Opinie o InPost w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie InPost. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w InPost o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Wrocław

szedłem pracować jako kurier przez pracodawcę DNIPRO - TRANSBUD VITALII CHERNETSKYI Adres ul. Zaułek Rogoziński 11b/68 51-116 Wrocław, DolnoŚlĄskie NIP 895-21-93-602 REGON 381222946 Ten pseudo Polak (usunięte przez administratora) swoich pracowników . byłem umówiony z tym pseudo pracodawcą na 130 zł dniówka po 3 tygodniach pracy tak zwane próbne nie chciał mi zapłacić , zachowuje się jak typowe ukraińskie bydło , bez powodów wyzywa ludzi , że byście rozumieli pracowałem codziennie od 5 rano do 20 wieczoru za darmo i byłem wyzywany non stop , także od niedawna dowiedziałem się że on zabrał paszport u jednego z swoich pracowników ale potem musiał oddać , także wiem że coś tam kombinuje z ZEBRĄ sam siedzi w domu a jego pracownicy nie mające Skrut pracują sami za darmo , proszę się nim zająć bo inaczej pójdę zgłoszę do sądu jakich w IN-POST macie pracodawców

kandydat
@Kandydat

Jeśli do 08.06.2021 z nim nie zrobią porządek sprawą się zajmie sąd

@Kandydat

Już widzę że nie jestem pierwszy , skoro w in post nie dają z nim rady to może prywatnie go gdzieś spotkać? to spotkanie nie skończy się dobrze raczej , bo on wali ludzi na ogromną kasę

DNIPRO - TRANSBUD VITALII CHERNETSKYI UWAGA!!! TO CZŁOWIEK KTÓRY NIE PŁACI ZA WYKONANĄ PRACĘ ORAZ DZIWNIE SIĘ ZACHOWJE W SOTSUNKU DO LUDZI KTÓRE Z NIM PRACUJĄ . NOWYCH PRACOWNIKÓW ZOSTAWIA SAMYCH NA PACZKOMACIE I SAM JEDZIE DO DOMU SPAĆ , WIADOMO ŻE NOWY PRACOWNKI NIEMJĄCY SKRUT NIE MOŻE SAM PRACOWAĆ

Patryk

Witam, czy istnieje możliwość wyboru pracy jako kurier na trasy paczkomatowe bez doręczeń pod adres? Jak wygląda z grubsza dzień pracy? Pozdrawiam.

Aneta

Witam serdecznie, bardzo bym chciała poznać parę szczegółów na temat tego, jak wygląda rekrutacja do firmy Inpost we Wrocławiu obecnie w czasie pandemii. Czy proces rekrutacyjny jest prowadzony w formie spotkania online? Np. na Skype?

Kurier

,,no 100zl za dzień idziesz ??,, tak wyglądała moja rozmowa kwalifikacyjna nie licząc tego ze jelop nie umiał nic załatwić i sam auto rozważał i zwalal na mnie odradzam tylko deblu pójdzie do takiej roboty

Jakie narzędzia pracy zapewnia InPost? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma bylaby ciekawa, ale pracę uprzykrza jedna baba z administracji, nigdy nie spotkałem się takim traktowaniem ludzi, wyzywa, robi co chce, nie ma szkoleń, a za błędy karani byliśmy finansowo. Dają tylko umowe zlecenie i praca przez pośrednikow. Firma rozrasta się, może jak zmieni się kadra to będzie lepiej. Obecnie nie polecam. Konkurencja lepsza.

Ula

To nie jest forum dla klientów. Wszelkie uwagi dla firmy lepiej kierować na inny adres.

Bea

Skoro jest opcja wybór Paczkomatu i wybieram w swojej okolicy najbliżej to dlaczego paczka zostaje przekierowana do innego punktu daleko odemnie. Jakieś nieporozumienie. Jak jest za mało Paczkomatow to zwiekszcie ilość proste. Ktoś wybiera Paczkomat płaci za usługę żeby było szybciej a w rezultacie czas oczekiwania to jakaś masakra

Zenek

Tak pusto i cicho na forum? Firma aktualnie potrzebuje pracowników?

tomek

Cześć, wiecie coś na temat pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego?

k

zła Moje sugestie dla InPost: nic się nie da zrobić, jesteście beznadziejni

Nie polecam. Praca ciężka i chuyowo płatna. Ogólnie chuyowa firma. Paczki ginął lub są poniszczone.

madas

Zgadza się, paczki giną , ja na swoją czekam już miesiąc, fatalny kontakt z firmą

Eryk

Podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką umowa jest jako pierwsza i może coś więcej?

Seniorka 47

Polecam ! Błyskawiczne doręczanie, nawet w niedzielę. Kulturalni kurierzy, przesyłki dochodzą nienaruszone

ona

dno

Julita

@Nick Wstrzymaj się od pisania wulgaryzmów na forum, proszę. Zamiast tego, zachęcam Cię do napisania rzeczowej opinii na temat pracy w firmie inPost. Napisz może o tym, co w pracy tutaj Ci się podoba, a co mogłoby ulec zmianie. Na pewno będzie to bardziej merytoryczne.

Bolo

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stad te problemy!!

Niki

Jak ktoś nie jest zwolennikiem pracy w pracy to zawsze narzeka!!!

stały klient

Ta firma to jakaś kpina, szczególnie we Wrocławiu mam wrażenie, że w biurze same tę*aki pracują NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA, o wiele lepiej i przyjemniej jest załatwić cokolwiek w innych firmach kurierskich niż tam, DNO I 3 METRY MUŁU !!

Najgorsza firma jaką jest . Nudy nie widziałem takiej firmy . NIE POLECAM!!

Julita

@Pozytywny Dobromir Na jakim stanowisko tak wygląda praca? Jeśli chodzi o przerwę, to czy nie masz tej kwestii zapisanej w swojej umowie? Ktoś jeszcze miał takie doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Wrocław

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost