Dino Polska

Knurów

Opinie o Dino Polska

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dino Polska? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Niki

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to przecież jest lepsze wyjście , odejść do innej firmy. Po co psuć pracę innych i obrażać ich? Takie postępowanie jest zawsze aktualne.

Maja

@Mała mirozumiem, że Tobie dobrze pracuje się w Dino Polska. Rozumiem to, że nie chcesz powiedzieć gdzie konkretnie pracujesz. A co możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda Twój dzień pracy?

Mała mi

Osobiście pracuje w Dino.. Nie powiem gdzie ale nie dam sobie złego słowa powiedzieć owszem czasem zdarzają się nadgodziny bo wiadomo jesteś troszkę mało ludzi ile za dużo pracy. Szefowa jest super babka wyrozumiala. Oczywiście musi też być ostra jako szef dlatego że ona też ma nad sobą szefa :) i odpowiada za naszą pracę i tłumaczy się za nas jako pracownikow...

Maja

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Forum jest miejscem do umieszczania wypowiedzi i opinii na temat faktów, a nie insynuacji. Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie oraz Waszych doświadczeń.

Klijentka

Žal mi was same idioci tam pracuja

O kim tak piszesz ?

Klijentka

Same idioci tam pracuja porazka zal mi cie

Nick

Kasjerów zawsze tutaj przyjmą, stawki mają niezłe.

Basia J.

W Knurowie Dino to najgorsze baby co tam pracują klienci strasznie nazekaja na nich .A kierowniczka to szkoda gadac Nie polecam tam pracy nikomu czysty wyzysk i każda obgadana przez nich masakra.

Basia J.

Sp
@klientka Dino 14.10.2016 20:31

Droga klientko jak Ci się nudzi to zacznij robić skarpetki na drutach i nie interesuj się tylko się sobą zainteresuj

Sp
@Sp 18.10.2016 20:13

Może Ty masz jakieś długi popatrz na siebie bo nie masz lusterka w domu wiedzmo.Po pierwsze ja już nie pracuje w dino dwa lata masz klientko wielkiego pecha .

don diego

zorro a ktura to ta pani?bo nie moge skojarzyc

don diego

a ktura to pani,bo jakos nie kojarza

anastazja
@don diego 30.11.2015 23:03

która...pisze się przez ó Panie Don Diego...

Zorro

No jak narzekacie pracownice Dino w Knurowie na plotki to teraz dopiero uważajcie co i komu mówicie przyjęła się do was pani M.Sz ta to dopiero jest królową plotek.

kliencik

Żal mi tych, którzy śledzą czyjeś życie z zazdrości. Jak nie macie co robić to porubcie skarpetki na drutach.

XXX

Miło się czyta taką opinię od kogoś z zewnątrz. Wszystko się zgadza. Nic dodać, nic ująć. Kontrole, które się często zdarzają, wyłapałyby wszelkie nieprawidłowości. Kierowniczka staje na głowie aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Czy wy ludzie, wszyscy jesteście od rana do wieczora uśmiechnięci od ucha do ucha. Rozumiem też że skoro nie macie własnego życia, zajmujecie się cudzym. To przykre. Współczuję.

klient

Jako właściciel własnej działalności często zaglądam na gowork i pozwolę wtrącić swoje trzy grosze. Jestem klientem Dino już dłuższy czas i to dość trudnym (zakupy na zamówienie i wystawianie faktur). Moje zamówienia zawsze są gotowe na czas, na palcach jednej ręki mogę wyliczyć sytuację kiedy ich nie było,ale to nie jest wina Pani kierownik lecz opóźnionej dostawy.Faktury wystawiane są na czas i nie zdarzyło się żeby były w nich nieprawidłowości. Co do Pani kierownik, czasami brakuje jej uśmiechu na twarzy co nie zmienia faktu,że jest Ona bardzo sympatyczna kobietą. Ogólnie pracownicy są mili i uśmiechnięci,na sklepie panuje luźna atmosfera. Chociaż zapierdzielają tak motorki łącznie z kierowniczką,która jest obecna na sklepie, niejednokrotnie widziałem jak wykłada towar na półki. Dino jest czystym i zadbanym sklepem, w którym pracują też osoby niepełnosprawne. Z tego co się orientuję przestrzegane są wszelkie wymogi prawne dotyczące zarówno pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych pracowników. Pewnie nie raz zdarza się,że pracownicy mają problemy osobiste czego nie przekładają na klientów. Panuje tam taka rodzinna atmosfera. Nie było nigdy incydentu z plagą szczurów i innych zwierzątek na markecie tak jak na innych marketach w naszym mieście. Sklep dość trudny bo czynny do 22 w niedzielę do 21 chociaż i tak kobitki zaiwaniają do 22 za marną pensję. Czytając negatywny w wpis o imprezach, odnoszę wrażenie, że osoba pisząca coś takiego musi albo być bardzo zakompleksiona albo ma za mało własnych problemów,że tak bardzo interesuje się życiem towarzyskim pracowników Dino. Ludzie to,że ktoś pracuję w sklepie nie oznacza,że nie ma prawa w czasie wolnym od pracy wyskoczyć na zakrapianą imprezkę. Ogarnijcie się trochę. Poza tym w takich marketach są częste kontrole i myślę,że raczej gdyby było coś nie zrobione na sklepie to kontrola by to wyłapała,a kierownictwo zostałoby zmienione.

kk

Kobiety i mężczyźni którzy tam pracują dają z sb wszystko starają się z całych sił żeby tej bandzie zarozumiałych błaznów zapewnić komfort a to że tam pracują nie znaczy że są leniwi po całym dniu pracy człowiek jest wykończony a jak jeszcze wejdzie do sklepu upierdliwy komentator to wcale się nie dziwie reakcji pracownic a jak państwu się nie podoba to proszę zmieć sklep nie pozdrawiam ...

andzia

niech sie pani interesuje swoim zyciem prywatnym a nie kims .Pani jest bezczelna i wypisuje jakies bzdury .W tym sklepie wszystkie dziewczyny sa ok.

obserwator

Fakt ta pani średnio nadaje się do pracy wśród ludzi.Pewna siebie paniusia.Zastanawiam się dlaczego tacy ludzie utrzymują się na swoim stanowisku.Szukałem właściwego miejsca na opisanie tej kobiety i znajomi polecili mi gowork.

tralalla

Co do Dino Knurów to jest tam pani,która ewidentnie minęła się z powołaniem. Wredna,pyskata i arogancka. Zdarzyło się,że poszłam z reklamacją przeterminowanego towaru i w prymitywny sposób zostałam poinformowana,że to nie jest jej wina... Winna jestem ja bo nie sprawdziłam tego na miejscu. Robię tam zakupy bo ogólnie sklep czysty i załoga też nie jest zła, pracują tam jak mrówki. Wyjątkiem jest ta naburmuszona kobieta,której chyba w życiu się na ułożyło i ma żal do całego świata. Wracając do poprzednich postów uważam,że życie prywatne nie powinno mieć znaczenia w pracy. Jeżeli pracownik nie przychodzi prosto z imprezy do pracy to jest wszystko ok. Nie zauważyłam jeszcze nikogo pod wpływem,a robię tam zakupy prawie codziennie od kilku lat.

stella

Dino Knurów rządzi może gdzie sie podoba,bo to jest po godzinach pracy,i droga pani armani...na drugi dzień panie które imprezują mają dzień wolny od pracy i nikomu do tego co robimy w wolny wieczir...a tak nawiasem mówiąc to może zamiast zajmować się prywatnym życiem pracowników czas ścisnąć pośladki i do pracy ruszyć a nie plotkami się zajmować

zainteresowana

Witam. Ten kto wypisuje bzdury na temat Dino Knurów to czysty obludik. Nikomu nic do tego co pracownik robi po pracy każdy ma życie osobiste. Market jest doskonale zaowocowany i czysty. Żadna kontrola nie wykazała nieprawidłowości. Każdy ma prawo spędzać czas wolny jak chce i nic nikomu do tego. A tobie powinno być wstyd za to co wypisujesz. Pamiętaj nie sra się we własne gniazdo. I wiemy o kogo chodzi. Żenada

armani

dino knurow rzadzi chyba w starym browcu a potem na kacu do roboty i nic nie zrobione tylko opowiastki jak to sie zabawialy panienki ....to jest kierownictwo to jest jakas sciema ciekawe czy centrala wie kogo tam zatrudnia

Szkoda że (usunięte przez administratora) w najciekawszym momencie

armani

macie racje to najgorszy moloch w knurowie dupna zgrana ekipa he he dobre a najgosze ze najwiekszym nierobem tam jest pani(usunięte przez administratora)

dziadostwo

wyzysk pracownikow w marketach Dino siegaja zenitu pracodawca to cham i wyzyskiwacz napisalem oficjalne pismo do Pana Dudy przewodniczacego Solidarnosci by przyjzal sie temu pracownik ma tyrac a za nadgodziny niema komu zaplacic to chore zwracam sie do kobiet nie zatrudniajcie sie w tym kolchozie niszczmy takich dziadow i wyzyskiwaczy.

jol

Za dobrze byś się miala hehe a więc. Kasjerka pierwsza zmiana to : wylozenie gazet,wylozenie pieczywa,rozniesienie cenowek,naszykowanie aktywnej,jak brak klientów to planogram Np na napoje bo blisko,szczyty ekspozycje itd itp.przywioza ci towar masz go rozwieźć a co ty myslisz ze kasjerka to tylko kasa??? A jak Malo klientów to co moze gazete będziesz czytac a inni będą się zrywać? Hehe widać ze nigdzie nie pracowalas jeszcze

LASENCJA

Witam,siedze i tak czytam to wszystko i jedno powiem jak znajdziecie pracę gdzie nie trzeba [usunięte przez moderatora] ,robić nadgodzin,kierownik będzie super i HIPER dajcie ZNAĆ!!!!! Praca w handlu jest poprostu pracą niedocenioną,za marne grosze i nikt tego nie zmieni.Tak jest w naszym chorym kraju.

dino

masz racje dino to czysty wyzysk pracowników nie radze zatrudniać sie tam

dino

Masz racje w 100% tam praca to czysty wyzysk pracowników za 5,65 za godzine haha i bez umowy

Zostaw opinię o Dino Polska - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dino Polska