu standardem. Są gwiazdy że biorą więcej...Był taki typ że ma napojach na komplecie brał prawie po 9tyś na mięs. Gość nawet czasu na to by do kibla iść nie miał i skończyło to się tragicznie bo ma rozwalony kręgosłup obecnie(brał po kilka zgrzewek napojów na raz)....Przy rozsądnej pracy i dosyć solidnym zapiepszu zarobisz te 4 albo 4.5tyś na łapę. Chociaż teraz normy popodnosili więc już tak kolorowo nie jest i by te 4500zł zzrobić to trzeba porządnie w polniczek dawać. Na załadunkach/wydaniach pracujesz też na 3 zmiany ale wygląda to trochę inaczej: rano 8h noc 8h popołudnie 8h noc 8h . Soboty też w teorii są wolne i 4 brygad nie ma. Problem na wydaniach jest taki że magazyn jest mały i nie ma sys informatycznego przez co jest chaos i (usunięte przez administratora) Ale po ok 6 miesiącach roboty wiesz co i jak. Wypracujesz sobie logistic-warehouse-hacki :) I będziesz robił. Plusem największym w stosunku do kompletacji jest to że tutaj nie pracujesz fizycznie. Jeździsz tylko wózkiem i przestawiasz/rozwozisz palety albo ładujesz je na tiry i skanujesz skanerami.... Załadunki forsa: 3010 brutto podstawy +500 brutto premii za obecność(zero l4 i urlopów na rzadanie)+ 1200/1700 brutto premii jak jesteś samodzielny w pracy i nie odwalasz maniany(zero bledów) Po 3 miesiącach pracy jak jesteś samodzielny możesz liczyć na ok 3700 netto do ręki za cały przepracowany miesiąc. To tyle. Może ktoś coś doda?

kutasiasz
@CzokoMaster

A ja tak od siebie dodam że warto by było jeżeli mówimy o kompletacji iść na dział suchy. Chłodnię i mroźnię trzeba sobie odpuścić chyba że jesteśmy frajerami. Kasa ta sama co na suchym(brak zadnego dodatku za pracę w ciężkich warunkach) i kierownicy na chłodni\mroźni może poza Białym to nieporozumienie.

Boniek
@kutasiasz

No Biały tam ogarnia jako jedyny ten bajzel. Jedyna dobra mordeczka w tym lodowym piekiełku....

@CzokoMaster

Warto przyjść ale najlepiej to mieć jakieś porównanie z innymi magazynami wtedy człowiek Dino doceni albo na odwrót :) Można pracować tylko rpbota na magazynie musi spasować. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) raczej nie ma. Kasa też jak na region i inne magazyny jest sensowna....Przyjsc i sprobować.

mroźnick
@kutasiasz

No widzisz, z perspektywy ludzi którzy robią na freshu, to wy jesteście frajerami.Robota na oiw cięższa, ale bez kasku, temperatura do pracy spoko, a na mroźni za rok pracy masz liczone 1,5, wiedziałeś o tym? Nie biegamy z wiecznie spoconą dvvpą jak u was. Poza tym nie ma nocek, ale taki argument dla ludzi bez domu, rodziny, dzieci, to nie argument.A kierownicy? Poważny jesteś? Kto się nimi przejmuje, chyba tylko przewrażliwione panienki.A jak trzeba coś załatwić, to się dogadasz, tylko trzeba konkretnie a nie miauczeć jak u was.Widziałeś ile jest za karton płacone na poszczególnych działach fresha? Dla bardziej ambitnych 5 z przodu przy wypłacie to nie wyczyn,więc nie opowiadaj bajek.

John Wick
@mroźnick

Dobry to ty będziesz za 15 lat jak w stawy wejdzie ci reumatyzm....BEDZIESZ PISZCZAŁ I PŁAKAŁ. Robota na mroźni JEST dla ludzi co nie kochają życia. ZA ROBOTĘ NA MROŹNI TO POWINNI EXTRA 2000K DODAWAĆ DO PENSJI. TEMPERATURA JAK NA SYBERII I ROBISZ CAŁY ROK W TYM LODOWYM PIEKLE.

