Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Dajcie spokój jest wolne nie tęsknię za firma życie mnie zmusza do tego miejsca ja sama nie mam chęci.Kierownik firmy to zazwyczaj ich (usunięte przez administratora) niszczy ludzi ale sama ma z tego kasę .A ludzie są po to żeby pan właściciel miał dużo kasy.A chołota jest ,żeby na niego pracować taka firma

Ta firma to porażka nie firma to (usunięte przez administratora) dla białych .Bez pensji bez premii bez uznania ale własciciel pewnie zadowolony bo kasy ma w (usunięte przez administratora)

Basia

Powiedzcie prawde ile zarobie w biedronce a ile u was i jak się maja te 2 firmy do wypłat świątecznej premii

Czy posiada ktoś numer do osoby która jest odpowiedzialna za wypłacanie delegacji,bo interwencja u rejonowej i kierowniczki nic nie dała .Delegacja była w lutym jeszcze nie została wypłacona.

Lucyna
@Anna

Napisz do kadr.ja też nie mogłam się z kierowniczka i regionalna dogadać więc napisałam do kadr. Bo długo czekalam

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Domi

Witam, czy w czasie ciąży przedłuża umowę jeśli tak i do porodu czy potem przedłuża dalej czy zwolnią ? Miał ktoś taką sytuację ?

@Domi

Nie mają prawa zwolnić kobiety w ciąży po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego mogą Ci dać wypowiedzenie

Dinek
@Domi

U nas na markecie była taka sytuacja że była pani w ciąży nie przedłużyli jej umowy na rok czy dwa przedłużenie umowy było tylko do porodu

Ilona

Zaczęło się dużo wypowiedzeń z końcem roku u nas 4 niewiem jak inne markety. Biedronka od nowego roku 5tys na rękę wypłaty!

@Ilona

U mnie w biedronce dziewczyny 3/4 etatu maja i nawet 2700 nie wezmą to Gdzie tu 5 tys

Ilona
@Kasia

Dziwne moja siostra w bierze 3/4 grubo ponad 3tys

Judyta
@Ilona

Chyba wysokoobrotowa biedra i duże miasto.

@Ilona

co za bzdury piszesz ja mam cały etat w biedrze i ma po pięciu latach 2,900 jak chcesz to ci mogę pokazać wypłatę

Maria

Mam pytanie, ile powinna wynosić temperatura w markecie Dino? Może ktoś kompetentny odpowie bo u nas jest 14- 14,9 stopnia.

@Maria

To jest nieporozumienie żeby tak zimno było w sklepie nie dziwię się że dziewczyny dają l4 unas już 3 dały wczoraj

Alina
@Wioleta

Ja też dałam L4 i nie wiem czy mnie nie zwolnią... A u nas na sklepie temperatura była 9,6 stopnia

Jagida
@Maria

Zgadzam się z tą opinią ponieważ siedzę na kasie w trzech polarach ,kamizelka ,włączona wycieraczka i jestem jak kostką lodu . Po pow rocie do domu przez parę godzin nie mogę się rozgrzać .????

@Alina

Nie zwolnią to jest chore czemu tak zimno jest czy ktoś coś wie?

Zima w Dino
@Maria

Jest strasznie zimno , zwolnienia za zwolnieniem , drzwi oblodzone przy większych mrozach , temperatura 10 stopni to jakaś kpina! I jeszcze zabiorą Ci premię bo byłeś na L4 nie z Twojej winy a najlepiej to by Cię zwolnili bo przecież jesteś (usunięte przez administratora) pracownik bo zimno na sklepie !

@Zima w Dino

W netto biedronce aldi Kaufland cieplutko mają, mało tego dodatki covidowe płacone wszystko co się pracownikowi należy a my w Dino zimno same kontrolę nienawiść między pracownikami, dużo l4 (usunięte przez administratora) roboty i tyle w temacie,

@Wioleta

U nas jak ostatnio była kontrol to się paniusia rozsiadła w socjalu włączyła grzejnik i siedzi, przyszedł czas przerwy to kazała procownikom do szatni iść na przerwę, bo ona nie będzie marzła! I tak jedliśmy w szatni śniadanie na stojąco w zimnym!

