T-Mont S.C. J.Grabski M.Mruk M.Purc

Kraków

Opinie o T-Mont S.C. J.Grabski M.Mruk M.Purc

były pracownik 2

Potwierdzam powyższe opinie. Traktuje się z góry pracowników, dosłownie jak niewolników, masz być wdzięczny, że dają Ci pracę. Dokładają obowiązki i obniżają pensję, do tego jeszcze kontrole wydajności pracy. Nie polecam.

były pracownik

Duża rotacja, bardzo marne zarobki, beznadziejna nerwowa atmosfera (zwracanie uwagi pracownikom dosłownie polega na wydzieraniu się na kogoś), do tego nadmiar obowiązków. Omijajcie szerokim łukiem. NIE POLECAM

Guliwer

Nie polecam. Duża rotacja pracowników. Słabe płace.

Wiesz co dzieje się w firmie T-Mont S.C. J.Grabski M.Mruk M.Purc, jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw opinię o T-Mont S.C. J.Grabski M.Mruk M.Purc - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T-Mont S.C. J.Grabski M.Mruk M.Purc