Opinie o Dino w Brześć Kujawski Juliusza Słowackiego 151

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino w Brześć Kujawski Juliusza Słowackiego 151

Nie polecam pracy w tym sklepie pani kierownik Elżbieta nie mila, arogancka w godzinach swojej pracy rozmawia przez telefon (nie służbowo). Podwyzki dostaje tylko najlepsza koleżanka Pani Eli. Inni pracownicy sa traktowani przez panią kikierownika jaj "śmieci". Jakie kolwiek prosby o wolne sa nie uwzględnione w grafiku nawet jesli bardzo potrzebny jest dzien wolnego. Z dnia wolnego ściąga i kaze przyjść do pracy. Jednym słowem zla osoba na takim stanowisku. Osoby ktore pracuja tak od poczatku nowych pracowników mieszkaja z blotem i kaza robic wszystko a oni sobie siedza w pomieszczeniu socjalnym i rozmawiaja przez telefon.

Mikiii Nowy wpis

Zgadzam się z tym pracowałam kilka lat temu tam. Nie wiem jak jest teraz ale chyba nie lepiej

Olga Nowy wpis
@Mikiii

Ale ze 3 lata temu tak jak wtedy gdy to pisał? Bo może razem pracowaliście? Domyślasz się kto to? I czy odwiedzasz ten sklep jako klient czy raczej omijasz?

Mikii Nowy wpis
@Olga

Omijam sklep szerokim łukiem jeśli coś by się zmieniło to tylko na gorsze

Aleksandra Nowy wpis

Witam, czy w Dino obecnie zmieniła się kadra kierownicza i dobrze się pracuje?

Abudabi

Witam przyłączam się do opinii o Dino wieniec porażka jest tam pracować za rządów kierowniczki Sylwi i jej psiapsiułek które nią rządzą bo ona się ich boi najgorsza to Kamila rządzi się i buntuje koleżanki wykorzystuje innych pracowałam z nią trochę nygus i wyzyskiwacz zrób za nią i posprzątaj a ona w socjalu kawkę popija i się mondruje nie polecam tam pracować nie z tą grupą co jest!!!!! Powodzenia nowym pracownikom!!!!

Neutralny

Nowa kierowniczka (usunięte przez administratora)nastawiona na swój sukces kosztem innych, (usunięte przez administratora) zero sprawiedliwego traktowania. Obgadywanie w pracy innych i złe traktowanie. Co innego na rozmowie o pracę przed przyjęciem a co innego po przyjęciu do pracy!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dino? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA MAZAK
ATN Service ApS
logo firmy Merchandiser PepsiCo - praca dodatkowa
SAVOIR Group Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino - Brześć Kujawski

• Jak się pracuje w Dino?

Zobacz opinie na temat firmy Dino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dino