Opinie o Mellow Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mellow Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mellow Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mellow Sp. z o.o. w Kraków

imagine

na start ile otrzyma osoba bez doswiadczenia po licencjacie? jakieś benefity ? karty sportowe, bilety do kina, paczki świąteczne, programy kafeteryjne, pakiety medyczne, pakiety ubezpieczeniowe, dofinansowanie do szkoleń, dofinansowanie do urlopów czy inne coś? krótsze piątki, by zrelaksować się?

Ee

Co pracownik otrzymuje więc z dodatków? W jaki sposób więc pracodawcą usiłuje pozyskać pracownika ?

hehe^2
@Ee

Jakich dodatków? Zatrzymajmy tę karuzelę śmiechu. Pracodawca usiłuje pozyskać pracownika. Dobry żart!

Pyta

Witajcie moi drodzy. Czy wynagrodzenie oferowane jest konkurencyjne jak na Kraków? Benefity? Dopłata do studiów? Kursów? Dodatki pozapłacowe?

Weronika

Piszesz, że negatywne opinie to prawda a co z pozytywami w tej firmie? Możesz powiedzieć czy ty widziałeś jakieś plusy? Wnioskuje, że już nie pracujesz. Zwolniłeś się sam czy zostałeś zwolniony? Jak zostałeś potraktowany podczas zwolnienia/zwalniania się?

Brak słów
@Weronika

Jeśli chodzi o prace to jest tu zasada zrzucania obowiązków z jednych na drugich bez dodatkowych profitów natomiast co do zwolnienia się to proces ten to jakaś kpina nagle wszystko jest zrobione nie tak nie wypełnia się obowiązków i nie zasługuje sie na (usunięte przez administratora)na która się umawiano. Niestety ale minusy pracy w tej firmie są tak duże i znaczące ze żadne plusy ich nie wynagrodzą . Proszę poczytać opinie negatywne na forum. Dodam jeszcze ze rzadko dochodziły mnie informacje aby to kogoś zwolniono. Wszystkie osoby które były mi znane pracujące w tej firmie składały same wypowiedzenie . To chyba tez o czymś świadczy. Tak samo duża rotacja na pewnych stanowiskach w firmie w szczególności w administracji i księgowości.

inne
@Brak słów

Witam, Dlaczego niby jakieś takie opinie niezbyt pozytywne tu ktoś zamieścił? Czy ktoś się z tym zgodzi? Jest to bardzo dobre miejsce? Polecacie za co?

Barbara

Mam pytanie o te wizyty handlowe u partnerów. Czy takie wyjazdy są częste, znaczy raz na tydzień, czy raczej raz na miesiąc. Pytam bo, weszłam na ich stronę w sieci, gdzie widziałam, że jest oferta pracy dla New Business Manager.

Operator Maszyn

Prowadząc biznes w tym kraju, trzeba być superbohaterem i mieć stalowe nerwy. Aplikowałem poprzez portal z ogłoszeniami. Odpowiedź bardzo szybka. Nie mogłem odebrać telefonu, ponieważ byłem w mojej obecnej pracy (nie mam w zwyczaju rozmawiać przez telefon w pracy). Napisałem szybkiego smsa i o dziwo dostałem odpowiedź, żebym oddzwonił jak tylko będę mógł. SMS podpisany i osoba po drugiej stronie nie była anonimowa ani tajemnicza. Umówiłem się następnego dnia, nie na konkretną godzinę tylko z fajnymi "widełkami" czasowymi, żebym mógł na spokojnie dojechać do firmy. Gdy przyjechałem, nie musiałem czekać długo. Byłem trochę zagubiony, ale szybko ktoś zapytał "Do kogo Pan przyszedł?". Okazało się, że osoba z którą byłem umówiony jest zajęta, więc Pan zaprosił mnie do siebie i wskazał siedzenie, żebym spoczął. Rozmowa zaczęła się od tego co robię w obecnej firmie i dlaczego chcę zmienić pracę. Dość szybko atmosfera stała się bardzo sympatyczna i rozmawiało się jakbyśmy się w sumie znali już jakiś czas. Zostałem oprowadzony po produkcji przez Dyrektora Produkcji (bardzo dużo maszyn i dużo do ogarnięcia, ale lubię wyzwania), człowiek bardzo sympatyczny i z dużą wiedzą. Do aplikujących taka porada, która może się przydać nie tylko tutaj, ale wszędzie: Nikt nikomu nie robi łaski. Ani Ty idąc gdzieś do pracy ani pracodawca zatrudniając Ciebie. Relacja pracodawca-pracownik to zwykła relacja biznesowa. Oferujesz swój czas i umiejętności, ktoś za nie płaci. Mówią, że klient nasz Pan, więc Pracodawca jest takim "klientem", który płacąc wymaga jakości i zaangażowania. Jeśli się to zrozumie, a nie będzie tylko kimś kto chce zarobić i się nie narobić - to wiele można osiągnąć. Ufam, że pozytywne wrażenia z rozmowy przełożą się na pozytywną i dobrą współpracę, żeby robić pieniądze

