Dino
0 0 3 5 1
Jjj Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Byłam Pracownikiem w supermarkecie Dino w Trzebnicach przez prawie 1,5 roku mała przerwą i zostałam po prostu z dnia na dzień wyrzucona jak śmieć z powodu takiego że Pani Regionalna tego sklepu stwierdziła że ona potrzebuje Świeżej Krwi :) Wcześniej na okresie próbnym podobnie zostałam po 3 miesiącach tak samo potraktowano mnie tylko wymówka była z całkiem innej bajki . Ja się pytam !!!??? Co robią pracownicy z góry którzy obserwują nas co robimy i jak robimy !!!??? Czy Dyrektorzy nie interesuje to dlaczego tak jest że po raz drugi ktoś został pozbawiony z Pracy ponieważ Pani Regionalnej Z Dino Trzebnice moja osoba się nie podobała z niewiadomo jakich przyczyn ... Choć ja osobiście podejrzewam że po prostu chciała mieć tam atmosfere rodzinna :) Ale na zdrowie ;) Kierując się teraz do Dino zwracajcie uwagę większą na to co się dzieje w waszych sklepach !!!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś4
Małamii Nowy wpis
@Jjj

Szok , co w tych czasach się teraz dzieje :O

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat firmy Dino w miejscowości Trzebnice. Czekamy na nowinki od zatrudnionych.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Dino - Trzebnice

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Dino