Opinie o Mellow Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Mellow Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mellow Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellow Sp. z o.o. w Kraków

ABC
Kandydat

Jestem w tej firmie nie długo i widzę że jednak był to kiepski pomysł zatrudnia się w tej firmie . Recenzje coś mówią jednak o pracodawcy.

Rafał

Pracuję w Mellow na stanowisku PH od ponad roku i z pełnym przekonaniem polecam aplikowanie do tej firmy. Przeszedłem do Mellow z drukarni w której pracowałem 12 lat gdzie stale borykaliśmy się z brakiem doświadczonych pracowników, stąd często trzeba było się dwoić i troić oraz gasić pożary. Codzienna praca wręcz sprowadzała się już tylko wyłącznie do działań pod wielką presją. To co zrobiło we mnie największe wrażenie zaczynając pracę w Mellow to zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych w branży specjalistów pracujących w firmie od wielu lat. Ponadto w firmie panuje świetna organizacja, praca rozkłada się na wiele działów dzięki czemu PH może się skupić na działaniach handlowych. Mellow dysponuje szerokimi możliwościami konkurowania na rynku, oferuje najnowsze technologie druku, nowatorskie narzędzia on-line dla klientów, posiada nienaganny wizerunek w sieci i social mediach. Jest się czym pochwalić a do dyspozycji PH jest stworzony szeroki wachlarz możliwości dotarcia do klientów. Od samego początku mogłem liczyć na wielkie wsparcie za co dziękuję! i pozdrawiam wszystkich czytających - obecnych, aplikujących i byłych :-)

wszedziedobrzegdzienasniema

Czytając te negatywne opinie dziwie się, że mówimy o jednej firmie. No ale tak to jest, jak ludzie nie mają odwagi, by pójść do Prezesa i porozmawiać o tym, co im nie pasuje i co chcieliby zmienić, a w internecie czują się mocni. Tchórze :-)! Nie pracuje już w tej firmie, ale bardzo dobrze ją wspominam, a szczególnie ludzi, których tam spotkałam. Ludzie pełni pasji i doświadczenia, z głową pełną pomysłów - co zrobić, by żyło nam się w tym Mellow-skim środowisku lepiej :-) Polecam. Można się wiele nauczyć. A płaca... adekwatna do zaangażowania.

Pytanie Nowy wpis
Kandydat

Witam, Chciałam zapytać jak wygląda rekrutacja w mellow? jak wynagrodzenie oraz atmosfera? czy warto składać CV do tej firmy?

Olek Nowy wpis
@Pytanie

Nie polecam. Jako były pracownik współczuję ludziom tam pracującym, którzy godzą się na pracę za najniższą krajową, a resztę wiadomo... Ludzie szanujcie się i nie dajcie się wyzyskowi! Wiszący od ponad roku baner, że Mellow szuka pracowników powinien dać do myślenia. Która szanująca się firma, "z ugruntowaną pozycją" ciągle szuka pracowników? Tylko ta która ma problem z ich utrzymaniem, bo mądrzy ludzie sami szybko stamtąd odchodzą.

Lis Nowy wpis
@Olek

Baner wisi dlatego że D.W. tak szybko zwalnia pracowników że nie nadąża z zatrudnieniem nowych:)a ma calebiurko CV:)

ABC

Urszula Nowy wpis
@ABC

Możesz napisać dlaczego tak uważasz? Jakieś warunki zatrudnienia w Mellow Ci nie odpowiadają? Jakie? Podasz więcej szczegółów?

Szanowni Państwo Jeżeli wybierając firmę, opieracie się na portalu Go Work to ( piszę w swoim imieniu :-) NIE PRZYCHODŹCIE DO MELLOW !!! Proszę i Pozdrawiam :-) ps. Nigdy więcej Jacków, Placków i tym podobnych prezesie !!!

Mimi
@Pracownik

Spokojnie Dżastin. I tak do melow nikt nie przyjdzie. Opinia na rynku jest wiadoma. Pzdr

Mimi

Nerwy, nerwy.Prawda w oczy itd, itd????

Nikt:-)

Tak to jest w tym kraju .... że pracodawca jest "oprawcą" a pracownik niedocenionym "geniuszem" Może czas założyć swoją firmę i pokazać kim się jest :-) Tak łatwo krytykować ... a tak trudno pokazać swoja wartość :-( Pozdrawiam Sfrustrowanych, hejtujących Pis -owskich Geniuszy :-)

Lis
@Nikt:-)

ale pieniążki z pis-owskiej tarczy antykryzysowej to już nie były złe......

@Lis

Opowiadał jak to rypie państwo za takich się wezmą. A wam uciął kasę no nie!

GUK
@Nikt:-)

Daruj już sobie te zebrania bo gorzej juz byc nie moze......

@GUK

Masz rację są żałosne a szczególnie to co chciał wszystkich w.... piszę tak bo mnie zablokuje ,i co ludzie się zwolnili :) na pochybel ....... , nie skończę reszty .

Operator Maszyn
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Prowadząc biznes w tym kraju, trzeba być superbohaterem i mieć stalowe nerwy. Aplikowałem poprzez portal z ogłoszeniami. Odpowiedź bardzo szybka. Nie mogłem odebrać telefonu, ponieważ byłem w mojej obecnej pracy (nie mam w zwyczaju rozmawiać przez telefon w pracy). Napisałem szybkiego smsa i o dziwo dostałem odpowiedź, żebym oddzwonił jak tylko będę mógł. SMS podpisany i osoba po drugiej stronie nie była anonimowa ani tajemnicza. Umówiłem się następnego dnia, nie na konkretną godzinę tylko z fajnymi "widełkami" czasowymi, żebym mógł na spokojnie dojechać do firmy. Gdy przyjechałem, nie musiałem czekać długo. Byłem trochę zagubiony, ale szybko ktoś zapytał "Do kogo Pan przyszedł?". Okazało się, że osoba z którą byłem umówiony jest zajęta, więc Pan zaprosił mnie do siebie i wskazał siedzenie, żebym spoczął. Rozmowa zaczęła się od tego co robię w obecnej firmie i dlaczego chcę zmienić pracę. Dość szybko atmosfera stała się bardzo sympatyczna i rozmawiało się jakbyśmy się w sumie znali już jakiś czas. Zostałem oprowadzony po produkcji przez Dyrektora Produkcji (bardzo dużo maszyn i dużo do ogarnięcia, ale lubię wyzwania), człowiek bardzo sympatyczny i z dużą wiedzą. Do aplikujących taka porada, która może się przydać nie tylko tutaj, ale wszędzie: Nikt nikomu nie robi łaski. Ani Ty idąc gdzieś do pracy ani pracodawca zatrudniając Ciebie. Relacja pracodawca-pracownik to zwykła relacja biznesowa. Oferujesz swój czas i umiejętności, ktoś za nie płaci. Mówią, że klient nasz Pan, więc Pracodawca jest takim "klientem", który płacąc wymaga jakości i zaangażowania. Jeśli się to zrozumie, a nie będzie tylko kimś kto chce zarobić i się nie narobić - to wiele można osiągnąć. Ufam, że pozytywne wrażenia z rozmowy przełożą się na pozytywną i dobrą współpracę, żeby robić pieniądze

Pytania

- Co Pan robi w obecnej pracy? - Co chciałby Pan robić tutaj? - Dlaczego chcę Pan zmienić pracę? - Jakie są Pana oczekiwania finansowe?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jacek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Tu nie chodzi o PIS czy PO tylko o takich cwaniaczków co nas ładują bo mają luki prawne i dla nich jesteśmy tylko pospólstwem. Jak damy się im gonić nic z tego nigdy nie będzie. I pracować za 2061 zł ? a oni się bujają 3 razy do roku na wakacje . I jeszcze powiedzą ci że w firmie jest ciężko . Ludziska opamiętajcie się tylko nie takie firmy :( :( :(

Jacek

To co ty tu robisz o to jest pytanie :)

wszedziedobrzegdzienasniema

antek
@wszedziedobrzegdzienasniema

Człowieku, jesteś żałosny z tym tekstem, gdzie każesz ludziom iść ??? do prezesa??? porozmawiać??? Nazywasz ludzi tchórzami? podpisz się ,a już Twoi byli koledzy napiszą ci co o takich myślą.

Bartosz

Pracujesz lub pracowałeś w Mellow? Jak oceniasz atmosferę w tej firmie, można się dogadać z innymi ludźmi? I jakie jest tu podejście kierownictwa do pracowników? Co sądzisz na ten temat? :)

Sbs
@Bartosz

Atmosfera jest spoko a kierownictwo w miarę wyrozumiałe a dogadać z każdym się da jeśli się tylko chce. A Pan Jacek worawadza tu tylko zamieszanie po co w ogóle zatrudniałeś się w Mellow? Przyszedł taki z robił wielkie zamieszanie po donosił i zniknoł XD Niech się męczy z Tobą Leyko nie pij tyle bo Ci szkodzi XD

@Sbs

zaraz zaraz, sam do mellow nie przyszedł, to właśnie kierownictwo go ściągnęło.......ze nie wspomnę o zachwytach nad jego osobą..... sami sobie do tego doprowadzili.... a ze domaga się pieniędzy tu akurat ma racje

Kasia
@Bartosz

A jak myślisz ? pracuje w firmie 80 osób, a firma istnieje 20 lat . ps Sprawdź sam . Nie lepiej tak :-) Pzdr.