Zima w Dino
@Pola

No tak bo przecież damy nie będą marznąć na górze też nie marzną, mają Nas daleko i głęboko w D ... Tylko praca ,praca , praca i zabieranie kasy na każdym kroku . Przede wszystkim jest to teraz niesprawiedliwe gdzie jest bardzo zimno i chorujemy

Dolores
@Alina

Ja dałam L4 dwa tygodnie przed świętami a wrócę.po świętach trudno jeśli firmie nie zależy na zdrowiu pracowników i ogrzewanie jest wyłączone życie niech kierowniczka z regionalną (usunięte przez administratora) jak takie mądre

@Pola

Jak się dajecie tak traktować to tak macie

@Ewa

A co powiem "wyjdź bo chce gorącej herbaty się napić i zjeść kanapkę" a po drugie drzwi do socjala zamknięte koleżanka weszła to musiała wyjść i co robić?

Lilka
@Maria

Włączasz klimę gdy temperatura na sklepie spadnie 17 stopni.

Grzegorz
@Lilka

Nie wolno włączać klimy jak były mrozy mieliśmy 9stopni na markecie

Beti

19 u mnie

Mala
@Maria

W jakimś dino kasjerka wyladowala w szpitalu bo tak zimno bylo. Jakąś młoda dziewczyna

Jola

Czy dopuszalne jest aby mięsna chodziła tylko na rano ? Jest kilka osób ogarniętych na mięsnym, ale kierowictwo tego nie bierze pod uwagę i jedna osoba chodzi tylko na rano. Gdzie to zgłosić?

Xxx

Orientuje się ktoś jak wygląda przeniesie do innego dino?

Patrycja
@Xxx

Chyba trzeba z regionalna gadać lub dzwonić do kadr!

Pp

Ile zabrali wam mniej więcej pieniędzy za chorobowe napiszcie proszę ile byliście i ile jeśli można wiedzieć?

Olo
@Pp

2.200

Pp
@Olo

A można zapytać ile było chorobowego?

Olo
@Pp

Tydzień czasu

Dlaczego zimno bo oszczędzają zawsze zimno a teraz ceny z kosmosu to marzenie.A jak weźmiesz zwolnienie to cię nie lubią.I te cudowne kasy koło wyjścia .Możesz ubrać się na dwie cebulę nic to nie da .Pozdrawiam własciciela i cała kadrę u góry bo u nich jest raczej ciepło.Moxe jedząc rybkę ktoś z was ukłuje się ością i przypomni ,że na tą rynkiem pracują te niziny w zimnie i słabym uposażeniem płacowym bez premii paczek i bonów te szaraki

JaJaJa

To prawda w sklepach jest OKROPNIE ZIMNO!!!! Każdy jeden chodzi zasmarkany lub na L4 bo ile można wytrzymać!!! Ludzie trzymają się do ostatniej chwili ledwo stojąc na nogach bo zostaną UKARANI ZABRANIEM PREMII ZA L4 GDZIE TO NIE ICH WINA !!!! Kasjerki to już w ogóle śmiech na sali dadzą elektryczny dywaniki(usunięte przez administratora)pod nogi ludzkie pojęcie to przechodzi! Wieje od drzwi niemiłosiernie jak to wygląda w ogóle ,że kasjerka ubrana w 4 warstwy LUDZIE!!!! Dino to WYZYSK LUDZI I BRAK SZACUNKU taki powinien być szyld!!! (usunięte przez administratora) , muł i wodorosty.....

@JaJaJa

Niby pozakładali fotowaltaike a trzeba oszczędzać dziwne to wszystko ale dużo l4 rzuca i wola w domu posiedzieć!

Zyga

No kontrola za kontrola nawet przyjechali na koniec zmiany i sprawdzali torby z zakupami i paragony

Bartek
@Zyga

Gdzie tak pilnują?

@Zyga

A bo muszą się wykazać ze pracują oni też chcą premie ale konkretną!

kinga12309

nie lubię dino bo musiałam skożystać z toalety a toaleta poprostu tragiczna już nigdy więcej nie pujde tam nie dawno poszłam po sałatke i jak ją zjadłam to zobaczyłam że jest po terminie

Lililaj

Pracowałam nie cały miesiąc. Okazało się że koleżanki brały pieniążki z mojej kasetki nie oddawały na koniec pracy okazywało się że mam manka. Raz 50 zł raz 80 i wszystko się wydało. Nie polecam. jesteś nowym pracownikiem? Licz się z tym że będą Cię wykorzystywać na każdym ale to na każdym kroku. Druga zmiana kończy się o 12 nie o 22:30

Hh
@Lililaj

Jak mogły brać z Twojej kasetki? Ja też pracowałam na kasie i też zdarzało się mi dopłacić ale to nigdy nie była wina koleżanek ale moja pomyłka albo za krótki okres nauki.Pozdrawiam

@Hh

Przychodzisz na 2 zmianę. Kasetka już policzona, czeka na Ciebie w biurze. Zanim ja zabierzesz przez to biuro przechodzi ileś tam koleżanek. Wtedy mogą wyrwać z tej kasetki np.50 zł. I Twoje manko gotowe. Dwa razy zdarzyły mi się takie równe manka, właśnie po 50 zl. Od tego czasu zawsze liczę jeszcze raz kasetkę i od razu idę na kasę. Niestety nikomu nie można ufać.

PRACOWNIK
@Fabia

Wiem ale nigdy nie pobierałam kasetki wcześniej jej nie licząc. Nie raz mi mówiono że wszystko się zgadza ale ja zawsze prosiłam że sobie sama policzę. Tak to wygląda ja się zaufa że jest ok. Trzeba się pilnować bo wiadome że pomyłki się zdarzają nie wspomnę że może gdzieś są osoby z lepkimi rękami. Ale nie można wszystkich do jednego worka.Dbać o swój interes i sprawdzać przed zmianą kasjera. Wtedy się wie czy się zgadza czy nie.Pozdawiam

@PRACOWNIK

Chodzi o to aby kasetkę liczyć tuż przed wyjściem na kasę. Co z tego, że sama ją policzysz, a będzie to np.10 minut przed pracą. To jest bardzo dużo czasu, aby coś z niej wyparowało. Dziękuję i również pozdrawiam.

@PRACOWNIK

my w biedrze mamy obowiązek liczyć same kasetki i zaraz iść z nimi na sklep gdzie nikt nam ich nie otworzy ,bo tylko my mamy kod do tych kasetek ,a już nie mówiąc ,ze nie mamy odpowiedzialności żadnej nawet jak zrobimy manko

@Lililaj

co to za (usunięte przez administratora),jak można brać pieniądze z cudzej kasetki u nas tzn w biedrze nie ma takiej opcji każda liczy kasetke i idzie na sklep nie ma takiej opcji żeby sobie zabrać nie liczoną kasetkę wręcz nam tego nie wolno

Kajka
@Lililaj

Lililaj ok eychodzisz późno ale masz zapłacone i to jak za godz nocne tak samo jak przyjdziesz przed 6stą.Więc i większą wyplatę.A mozesz powiedziec komus kto prowadzi zmiane ze nie mozesz zostac i narty

Kajka
@bogna

Bogna nazwalabym to po imieniu zwykle zlodziejstwo za takie rzeczy mozna wyleciec dyscyplinarnie i tak jest wszedzie w handlu zreszta w innych zakladach tez.

Don Stanislawo
@Lililaj

W Dino wszyscy kradną od pracownika po kierownika, a lepsi to nawet awansują...

