Opinie o InPost w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie InPost. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w InPost o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Wrocław

Nie polecam pracy na Na parkowej 10 Wrocław oddział inpost. Przewoźnik to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy jeśli pracowałeś nawet trzy dni po 13 godzin. Sprawę zgłaszam do adwokata. Nie pozwólmy robić się tzw. W ch..a,

Anonimowo.
@Wanda

Kurierzy jeżdżą na zleceniu, albo na tzw innych skrótach kurierskich.

Nie polecam pracy Nowy wpis

InPost brzmi fajnie, lider na rynku logistyki, a tak na prawdę ...... Sama Praca ok, ludzie różni, ale ok. Koordynatorzy i kierownicy... Tu jest dużo do nadrobienia. Nie radzą sobie z podzialem obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Nie liczą się z pracownikami, brak zrozumienia, nie można iść na chorobowe, ani wziąć urlopu w wybranym prze siebie terminie, bo szantażują zabraniem premii, kierownik zaleca nie spoufalać się z podwładnymi, krzywo patrzą jeśli rozmawia się chwilę prywatnie przez telefon. Nie jest ważna atmosfera, Ważne się tylko tabelki i końcowe wyniki, które i tak są jakie w dużej mierze przez manipulowanie statutami przesyłek. Praca kuriera to (usunięte przez administratora) zmuszani do pracy na rejonie po kilkanaście godzin dziennie, również w soboty, zaś za wszelkie błędy i pomyłki karani są finansowo. Poza tym mogłoby być fajnie.

Wanda

Jak to możliwe? A co z umową, przecież pracodawca nie może nie wypłacić pensji, nawet za kilka dni? Podał jakieś argumenty dlaczego nie zapłaci?

@Wanda

Umowa była podpisana(zlecenie) w jednym egzemplarzu, która zabrał Pan R. Przewoźnik nie raczył nawet i nie zamierzał dać mi kopiii umowy. Sam stwierdził ze jak ktoś popracuje 2 może 3 dni to nie musi mu wypłacać pieniędzy. Do dziś nie zostały wypłacone mi pieniądze 500 złoty za prace dla was. Płacicie przewoźnikowi a przewoźnik robi wały z ludzi

Aneta

I to co stwierdził to padło przed samym podjęciem się współpracy czy zaraz po? Bo skoro podobno umowy nie masz ani nic to raczej niczego niestety nie wyegzekwujesz? Masz jakiś inny dowód, że pracowałeś?

Anonimowo. Nowy wpis
@Wanda

Kurierzy jeżdżą na zleceniu, albo na tzw innych skrótach kurierskich.

Kris42 Nowy wpis

Też nie polecam dzisiaj nadałem paczkę kurier z Jugowa nawet nie przyjechał a na infolini powiedzieli że przyjedzie inny kurier i zrobili nas w (usunięte przez administratora) także nie polecam tej firmy

Czy w InPost możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kurier

,,no 100zl za dzień idziesz ??,, tak wyglądała moja rozmowa kwalifikacyjna nie licząc tego ze jelop nie umiał nic załatwić i sam auto rozważał i zwalal na mnie odradzam tylko deblu pójdzie do takiej roboty

Były handlowiec

Nie polecam. Pracowałem tam kilka miesięcy. Kierownik fatalny, wręcz (usunięte przez administratora). Gość ewidentnie nie ma zielonego pojęcia o zarzadaniu ludźmi. Brak kompetencji menadżerskich. Firma niby super a nawet nie ma CRM. Praca na excellach. Uzupełnianie tabelek i formatek to główne zadania handlowca. Ta praca nie ma nic wspólnego z pracą handlowca. Omijać szerokim łukiem.

Wiktor

Cześć, czy ktoś z Was przesiadł się na Orlen paczkę? Bardzo dużo ludzi przechodzi do nich maja oferty na kurierów i nie tylko. Jestem ciekaw jak wypada w porównaniu z Inpostem?

Czy InPost zatrudnia studentów?

Cudowna osóbka

Nie polecam pracy u przewoznika Andrzeja! Na poczatku wszystko wydaje sie w porzadku, pozniej obcial mi pensje ,a jak tylko wyrazilem chec odejscia nagle znalazl sie powod zeby mi nie zaplacic za caly miesiac bo nagle okazalo sie ze musi mi odliczyc za ‚uszkodzone’ paczki, o ktorych wczesniej nie mialem pojecia.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w InPost?

klient

nonstop paczkomat juz kilka lat jest zajęty Ber01N ! więc INPOST pozostawia paczki w odleglości 5km tam gdzie KMać nie ma możliwości dojazdu bo drogi są rozorane ! i se idź tam i w zębach noś 20kg...i 5km i tak jest kilka lat ! a paczkomat przy stokrotce będący bardzo blisko nigdy tam nie pozostawiają! po jaki H-- nastawiali pełno paczkomatów na Modrej ???? jak tam przecież nie ma tak wielkiej ilości mieszkańców - i one naturalnie są nonstop puste bo popierd;... miejsce jest !!! więc zmuszają ludzi do jeżdżenia tam siłą - bo innaczej pierd.... paczka będzie za 10dni zazwyczaj ! a można przecież zrobić termin odbioru paczek 1dzień a nie 2 dni i będzie pusty ! tu link do tego paczkomatu https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi65uyc06H7AhUCDRAIHaCNBbgQFnoECB8QAQ&url=https%3A%2F%2Finpost.pl%2Fpaczkomat-bezrzecze-ber01n-koralowa-paczkomaty-zachodniopomorskie&usg=AOvVaw3n4i3EQCS3-ykfv5BX5dtr

Wiktoria

O co chodzi z tym płaceniem koordynatorom i kierownikowi? :O

Inna

Здравствуйте,эта фирма не доставляет посылки,курьер хамы,говорят в глаза,что они не отдадут посылки ,и потом пишут, что не было не кого дома,так что не заказывайте через эту фирму!!!!

Anonimowe

Witam, Pracował ktoś na parkowej 10 Makronos Dolny Wrocław ? Potrzebuje paru informacji na temat przewoźnika

Mhhaha
@Anonimowe

Nie polecam! Zwlekają z umową, a potem jak rezygnujesz to dają Ci 200 zł na odwal się za tydzień pracy po 10h. Uwaga na Stefana!

Praca śmiech na sali, Poniedziałek 5 rano na magazynie pakowanie rozworzenie, czekanie na odbiory do 15/16 następnie z rejonu jazda na magazyn dojazd o 17 wypakowanie 17-30 o0 ilość godzin 12,5... Wtorek 3 trzeba wstać i jechać na magazyn 4-30 już na magazynie, pakowanie i na rejon, zjazd 16, dojazd 17-00 rozpakowanie 17-30 o0 ilość godzin 13,5 środa taki sam dzień, czwartek na 5 już na magazynie i. Piątek też, za 3tysiace zł do tego jeszcze w sobotę trzeba przyjść... Teraz sytuację z życia, po zakończonym dniu jadę do domu i jestem w domu o 18, a o godzinie 20 dzwonią koordynatorzy że trzeba przyjechać zamazać etykietę na paczce o0 a drugi koniec wrocławia, jakby sami nie mogli zamazać... Kolejna sprawa tak zwany test edu kurier dzień w dzień, jak rozwiążesz 2 pytania dobrze na 4 to dostajessz - 100zl jak w ogóle go nie rozwiążesz to dostajesz - 200zl za brak podejścia do testu, albo obciążą przewoźnika faktura 10% kierownik Ahmed na niego mówią jest to młody chłop wiek około 30lat chodzi odpierdala się do wszystkiego, zwalnia ludzi od tak o bo np miał maskę na brodzie to do niego że jutro nie przychodź już tu nie pracujesz, ta firma to porażka gdzie jest właściciel? Jak można dawać stawkę 3tysiace zl za tak ciężka pracę i do tego tyle godzin pracy, nie ma cie w domu, niech ktoś zajmie się na poważnie tym inpostem bo chyba czasy Hitlera odesszly w niepamięć? Czy może się mylę?