Jimmy Hendrix
@John Wick

Xd To jest Robal typowy i nic więcej. Za kilka lat od tej robity na mroźni to będzie dojechany jak za towarzyszy w gułagu na syberi za Stalina. Te same temperatury i tak samo milutko jest :)

John Wick
@CzokoMaster

Wszystko aktualne tylko że od tego roku 2023.r zmienia się min. krajowa : czyli teraz podstawy jest NIE 3010 brutto TYLKO 3490 brutto. Czyli 3490 + 500 btutto frekfencja + premiie akordowe/uznaniowe. Po okresie próbnym(3miesiace) jak wszystko dobrze idzie około 3800/4k na łapę.

Jakie są opinie na temat pracy w Dino jako kierowca c+e?

Krzychu

Proszę nie obrażać osób z kompletacji bo co niektórzy mają lepsze wykształcenie niż kierownicy działów

Jadzia
@Krzychu

A kto napisał że ludzie z kompletu to gorsza rasa? Cześć kierowników to osoby po wykształceniu kierunkowym/specjalistycznym.I tacy kierownicy + dodatkowo posiadający doświadczenie w logistyce i spedycji stanowią wartowść. Niestety w Dino w Wolborzu jest część Kierowników co są z kierownikami z uwagii na wewnetrzny "awans"....CZYLI BYLI WCZEŚNIEJ ZWYKŁYMI ROBALAMI !!! I oni mają ogromne EGO na własny temat a wiedzy i poziomu zero.....

Pomiatacz
@Krzychu

No i pensje biorą dużo lepszą ale i tak kierownictwo traktoje ludzi jak jakiegos (usunięte przez administratora). A to zasługa pracowników że kierownicto ma premie i inne pewnie dodatki do wyplatki

StefanoMorreno
@Pomiatacz

Jak skurczybyki nas traktują jak furę łajna to w takim razie będą sami (usunięte przez administratora) Zobaczymy wtedy ile pary mają i czy tabeleczki w Excelu będą się zgadzać.

Filon
@Jadzia

Tylko Białas naprawdę zna się na tym co robi,reszta mogłaby się trochę przyłożyć do roboty

Ooo Yeaaah
@Filon

No raczej nie inaczej. Zgadzam się w 10000%.Biały to dobra mordeczka i zna się na robocie. Bez niego byłby chaos i anarchia w tym Wolborzu. A reszta kiero-towarzystwa udaje że coś potrafi ale tak naprawdę nie są godni aby schyliwszy się rozwiązać rzemyk u Jego sandałów.

Guba
@Ooo Yeaaah

Wystarczy spojrzeć na zastępców kierowników z suchego co potrafią wnioski nasuwają się same jakim cudem oni tam ich jeszcze trzymają

Zdzichu

Jeszcze gorąca wiadomość. Między Magazynem Dino a trasą w Wolbórzu ma powstać nowe duże centrum logistyczne FM Logistic. To pewne. Tak więc kierowniki magazynu będą mieli problem z pracownikami bo jak nie zaczną płacić normalnych pieniędzy to nie będzie miał kto pracować. Chyba że sami zakasają rękawy i pójdą w kompletację.

etam
@Zdzichu

tam więcej pieniędzy nie dadzą, a w Dino się nigdy nic nie zmieni

Xdd
@etam

Moze nie dadza wiecej pieniedzy ale (usunięte przez administratora)moze nje beda tam ludzi wykanczac

Hehe
@Xdd

Hmmm....Jak ten nowy magazyn będzie podlegał pod firmę FM Logistic to można być pewnym dwóch RZECZY: 1. Atmosfera będzie zbliżona do tej co jest w FM Logistic Jarosty- Czyli na spokojnie (nie tak jak w dino) 2. Zarobki bedą trochę gorsze niż w Dino...Bo w takim FM Jarosty Ikea dają na start 3800 brutto + do 15% premii.. Można też awansować niby na starszego magazyniera wtedy trochę lepiej to wygląda bo chyba 4200 brutto + do 15% premii. Podsumowując: Atmosfera powinna być lepsza (bardziej na spokojnie) ale kasa bardzo przeciętna :(

