Camo Milan Bolf

Zielona Góra

Opinie o Camo Milan Bolf

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Marcin a jak wyglądały warunki zatrudnienia w Camo Milan Bolf (Denley)? Mógłbyś rozwinąć kwestę możliwości rozwoju, jaką zapewniał pracodawca? Informacje te będą pomocne dla osób, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w tej firmie :)

Marcin
@Natalia 21.07.2017, 13:03

Natalio jeśli chodzi o warunki zatrudnienia powiem tak: zarabiałem przyzwoite pieniądze jak na województwo lubuskie, pracowałem od poniedziałku do piątku no i najważniejsze miałem umowę na czas nieokreślony a to bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Jeśli chodzi o możliwość rozwoju to awansowałem oraz brałem udział w szkoleniach.

Marcin

Ja pracowałem kilka lat w Denley ale ze względu na zmianę miejsca zamieszkania musiałem znaleźć inną pracę a szkoda bo bardzo sobie chwaliłem tamtą pracę ze względu na możliwość rozwoju.

nicas

Wysłałem cv do sklepu stacjonarnego denley. słyszałem pozytywne opinie. Wiecie coś nt. pracy tam?

Ellin

@z poza układu - oczywiście, że tak, ale nie wszędzie to jest chleb powszedni. Mój mąż pracuje drugi rok w Denley, ma porównanie jak wygląda rynek w pracy w zg i okolicach - jedno mogę powiedzieć, firma dba o pracownika. Stałe umowy, płaca na czas, urlopy, nagrody i płatne nadgodziny to norma.

natan

@papiez, wiele zależy od podejścia pracownika. Najłatwiej jest narzekać. Umowa, podwyżki, urlopy - wszystko zawsze było do negocjacji. Rotacje zdarzają się wszędzie, takie czasy.

z poza układu
@natan 06.11.2016, 14:03

"Takie czasy"...dlatego opinie są tak cenne, by zawczasu oprzeć się próbom wyzysku i nie wdepnąć na minę z napisem "obiecujemy złote góry". Odnośnie negocjacji podwyżek to choćby odbywały się codziennie na zasadzie "Podwyżka? Niee!" to jestem skłonny w nie uwierzyć...ale umowa, urlopy? To się należy jak psu micha przy normalnym traktowaniu ludzi...

Papież

Zastanawiajaca jest ogromna rotacja pracowników na magazynie. Podwyżki? Można zapomnieć. Chęć urlopu, czy czegokolwiek? Także można zapomnieć chyba, że jest się pupilkiem kierownika. Kierownictwo to osoby bez odpowiedniego wykształcenia. Praca ciężka zarobki mało adekwatne. Jak.dla faceta 1500 to żaden pieniądz, lepiej się zwolnić nic tyrac za taki psi pieniądz. Na lato bywało 36 stopni na magazynie, na zimę koszmar ludzie w czapkach i szalikach a w łazienkach nawet ciepłej wody w kranie nie było. NIE POLECAM pomiataja pracownikami jak chcą.

natan

Pracowałem kiedyś w denley dwa i pół roku. Wszystko, co piszą poprzednicy to 100% prawdy. Pieniądze adekwatne do powierzanych zadań, w pierwszym miesiącu umowa o pracę i dobra atmosfera - to już całkiem niezły start. Dobry kierownik wymagający od innych, ale od siebie też. Gdyby nie to, że musiałem przeprowadzić się do innego miasta na pewno zostałbym w tej firmie na dłużej.

michu

witam wszystkich. jestem pracownikiem magazynu denley już dość długo (ponad 3 lata) i mogę każdemu polecić. Na plus na pewno: - Stabilna praca - Płaca na czas - Podwyżki - Umowa o pracę - Możliwość zamiany z osobą z działu. Minusy, jak wszędzie się zdarzają, ale to raczej wynika ze zmęczenia/gorszego dnia w pracy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

pola

dorzucają - wszystgko zależy od stażu pracy i zaangażowania. Są lepsze i gorsze dni, ale ogólnie jestem zadowolona z pracy w denley.

Jankes

Pracuję w Denley na pełen etat już 4 rok. Firma umożliwia pracownikom rozwój. Dużo robi też pozytywna atmosfera, mamy świetny team. Pomagamy sobie wzajemnie i żyjemy w zgodzie.

ciekawska

a czy jest tu ktoś, kto pracował jako sprzedawca w sklepie stacjonarnym??

Hania

podłączam się do kolegi. jak Placa?i czy dają jakieś premie czy coś podobnego?

stasiu

A jaka jest tam stawka na start?

andrzej

Ja chwilę tam pracowałem. Coś strasznego.Nie polecam Mojej kobiety w życiu bym tam nie puścił do pracy

Bartez

A jak wyglądają zarobki w dziale obsługi klienta na rynek niemiecki? Bo szukają do pracy i zastanawiam się jak tam płacą i czy warto?

Anonim

Możliwe że to prawda z tymi ukraincami dużo firm tak robi. Ciekawe z kąd biorą towar? Znajomy kupił tam dwie rzeczy jedna była ok a druga odrazu do kosza! Materiał po praniu tragedia... może coś wiecie na ten temat?

obserwator

czy to prawda, że zatrudniają tam ludzi z ukrainy ? bo maja dopłate 800zł netto?

nobody

anna ja na Twoim miejscu zaniósłbym Cv do kierowniczki w sklepie, możesz tak wyprzedzić konkurencje, lepsze to niż siedzenie w domu bez pracy.

Anonim

Chciałbym nawiązać kontakt na maila z osobą która pracowała w sklepie Denley. Mój mail : pierom1980@wp.pl

Mój mail : pierom1980@wp.pl

Anonim

Chciałbym nawiązać kontakt na maila z osobą która pracowała w sklepie Denley.

majkel

Najgorsze miejsce pracy. Omijajcie szerokim łukiem! Wszystkie powyższe opinie są jak najbardziej trafione.(usunięte przez administratora) Ja swojej kobiety nie puściłbym tam za żadne skarby świata. Sam też szybko uciekłem.

ewel.

Masakra wolę żebrać w MOPS-ie niż tam dłużej pracować. Dziwię się że do tej pory nikt tam nie zrobił porządku. Ludzie - jestem kobietą a na magazynie musiałam harować jak silny wielki facet (usunięte przez administratora)

ela

co innego piszą w ogłoszeniu a co innego w realu....ogólnie wrażenie złe

Anonim

Towar sklepu Denley z kąd pochodzi? Niektóre rzeczy są dobrej jakości inne znowu przerażają... Co wy na to?

magazynier

Byłem na okresie próbnym na stanowisko magazyniera. Okazało się, że mam pracować tam sam w pojedynkę na magazynie i wrzucać na regały górnego składu 40 kilowe kartony (usunięte przez administratora).Nie polecam

Zostaw opinię o Camo Milan Bolf - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camo Milan Bolf