Kati
@Don Stanislawo

Prawda.Ale kierowniczka i pupilki oj oj dużo. A reszta co im się tam uda

@Kajka

Ale nie w Dino. Ta liczarka wagowa to jakaś porażka. Za każdym razem pokazuje co innego. Jedną kasetkę przeliczyłyśmy na niej trzy razy. Za każdym razem wychodziły różne kwoty. Zgłosiliśmy to na servicedesk to stwierdzili, że stała za krzywo ale problem wciąż się powtarza.

PRACOWNIK
@Fabia

Ja liczyłam i szłam z nią na kasę bezpośrednio więc nie miał mi kto ukraść. Pozdrawiam

Młoda
@Lililaj

Witam miałam to samo zawsze mi brakowało dopóki nie zmienili mi hasła do kasetki później miałam spokój

Elemele
@Fabia

Chyba to jest oczywiste że kasetkę trzeba przeliczyć przed pójściem na kasę.

@Elemele

Czytaj ze zrozumieniem ! Przeliczasz kasetkę, ale jeśli do wyjścia na kasę masz np.10 minut, to ta przeliczona przez Ciebie kasetka czeka sobie w biurze. A tam może zdarzyć się wszystko. Dlatego, po moich przykrych doświadczeniach, liczę ją i od razu idę na kasę. Tak Wam poprostu radzę robić i tyle w temacie.

Elemele
@Fabia

Eeee....nie wiem o której u was się liczy kasetkę, ale u nas zawsze jest tak, że dziewczyna liczy kasetkę i idzie od razu na kasę.

@Lililaj

Szok co ludzie potrafią zrobić drugiemu! Z kasetki jak z kasetki a jak Kierownicy zabierają kasę od swoich ludzi z wypłaty to nikt tego nie kontroluje??????????? Dino się tym nie zajmie bo kto się przyzna,że Kierownik wyciąga kasę po kilka stówek od Pracownika miesiąc w miesiąc? A nie daj to już premii w ogóle nie zobaczysz a i pracę stracić możesz po ktoś będzie bardziej podległy jak pies !!!!

Ewelina

Mało tego nadwyzki z kasy też (usunięte przez administratora)

Nami

To macie kierownictwo do (usunięte przez administratora) ,w moim sklepie nic takiego się nie zdarza ,a premie za dział mięsny i świeży są zawsze podzielone równo

@Ewelina

I nikt sobie z tych kradzieży nic nie robi bo inaczej tego nie można nazwać jak kradzież.Ktoś kto ma rodzinę się nie odezwie,że Kierownik mówi że masz mu dać jego pieniądze bo nie po to daje Ci większą premię! Kierownik powie i ma być kasa z własnego konta na już a spróbuj się sprzeciwić! Dlaczego nikt tego nie kontroluje,że Oni tak sobie wyrównują ich śmieszny % premii , dlaczego inni którzy mogliby otrzymać te pieniądze są okradani ! DINO CZY TO W OGÓLE WIDZI !

Ewelina

No niestety nie widzi

@Nami

Nie bądź taka pewna bo ja też myślałam że Kierownik jest ok aż nagle wyjeżdża z takim tekstem i zdzwiko i komu powiesz - nikomu bo polecisz z pracy a na pewno będziesz wrogiem nr 1 ! Od jednej , dwóch osób po kilka stówek i bonus jest

Nami

Jestem pewna bo pracuje z tymi dziewczynami już kilka lat i niebylo takiej sytuacji,więc nie mierz wszystkich jedną miarą

Kasjer
@Fabia

Jak ja pracowałam ( zanim przeszłam na urlop macierzyński ), to nie przeszłoby takie coś w życiu. Ty jesteś kasjerem masz policzyć sobie kasetkę jak coś się nie zgadza od razu to zgłaszasz, jak brakuje w kasetce to pisaliśmy karteczkę brakuje tyle i tyle i z wcześniej zmiany kto był na kasie bierze za to odpowiedzialność, bo po zakończeniu zmiany każdy też miał przeliczyć kasetkę. A tak to liczysz kasetkę i od razu idziesz się logować i nie ma prawa Ci nikt grzebać w kasetce.

pseudo reklama PANGA

Dlaczego w marketach DINo notorycznie reklamuje sie i sprzedaje wytwor o nazwie PANGA. Najbardziej TOKSYCZNA RYBA W ŚWIECIE... Czyli rybi ....szajs....bo taniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Abramczyk Kpina z klientów....ale w DINO nie uświadczysz taniej dobrej ryby...

