Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Jaaa

Witam nie pracuje w dino od sierpina ale nie zapłaci mi za delegacje. Gdzie mogę się upomnieć o przelew ?

Wioleta
@Jaaa

Przepadło marne szanse, pracują dziewczyny i też nie zostało im wypłacone

Katarzyna

Witam. Jestem nowa. Co to za " nagroda " które otymałam po 20? Kto to przyznaje? Kwota mnie powaliła ((((

@Katarzyna

Coroczna premia za staż pracy 100zl za każdy rok pracy

Nie 100 zł, stawka inaczej jest obliczana

Świeżak w Dino

Czy ktoś z was pracował w innych marketach ? Chyba nie. Bo ja tu odpoczywam . 3 lata pracy za mną w Biedronie i kręgosłup siedzi. 3 zmiany , na nocki we dwie gdzie jedna rozkłada mięso i na kasie do zamknięcia siedzi a druga jedzie z nabiałem. To nie jak tu 2 rolki i krzyk , tam 3-5 palet 3 lodówki mięsa i to nie zr przed świętami. Plus do tego wypiek chleba . Po 3 nockach z rzędu jesteś bez siły. Tu odpoczywam . Tutaj tylko te procedury są bez sensu ale poza tym zarobić można.

@Świeżak w Dino

Mam za sobą pracę w Lidlu i wole jednak Dino mimo męczących czasem procedur i wymagań.

@Świeżak w Dino

Mamy u nas dziewczynę z Biedronki i też u nas odpoczywa, chociaż jedna do Biedronki poszła i tam odpoczywa ale to mała Biedronka

@Świeżak w Dino

Odezwij się za rok - dwa i to jak będziesz na sklepie wysokoobrotowym nie na zwykłym Dino gdzie do 10:00 można zrobić wszystko na tip top... Na Naszym Dino też pierwszy rok była laba , chodziliśmy jak cień wprost wymarzona praca oczywiście aby czas zleciał ,teraz nie ma gdzie rąk włożyć a we 3 na zmianie to już w ogóle można się zesr.... Wiecznie tylko wymagania a pensja tragedia za to co oczekują! Na innych Dino dookoła mają czas na kawkę na przerwę aby coś zjeść u Nas zapomnij więc chyba nie wiesz o czym mówisz ... Mimo 2 zmian też idzie się zstyrać szczególnie jeśli nasz ich 5-6 pod rząd ! Także czekam na takie cukierkowe opinię za dłuższy czas i nie na markecie z obrotem 20-30tys !

U mnie też jest sklep wysokoobrotowy i jakoś dajemy radę. Jasne, że jest ciężko, ale i tak wole robotę w Dino niż w Lidlu i dziewczyny dwie które przyszły z Biedronki też wolą robotę w Dino. Może Ty odezwij się jak będziesz po pracy w Biedronce i Dino żeby móc to porównać ;)

Pola

20 tys to sklep wysokoobrotowe?

bogna

20- 30 tys???Co to za obrót u nas jest piec lub mniej osób i mamy w biedrze tj dzisiaj 90 tys. na dzień

@bogna

Piszę kobieta przecież, nie na marketach 20 30 tys. Bo to mały obrót. Weźcie czytajcie że zrozumieniem! No błagam!

xxMeganxx

Moim zdaniem kierownicy przynajmniej raz na dwa lata powinni przechodzić badania/ testy psychologiczne, które pozwoliłyby zweryfikować czy taka osoba nadal nadaje się na to stanowisko. Są niestety na tym stanowisku osoby, które w ogóle nie powinny objąć tej funkcji.

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Kamila

Serdecznie nie polecam pracy w dino, jeden wielki wyzysk, ciagly pospiech i napieta atmosfera bynajmniej w moim sklepie. ZERO SZACUNKU do pracownika. Jesteś jak "przedmiot" który gdy staje się niewygodny zostaje odsunięty. Non stop nadgodziny, pretensje ciągle w (usunięte przez administratora) źle. Jak najdalej od tego marketu!!!!

Magda

Czy u was też trzeba przychodzić na drugą zmianę dwie godziny wcześniej a po pierwszej zmianie zostawać dwie godziny dłużej

@Magda

Na pierwszą zmianę normalnie przychodzimy 30min wcześniej i tak piszemy w grafiku Na drugą zmianę chwilę wcześniej. Natomiast byłam na nowym markecie i tam chodzi się godzinę wcześniej i zostaje godzinę dluzej bo jest duży ruch i dużo towaru, później napewno będzie to tak jak opisałam na początku.

@Ola

Ale mi nie chodzi o nowy market tylko o to czy przed świętami mamy przychodzić dwie godziny wcześniej na drugie zmiany i zostawać dwie godziny dłużej po pierwszej zmianie. Czy na każdym markecie tak jest

bogna
@Ola

co takiego??Płaca wam chociaz za te nadgodziny??/

Mycha
@Magda

W każdym markecie to jest sprawa indywidualna wszystko zależy od organizacji wiadomo przed świętami więcej towaru większy ruch więc jak macie pełna obsadę bez chorobowego i nadążacie z towarowaniem to i nie ma nadgodzin ale jak są braki No to i są nadgodziny pracuję 9 lat na wysokobrotowce i najdłużej to byłyśmy godzinę po i godzinę przed ale zawsze to masz zapłacone wiadomo że to śmieszne pieniądze ale tak płacą za nadgodziny

Jana
@Magda

Co ty kto mnie zmusi 10 h a kasa za 3 miesiące? Chyba, że co miesiąc będą wypłacać!

@Magda

Kiedy otwierają nowe Dino?

Ola

Jeśli nie przedłużyli umowy to obowiązuje jakiś okres wypowiedzenia???umowa poprostu wygasa

@Ola

Nie. Jeżeli umowa jest nieprzedłużona nie obowiązuje okres wypowiedzenia.

Nina

Hej jestem mzkm dostałam aneks 3650 brutto ile bende mieć wypłaty na czysto nie to co państwo pisze 2700 bo teraz mam tyle wypłaty a płacą zasadnicza dożo miejsza

Mariola
@Nina

Czy aneks do umowy jako mzkm dostałaś już po zdanym egzaminie czy przed bo Ja jestem mzkm i dostałam aneks na 3610.

@Nina

Teraz masz tyle z premią. 3610 to 2800 netto

Nina
@Mariola

Ja przed wczoraj dostałam dokładnie na 3660 i tak egzamin miałam rok temu

Dxxxxx

Czy ktoś wie oco chodzi z e delegacjami masz market będzie miał elektroniczne e delegacje dostaniemy SMS hasło i same wypełniać będziemy oco wtym chodzi i na liście marketów jest tylko kilka takich które to mieć benda wtym muj

Carmen
@Dxxxxx

Po zakończeniu delegacji przyjdzie SMS z loginem i hasłem do X-Primera. Trzeba się zalogować i wypełnić delegacje we wszystkie potrzebne informacje. Po jej wypełnieniu musi zatwierdzić ją kierownik. Tak wypełniona delegacja idzie do Działu rozliczeń delegacji.

@Carmen

Ten esemes bardzo dziwny jest. Dobrze że wiedziałam że przyjdzie. Nie ma nic że to od dino tylko cyfry i litery. W czasach gdzie kradnie się przez elektroniczne linki jak mieć zaufanie do takich wiadomości.

Jola

Czy będzie u nas oddawany dzień wolny za 24.12 i 01.01 wypadają one w niedzielę

Wioleta
@Jola

Nie

@Jola

Dzień wolny należy się za święto wypadające w sobotę.

Siłaczka.

Tyle sie mowi o świątecznych premiach. Jedni maja nic inni tyle ze aż wierzyć się nie da , że to prawda a jak to u was było. Wasz szef najbogatszy w Polsce chyba

@Siłaczka.

Nic, 170zl premii za październik, bo tu jest 2mce później. Za lata pracy po 70 zł za rok. Żadnych socjali, bonów świątecznych, paczek, nic. Paliwo do helikoptera kosztuje

Joka

Witam czy po urodzeniu dziecka, w Dino dają wypowiedzenie o pracę czy przedłużają ci umowę ktoś coś wie ?

Nowa
@Joka

Jeżeli urodziłaś w trakcie trwania umowy na czas określony pewnie z automatu wygaśnie z dniem zgodnym na umowie

Becia

Hej czy po urodzenia dostaje się wypowiedzenie o pracę w Dino czy przedłużają umowę jak to jest ktoś wie ?

Jan
@Becia

Ja bym chciał bardzo pochwalić załogę sklepu przy ul zacisze, rawicka w Krotoszynie. Bardzo miła obsługa pan i pana,zawsze mili i uprzejmi

Fabia

Cześć kochane Dinusie. Wiecie co, tak z głupoty popatrzyłam jak wypadają święta Bożego Narodzenia za rok. Wigilia w niedzielę, ale co ciekawe ta niedziela jest handlowa. W grudniu 2023 są dwie niedziele handlowe, 17 i 24 grudnia. Kto i co miał w głowie żeby takie coś wymyślić? Nie mogło być 10 i 17 grudnia, w pracy, ale wreszcie dla każdego Wigilia wolna. Mam jedynie nadzieję, że jest na tyle czasu, że to się nie utrzyma. Pozdrawiam.

Olo
@Fabia

Będziemy zapieprzac bo to kasa dla firmy,

Ilona

Nie normalnie wigilia do 13.30 nie siejcie paniki

@Ilona

Ja wiem, rozmawiamy o sytuacji za rok. Nikt nie sieje paniki, tylko myślimy o tym, że TA WIGILIA jest w niedzielę. Teoretycznie dzień wolny. A tu , halo, nagle w wigilię niedziela handlowa. I tylko to mam na myśli, dlaczego nie 10 i 17 grudnia tylko wigilijna niedziela będzie ta handlową ! ?

@Fabia

Serio wolisz dwie niedziele po 12 godzin niż jedna 12 a druga do 13:30 ?

@Magda

A to moja droga zależy od kierownictwa. W handlowe niedziele pracujemy na dwie zmiany po 6 godzin. Jestem w niedzielę, nieważne jaką 6 godzin, a mam wolny 9 godzinny dzień w tygodniu. Także tak wolę, dziwisz mi się?

Kasiula

Witam Chciałabym wiedzieć jak się wam układa współpraca z Lider Ulą? Chodzi mi tu o opinie kierowników i kierowników regionalnych?

adam

moz najwyższa pora zrobić strajk ogólnopolski pracowników dino

Mobil z 13
@adam

Coś Ty chłopie, wiesz ilu jest takich co by się pokroić dało dla dino... Albo tych którym liderki mydlą oczy ze kariera stoi przed nimi otworem...

@adam

Nikt nie pójdzie, każdemu pasuje robota blisko domu

Beata

dziewczyny kiedy płacą premie ?razem z wyplata czy osobno -ktoś wie? .

@Beata

Premie za grudzień dostaniesz w lutym. Przeskakuj co 2 msc sobie

Uciekajcie gdzie indziej niby firmą polską ale nie dla nas wyzysk ciężka praca brak odpowiedniej płacy

Dajcie spokój jest wolne nie tęsknię za firma życie mnie zmusza do tego miejsca ja sama nie mam chęci.Kierownik firmy to zazwyczaj ich (usunięte przez administratora) niszczy ludzi ale sama ma z tego kasę .A ludzie są po to żeby pan właściciel miał dużo kasy.A chołota jest ,żeby na niego pracować taka firma

Ta firma to porażka nie firma to (usunięte przez administratora) dla białych .Bez pensji bez premii bez uznania ale własciciel pewnie zadowolony bo kasy ma w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2045.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1743, z czego 198 to opinie pozytywne, 639 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.