- Co Pan robi w obecnej pracy? - Co chciałby Pan robić tutaj? - Dlaczego chcę Pan zmienić pracę? - Jakie są Pana oczekiwania finansowe?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Poszukujący Prawdy

Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy kadra kierownicza dba o dobre relacje w zespole? Co Mellow może zaoferować nowym i obecnym pracownikom? Z czego tak naprawdę wynika tak duża rotacja?

XYZ

Kiepskiej firmy? Na jakiej podstawie tak mówisz, firma pomimo dużego kryzysu na rynku dalej, jako jedna z niewielu drukarni w Krakowie, nadal prosperuje :)

Mellow Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Operator Maszyn. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Barbara

Co to znaczy? W sensie, że miesięcznie kasa jest łączona pensja zasadnicza z premiami?? Chciałabym poznać kwotę lub widełki płacowe samej pensji zasadniczej.

Paulina

tak się skarżą na zwolnienia i brak wypłat a firma wciąż śmiga, więc jak to z tym jest w ostateczności? poprawili coś ostatnio czy na jakiej zasadzie miałoby to działać? ile osób wobec tej sytuacji pracuje teraz pod firmą? wypłaty są na czas?

@Paulina

Jakie zwolnienia???? Z mellow nikt nigdy się nie zwolnił!!!!!!!

Dominika
@GUK

W sensie że sam się nie zwolnił? A firma czasem kogoś zwalnia? Jeśli tak to za co można tu się pożegnać z pracą?

...
@Dominika

Zastanawiam się kto ukrywa się pod pseudonimem GUK? . Teraz ta jego opinia nieco wyjaśnia tą kwestię. Opinia na temat zwolnień jest kompletnym nonsensem. Podobnie jak w innych firmach i w tej rotacja była i pewnie będzie duża. Ze względu na " specyficzny sposób prowadzenia tej firmy " z obiektywnych przyczyn na przestrzeni lat zwolniło się już wiele osób, osób na różnych stanowiskach - dyrektorzy, kierownicy, szeregowi pracownicy - ludzie którzy nie raz oddawali serce dla tej pracy pracując często po godzinach do późnych godzin nocnych budując potencjał tej firmy, tworząc bazę klientów, procedury, realizując przeprowadzki czy też czasami ratując różne nierealne terminowo zlecenia. Nie chcę dołączać do grupy osób powielających negatywne opinie bo kiedy ja złożyłem wypowiedzenie firma była ok w stosunku do mnie ale czasem pewne kwestie należy wyprostować by nie było tu dezinformacji a potencjalny kandydat do pracy miał w miarę możliwości obiektywną informację nt. firmy.

Halina

Hej, a czy oprócz tego jeszcze zwróciłeś uwagę na coś, co twoim zdaniem było problemem? Chcę się dowiedzieć, czy chodzi wyłącznie o to, o czym piszesz. Jak z traktowaniem ludzi ogólnie, co z umowami, były normalnie?

Usatysfakcjonowany pracownik

Dzień dobry, Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat byłego pracodawcy. Nie mogę się zgodzić a wręcz jestem zbulwersowany oszczerstwami wysuwanymi przeciwko Panu Prezesowi oraz kadrze kierowniczej. Pracowałem w firmie Mellow kilka lat i gdyby nie miłość poznana na drugim końcu Polski to prawdopodobnie pracowałbym tutaj aż do emerytury jeśli zdrówko by pozwoliło. Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż, od samego początku zostałem przyjęty z otwartymi rękami przez pracowników, szefostwo oraz samego Pana Prezesa, miła i konstruktywna rozmowa pozwoliły nam dojść do porozumienia pod względami finansowymi, które nie ukrywam oscylowały w górnej granicy zarobków w tym zawodzie. I to na sam początek! Wraz z biegiem czasu, otrzymywałem możliwość doskonalenia swoich kwalifikacji poprzez różne kursy ukończone europejskimi certyfikatami, dzięki którym po opuszczeniu firmy Mellow mogłem znaleźć pracę w każdej firmie poligraficznej. Za co jestem bardzo wdzięczny Panu Dyrektorowi Produkcji, który widział we mnie możliwości i pozwolił rozwinąć skrzydła oraz oczywiście Szanownemu Panu Prezesowi, który wyłożył pieniądze ze swojej kieszeni tylko po to aby kadra pracownicza podnosiła swoje kwalifikacje i była na najwyższym poziomie mogąca konkurować z najlepszymi drukarniami w kraju jak i w Europie. Firma ma młody i zgrany zespół, technicy już od samego początku bardzo rzeczowo oraz z pełnym profesjonalizmem podchodzą do powierzonych zadań. Zaczynając od obsługi klienta, która świetnie rozumie zasady produkcji poligraficznej na wszystkich szczeblach, co przekłada się na doskonałą współpracę z działem Computer to Plate. Zachwalając pracę działu obsługi klienta, nie mogę pominąć pracy działu CTP, który jest na światowym poziomie prowadzony przez kierownika z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą mogącą mu pozazdrościć za naszą zachodnią granicą. Moja osoba była również pełna podziwu pracy kierowników zmiany, którzy pracowali i organizowali pracę wszystkim osobom na produkcji w sposób znakomity. Śmiało mogę powiedzieć, że szwajcarskie firmy zegarków mogłoby się wiele nauczyć od tej dwójki dowodzącej produkcją i tak naprawdę wykonującą czarną robotę. Moim zdaniem, powinni to być najlepiej opłacani pracownicy w firmie. O drukarzach nie będę się już więcej rozlewał, jest to po prostu poziom legendarny, druki są w stanie dzięki nim wyjść lepiej niż na skalibrowanych i certyfikowanych proofach - ręce same składają się do oklasków. chapeau bas Panowie!!! Podsumowując, nie rozumiem negatywnych opinii na temat firmy Mellow - moim zdaniem są to osoby, które przeszły w życiu dramatyczne sytuacje przez które sobie nie radzą same ze sobą i wylewają swoje żale na bogu ducha winnych firmach. Spróbujcie uwierzyć, że uda Wam się poprawić swoją jakość życia. Może przez modlitwę? Zapraszam do Bazyliki Dominikanów pod wezwaniem Świętej Trójcy w Krakowie. Pomożemy Wam. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wiele lat wspaniałej pracy i wielu prywatnych jak i zawodowych osiągnięć!

Ja Prezesa szanuje , filantrop , wielbiciel sztuki, udziela się społecznie, empatyczny , z każdym porozmawia , pomoże

@Andrzej

Potwierdzam i przykro mi patrzeć jak ludzie beztrosko wrzucają negatywne komentarze. Teraz chyba to modne żeby wylewać swoje frustracje w Internecie.. Jeśli już nie pracujecie w Mellow skupcie się na czymś pozytywnym (czyli nowej pracy?) A może nie jest lepiej... W każdym razie zawistne komentarze piękności nie służą. Lepiej będzie dla was jak odpuścicie. Im prędzej zapomni się o "traumie" tym lepiej