Hehe
@Hehe

Chociaż.....Często jest tak że jak startuje nowy magazyn/zakład produkcyjny to można sporo ugrać bo szukają kompetetnych ludzi z doswiadczeniem którzy dadzą radę ruszyć konkretnie z tematem. Więc może to być dla nas jakaś szansa :) Na rozmowę ZAWSZE warto iść...A co z niej wyniknie to już zależy od naszego doswiadczenia i polityki biznesowej firmy do której chcemy się przyjąć... WIĘC PANOWIE I PANIE CZAKAMY NA NOWY OBIEKT I KONKURENCJĘ DLA DINO JEŚLI CHODZI O RYNEK PRACOWNICZY :D P:S : Mam tylko nadzieję że nie budują kolejnego Partner Logistica Xd Bo będzie lipa na MAXA. Tam to ludzie po 10 latach pracy biorą pracując na 3 zmiany 3tyś na rękę Xd

Co sądzicie o kontroli jakości owoców i warzyw?czy ktoś wie jak wygląda praca na tym dziale?

Mnowu

Witam. Czy ktoś z Was pracował na kompletacji na suchym w Wolborzu ? Chciałbym tam złożyć podanie. Do której grupy najlepiej iść ? Jak wygląda atmosfera wśród pracowników?

Pupa
@Mnowu

Kasa dobra.ale kolegów tam nie szukaj. fałszywe twarze tylko

XxX
@Pupa

Dokładnie tak.

Ibiki Morrino
@XxX

Haha xD Same bojcorze i podpierdalacze. Paradoksalnie obecnie część kierowników np:biały,beata reprezentują wyższy poziom niż te toksyczne wieśnioki z kompletacji.

Potencjalny

Pasjonującą lekturę rodem z różowych pudelków przyswoiłem. Chciałem jednakoż zapytać jak wygląda atmosfera w pracy? Czy jest spina ,fokus na wydajnośc czy raczej atmosfera jest do zniesienia? Drugie pytanie .Czy na magazynie opakowń idzie zarobić ? Dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.

Rzecznik PrasDino
@Potencjalny

Witaj na naszym forum :) Wszystkie informacje których potrzebujesz i o które prosisz znajdują się w poście powyżej twojego. Jest to post autorstwa: El Desmidoratokis. POST Z INFO KTÓRYCH POTRZEBUJESZ ZNAJDUJE SIĘ POWYŻEJ TWOJEGO POSTU I JEST AUTORSTWA EL DESMIDORATOKIS. NA TYM FORUM JEST WSZYSTKO CO CIĘ INTETESUJE. Trzeba tylko dokładnie poczytać :) Pozdro i zapraszamy do naszego Raju :D

Golum Smeagol
@Potencjalny

Atmosfera jak na magazyny jest SUPER :) W porównaniu z takim Kauszwitz to jest w pytę. Chociaż trzeba wziąć pod uwagę fakt że "Dinusie" to ludzie którzy kochają romansiki ploteczki itd :) Kierownicy OK ale musisz uważać na chłodnię i mroźnię...Najgorszy dział w tym magazynie (atomsfera tam po (usunięte przez administratora) uważaj na brodaczy i lalusia Tomusia). Minus jest też taki że magazyn jest mały i nie ma systemu informatycznego przez co robisz jak w realiach szalonych lat 90...haha. Trzeba też wziąć poprawkę na laleczkę od BHP...Jak laleczka zobaczy że nie masz kamizeleczki albo blokujesz apteczki czy wyjścia ewakuacyjne to Cię zje :D Kasa w zależności od tego jak wydajny jesteś i czy przychodzisz do roboty od 3000netto+ do 4500 netto. Jak na magazyn jest spoko. Przyjdź na okres próbny i zobacz co i jak. ZAPRASZAMY :D

XYZ
@Potencjalny

NIE POLECAM DZIAŁU WYDANIA TOWARU BARDZO SŁABA ATMOSFERA DZIĘKI PANIOM Z BIURA(KAŻDY WIE O KTÓRE CHODZI).

Yyyyi
@XYZ

Wydania z uwagi na brak systemu inf i mały magazyn lipa trochę.....Nie ma gdzie czasami palety ustawić i trzeba kombinować.

XxX
@XYZ

Dokładnie, atmosfera słaba.

Zostaw merytoryczną opinię o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Zobacz opinie na temat firmy DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 10 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18
2.3/5 Na podstawie 110 ocen.

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18