Dino Polska
3 1 10 5 1
Honorata Nowy wpis

Widziałam, że jakiś czas temu w Dino w Gorzycach poszukiwano Sprzedawcy. Jeśli chodzi o zakres obowiązków, to osoba na tym stanowisku musiałaby dbać o ekspozycję towarów, obsługę klienta, wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami oraz dbać o porządek na sali sprzedaży. A czy ktoś z Was orientuje się, jaki rodzaj umowy tam oferują?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Dino Polska podczas okresu próbnego?

Darek Nowy wpis

DINO potrzebuje może pracowników? Jakieś dodatki socjalne macie? Jak z nadgodzinami?

kamila

po pierwsze sklep ładny po drugie pracownicy fałszywi po trzecie nie ubierają rękawic do wędlin i towary ,które nie maja opakowań po czwarte nie potrafią doradzać gdy klient zapyta po piąte gdy szambo dostaje się do sklepu żaden pracownik nie reaguje żeby zabezpieczyć towar,które nie są zapakowane. po szóste nigdy nie słyszałam od sprzedawcy dziękuje za zakupiony towar i zaprosić go i zachęcić do ponownego zakupu. po siódme ja jako klient chciałabym sprzedawczynie,która była zeszłym roku i była miła sympatyczna i umiała doradzić ze wszystkim.oraz szanowała klienta i wracali do niej.

Tak3Nie

klientka
@kamila

Mam pytanie do pani. Po pierwsze po czym pani poznaje ze pracownicy są fałszywi, po drugie robię tam zakupy i jakoś na mięsie pani podaje w rękawiczce, lub przez woreczek.(zapraszam do GS po mięso tam w ogóle nie używają rękawiczek i jakoś klientów jest sporo), po trzecie to nie wina pracowników ze na sklepie śmierdzi, po czwarte fakt ze czasami nie ma podziękowania ze strony pracownika.

hanys Nowy wpis
@kamila

po treści i składni zdań (a w zasadzie nieskładni) można stwierdzić tylko jedno - jesteś tępą (usunięte przez administratora)

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Franciszek

Czy w ostatnim czasie w firmie Dino zaszły jakieś zmiany? Do tej pory w wątku nie pojawiły się opinie osób pracujących dla tego pracodawcy. Co sądzicie o oferowanych warunkach zatrudnienia? Czy jest to praca dla osób bez doświadczenia? Warto przesłać CV?

DANA

Dino Gorzyce !!!!!! Sprzedawaja śmierdzące mięso , obschniete i brzydkie . Wróciłam do kierowniczki z reklamacja przyjęła i przeprosila ale co z tego skoro kobieta na dziale mięs kompletnie nie wruszona. Tłumaczyła że to dzisiejsza dostawa. Wątpię w to . Na sklepie w skrzynkach i workach nierozpakowane mięso które leżało i leżało a Pani w ogóle nie rozpakowala. Też pewnie straciło świeżość . Ludzie tak się nie robi . !!!!! Gdzie mogę to głosić ? Do sanepidu ?

stała klientka
@DANA

Może pani przynieść CV i pokazać jak ogarnąć kolejkę uzupełniać ladę i jeszcze w międzyczasie wypiekać pieczywo.Akurat co do świeżości mięsa w Dino Gorzyce nie mam żadnych zastrzeżeń.A jeśli pani nie chce obeschniętego mięsa to niech go nie kupuje!

TakNie

Co teraz dzieje się aktualnie w dino polska? Ostatni post zamieszczony został 6 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

Zostaw opinię o Dino Polska - Gorzyce

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie