Rnew Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rnew Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w firmie Rnew Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

W firmie Rnew Sp. z o.o., istnieje standardowy system godzin pracy obejmujący okres od 8:00 do 16:00. Warto jednak zaznaczyć, że godziny te mogą ulegać zmianom w zależności od specyfiki danego stanowiska, działu czy indywidualnych ustaleń z przełożonym. Firmowe podejście do elastyczności czasu pracy może być dostosowane do potrzeb pracowników oraz charakteru wykonywanych obowiązków.

Zastanawiający się Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Słyszałem od znajomego, że to fajna firma. Stawiająca na rozwój, poszanowanie pracownika itp. Może się wypowiedzieć ktoś, kto tam obecnie pracuję? Jak to wygląda? Praca, atmosfera, szefostwo, zarobki?

1
Martynka Nowy wpis
Pracownik
@Zastanawiający się

Praca w Rnew pozwala na rozwój zawodowy, tworzymy zgrany zespół. Zarobki są uzależnione od stanowiska oraz doświadczenia

Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w Rnew Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Administrator

Rnew Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Edgar
Kandydat
@Administrator

Rekrutacja online, na teamsach. Rozmowa z "Menadżerką" sprzedażową, w sumie luźna atmosfera, opowiedz o sobie itp. Oklepane tematy. Informacja, że następny etap będzie polegał na rozmowie, scence sprzedażowej z 1 z właścicieli. Czyli sugestia, że będzie drugi etap. Na zakończenie Pani wysyła na e-mail zadania do zrobienia. Międzyinnymi przygotowanie emaila do klienta, posiłkując się stroną firmy. NIestety zero wytycznych, nic na temat SOKu, wiadomo, że każda firma ma własny Standard Obsługi Klienta. Podszedłem do tematu na luźno, samodzielnie, bez kopiuj wklej i używania wujka google. W sumie zrobiłem zadania zgodnie z SOK, który obowiązuje mnie w obecnej pracy bo jak wcześniej wspominałem, żadnych wytycznych nie bylo. Po kiulku dniach, odpowiedź, że niestety wybrali innego kandydata. Oczywiście, mogłem napisać do nich prosbę o ofertę, i dostać gotowca, zgodnie z ich standardem obsługi i miał bym idealny wynik zadań. Jednak podszedłem uczciwie do sprawy i zrobiłem to sam bez wspomagania, widać niepotrzebnie, chociaż... czytając komentarze byłych pracowników, może to dobrze, że nie zmieniłem pracy, bo widzę, że mogłem wpaśc w niezłe (usunięte przez administratora) Ogólnie rekrutacja prosta niezbyt stresująca, zadania bezsensowne, bez wytycznych no i niepotrzebne sugerowanie kolejnego etapu, którego nie było.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Team Leader Serwisu Komputerowego w firmie Rnew Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Zofia
Inne

Widziałam w sieci że szukali Fotografa Produktowego. Możecie powiedzieć jak podczas rekrutacji sprawdzali umiejętności fotograficzne? Wystarczyło portfolio czy były jakieś zdjęcia próbne?

Rnew
Pracownik

Dziękujemy za czas, który poświęciliście na zostawienie opinii o Rnew. Skłoniły nas do refleksji. Poczyniliśmy kroki, by lepiej poznać istotę problemów oraz wdrożyć rozwiązania tam gdzie to możliwe, ponieważ zależy nam na budowaniu przyjaznego miejsca pracy. Mamy świadomość, że tylko dzięki ciągłemu udoskonalaniu procesów, relacji, współpracy można osiągnąć oczekiwany efekt. Zespół Rnew

Zaskoczona Fretka
Były pracownik
 Pytanie
@Rnew

Zespole Rnew, Nigdy nie przestaniecie mnie zaskakiwać... Aż muszę skomentować, żeby czasem ktoś się nie nabrał na tę korpomowę..... 1."Skłoniły nas do refleksji." Jak Was znam, to było dochodzenie kto to napisał, a jeśli to ktoś z obecnych pracowników, to pewnie już się z tą osobą pożegnaliście.... 2. "Poczyniliśmy kroki, by lepiej poznać istotę problemów oraz wdrożyć rozwiązania tam gdzie to możliwe" - Pewnie akcja w stylu: O rany! i co teraz?! A tam, olać to... 3. "zależy nam na budowaniu przyjaznego miejsca pracy" - wierutne kłamstwo - nigdy Wam na tym nie zależało. Osobiście zgłaszałam problemy z jakimi spotykałam się na stanowisku pracy, lub w relacjach ze współpracownikami. Wola by coś zmienić była tylko ze strony kierownika, który z reguły był blokowany przez właścicieli - szefostwu zależy tylko na tym, żeby norma była zrobiona i wynik. Najważniejsze żeby kasa w kieszeni się zgadzała. A jak komuś nie pasuje to (cytuję Właściciela) " Nikt nie będzie pracował tu do emerytury" i (moje ulubione) motto kadry kierowniczej: "Każdy jest do zastąpienia" Przyjazne miejsce pracy to nie jest namiot, w którym rano po weekendzie jest ujemna temperatura, tymczasem szefowie, zdalnie w domu, w ciepłym.... 4. "Mamy świadomość, że tylko dzięki ciągłemu udoskonalaniu procesów, relacji, współpracy można osiągnąć oczekiwany efekt." Błąd, w tej firmie nie udoskonala się procesów, tylko je zmienia. Co tydzień inna decyzja i jeszcze trzeba zwrócić uwagę czyja, bo jeden właściciel swoje, a drugi swoje... O relacje dbają pracownicy między sobą, szefostwo nie przykłada do relacji, atmosfery i współpracy ŻADNEJ wagi. Liczy się "Ich" decyzja i realizacja planu, z tym, że trzeba pamiętać, że plan zmienia się co 5 minut, a relacje buduje się przez zwalnianie tych pracowników, którym zależy na rozwoju firmy i zostawianiu tych, którzy "kręcą wynik." Generalnie zarządzanie strachem, o motywacji negatywna i wieczne rozliczanie ze wszystkiego. Zespole Rnew - życzę Wam abyście zdążyli zmienić miejsce zatrudnienia, zanim do Właścicieli "wróci karma". Ta firma to pomnik lat 90 - dorobkiewicze na taniej sile roboczej, przykład na to jak nie stosować przepisów BHP i PPoż... Drodzy Przyszli Pracownicy - serdecznie nie polecam tej firmy. Naprawdę pracy jest wystraczająco dużo, żeby bez większego wysiłku znaleźć pracę na dużo lepszych warunkach. Komentarze moich poprzedników są zgodne z prawdą i z każdym się zgadzam. Odeszłam i nie żałuję, jak większość pracowników, którzy pożegnali się z RNEW...

