Opinie o "HDF" Sp. z o.o. (zakończenie działalności) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "HDF" Sp. z o.o. (zakończenie działalności). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w "HDF" Sp. z o.o. (zakończenie działalności) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "HDF" Sp. z o.o. (zakończenie działalności) w Wrocław

Robert Nowy wpis

Tak jak słusznie zauważono w poprzednim poście, firma która jest tutaj opisywana nie istnieje już od 11 lat. Jest sporo firm w PL o podobnej nazwie: HDF SOFTWARE Sp. z o.o. HDF SERVICE Sp. z o.o. HDF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Zeman HDF Sp. z o.o. itd.. Szukajcie wpisów dotyczących konkretnej spółki. Wg mnie ten wpis poniżej zdecydowanie wprowadza w błąd potencjalnych pracowników i kontrahentów tych firm powyżej.

Wiktor Nowy wpis

Sąd Rejonowy we Wrocławiu dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, postanowieniem z dnia 17 sierpnia 2010 r. ogłosił upadłość HDF Sp. z o.o. we Wrocławiu obejmującą likwidację majątku

Wiki

Firma fajnie się rozwija, praca w firmie dla ludzi z kompetencjami i ambitnych, polecam.

Robert Nowy wpis
@Wiki

A jak z plącą ? Kadra zarządzająca jakas normalna ? Ile ludzi w firmie ?

Grzegorz Nowy wpis
@Robert

Też ciekawi mnie kwestia wynagrodzenia, czy dowiedziałeś się już czegoś na ten temat z innego źródła? Zachęcam też wszystkich pracowników do dzielenia się swoimi wrażeniami na temat firmy, jestem ciekaw czy jesteście zadowoleni z pracy w tym miejscu.

jpk

Nie polecam, grząski grunt

@jpk

Możesz rozwinąć?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w "HDF" Sp. z o.o. (zakończenie działalności) odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
admin

Sądzicie, że firma "HDF" Sp. z o.o. dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.

• Jak się pracuje w "HDF" Sp. z o.o. (zakończenie działalności)?

Zobacz opinie na temat firmy "HDF" Sp. z o.o. (zakończenie działalności) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "HDF" Sp. z o.o. (zakończenie działalności)?

"HDF" Sp. z o.o. (zakończenie działalności)

"HDF" Sp. z o.o. (zakończenie działalności)