Opinie o Dino w Radoszyce Konecka 44

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino w Radoszyce Konecka 44

Nikt.

Nie polecam. Kierowniczka wrogo nastawiona. Nie da się z nią dogadać. Ciągłe pretensje. Pomówienia plotki obgadywanie za plecami przez innych pracowników. Nie dziwię się, że kto przyjdzie nowy to zaraz odchodzi przez taką atmosferę i nie tylko... Nie polecam tam pracy

Paulina Nowy wpis
@Nikt.

Cześć, zaniepokoił mnie trochę Twój wpis. Wspomniałaś o ciągłych pretensjach. O co te pretensje są? Czy za to, że ktoś nie wykonuje dobrze swoich obowiązków czy o co dokładnie chodzi? Atmosfera pracy ma ogromne znaczenie. Czy takie problemy były zgłaszane bezpośrednio do pracodawcy?

Ktoś Nowy wpis
@Nikt.

Od razu widać kto to napisał. Jak się nie chce pracować to się wymyśla.

Robert Nowy wpis
@Nikt.

Masz racje. Taka atmosfera nie sprzyja dobrej pracy. Czemu kierowniczka jest w takim złym nastroju? Może wystarczy spokojna rozmowa i relacje mogłyby być lepsze. Pomyślałaś o tym?

Zgadzam się Nowy wpis
@Nikt.

Opinia w pelni prawdziwa i potwierdzona. Starsze osoby które pracują w sklepie są normalnie i przyjacielskie, ale osoby młodsze nie będę wymieniać które niefajnie się zachowują wobec innych i nowych pracowników sklepu. Obgadywanie za plecami innych to codzienność tam i nie daj boze jesteś pracownikiem i na zakupy przyjdziesz to cie tak potraktują ze juz więcej zakupow tam nie zrobisz. Wtedy gdy pracownik staje się klientem inny pracownik zachowuje się jakby ten mu specjalnie w pracy przeszkadzał... tragedia to co się tam dzieje

Paulina

Czy firma zapewnia jakieś dodatkowe benefity? Karta multisport lub bony świąteczne? Czy można liczyć na jakieś premie? Oraz czy Dino organizuje jakieś wyjazdy integracyjne do pracowników?

Maciej

Czy dino ma często inwentaryzacje?

była pracownica

Witam. Też pracowałam w Dino Radoszyce. Faktycznie rządzi tam mamusia i córcia. Podejrzewam że większość byłych pracowników nadal by tam pracowała gdyby nie one. Dziwię się tylko że w centrali tego nie widzą. Bo przecież to nie jest normalne że ciągle pracownicy się zmieniają i ciągle trzeba kogoś uczyć.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dino odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Były pracownik .

Piszę były bo praca z kierowniczką tego sklepu i jej mamusią na dziale mięsnym to masakra.Sytuacja chora tyle osób które zaczynają pracę i wszyscy po umowie pierwszej odchodzą.

Robert
@Były pracownik .

Chcesz odejść z pracy, bo nie odpowiada Ci atmosfera i relacje z przełożoną? Czy spokojna rozmowa z pracodawcą mogłaby zmienić obopólne nastawienie i poprawić stosunki w pracy, tak żeby zatrudnienie przebiegało w bardziej przyjaznym otoczeniu. Napisz co o tym sądzisz.

Dino Radoszyce kierowniczka i jej mamunia masakra.Brak normalności ,warczenie na wszystkich ,zawsze nie zadowolona z pracy pracowników niech pracuje sobie ze swoją mamusią.

kupujący

z własnych obserwacji widać,że w dino w radoszycach jest jakas chora atmosfera, co chwile ktos nowy sie pojawia i znika... a ogłoszenia o prace do tego marketu wiszą w promieniu 20 km... czy myle sie???

TRAGEDIA Z TYM SKLEPEM , JAKI KIEROWNIK TAKI SKLEP

@Gosia

Może i masz racje z tym ze niektóry ludzie nie nadają się do handlu..?;( ale ci którzy chcą pracować, i byli by naprawdę dojrzy. To od... Zgadzam sie w 100% z Gosia ... Pracowalam przez kilka lat w innym markecie i do pracy szlam z przyjemnoscia ... Od niedawna jestem pracownikiem dino i masakra psychika siada mi juz i mam dosc ... Placa marna a wymagania ogromne ... Pracownicy z dluzszym starzem o wszyskto maja pretesje ale szkolen zadnych ... A ze o szacunku to juz nie wspomne .... Jak dlamnie to i kierownicy nie maja zielonego pojecia o zasobie swoich obowiazkow a wymagaja od nowych pracownikow.... Ja po zapytaniu jednej z osob prowadzacej zmiane o pomoc i wytlumaczenie mi jednej z funkcji zwiazanej z kasa uslyszalam ;; pracowalas w markecie na kasie i nie wiesz jak??;; masakra .... Zdaje sobie sprawe z tego ze wszedzie trzeba pracowac ale nie w takich warunkach... A co do atmosfery to odnosze wrazenie ze jeden drugiego jakby mogl toby w lyszcze wody utopil

@Felippe

@Felippe nie jestem co prawda pracownikiem sieci Dino, ale jako pracownik marketu innej sieci i obserwator wszelkich for nt pracy w handlu nie m... Może i masz racje z tym ze niektóry ludzie nie nadają się do handlu..?;( ale ci którzy chcą pracować, i byli by naprawdę dojrzy. To od razu na początku na okresie drobnym, tak potrafią pracownicy zniechęcić ze szok...od razu przyjmując się do Dino, musisz być wszechwiedzący i chwytać w mig..nie przedszkola takiego nowego odpowiednio, a jeśli o coś zapytasz, to znaczy ze się nie nadajesz, bo logiczne ze zap.bo chcesz zrobić dobrze....a tu, zonk w odp. Usłyszysz ze One to maja swoją robotę do zrobienia.gdzie tu sens i logika nie wiem? Ludzie zniechęcają się szybko, skoro jest podła atmosfera, każdy myśli o sobie. Jeszcze kierownik stawia takiej nowej osobie wymagania-z kosmosu...!!! Zamiast poświęcić czas, na spokojnie Wytłumaczyć co i jak..? To nie, nowa osoba traktowana jest tak, jak długoletni pracownik....albo się z ta wiedza urodziles człowieku-albo rezygnuj. Najczęściej pracownicy rezygnują, bo widząc co sie dzieje, nie dają rady...;(

była pracownica

To jak się pracuje , zależy tylko od nas samych,mało jest ludzi , którzy potrafią ze sobą współpracować.

@Gość Co należy do obowiązków kasjerki jak cały czas jest dużo ludzi i za kasy nie można wyjść? Przygowanie towaru na polecanir na kasie nastepnie rozniesienie 20stron cen obsługa klientów cały czas w niedzy czasie przywiozą palete alkoholu i piwa trzeba dołożyć dodatkowo zmienil się planogram i piwo stoi dwa imiejsca dalej na koniec zmiany idziesz sie rozliczyć a kierowniczka ma esy dlaczego tak wolno pracujesz ze cały czas są klienci przy kasie rozliczasz kastke i brakuje ci kasy ot tak wyglada dzień kasjera w markecie dino

Zostaw merytoryczną opinię o Dino - Radoszyce

• Jak się pracuje w Dino?

Zobacz opinie na temat firmy Dino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dino