Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Estera

Dino (usunięte przez administratora)regionalni traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) zero kultury do zwierząt człowiek jest lepszy regionalni to gestapowcy wstyd tym bardziej że pracowników brakuje

Iga

Czy w Dino Polska jest możliwość zapłacenia mandatów?

Kaa

Mam pytanie czy jak rzucę wypowiedzenie to muszą dać mi do wykorzystania urlop zaległy?czy oni mi w ogóle go dadzą czy będzie problem?miał ktoś taką sytuację ?

Zielonooka 27
@Kaa

Niekoniecznie muszą ci dać ten urlop. Chyba że kierowniczce będzie to na rękę

@Kaa

Nie muszą dać Ci urlopu. Za niewykorzystany urlop zapłacą Ci.

BYŁY PRACOWNIK
@Kaa

Mnie nie przedłużyli umowy. Wypłacili mi z ostatnią wypłatą zaległy urlop za 6 dni. Tak że proszę się nie martwić. Wypłacą o ile Pani nie wykorzysta. Pozdrawiam

Esssa

Witam, czy ktoś może objaśnić mi jak płacone są nadgodziny?

Xx
@Esssa

Dołączam się do pytania

@Esssa

Poprosić kierowniczkę lub funkcyjną o wydrukowanie zasad naliczania nadgodzin. W Info Dino jest.

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Zbigniew

Czy Pani na stanowisku mięsnym powinna na prośbę przeciąć golonkę i nogę.Bo mnie powiedziała że się nie będzie narażać.Pozdrawiam.

Zielonooka 27
@Zbigniew

Powinna. Po to są te okulary na tą piłę żeby nic do oczu nie poleciało

Barbara
@Zbigniew

Tak jak najbardziej i należy zapytać na ile części pociąć

Mięsara

Tak

Beti
@Zbigniew

Powinna to zrobić. Nie ma żadnych przeciwwskazań.

Xx

Oczywiście że tak

Wioleta
@Zbigniew

Golonke nie nogę dłuższą tak a z drugiej strony ma rację, że się nie będzie narażać, bo jej nikt nie pomoże jak się jej krzywda stanie!

Jola
@Wioleta

Ktoś

Kiedyś klient chciał ,żebym mu golonkę na 4 części. Grzecznie odpowiedziałam ,że chyba z moim palcem. Przecięłam na 3 i było ok.

@Zbigniew

W Dino pani na mięsnym ma obowiązek przeciąć na pile każdy rodzaj mięsa z kością, z wyjątkiem głowy i drobiu. Golonkę ma również obowiązek przeciąć. Nie ma prawa odmówić klientowi. Jeśli nie chce się narażać, niech siedzi na kasie.

kosmos

prawda prawda prawda

Jooo

Wypłaty kiedy?

Echo
@Jooo

9 .01

Agata02

Mam pytanie czy mając drugą grupę można startować na kierownika czas pracy to 7 godzin czy ktoś tak pracuję czy wymuszają na kierownikach 8 godzin

@Agata02

Na regionie zastępca miał grupę, ale dość krótko sprawował stanowisko. O kierowniku nigdy nie słyszałam.

Magda

Chciałam zapytać w kwestii sprzedaży alkoholu czy oni są w stanie zweryfikować jak np nie sprawdzę dowodu a sprzedam alkohol i dana osoba będzie nie pełnoletnią. Jak to wygląda?

Monte Christo
@Magda

Jasne, masz podsłuchy pod kasą.

Beata
@Monte Christo

Od kiedy?

Dinos

Praca w Dino jest dla ludzi bez perspektyw życiowych, kierowniczka siedzi I gada cały dzień przez telefon nie intersujac się niczym a jak przyjedzie kontrola i coś wyjdzie nie tak to oczywiście obrywają pracownicy. Tylko ze osoba odpowiedzialną za market i jego prosperowania jest Ona.To Ona ma kierować załoga i z Nią współpracować a nie siedzieć na swoich szanownych 4 literach i zajmować się obgadywaniem kogo popadnie z innymi kierowniczkami lub załatwiać swoje sprawy prywatne .Przydałaby się kontrola pracy kierowników na marketach ! I dodatkowo powinno się kontrolować dlaczego jest tak duży przemiał pracowników na marketach .Dążyć do tego co ma wpływ na to że ludzie przychodzą i pracują chwilę a później uciekają z tego miejsca pracy .Powinno wysłuchiwać się pracowników danych marketów tych ludzi na samym dole bo Oni wiedzą najlepiej dlaczego tak się dzieje .Dodając jeszcze to że jak człowiek potrzebuje otrzymać urlop na żądanie, opiekę czy też urlop wypoczynkowy to kierownik śmieje się w twarz że słowami że może sobie pomarzyć. A jak sam lub sama potrzebuje to bierze kiedy chce .Bezczelność i opryskliwość osób zajmujących stanowiska kierownicze w tych marketach sięga granic a człowiek pracuje bo nie ma prawa się odezwać.Tym wszystkim powinny zająć się odpowiednie instytucje .Bo zgłaszanie (usunięte przez administratora)w tej instytucji jest zamiatane pod dywan .

Byla pracownica
@Dinos

Zgadzam się w 100 procentach. U mnie KM w komitywie z mięsną. I mięsną chodzi tylko i wyłącznie na rano. Jak coś wypadnie to i tak (usunięte przez administratora) chodził na rano. Innym się dokładało popołudniówek. Mam nadzieję, że inne dziewczyny pójdą moim śladem i pożegnają się z tym (usunięte przez administratora).

Ola

Ile osób może pracować w Dino?

Patrycja

Czesc , słuchajcie mam pytanko, jak z premią czy ona jest wypłacana co miesiąc czy jak ,jak to wygląda bo po raz pierwszy podobno wypracowalismy premie, ona jest wypłacana razem z wyplata czy osobno . Dzięki za odpowiedz .

Mariola
@Patrycja

Premnie przyznaje kierownik według własnego uznania i jest wypłacana co miesiąc z wypłatą jest napisane premia nr 1 premia nr2 premia nr 1 za Świerże nr 2 zależy od obrotów

@Patrycja

To jest premia uznaniowa więc możliwe że się nie zalapuesz

Anonimowo

Pracowałam w Dino 2 miesiące na umowie próbnej. Dostałam wypowiedzenie za porozumieniem miesiąc przed upływem okresu próbnego. Gdy chciałam się zatrudnić w innym markecie Dino otrzymałam odmowę regionalnej. Czy ktoś wie co może być tego powodem?

Ma

Jakie są godziny pracy pracownika? Ile osób pracuje na jednej zmianie, w jakich konkretnie godzinach?

@Ma

5.30-14.15 14.15- 22.45 na jednej zmianie zalezy ale te 4 conajmniej

Ewelina

5.30-15 albo i dłużej 14.14 -23albo 23.30

Nicki

Kiedy wypłaty?

Arek

Jakim prawem niby kierownik marketu w Zgierzu będzie mi mówił żebym nie wchodził do dino beldow zatrudniom ludzi z grupom inwalidzkom bo mają za nich kase to niech się nie czepiają normalnych ludzi bo jak będzie trzeba to opiszę tom sprawę gdzie trzeba.

NIE ŚCIEMIACZ

Prezesuniu...DINO..mimo tego że jesteś,,najbogatszym Ukrytym.. Polakiem,, to doceń - że masz to wszystko dzięki konsumentom..a przede wszystkim pracownikom.. którzy Nie Dla Ciebie pracują... TYLKO : NA CIEBIE...SZANUJ ICH! ..bo bez nich byłbyś (......) !!!

Lttt

Wypłata w tym tygodniu czy raczej następny?

Gosia
@Lttt

Podejrzewam, że dopiero w poniedziałek

Krystyna

Orientuję się zarówno w standardach obsługi klienta w sklepie Dino Bielawy powiat łowicki jak i w obowiązkach pracowników robię zakupy w różnych marketach ale niestety ten market to porażka w moim okręgu ma bardzo zła opinię obsługa fatalna niemiła kierownictwo porażka notoryczne braki etykiet cenowych bądź ceny nieaktualne coraz więcej klientów rezygnuje z dokonywania tam zakupów pracownice mają czas na wszystko tylko nie na wykonywanie obowiązków i miła profesjonalną obsługę klienta

Magda

Czytam tak opinie . Słuchajcie praca jak praca jak ogarniasz temat i masz fajny zespół to idzie to ogarnąć bez problemu ,bez stresu . Wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma . Jakbym chciała siedzieć to Poszłabym do biura ,a nie do marketu ... Patrząc , realistycznie praca na miejscu zarobki reeasumujac dojeżdżając do innej pracy oddalonej o kilka km ...nie kalkulowalo by mi sie to . Narzekają, o jak to źle , po co? Nikt was na sile nie trzyma , bony itp? Malo która firma płaci czy daje . I szanuje bardzo takie firmy . Ale tu same o sobie decydujecie ,po co wszystkim trąbic jak tu zle

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2047.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1745, z czego 198 to opinie pozytywne, 641 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.