Rafał

Chodzi mi głownie o to że nie jest tu miejsce żeby wylewać swoje żale, a niektóre komentarze wręcz są agresywne. Niech każdy załatwia sprawy we własnym zakresie a nie na forum. Opinię oczywiście można wystawić zamiast robić nagonkę. Tak to wygląda jakby ktoś się uwziął. Dla uważnego czytelnika myślę że nie inaczej to wygląda. Różnie trafiamy wybierając pracodawcę. Zauważ że sporo osób pracuje w Mellow i są zadowoleni. Jak wszędzie i ze wszystkim... będą głosy za i przeciw. Zamiast skupiać tu energię może lepiej zajmijcie się czymś nowym i tam wylewajcie z siebie pozytywny potencjał zamiast sączyć jad. Pozdro, sukcesów, i udanych nowych wyzwań!

Zniesmaczona

Masz rację. Ale najśmieszniejsze jest to że (usunięte przez administratora), który wypowiada się w obronie i wybiela firmę nie jest i nie był jej pracownikiem tylko współpracuje na wyjątkowo dobrych warunkach...więc teraz jest dla wszystkich zrozumiałe dlaczego nie pozwala na jej krytykę:)) Poza tym nie ma pojęcia co się działo i dzieje w firmie , bo odwiedza Mellow raz na 2-3 miesiące...(usunięte przez administratora)że taki człowiek ma tupet zabierać tu głos!!!

Rafał

Hej, Jakbym miał oceniać firmę Mellow to w głębszym znaczeniu niż na poziomie tego jazgotu widocznego w komentarzach. Być może niektóre komentarze piszą osoby z przywykłe do typowych (usunięte przez administratora) i pewnie jednak muszą tam wrócić.. Czasem martwi mnie liczna rotacja w firmie ale cóż…. Chwilówki dobrze że odchodzą szybko

Jerzy
@Rafał

Na czym ta Twoja głębsza ocena firmy polega? Bo w sumie dalej nie wiadomo co myślisz o pracy tutaj.

Firma Mellow Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Operator Maszyn w mieście Kraków. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Paulina

Bez kompletnego doświadczenia? Czyli można tu liczyć po prostu na jakieś większe przeszkolenie?

@Paulina

cos Cie tam przeszkola, wiadomo, ale priorytetem sa niskie wymagania finansowe i raporty na temat innych pracownikow do prezesa. I nie daj sie wkopac w lojalke w zamian za szkolenie

@GUK

lojalkę? a jakie warunki i które szkolenia tak tutaj cenią? kursy z certyfikatami też występują?

Czy w firmie Mellow Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Nie

Ewelina

A na jakich stanowiskach jest umowa o pracę? Czy może jest dowolność w tym temacie i dlatego tak piszesz?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Mellow Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 13 sierpnia na Pracuj.pl.

Ewelina

A co niby tak obiecują bez pokrycia? Zarobki?

@Ewelina

Prace w miłej atmosferze ;)

sr

Właściciel firmy wydaje sie być naprawdę dobrym człowiekiem. Pieniądze gubią i zmieniają każdego. Prezes myslę jest pod wpływem kadry zarządzającej, która koloruje mu rzeczywistość, maluje trawę na zielono, a wszystkie problemy są chowane przed nim bardzo głęboko. Wydaje mi się niepotrzebnie. Pan (usunięte przez administratora), jako osoba empatyczna (tak myślę), ma za mały wpływ na to co sie w firmie dzieje i za bardzo ufa tej rzeszy dyrektorów zatrudnionych w firmie. Zarządzanie produkcją jest chaotyczne i pozbawione sensu. Dużo godzin traci się na ustawianie maszyn po sto razy. Zróbmy kilka tego, zmieńmy na tamto, wrócmy do tamtego. Potem znowu cos innego i wracamy do pierwszego. A godziny lecą na ustawianie. Zamiast zrobić zlecenie raz a porządnie to się to samo powtarza kilka razy. To demotywuje. Ogólnie nie ma ciśnień na nadgodziny - nie chcesz, nie robisz. Pensja kopertowa, umowa na minimum. Zmiany mogą Ci zmienić z dnia na dzień, to na minus. Robisz sobie elegancko na rano i potem znowu musisz na rano. bo tak zarządzili zarządzający. Nikt nie myśli o planowaniu pracownika jakiegos swojego życia - (usunięte przez administratora)jak Ci zagramy. Właściciel chce dobrze, ale zarządzający robią inaczej :D Najgorzej jak komuś podpaniesz, to masz przesrane

