Opinie o Next77 Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Next77 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Next77 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Next77 Sp. z o.o. w Kraków

To nie jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!

Czemu tak tu szkalujecie Nexta?????? Ludzi wyrzucają nagminnie z Quadra, tych od nowych mediów i tych co niewiadomo co do końca robią, a ta dziewczyna co po nia przyjechalo pogotowie jak ją zwolnili z dnia na dzień na schodach to byla z Foto Tipa! Next jest w porządku. To ten sam budynek ale inne spółki. Szkalujecie tu firmę która jest na rynku dłużej niż wy żyjecie, a gdyby ludzie na nią nie robili i nie pracowali latami to szybko by się skończyła! Są ludzie, którzy pracują w tej firmie i nic nie mogą z tym zrobić, a ludzie są zwalniani z innych firm! Ludzie to nie jest w porządku!

Ziomek
@To nie jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!

Hahahaha. Tak to może mówić właściciel w razie kontroli. Każdy wie że next, d, q, foto tip to ci sami właściciele, ten sam zespół, ten sam bałagan:)

Hubertus Adamus

Tragedia, odradzam każdemu.

Justyna
@Hubertus Adamus

Hu(usunięte przez administratora) Zatrudniłam się w tej firmie na jesieni, wynajęłam mieszkanie, poniosłam niemałe koszty związane z przeprowadzką, przedłużono ze mną umowę próbną, a później jak się pojawiły pierwsze małe nieścisłości i dyskomforty to od razu (usunięte przez administratora) 4 miesiąc roboty i (usunięte przez administratora) Zamiast pracować nad stylem pracy, rozmawiać ze sobą, weryfikować, stawiać oczekiwania - (usunięte przez administratora) Porozumienie stron Ci wręczą na koniec, żeby nie mieć kosztów w związku z wypowiedzeniem. Oczywiście nie podpisałam.

Justyna

Moim celem nie było wywołać lawiny szlamu, tylko podzielić się faktami. Nie chcę, żeby ktoś się tak sparzył, jak ja. Zatrudniłam się, wzięłam pożyczkę, byłam pewna tej pracy, skoro podpisano ze mną umowę na rok, a nagle zostałam zwolniona bez możliwości poprawy. Ja nie twierdzę, że byłam idealnym pracownikiem. Byłam pracownikiem gotowym nad sobą pracować, oddanym, dbającym o ludzi, którego interesy firmy leżały na sercu. Zostałam potraktowana niesprawiedliwie i nieprofesjonalnie, ale widzę, że mój wpis uruchomił jakąś lawinę nienawiści na tą firmę. To jest niekompetentna organizacja, ludzie nie potrafiący zwalniać z godnością, a nie jacyś gwałciciele, żebyście teraz tak ich wyśmiewali... ej...

I rozwiazaly sie jezyki ich
@Justyna

Wy wypisujecie co chcecie, a oni i tak gowienko sobie z tego robia. O czym ty mowisz. Jaki profesjonalizm. Ten chudy kierowniczula to sie boi wlascicielowi w oczy spojrzec. Pochlac sie bal wyjechac z nim. Przepracowani ludzie wyrzywaja sie na innych. Cebulactwo chamstwo oszczednosc na ludziach. W Photo Srip minimalna na umowie na wieki wiekow.

Antoni

Czytam o napuszczaniu pracowników na siebie. Na czym dokładnie te napuszczanie polega? To jakiś ogólny problem w firmie?

Czy Next77 Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Nie

Nie

Aleksandra
@Nie

a w ogóle jakiekolwiek staże lub praktyki są możliwe?

Czy kandydat na stanowisko Serwisant sprzętu optycznego (obiektywy fot.) i elektroniki w firmie Next77 Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
k.tarzewski

pensje nie przychodza na czas

Co skłoniło cię do podjęcia zatrudnienia w przedsiębiorstwie Next77 Sp. z o.o. w mieście Kraków. Oceń tego pracodawcę i kreuj z nami szczery rynek pracy.

Ruper Jebamczyk

Nawiność i głupota

Karol Skrętka

Wieczny chaos

Gugal

Nagle zwalnianie pracownikow bez podania przyczyny, niekompetenta kadra zarzadzajaca, oklamywanie oraz napuszczanie pracownikow na siebie. Tu nawet kawa nie jest dobra, odradzam kazdemu szanującemu sie czlowiekowi, sredni okres pracy nowego pracownika wynosi tu miedzy 2-3 miesiace.

Criss

Byłam na rozmowie i wygląda całkiem ok. Praca 8:30-16:30. Biuro jak biuro. Nie korpo.

Jak wygląda ścieżka kariery w Next77 Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Tomasz

W tej pracy najłatwiej zdobyć można bezpłatne nadgodziny ;)

no one

Sama rozmowa była standardowa, do momentu kiedy miałam opowiedzieć o swoim doświadczeniu. Osoby, które ją prowadziły wręcz wyśmiewały mojego wcześniejszego pracodawcę, co było bardzo niestosowne oraz nieprofesjonalne. Następnie przeszliśmy na temat ogólny o pracy, to dowiedziałam się, że obowiązki dotyczące tego stanowiska bardzo ich irytują, nie lubią o tym gadać i najlepiej szybko skończyć temat. Nie potrafili też określić co dokładnie miałoby się robić - "sam sobie decydujesz co chcesz robić"

Czy zdarzają się nadgodziny w Next77 Sp. z o.o.?

Kuba

Tak, ale tylko niepłatne

Gustaw

Ideałów nie ma i wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma. Kto dobrze pracuje nie ma powodu do narzekania.

iceman

Dlaczego widzę ocenę 1/5 na podstawie 10 ocen ktoś tu czyścił profil z komentarzy? ?? Dlaczego nie widać opinii a chciał bym się dowiedzieć co się tam dzieje.

Bezzu

To że jest kontrola jeszcze o niczym nie świadczy, wiele firma ma kontrole które kończą się pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Next77 Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Next77 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Next77 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Next77 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Next77 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Bonarka 11
    30-417 Kraków