Kupiec elementów mechanicznych

Gdańsk
Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja terminowych zakupów na powierzonej grupie asortymentowej obejmującej m.in. elementy złączne i obudowy
  • Bieżąca współpraca z dostawcami lokalnymi i zagranicznymi
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Generowanie oszczędności na powierzonej grupie asortymentowej
  • Weryfikacja nowych dostawców i okresowa ocena bieżących dostawców
  • Udział w tworzeniu nowych procesów w dziale zakupowym

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących zakupów elementów mechanicznych w firmach produkcyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Otwartość na zmiany i chęć uczestniczenia w nich
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne, analityczne i organizacyjne
  • Znajomość branży metalowej, odlewniczej lub innej pokrewnej
  • Wykształcenie kierunkowe (materiałoznawstwo, mechanika, mechatronika)

To oferujemy

  • Sprawiedliwy system wynagrodzeń oparty o kilkupoziomowe siatki płac. Na każdym poziomie możesz liczyć na wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od wyników. Jeśli spełnisz wyznaczone cele otrzymujesz podwyżkę! Twoje wynagrodzenie jest zależne wyłącznie od Twojego podejścia, zdeterminowania i wyników!
  • Elastyczny czas pracy (musisz być w pracy 8h między 7:00 a 17:00)
  • Szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków, grupy produktowe, funkcjonowanie firmy i działu. Twój zespół i indywidualny opiekun wdrożenia już nie może się doczekać kiedy do niego dołączysz!
  • Pracę w rozwijającej się branży i jeszcze bardziej rozwijającej się firmie - Elhurt EMS. Rozpoczęliśmy budowę nowego budynku - już od maja 2024 będziemy pracować w nowej lokalizacji - w Gdańsku przy ul. Rakietowej.
  • Dział Zakupów i Logistyki to kilka osób, które najbardziej cenią sobie niekorporacyjną atmosferę, wspólne cele w których nie ma miejsca na niezdrową rywalizację, pracę w rozwojowej branży oraz mnogość benefitów, które wskazano poniżej.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Firmowa biblioteka
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Owoce
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1