Opinie o Atelier Daniel Janus w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Atelier Daniel Janus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Atelier Daniel Janus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atelier Daniel Janus w Radom

DJ

Sklep prowadzony pod szyldem „Bajkowe wnętrza Kids”. Jeśli ktoś lubi nie otrzymać zamówionego towaru, być wprowadzany w błąd co do dostępności towaru, czekać na realizację zamówienia od 1 grudnia do 18 stycznia, nie móc się skontaktować telefonicznie, otrzymywać sprzeczne odpowiedzi (co innego mail bok po kilku dniach odpowiedzi i co innego Messenger, co innego zapewnienia telefoniczne ), absolutnie nie móc z nikim nic ustalić, samemu się dopominać o swoje zamówienie, ciągle wyjaśniać i tłumaczyć, być kilka razy oszukanym ( towar jest dostępny na stanie/ towaru nie ma u producenta/ towar już wysłany/ towar zostanie wysłany w przyszłym tygodniu itd.), na końcu i tak nie otrzymać zamówionego towaru i być traktowanym jak klient drugiej kategorii … to sklep Bajkowe Wnętrza to idealne miejsce :) Nie bez przyczyny znikają tu komentarze, nie ma też żadnych w Google.

Xxx
@Martyna

Te historie nie brzmią zachęcająco. Szczególnie dziwnie brzmi to odsyłanie do działu księgowości, który nie wiadomo czy istnieje. No właśnie, istnieje tu taki dział? Może ktoś z przedstawicieli firmy mógłby się wypowiedzieć? Ewentualnie jeśli nie księgowość, to kto rozpatruje u Państwa skargi klientów?

Wika

Pojawiło się jakiś czas temu odradzenie firmy. z tym, że to chyba ktoś w rodzaju klienta? nie widzę przypisu, by pracownik stawiał jaka opinie. Wiecie jakie może być ich aktualne zdanie na temat pracy? zwłaszcza biorąc pod uwagę to zdanie klientów? w jakiej atmosferze się pracuje…? są stale osoby?

Edyta Nowy wpis
@Wika

Proszę się nie sugerować opiniami klientów bo potrafią zwracać zużyte rzeczy i potem wypisywać wszędzie fałszywe opinie bp nie otrzymali zwrotu, w internecie można napisać wszystko :) Pracuję tu już ponad rok i mamy mlody zgrany zespół, możesz się dużo nauczyć z zakresu ecommerce, firma fajnie się rozwija. CV można wysłać na bok@bajkowewnetrza.pl napewno przekażą do odpowiedniej osoby.

Klara Nowy wpis

Szukam tej firmy w internecie i niczego nie mogę znaleźć, nie ma jej w spisie internetowym. Właśnie szukam dla siebie pracy w sferze e-commerce i tak trafiłam na ten profil. Może wiecie, w jakiś sposób wysłać im swoje cv, aby dotarło do szefa czy do działu kadr?? Nie widziałam ofert pracy w necie więc liczę na info tutaj.

dobrodziej Nowy wpis
@Klara

Jaki dział kadry... Jeśli chce Pani spokojnej pracy w przyjaznej atmosferze bez stresu to odradzam tego pracodawcę. Na pierwszy rzut oka wszystko okay, a pracownicy nie zakotwiczają się tam na dłużej niż pół roku.

Jadźka

Cześć, gdzie jest jakieś ogłoszenie? może mi ktoś dać znać gdzie są udostępniane oferty pracy? widzę, że spytano ostatnio o to czego można się spodziewać na samej rozmowie rekrutacyjnej, ale kogoś w zasadzie szukają?

gosc Nowy wpis

zamowilam narzute, okazalo sie ze czas oczekiwania sie wydłuza o ponad tydzien bo ponoc szyja ja polskie szwaczki...ale co to ma za zaznaczenie skoro na stronie jest napisane jaki jest czas realizacji zamowienia, zrezygnowalam z zamowienia i od grudnia czekam na zwrot pieniedzy, zglaszam sprawe do odpowiednich sluzb i tyle, nie mam juz sily non stop kolor wypisywac zapytania gdzie sa moje pieniadze, i gdyby to bylo 100zl to bym dala sobie spokoj ale tu chodzi o prawie 400pln

annabapiouer

Złożyłam zamowienie 4.05.21 jednak jak dotąd nie ma ani zasłon ani zwrotu pieniędzy.

@annabapiouer

Zgodnie z ustaleniami paczka z produktami została nadana. Nasze produkty szyte są na zamówienie, więc czas realizacji w przypadku dużej ilości zamówień może się wydłużyć. Przepraszamy, za opóźnienie.ystkie zamówienia buły

Molk
@annabapiouer

Ten sklep to fikcja i (usunięte przez administratora) Zamówienie złozone i opłacone z początkiem stycznia, dzisiaj mamy już połowę lutego, sklep nie odpowiada na telefony ani maile, jakiś magazynier wspominał, że pracownice chyba boją się odbierać telefony bo dzwonią same skargi. UOKIK juz w drodze, takie (usunięte przez administratora) trzeba blokowac.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Atelier Daniel Janus? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Atelier Daniel Janus?

Olka

Zamówiłam przedmiot który ten sklep ma na stronie....po kilku dniach dostałam nie telefon ale mail z informacją, że tego nie ma i nie będzie wiec zwrot pieniedzy dostanę do 16 dni !!!! Coś czego nie bedą mieli reklamują, biorą pieniądze i nie oddają.Zgłaszam sprawę do UOKIK bo teraz juz nikt nie odpowiada mi na maile, o telefonach nie wspomnę.

