Mellow Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Mellow Sp. z o.o.

xx

Do tej pory najlepszy pracodawca, dla jakiego zdarzyło mi się pracować. Wynagrodzenie ok, atmosfera bardzo sprzyjająca spokojnej pracy.

zoltan

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca PH w Mellow? Jak wyglądają zarobki w tej fimie?

bylyPH
@zoltan 04.07.2017 17:44

Nie polecam pracy jako PH, pieniądze marne, rotacja ogromna

JODEJO

Bardzo nieprofesjonalna firma jeśli chodzi o rekrutacje. Wysyłają maile z ofertą pracy i zapytaniem czy mogą zadzwonić w danym terminie, a nie dzwonią. I potrafią tak robić kilka razy przez kilka miesięcy. Generalnie nie wiedzą też co to jest oddzwanianie lub podziękowanie za udział w rekrutacji. Prezes traktuje kandydata bardzo "z góry". Ogólny bałagan.

JODEJO

paweł

nie ma od nich nowych ofert i wcale nie zapowiada się, zeby pojawiły się w ajblizsze przyszłości. Wydaje mi sie, że spokojnie można do nich aplikowac, ale CV nadal pozostanie u nich w bazie i to wszystko..

Gość

A operator wózka widłowego albo magazynier lub pomocnik magazyniera ile mniej więcej zarabia w tej firmie ?

Prezes.

Ps. A'propos kierowniczki introligatorni. Jest wspaniałą kobietą! Prezes.

Prezes.

Czytam po raz pierwszy .... Tak naprawdę jestem ciekaw komentarzy :-) Prezes.

ktos

Panie prezesie prosze nie dodawac komentarzy hehe

mell

Pracodawca jest ok , pieniadze sa przeciatne . Ale kirowniczka introligatorni -(usunięte przez administratora) !! - uwazajcie !!

?

Pracuje już na linii od 3 lat, zarobki jak na drukarnie są powyżej średniej. Wszyscy wiedzą co mają robić. Działamy jak w zegarku co przekłada się na jakość. Polecam pracodawcę.

Zostaw opinię o Mellow Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mellow Sp. z o.o.