Dino Polska
4 3 5 5 1
Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Dino Polska? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

jugo Nowy wpis

W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Mam nadzieję , że tym razem uda mi się zrobić lepsze wrażenie na szefostwie. Samo dino to polska sieć marketów . Na mazowszu próżno ich szukać , ale w innych województwach są jak najbardziej . Poleciacie?

anna Nowy wpis

[usunięte przez administratora] Kajetan to najmilsza załoga DINO jaka znam sama sie tam szkoliłam i wyobraź sobie że bardzo wiele sie nauczyłam . teraz pracuję w innym DINO i nie narzekam .

anonim Nowy wpis

SKĄD TEN GOŚĆ BIERZE TAKIE HISTORIE !!! DINO GŁUSZYCA TO JEDEN Z NIE WIELU MARKETÓW GDZIE OBSŁUGA JEST MIŁA DZIEWCZYNY ZAWSZE POMOCNE I PRACOWITE TRZEBA NAPRAWDĘ PRZYJRZEĆ SIĘ Z BLISKA I ZOBACZYĆ JAK ONE NIE RAZ MUSZĄ SIĘ NATYRAĆ TE CIĘŻKIE PALETY WOZIĆ CHYBA TEN KTOŚ BYŁ TAM PIERWSZY RAZ I MAŁO WIE MUSIAŁ BY POJECHAĆ NA INNE MARKETY I ZOBACZYĆ JAK TAM JEST OBSŁUGA TO SZYBKO ZMIENIŁ BY ZDANIE. DZIEWCZYNY DALEJ TAK OSIEDLE SZANUJE WASZĄ CIĘŻKĄ PRACE!!!!!!!!!

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
kajetan 70

byłem wczoraj w markecie dino w głuszycy i na sklepie spotkałem tylko panie z plakietkami uczę sie, młoda dziewczyna skakała po drabinie a pracownica tylko stała i jeszcze z kimś rozmawiała i czego niby ta uczennica miała się nauczyc- chodzenia po drabinie?a inne 2 pracownice stały i się śmiały w drzwiach do magazynu TRAGEDIA pracownice to wy tam pracujecie

Zostaw opinię o Dino Polska - Głuszyca

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie