Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

nikola

ile wynosi dniowka w dino?

Pracus86

Teraz Dino zamiast dyskryminuje przy przyjęciu do pracy zdrowych i przyjmują tylko z orzeczeniem o niepełnosprawności.Oczywiscie żeby był za pół darmo pracownik. Bo jest tańszy niż normalny. Bo do groty dopłacają.

Jolanta

Nie polecam tam pracy nikomu! Pracownik nic nie wart, wypowiedzą umowę na okres próbny i następny a grosze płacą

Łukasz
@Jolanta

Grosze? A coś dokładniej? Ile konkretnie można zarobić na początek? Ta umowa, to rozumiem, że UoP, a ile trwa okres próbny? 3 miesiące? Czyli rotacja jest duża ...

Wendy
@Łukasz

Okres próbny 3 miesiące Potem moga ale nie muszą przedłużyć umowę

Aga
@Jolanta

Zgadza się,zatrudniają,niby wszystko ok a potem nie przedłużają umowy bo za dużo pracowników,jak zatrudniali było tyle samo ludzi

Cola
@Łukasz

Na początek 2.340

Tomka
@Jolanta

widocznie nie wyrabialas normy market to nie osiedlowy sklepik .Jesli chce sie siedzieć i nic nie robić to do biura .Jesli nie usiedzisz na miejscu ta praca jest dobra. Trzeba chcieć a jak nie to trzeba było sie uczyć .Wszyscy tylko narzekają a robić nie ma komu .Do nas też przychodza porobia 2 tyg max i odchodzą bo za ciężko .

MoniaGPS

Kiedy i co ile odbywają się dostawy swierzych warzyw do sklepu

Elemele
@MoniaGPS

Codziennie rano jest świeża dostawa warzyw, nabiału, mięsa i wędlin.

Beti
@MoniaGPS

Codziennie.

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Anonimowo

Pracowałam w Dino 2 miesiące na umowie próbnej. Dostałam wypowiedzenie za porozumieniem miesiąc przed upływem okresu próbnego. Gdy chciałam się zatrudnić w innym markecie Dino otrzymałam odmowę regionalnej. Czy ktoś wie co może być tego powodem?

Docent Furman
@Anonimowo

Idź na inny region, znam przypadek gdzie jedna regionalną dała dziewczynie wypowiedzenie, a za kilka miesięcy inna ją zatrudniła na mobilną... Ta firma to farsa, nie mają ludzi to ratują się jak mogą.

Beti
@Anonimowo

Twoja kierowniczka stwierdziła, że się nie nadajesz taka prawda znam takie przypadki .Pozdrawiam .

Ona93

Słyszeliście że lider Urszula per algida zwolniła jedna regionalna za nic? Nie tylko nas niszczy, kierowninikow tez

@Ona93

Nas to kogo ? Może wkoncu ktoś się tym zainteresuje!!! Czas najwyższy!!!

Mała @
@Ona93

To tak można? Może był jakiś powód...

@Mała
@Mała @

Tak słyszałam

Ktos
@@Mała

Ta kobieta(usunięte przez administratora) nie ma żadnych skrupułów, zniszczy każdego kto jej nie pasuje więc jestem w stanie uwierzyć że zwolniła kogoś za nic. Jak tak można, czy nikt na górze nie widzi tego co ona (usunięte przez administratora)

Klaudia
@Ktos

@mała wydaje mi siw ze zwolnienie KR nie jest takie proste. Trzeba mieć powód

Zielonooka 27
@Ona93

W którym regionie zwolniła?

Vita
@Zielonooka 27

Podobno okolice Kłodzka, robi co chce jak chce

Lola
@Vita

Ile osób może pracować na jednym sklepie na wsi ?

Vita
@Lola

A do czego to pytanie? Bo nie rozumiem?

Pani Ula jest w porządku słucha pracowników czego nie można powiewiedziec o pani I.... Przestańcie się Pani Uli czepiać bo skoro na sklepie jest (usunięte przez administratora) to dlaczego ma chwalić. A te wyzwiska są niesmaczne.

Nieznajoma

Czy to normalne ,że się nie ma prawa głosu co do grafiku? Byłam na zwolnieniu to uznali, że nie należy mi się sobota wolna. A już o lutym nie wspomnę. Cały na drugą zmianę .

Ela
@Nieznajoma

To norma, wszędzie tak "za karę" robią. Ze się odważyłaś na zwolnienie isc

Ona93

@ja my się wszystkiej na markecie mamy jej dość. Tylko pokazywanie palcem. I nigdy nic nie pasuje

@Ona93

Za pokazywanie palcem tak ja nie lubią, że jadą po niej... ?Większość sklepów ma jej dość!

Xoxo

Ja się uwolniłam właśnie od tej firmy. (usunięte przez administratora) to jest na porządku dziennym w wielu marketach. Zła organizacja pracy, na kierowników wybiera się tych, co liżą (usunięte przez administratora) a nie ludzi, którzy mają doświadczenie w tej firmie. Płacą minimalną i jak się trafi jakaś premia to sobie państwo P.O. kierownicy przydzielają dla siebie. Układają grafik specjalnie tak, żeby zmusić do nadgodzin, bo zabierze ci te pół godziny dziennie przed zamknięciem sklepu w grafiku, no wiadomo, że zostaniesz do końca bo to tylko pół godziny ale z tych kilku dni pomniejszonych o pół godziny robi się dodatkowy dzień pracy w miesiącu. Nadgodziny nie urządzają bo słabo płacą ale jak się ma fajne koleżanki w pracy a głupie kierownictwo to ich nie zostawiasz na pastwę losu tylko pomagasz zamknąć sklep.

Magik
@Xoxo

Jak ja Cię rozumiem, zakończyłem niedawno współpracę z tą firmą po kilku ładnych latach, kumoterstwo, klakierstwo, (usunięte przez administratora) było na porządku dziennym, wymagania nieadekwatne do stanowiska zawartego w umowie. Zmieniłem zupełnie branże, nie żałuję, ale lubię posłuchać co w tym teatrze się dzieje, bo niektórzy znajomi jeszcze tu walczą. Pozdrawiam i głowa do góry.

Eli
@Magik

Praca tam to wegetacja

Berta

Witam, na jakie widełki wynagrodzeń można liczyć w księgowości lub kadrach ? Gdzie lepiej iść, żeby móc się rozwijać i awansować, a co za tym idzie zarabiać więcej pieniędzy ?

A ktoś powie, czemu kontrolę jeżdżą do 22.00, sprawdzają stan sklepów na 2 zm? Czy o co chodzi

Marlena

Najgorszy pracodawca . Pracowałam w paru sieciach , w żadnej nie ma takiego wyzysku jak w Dino . Regionalne tak boją się prezesa że naciągane są tak prawa pracowników że powinna zająć się tym inspekcja pracy .

XXL

Dino Polska powinno nosić nazwę Dino Chiny (usunięte przez administratora) poniżanie obrażanie złe traktowanie pracowników ubliżanie pani regionalna jak wpada z wizytą to jak rozjuszony byk który wydostał się z zagrody ani dzień dobry ani pocałuj się w (usunięte przez administratora) a tak zachowują się ludzie którzy do końca wiedzy nie mają o tym co powinni robić tak samo ci co siedzą przy kamerach i obserwują ich nie interesuje że ludzie kradną w sklepie tylko inwigilują pracowników jak przestępców istne (usunięte przez administratora) no ale tak bywa jak połowa pierdzistołków to rodzina żenada

Ryyy
@XXL

Bo to święta prawda właśnie tak rozjuszony byk zero kultury. Od każdego wymaga się kultury, ale Osoby na stanowisku powinny dawać przykład

XXX

Nie polecam pracy w tym markecie za śmieszne pieniądze.Urobisz się jak (usunięte przez administratora) za dwóch a i tak jest źle do tego kadra na sklepie jak i ta zarządzająca do niczego.Nie polecam

Elcia

Dino Tarnowo Podgórne ul.Rokietnicka super sklep miła obsługa fajne dziewczyny gorąco polecam zakupy w tym sklepie ????

U la la

Czy ktoś pracował w Dino jako Opiekun Techniczny? Co możecie o tym powiedzieć np. czy warto itp.

Spec
@U la la

Jeśli jest to początek Twojej kariery zawodowej, potrzebujesz wyrobić trochę uprawnień , nie zależy Ci aż tak na wynagrodzeniu to polecam. Natomiast jeśli jesteś doświadczonym technikiem i chcesz odpowiednio zarabiać z myślą o doskonaleniu się i awansach to daj spokój i idź do prywaciarza.

Bxxx

To co się dzieje na Regułach to jedna wielka masarka... Pracownicy na stoisku mięsnym nie znają procedur żadnych! Jeśli dotykasz mięsa i potem idziesz na wędliny to się zmienia rękawiczki !!! Jest to obrzydliwe i groźne dla zdrowia. Szkoda że SANEPID nie zagląda do tego sklepu, bo aż się prosi o kontrole niespodziewaną! Może w tedy DINO coś by zrobiło aby szkolić pracowników, a nie tylko kasę liczą i aby więcej otworzyć sklepów! Jeśli chodzi o pensje to śmiechu warte jest to, aby godnie zarobić trzeba (usunięte przez administratora) na nadgodzinach z których i tak jest człowiek oszukiwany. Panie księgowe nie potrafią wytłumaczyć co i dlaczego tak jest tylko odsyłają z regułkami które sobie ktoś w Dino wymyślił. Na szczęście obok powstała Biedronka, w której jest lepszy wybór mięsa świeżego jak i wędlin :) Dodatkowo można tam pakować próżniowo mięso bądź wędlinę i tam znają się na procedurach i zmieniają rękawiczki! :) POLCAM BIEDRONKĘ NA REGULSKIEJ OBOK Dino.

Rafali

Chciałbym bardzo pochwalić pracownice sklepu Dino na ul. Rokietnickiej w Tarnowie Podgórnym za bardzo miła obsługę za bardzo pozytywne podejście do klienta i za pełen asortyment na sklepie. Lubię przyjeżdżać i robić zakupy w tym sklepie chociaż mam spory kawałek drogi do tego sklepu Dino i móglbym robić zakupy w innym Dino ale bardzo lubię właśnie tam przyjeżdżać. Dziękuję

Ula

Mam pytanie odnośnie pitow kiedy Dino daje pity dla pracowników?

@Ula

Maja czas do końca lutego ale o ile pamiętam to w styczniu juz zawsze byly

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2045.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1743, z czego 198 to opinie pozytywne, 639 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.