Placek

A ja nawet na ciebie zagłosuje !!!

Mała
@Kasia

80 osób chyba z drogowcami na obwodnicy ale śmieszne

On

Baby dlaczego piszesz jako kobieta ,przecież wszyscy wiedzą że tylko jedna osoba używa słowa ,,prezesuniu " Nie ładnie Jacku pisać komentarze w imieniu kobiet i wykorzystywać sytuacje że kilka odeszło z drukarni. Jeśli będą chciały się wypowiedzieć to zrobią to same w swoim imieniu.

Klient

Bartosz

Być może komentarze naruszały regulamin forum. Każda szczera opinia, która jest zgodna z regulaminem, nie zostanie usunięta. ;) Powiedz w takim razie coś o Mellow, jakie masz zdanie o tej firmie? Powiedz o atmosferze, zarobkach i innych warunkach :D

Pracownik Mellow

Szanowny Jacku Gawlik ( podszywający się pod nic "były") Jesteś jak mało kto nieuczciwym człowiekiem . I cieszymy się że zostałeś tak szybko wyrzucony z Mellow ! Życzymy nowemu pracodawcy powodzenia :-)

@Pracownik Mellow

ale jaja........a tak pan Prezes i pani Dyrektor(pozdrawiam) byliście nim zachwyceni....

Lis

oddał??

Bartosz

A dlaczego zwolniłeś się z Mellow? Co konkretnie sprawiło że podjąłeś taką decyzję? Napisz też co dobrze wspominasz w tej firmie, jakie są jej największe plusy?

Czy w Mellow Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pytanie

nie ma świadczeń dodatkowych, ale gość który podpisał się "Andrzej" prawdopodobnie używa nie swojego imienia, bo jedyny Andrzej jaki tu pracuje to ja :-) Jako wieloletni pracownik mogę powiedzieć że niezależnie ile "kłapiesz dziobem", to jeśli Twoje stanowisko tego wymaga to możesz liczyć np. jako handlowiec: na komputer, telefon i ewentualnie samochód, jeśli jesteś handlowcem jeżdżącym. Ale nie ma kart na siłownie i tego typu dodatków.

Andrzej

Andrzeju podpisujemy się nickami , nie imionami.....

GUK

prezes jeszcze nigdy nikogo nie okłamał i nie (usunięte przez administratora)

kaja

Zarobki marne,(usunięte przez administratora),organizacyjnie firma totalnie nieprofesjonalna.Nikomu nie polecam.

Urszula
@Rafał

Przyznam, że Twoja opinia na temat Mellow brzmi bardzo zachęcająco. Podpowiedz więc - czy trudno jest się dostać tutaj do pracy? Jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie i jak się dobrze do niego przygotować? :) Wiesz może ile osób przechodzi go pomyślnie? Jestem ciekawa kto ma największe szanse na zatrudnienie...

@Urszula

Cześć, prześlij proszę na maila (r.tomasiak @ mellow.com.pl) kontakt do siebie lub CV. Zadzwonię, porozmawiamy

Śmiech
Klient

Ludzie popracuje w innej drukarni i zobaczycie od czego jest ten rowek z tyłu gwarantuje wiem coś na ten temat tu macie zajebioze no chyba że tylko kasa i nic od siebie to czego oczekiwać . A najbardziej użalają się panowie nad sobą w tej firmie a dziewczyny (usunięte przez administratora) bo muszą każdy z was jest cieki Bolek do nich . Pozdrawiam płeć piękną w tej firmie

Czy w Mellow Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Antek

Podpowiedzcie czy są aktualnie jakieś szanse na prace w firmie? Obecna pandemia narobi wiele kłopotów.

Rekrutacja
@Antek

Trzeba aplikować i poczekać na kontakt zwrotny, mail: sekretariat@mellow.com.pl

Prezes

Moi drodzy. Nie dziwią mnie różnego rodzaju opinie pisane incognito. Widzimy ich wiele na portalach społecznościowych. Nigdy tego nie robie, ale ze względu na moich pracowników którzy przez lata pracują na markę Mellow pozwolę sobie napisać dwa słowa. - opisywanie zarobków i ich wysokości "iż dotyczą wszystkich" jest z założenia nieprawdziwe. ( już nawet w Chinach ) - mamy wolny rynek. na szczęście nikt nie musi pracować tam gdzie nie chce - szukając pracy, proponuję samemu weryfikować miejsce oraz warunki zatrudnienia i mieć własną opinie - stawki danego stanowiska, nie do końca wyznacza pracodawca, wyznacza je rynek Na koniec dodam, iż branża poligraficzna jak wiele innych została "zniszczona" przez dotacje i warunki panujące w naszym kraju. Mając nadzieję że wszyscy będą zdrowi, jestem pewien że właśnie się to zmienia ! Pozdrawiam Wojciech Dworak

Grzegorz

Rekrutacja nadal się odbywa? Pracujecie?

Grzegorz

A jak wyglądaja u was ograniczenia, zabezpieczenia przed koronawirusem? Bo mam astmę i trochę się boję...

Daniel

Podpowiedzcie na jaka umowę na początek można liczyć?

Ann
@Daniel

zawsze najniższa krajowa na każdym stanowisku

@Ann

A skąd wiesz jakie są pensje na innych stanowiskach niż Twoje?

No name

Bo o zarobkach się nie pisze ani nie powinno mówić. Każdy ustala to indywidualnie .znamy minimalną krajowa i średnia krajowa .Jeśli jesteś zainteresowany pracą to po prostu przyjdź i ustalaj jej warunki .Tylko Ty potrafisz sam ocenić swoją wartość, nie patrz na to kto ile dostaje..poza tym zawsze jest okres próbny który pozwoli Ci zweryfikować czy to miejsce jest dla Ciebie .weryfikacja z dwóch stron :) .Każdy pracuje inaczej,z mniejszą lub większą wiedzą czy doświadczeniem ,uczy się wolniej lub szybciej. Idź i pytaj w cztery oczy A nie szukaj takich odpowiedzi na forum. No chyba że masz 50 ofert pracy dziennie i telefonow i szkoda Ci ruszyc się z domu. Zresztą o oczekiwania finansowe zwykle pyta pracodawca i jemu też zależy żeby obie strony miały satysfakcję ze wspolpracy.

ABC..

Dobrze podsumowane.

Młoda

Mam takie wrażenie, jakby ktoś specjalnie pisał źle o Mellow. A wystarczy popatrzeć ile wśród ekipy jest pracowników, którzy pracują tu długie lata, na kierowniczych stanowiskach ludzie pracują tutaj od samego początku powstania firmy. Czy trzeba mówić coś więcej?

Harnas
@Młoda

syndrom sztokholmski...;];]

On
@Młoda

No tak, dokładnie ze starych pracowników jest 5 osób a trzy z tego na kierowniczych stanowiskach. Więc gdzie im będzie lepiej. Mało pracy a kasa się zgadza.

@On

Żadną jest odwagą kłamać i się nie podpisywać. w samym dziale handlowym pięć z sześciu osób pracuje powyżej 7 lat, a stanowisko dyrektorskie ma jedna... cóż, pozostaje tylko poinformować czytających że jesteś zwykłym internetowym trollem. Zwróć proszę uwagę że pisząc takie rzeczy, obrażasz nie tylko Twojego byłego pracodawcę, ale również wielu kolegów z produkcji, działu kontroli jakości, działu administracji i działu handlowego.

Andrzej

Pracuję w Mellow 14 lat, przeszedłem różne stanowiska, od obsługi ksero (jeszcze w copy2000), przez przyjmowanie zleceń, prace introligatorskie, drukarskie aż do obecnej, czyli handlowca. W każdej pracy są plusy i minusy, jednak moim zdaniem Mellow to szczególne miejsce gdzie poznałem fajnych ludzi, z niektórymi z nich przyjaźnie się do dziś, niezależnie od tego czy dalej pracują w Mellow czy nie, więc moim zdaniem atmosfera jest dobra. Jeśli chodzi o zarobki, mogę wypowiedzieć się tylko za siebie, i nie mam na co narzekać, choć zawsze chciałoby się zarabiać więcej:). Zdecydowanie nie jest to miejsce gdzie można siedzieć za biurkiem przez 8 godzin i oczekiwać pochwał. Trzeba się starać i szkolić, często samemu dociekać i dopytywać. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mellow Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mellow Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zawiła 61