Marcor Kraków Autoryzowany Dystrybutor Maszyn Case

Kraków

Opinie o Marcor Kraków Autoryzowany Dystrybutor Maszyn Case

guma 19

SERWIS MASZYN TO POPROSTU NIEPOROZUMIENIE. GOŚCIE WYMIENIAJĄ SIŁOWNIKI DZRWI W KOPARKO ŁADOWARCE, PO TRZECH OTWARCIACH JEDEN SIŁOWNIK PADA A SERWIS TWIERDZI ŻE DRZWI BYŁY ZA MOCNO OTWIERANE I NIE MA MOWY O GWARANCJI. SIŁOWNIKI PODOBNO ORG CAT, ale DZWONIŁEM DO cata I ORG WYGLĄDAJĄ INACZEJ. NACIĄGACZE I NIC WIĘCEJ. OMIJAJCIE LUDZIE SZEROKIM ŁUKIEM NO CHYBA ŻE MACIE KASY W CHU

Zostaw opinię o Marcor Kraków Autoryzowany Dystrybutor Maszyn Case - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcor Kraków Autoryzowany Dystrybutor Maszyn Case