@sr

Mówcie ,piszcie co chcecie,ale zebrania w tej firmie to był hit ;-

Ku przestrodze innych

w ostatnim roku zwolniło się z mellow kilkanaście osób. Wszystkie te osoby trafiły na leprze warunki pracy. Co do pracy w mellow wszyscy sa zgodni ,,był to zmarnowany czas" (usunięte przez administratora)

Wiktoria
@Ku przestrodze innych

Ale skąd masz takie informacje? Przeprowadziłeś/aś jakiś wywiad, że cytujesz wszystkich którzy się zwolnili? Moim zdaniem sens mają tylko opinie napisane przez daną osobę, a Ciebie raczej grupa osób nie upoważniała do wypowiadania się w jej imieniu.

Halina

Bo? Tak tylko mówisz dla złośliwości czy jakiś powód istnieje?

Ewelina

Co to znaczy szyć pracowników?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Mellow Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

4f

Umowa o pracę na najniższą krajową(usunięte przez administratora)

Jerzy
@4f

chorobowe lub składki emerytalne liczone od najniższej możliwej kwoty? Pracujecie tam jeszcze w ogóle, bo w wyszukiwarce pojawia się komunikat, że firma jest już zamknięta?

Victoria Johnson

Szukasz firmy zajmującej się pożyczkami w zakresie nieruchomości na pożyczki od 10 000 do 10 000 000 euro (na pożyczki komercyjne lub komercyjne, pożyczki osobiste, pożyczki osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, pożyczki zdrowotne itp.). Lub odmówiono Ci dostępu do kredytu z banku lub instytucji finansowej z jakiegokolwiek powodu. Złóż wniosek już teraz i uzyskaj prawdziwą pożyczkę finansową. Przetwarzanie i zatwierdzenie w 3 dni. Firma pożyczkowa na Pacyfiku Jesteśmy międzynarodowym pożyczkodawcą, który świadczy prawdziwe usługi finansowe osobom fizycznym i firmom z niskim oprocentowaniem 2% z ważnym dowodem osobistym lub międzynarodowym paszportem Twojego kraju do zatwierdzenia. Okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat. Aby otrzymać natychmiastową odpowiedź i przetworzyć wniosek do granicy w ciągu 2 dni roboczych Skontaktuj się z nami bezpośrednio przez ten e-mail: pacificfinancialloanfirm@gmail.com Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje: imię i nazwisko: ____________________________ Wymagana kwota pożyczki: ________________ okres ważności: _________________ Cel pożyczki: _______________________ urodziny: ___________________________ Płeć: ___________________________________ stan cywilny: __________________________ Adres kontaktowy: ______________________ Kod pocztowy miasta: _______________________________________ Kraj: _______________________________ Zatrudnienie: ____________________________ Mobilny: __________________________ Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: pacificfinancialloanfirm@gmail.com za dzięki Dyrektor Zarządzający: Fed Victoria Johnson

XYZ

Cały czas (usunięte przez administratora) głupoty na temat Prezesa, napewno nie dał ci wynagrodzenia bo jesteś leniaw gnidą która oczekuje, że pieniądze same będą przychodziły. Prezes w porównaniu do ciebie wiele osiągnął ciężką pracą, a ty jedyne co umiesz robić to pisać prostackie opinie na go worku narzekając, że ci słusznie nie wypłacono pieniędzy bo jesteś leniem i (usunięte przez administratora) !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mellow Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Mellow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mellow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mellow Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mellow Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mellow Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mellow Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Zawiła 61
    30-390 Kraków