1
Pożegnany Z RNEW
Były pracownik

Hej, Pracowałem tam naprawdę wystarczająco dużo czasu, żeby móc powiedzieć coś niecoś... 1. Wypłata: najniższa krajowa + marża na stanowisku handlowym, Produkcja, Allegro itp. tylko umowa zlecenie i zapomnij o podwyżkach, albo zmianie umowy. Wypłata zawsze na czas, tylko trzeba pilnować kadrowej, bo średnio jednej osobie na miesiąc myli się z hajsem (nawet o kilka stów) ale księgowość szybko reaguje na zgłoszenia. 2. Warunki: Praca biurowa, kto chce zdalnie, reszta na miejscu. W głównej siedzibie firmy połowa pracowników jest w blaszanym namiocie, bez okien, ale da się wytrzymać. Warunki BHP i PPOŻ nie istnieją, żadnych szkoleń, nic. 3. Jeśli jesteś studentem, albo szukasz kasy na święta, to najlepsza praca, nic nie musisz umieć, wszystkiego Cię nauczą, ale jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia i rozwoju, to nawet nie składaj papierów. Jeden wielki chaos i brak szacunku dla pracowników. Liczą się tylko handlowcy ale tylko jak osiągają wyniki. Od marca odeszło z firmy ok 15 osób (produkcja, allegro, handlowcy), co chwilę szukają do pracy, bo jest rotacja. 4. Zalety: atmosfera między współpracownikami, uczciwy i prawdziwy kierownik, hajs na czas, wolne i nadgodziny ile chcesz (nadgodziny na produkcji są uzależnione od dostaw, więc zdążają się i tygodniowe przestoje) 5. Podsmumuje: handlowcy - hulaj dusza piekła nie ma; inne działy: spróbuj nie wyrobić normy. Rozstałem się już z tą firmą, więc piszę bez żalu i zawiści, za to z przestrogą dla przyszłych pracowników.

Kazimierz
Inne
@Pożegnany Z RNEW

Możesz podać ile konkretnie z tych dodatków wpadało? W sensie z marży na stanowisku handlowym. :) O ile oczywiście jesteś w stanie podać takie szczegóły.

Paxo
Inne
@Kazimierz

Przecież to zależy od wielu czynników.

Pożegnany Z RNEW
Były pracownik
@Kazimierz

To jest kwestia indywidualna. Każdy sam się ugaduje i informacje o zarobkach to temat tabu. Jedyna jawna informacja, to że handlowcy mają marżę, a produkcja premię za obecność.

Nick
Inne
 Pytanie
@Pożegnany Z RNEW

Porównujesz stanowisko produkcyjne do stanowiska handlowca ? Dobre sobie. Kompletnie 2 różne stanowiska. Nic dziwnego, że różnią się od siebie nie tylko zarobkami :)

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałem przez jakiś czas i z czystym sumieniem mogę napisać, że Rnew to firma na chwilę. Najlepiej odnajdą się tam studenci, choć dojazd z Bydgoszczy może być kłopotliwy. Nie polecam ludziom szukającym stabilności i stałej pracy. Umowa o pracę? Na produkcji nie ma takiej możliwości, choć istnieje stosunek pracy. Stawka - najniższa krajowa, nie wyprosisz nawet złotówki więcej. W jakimś stopniu rekompensuję to premia, ale i ona wypłacana jest tylko, gdy nie opuścisz dni pracujących, trzech. Jeśli ktoś chce dzień wolny, musi prosić się o urlop na umowie zlecenie... Serio? Nie liczcie tam na dużo, a już napewno nie liczcie na stałą pracę na umowę o pracę - jeśli tego szukacie to szkoda waszego czasu na Rnew.

Kulturalny Roger
Były pracownik

Praca jak każda inna, lecz bez perspektyw. Taka na poczekanie, jeśli nie można niczego innego znaleźć. Umowa zlecenie, najniższa krajowa, benefitów brak - opłaca się tylko uczniom i studentom, którzy mieszkają z rodzicami.

Administrator

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Rnew Sp. z o.o. w miejscowości Niemcz? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Obieżyświat
Inne
@Administrator

Firma znajduję się w Osielsku przy ul. Blacharskiej 10 (budynek widać od strony Szosy Gdańskiej). Z tego co się orientuje to oferty moiejsc pracy można znaleźć na olx.

Zostaw merytoryczną opinię o Rnew Sp. z o.o. - Niemcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Rnew Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Rnew Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Rnew Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rnew Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii