Opinie o Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. w Kraków

Marta Nowy wpis

Hej, Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Chciałabym zorientować się czy po okresie próbnym istnieje realna możliwość zarobków na poziomie 6000-7000 zł netto?

Konrad

Współpracuję z firmą Duston już długi czas. Świetna jakość dostarczanych zamienników. Polecam!

Duston Nowy wpis
@Konrad

Dziękujemy Panie Konradzie za opinie i liczymy na dalszą owocną współpracę

Michał Nowy wpis

Słyszałem dobre opinie o pracy w firmie. Podpowie mi ktoś czy aktualnie prowadzona jest rekrutacja i jak przebiega?

Duston Nowy wpis
@Michał

Panie Michale, proszę wysłać CV bo firma bardzo dynamicznie się rozwija w branży e-commerce i w najbliższym czasie będziemy rekrutować osoby na pełen etat na stanowisko do obsługi klienta eksportowego oraz na magazyn pozdrawiam Zespół Duston

Czy jest możliwość w Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. pracy na część etatu?

Duston

Zatrudniany tylko na pełen etat

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista/ka ds. zakupów.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Edward

Firmy z reguły uprzedzają, że będą się kontaktować z wybranym kandydatem!

@Edward

Tak, oczywiście tylko z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie i zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjna.

Xxxxx

Praca w Dustonie z dnia na dzień sprawiała coraz większą niechęć i zmęczenie psychiczne. Każdego dnia (usunięte przez administratora), który formalnie przez ponad 2lata istnienia firmy nie był nawet zatrudniony w firmie, nie szczędził na wyzwiskach, najczęściej kierowanych w stronę obsługi klienta. Natomiast właścicielka nie miała prawa do podejmowania żadnych decyzji. Jakiekolwiek stawanie w obronie współpracownika nie miało prawa mieć miejsca, ponieważ wiązało się to z ciągłym wypominaniem, więc o zgranym zespole nie było mowy... Opóźnienia z terminem wypłaty były średnio co drugi msc, więc o dynamicznym rozwoju nie ma tutaj mowy. Każdy były pracownik, który złożył wypowiedzenie, był poniżany i padało stwierdzenie iż "i tak zostałby zwolniony". Ja po odejściu z tej firmy, zostałam oszukana - ponad 100zł z mojej wypłaty "rozpłynęło się w powietrzu". Każda próba kontaktu w tej sprawie została zignorowana... Decyzja o złożeniu wypowiedzenia była najlepszą jaką mogłam podjąć- moje zdrowie psychiczne uległo dużej poprawie. Powodów dla których zdecydowałam się na odejście znalazłoby się więcej. Szczerze, nie życzę nikomu takiej pracy, w takiej atmosferze i w takich warunkach.

@Xxxxx

Droga Olu, nie zostałaś oszukana o ponad żadne 100 zł, proszę nie kłam bo Internet wszystko przyjmnie. Otrzymałaś pełna podstawę plus premię że sprzedaży, niestety w ostatnim miesiącu Twoja sprzedaż była kiepska więc otrzymałaś tylko 100 zł netto premii. Firma Duston nigdy nie spóźnia się z wynagrodzeniem zawsze przelewy wychodzą zgodnie z umową 10-tego ! Złożyłaś wypowiedzenie i otrzymałaś nową, lepszą finansowo propozycję umowy. Złożyłaś wypowiedzenie za porozumień stron i należał się okres wypowiedzenia 7 dni a Ty na następny dzień już nie przyszłaś do pracy ! Życzę powodzenia i samych sukcesów zawodowych

Sam również zaopatrzam swoją firmę w Dustonie i jestem bardzo zadowolony. Kupuję tam tonery już od dwóch lat i nigdy nie było z niczym problemu :)

EH310

Tusz na pewno dobre... skoro na allegro tusz kosztuje od 6-15 zł, a w Duston 44zł za sztuke. Brawo. Pobity rekord

@EH310

W naszej firmie Duston posiadamy szeroką gamę tonerów oraz tuszy do drukarek. Ceny u nas są w przedziale od 3 zł - 99 zł za sztukę. Cena zależy od modelu drukarki oraz od ilość zakupionej jednorazowo w naszej firmie kaset.

Firma posiada świetne tonery zamienne oraz bardzo sympatyczną obsługę :)

@Marek

Dziękujemy Panie Marku za opinie i liczymy na dalszą owocną współpracę

Michal

Często kupuję tam tonery zamienne i jestem bardzo zadowolony z ich wydajności :)

@Michal

Dziękujemy Panie Michale za opinie oraz zapraszamy do kolejnych zakupów w naszej firmie.

Firma posiada super jakości tonery zamienne :)

@Karolina

Dziękujemy za opinie. Przede wszystkim stawiamy na dobrą jakość oraz wysoką wydajność tonerów marki Duston przy zachowaniu standardów obsługi. Zapraszamy do kolejnych zakupów.

Klara

Często korzystam z usług firmy Duston, posiadają wysokiej jakości tonery zamienne oraz bardzo profesjonalną obsługę klienta :)

@Klara

Dziękujemy Pani Klaro

Sandra

Firma zapewnia najlepsze tonery w całym mieście :)

@Sandra

Dziękujemy i zapraszamy do kolejnych zakupów

Daria

Jak się pracuje?

@Daria

Umowa o pracę. Podstawą plus prowizja oraz premia motywacyjne. Firma dynamicznie się rozwija i obecnie poszukujemy specjalistów ds sprzedaży. Zespół jest młody i atmosfera pozytywna. Zapraszamy

Alicja

@Duston dzięki za informacje. Zawsze to ciekawe doświadczenie dla osób, które są zainteresowane zarówno wsparciem dla ochrony środowiska, jak i samym funkcjonowaniem fundacji. Czy wiesz może, cz mogą należeć do niej jedynie pracownicy firmy? Jak najlepiej zgłosić swoją aplikacje?

Maja
@Alicja

Z tego co się orientuję fundacja już od dłuższego czasu nikogo nie przyjmuje. Zamknęła też na chwilę obecną rekrutację :)

Alicja

To ciekawe, że Duston posiada również fundacje recyklingu papieru i ochrony zasobów leśnych. To dużo mówi o firmie, która porusza się w obszarze poligraficznym. Czy ktoś wie, czy możliwa jest również praca zarobkowa w tej właśnie fundacji, czy przynależność do niej to każdorazowo wolontariat?

@Alicja

Przynależność to jedynie forma wolontariatu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Duston Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.