DJ

@DJ

(usunięte przez administratora)też zostałam złapana przez ich haniebne macki. Gdybym miała sposobność trafienia na choćby jeden nieprzychylny komentarz to na pewno nie dokonałabym u nich zakupu. Teraz tygodniami czekam na zwrot środków i podejrzewam, że bez pomocy sądu się nie doczekam. Nie toleruję tego typu zachowań, dlatego nie zamierzam zostawić swojej sprawy bez rozwiązania. Patrząc na daty opinii, które się tutaj uchowały to firma ta przyjęła chyba sobie taki system działania, polegający na oszustwie i zwodzeniu ludzi za nos. Szkoda, że nikt do tej pory nie spróbował uchronić innych przed ich praktyką, skoro nadal dopuszczają się owych czynów.

Martyna
@Marta

Potwierdzam. Mam identyczna sytuację. złożyłam duze zamówienie na prawie 1300zl, Czekałam cierpliwie te 16 dni roboczych czyli praktycznie prawie miesiąc. Zamówienie złożyłam na początku lipca z ostatnim dniem lipca (16 roboczym wędle regulaminu) odstąpiłam od umowy zamówienia. Napisalam meila z rezygnacja i podalam nr konta do zwrotu. Robią z ludzi (usunięte przez administratora) Wedle regulaminu mają 14 dni na zwrot moich pieniędzy którymi sobie obracają półtorej miesiąca. Czekalam z opinia do samego konca, do ostatniego dnia gdzie maja czas na zwrot. Dziś mija właśnie 14 dzień do zwrotu a przelewu od nich jak nie bylo tak nadal nie ma. Szczerze odradzam. Takie emocje zupełnie nie są potrzebne kobietom w ciąży (tak jak w moim przypadku). Cała wyprawkę zakupilam więc gdzie indziej ale znowu musiałam wyłożyć pieniądze a moich 1300 nadal od bajkowych wnętrz nie otrzymałam. Już dawno minął czas na zwrot , dzwoniąc do biura obsługi klienta, słyszę że pani nie pracuje w księgowości ale z nikim z księgowości nie może mnie połączyć ale mam się kontaktować z działem księgowości...... (usunięte przez administratora)

Xxx
@Martyna

Cześć, czy praca w tej firmie wiąże się z zakładaniem działalności? :0 Jedyny punkt odniesienia, jaki mam, to oferta dla menadżera ds. sprzedaży i marketingu sprzed paru lat i tam taka forma jest przez pracodawcę preferowana. Czy szeregowy marketer w zespole ma normalnie umowę o pracę już od pierwszego dnia?

Jak dużo osób pracuje w Atelier Daniel Janus?

Z perspektywy klienta nie polecam zakupów w sklepie internetowym Bajkowe wnętrza kids!!! Totalne nieporozumienie!! Za rezygnację z zamówienia zwrotu środków można się nie doczekać. Ich "regulaminowe" uzgodnienia co do realizacji zamówienia czy zwrotu gotówki w ogóle nie są przestrzegane przez tę firmę. Radzę omijać ich ofertę szerokim łukiem, chyba że ktoś jest chętny (choć szczerzę wątpię) na stratę czasu, pieniędzy i niepotrzebny stres. Zgłaszam tę firmę do UOKiK, nie pozwolę sobie na (usunięte przez administratora) zarówno w moim kierunku, jak i wobec innych.

Aneta

na forum pojawiają się opinie od klientów? ciekawa byłam pracy po przejrzeniu oferty na stronie. ile osób tak ogólnie się zatrudnia? i co konkretnie dzieje się w biurze w Radomiu przy Zbrowskiego? jakbym miała możliwość, żeby sie w nim zatrudnić to za co mogłabym być odpowiedzialna? Jaka praca się w nim odbywa?

Andek

Złożyłem zamówienie 6.04.2020 roku, mamy 24.05, a zasłon jak nie było tak nie ma, ciagle zapewnienia ze już wysyłają. Zwrotu tez nie mogę się doprosić, omijać szerokim łukiem!!!! Nie polecam, zgłaszam do Rzecznika

@Andek

Djzg
@Andek

Mam identyczne doświadczenia. Tragiczne traktowanie klienta, oferują towar, którego nie mają na stanie i który… już dawno jest wycofany. Po czym nie informują o tym niezwłocznie, tylko dawno po wielu mailach, wiadomościach na messengerze (bo telefonu oczywiście nie podali) i po upływie nawet ich regulaminowego absurdalnie długiego terminu 20 dni roboczych na realizację. Towar rzekomo polskiego producenta ;) załatwili mi taki maraton nerwów i braku szacunku w 8 i 9 miesiącu ciąży, a w trakcie pobytu w szpitalu po porodzie dowiedziałam się, że dostałam po półtorej miesiąca oczekiwania… niewłaściwy towar! W związku z licznymi komentarzami (które znikają), że ludzie nie otrzymują zwrotu pieniędzy za odesłany towar, przewijam syna na różowym przewijaku, bo zapewne poniosłabym koszty wysyłki przewijaka i nigdy nie uzyskała zwrotu ceny. Mam nadzieję, że zajmie się nimi UOKiK.

Gosia

Polecam - świetna atmosfera i młody zespół, wiele wyzwań ale też duże możliwości rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Atelier Daniel Janus - Radom

• Jak się pracuje w Atelier Daniel Janus?

Zobacz opinie na temat firmy Atelier Daniel Janus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Radomskiego 7b lok. 12
    26-600 Radom