Marzena

Kierownik w Kołczewie to jakieś dno ta kobieta ma rozdwojenie jaźni, powinna się leczyć w psychiatryku. W pracy stosuje mobbing. Wyzywa swoich pracowników,siedzi na swojej zmianie w biurze i gania ludzi do zadań które sama powinna wykonać. Jak jej nie wlazisz w cztery litery to jesteś najgorszym pracownikiem Jak ktoś się nie godził na przyjście w swoim jednym dniu wolnym w ciągu tygodnia potrafi zrobić pod górkę pracownikowi mącić i mścić się po złości bo nie było po jej myśli .

Bulbbaa
@Marzena

To nie tylko u was u mnie to samo

@Marzena

To tak jak w Dino w Barczewie. (usunięte przez administratora)po całości ze strony kierowniczki. Już chyba nie ma osoby która by na nią nie narzekała.

Jola

Czy jest szansa awansu w Dino jeśli uczciwie i sumiennie pracujesz ? Czy trzeba mieć psapsióły? Bo mam wrażenie, że awansują niektórych tylko po znajomości.

@Jola

Awansu jakiego z kasjera na miesna? czy funkcyjna, która jest zawolona robota, bo kierowniczki mało co robią i tylko na rano pracują?

jak wszędzie czyli nie

@bogna

Tak właśnie myślałam. Żenada kto jest czasami awansowany- największy leser.

Xxx
@Jola

W moim dziale tylko koleżanki przełożonych są wyżej. Reszta jest traktowana chłodno. Jak się nie kolegujesz, nie masz pomocy.

Awans
@Jola

UCZCIWOŚĆ I SUMIENNOŚĆ jedne z dwóch słów,które nie istnieją w Dino tak samo jak SZACUNEK, ZROZUMIENIE!!!!

Katarzyna

Dino Bysław. Jestem klientka sklepu bylam dzisiaj na zakupach i to co zobaczyłam uważam za nieludzkie. Pani kasjerka siedzi ubrana w polar bluzkę i gruba kurtke jest zmarznięta na termometrze 8 stopni jak mozna tak pracować. To jest niedopuszczalne. Sprawa zostanie zgłoszona do inspekcji pracy .

Oliwia
@Katarzyna

Niestety to są realia kilka dni temu też tak siedziałam i wylądowałam na L4 ????

Mala

Witam, Mozna prosic o podanie warunkow pracy panujacych w Dino w dziale rozliczen i pelnej Ksiegowosci? Do jakiego dzialu lepiej isc i czy warto zmieniac prace? Jakich zarobkow mozna sie spodziewac, ile zasugerowac podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Czy wiadomo coś czy będzie zwiększona minimalna od stycznia czy tylko w tym (usunięte przez administratora) dino się to nie liczy?

Dosia

O (usunięte przez administratora) mać, już głupszego pytania nie można zadać. Ma być 3460brutto i będzie. Tak jak ostatnio było 3010, to firma dała 3100. Wiem cudów nie ma, pewnie zrobią wszystko aby nam, pracownikom za dużo nie dodać. Ale, wiecie co, jak są tacy (usunięte przez administratora) pracownicy, zadający tak głupie pytania, to ja się tym na górze nie dziwię, że robią co chcą. (usunięte przez administratora) mać, jest internet, wygoogluj se (usunięte przez administratora) dzido, że skoro rząd, tak ustanowił to tak będzie. A do Pracownik, już głupsza nie będziesz, to niemożliwe.

Kkkk

Będzie zwiekszona od 1 stycznia.

As

Żenada pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2047.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1745, z czego 198 to opinie pozytywne, 641 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.