Jarro

Problem polega na tym że wszystkie firmy kurierskie poobcinały stawki za stopa i tak naprawdę nie ma z czego zapłacić podwykonawca kurierowi. 10 lat temu np. DPD płaciło przewoźnikowi 10 zł netto za stopa gdzie koszty utrzymania samochodu/paliwo i amortyzacja/ były na niższym poziomie. Teraz te firmy płacą w zależności od rejonu około 3,5 zł netto a koszty wzrosły. Nikt z właścicieli tych firm tym się nie przejmuje i jakoś lecą ale to powolutku się już kończy bo albo stawki dla przewoźników wzrosną /ale ceny za wysyłkę paczki muszą wzrosnac/albo ta cała kurierka padnie bo nie będzie miał kto wozić paczek. Tak to wygląda. I jeszcze jedno zastanówcie się wszyscy którzy narzekacie na pracę w Inposcie lub jakiejś innej firmie. Wy też zamawiacie paczki np. przez Inpost i cieszycie się kiedy wysyłka jest tania ale kiedy przyjdzie wam pracować jako kurier to narzekacie ze mało zarabiacie. Firma kurierska schodzi z ceny aby złapać klienta to jest tzw. wojna cenowa między firmami. A później przewoźnik i wy otrzymujecie małe wynagrodzenie i musicie zapieprzać po 15 godz. /dzień.

mknhliugtyutrftyhedtreredst

Inpost Legnica to fajna firma tylko że , psują ją osoby które nazywają się operacyjnymi są to w przewadze młodzi ludzie którzy mają innych za głupków , wydaje im się , że pozjadali wszystkie rozumy .Wszystkie swoje błędy zwalają na innych , czyli listonoszy i resztę ludzi którzy pracują w tej firmie są konfliktowi nie polecam pracy w tej firmie ze względu na tą atmosferę .

Randomowy Kurier
@mknhliugtyutrftyhedtreredst

Popracowałbyś w innych firmach(chociażby za płotem), to zmieniłbyś zdanie. BTW oddział w Legnicy to JB Trans, a nie Inpost i nie ma tu listonoszy:)

Randomowy Kurier

Apel do wszystkich płaczków: To nie jest praca dla was. W kurierce tak to wygląda, a nie inaczej i jeśli nie jesteś twardzielem/twardzielką, to sobie odpuść. Pracowałem w kilku firmach kurierskich i wszędzie jest tak samo. W Inpost mam o tyle lepiej, że jestem przewoźnikiem i robię to co każdy, ale za dwukrotnie wyższe pieniądze.

Славік

Люди ! не йдіть робити до цього підераса ! DNIPRO - TRANSBUD VITALII CHERNETSKYI NIP 895-21-93-602 REGON 381222946 Він і його дебільна сімейка кидають на гроші!! Поводять себе агресивно і некомпетентно , постійно придумують різні ідіотичні речі щоб не платити На кінець праці щей получите погрози , вічно вийобується бидлота яке воно тут круте , далбайоб ти а не крутий . Вйобуєш як бик ві 4 ранку до 22 ночі , за блять безплатно! і тобі щей погрожуть та обзивають без повода, вічно напряжна обстановка одним словом бидлота! пиздуй нахуй до себе на укр герой блять сраний бо тут тобі скоро дадуть пизди за то клоун йобаний

Tomasz

Dlaczego w IN-Post mają pracodawców (usunięte przez administratora) DNIPRO - TRANSBUD VITALII CHERNETSKYI Adres ul. Zaułek Rogoziński 11b/68 51-116 Wrocław, DolnoŚlĄskie NIP 895-21-93-602 Co robią w in- post jeba*** oszu*t???? od kiedy w tak niby poważnej firmie (usunięte przez administratora) i okłamują ludzi i nie tylko? SPRAWA BĘDZIE ZGŁOSZONA NA POLICJĘ!

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Wrocław

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost